X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej bez, chociaż po pierwszym porodzie już ciężko było ocenić owulacje na podstawie śluzu... Było go zdecydowanie mniej. No ale stary zadowolony... :-)

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, wszystkie opalaja sie, seksuja lub rwia truskawki bo taka cisza.

  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    O, wszystkie opalaja sie, seksuja lub rwia truskawki bo taka cisza.
    Ja robię pranie bo pogoda dzisiaj absolutnie nie do opalania 😉 Zachmurzone od rana, wiatr i dosyć chłodno, ale nie narzekam jak narazie bo po tych upalach wreszcie można odpocząć i jest przyjemnie 🙂 Umowilam się na kolejną wizytę na 02.07 bo do 01.07 mam urlop i mam nadzieję że zwolnienie wystawią już elektronicznie bo nie chce mi się jechać specjalnie do pracy. A dzień wcześniej muszę zrobić pakiet badań-tyle mi tam pozaznaczal że z pół litra krwi będą musieli mi pobrać 🤔😉 I niestety to prywatnie więc kasy też mi tam nieźle pobiora( już patrzyłam w cenniku), a przepisać na NFZ nie mam za bardzo jak bo i tak na pobranie to mąż musi wziąć dzień wolny.

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży chodziłam na NFZ i prywatnie.. Jeśli kiedyś będę miała zaszczyt być w ciąży to też z takiej opcji skorzystam. ☺️

    Te badania w laboratorium kosztują majątek. 🤦🏻‍♀️

    U nas nadal upały... 😑 Z tą @ jestem wykończona.. Leci jak z kranu..
    A Hania zero litości do mamy. 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2019, 13:43

  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Ja w pierwszej ciąży chodziłam na NFZ i prywatnie.. Jeśli kiedyś będę miała zaszczyt być w ciąży to też z takiej opcji skorzystam. ☺️

    Te badania w laboratorium kosztują majątek. 🤦🏻‍♀️

    U nas nadal upały... 😑 Z tą @ jestem wykończona.. Leci jak z kranu..
    A Hania zero litości do mamy. 😅
    Jak miałabym Z kim zostawić dzieci to też mogłabym chodzić na NFZ, a tak niestety...

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia tak, teraz wystawiają elektronicznie. Nawet do KRUSu nie musialam sie fatygowac tylko jak już mi sie należało za pierwsze 30dni to nastepnego dnia pani dzwonila czy ma wysłać pieniążki na to samo konto co 7 lat temu czy zmienilam.

    A ja dzis odebralam wyniki moczu i pierwszy raz w życiu wyszly mi jakies pasma sluzu (?). I juz sie martwie i już mam nagle wszystkie objawy infekcji itp.itd. A nie koniecznie musi to być infekcja. Dzis nie poszlam na wizyte do gin.na nfz bo chce zmienić lekarza, wizyta 27.06. Do tego czasu moze powtórzę badania bo licze ze zanieczyscilam próbkę bo tak bardzo chcialo mi się siku i szybko się podmylam i wszystko szybko. Ale z drugiej strony jak to jakieś dziadostwo to czy to może czekac tyle dni do wizyty?

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Kasia tak, teraz wystawiają elektronicznie. Nawet do KRUSu nie musialam sie fatygowac tylko jak już mi sie należało za pierwsze 30dni to nastepnego dnia pani dzwonila czy ma wysłać pieniążki na to samo konto co 7 lat temu czy zmienilam.

    A ja dzis odebralam wyniki moczu i pierwszy raz w życiu wyszly mi jakies pasma sluzu (?). I juz sie martwie i już mam nagle wszystkie objawy infekcji itp.itd. A nie koniecznie musi to być infekcja. Dzis nie poszlam na wizyte do gin.na nfz bo chce zmienić lekarza, wizyta 27.06. Do tego czasu moze powtórzę badania bo licze ze zanieczyscilam próbkę bo tak bardzo chcialo mi się siku i szybko się podmylam i wszystko szybko. Ale z drugiej strony jak to jakieś dziadostwo to czy to może czekac tyle dni do wizyty?
    Pasma śluzu w moczu są normalne. Ja mam często i nigdy lekarz nic nie mówił.

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 1805 wrote:
    Jak miałabym Z kim zostawić dzieci to też mogłabym chodzić na NFZ, a tak niestety...
    Też nie będę miała z kim. Ale nie widzę różnicy w logistyce wizyty na NFZ czy prywatnie. 🤷🏻‍♀️

  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Kasia tak, teraz wystawiają elektronicznie. Nawet do KRUSu nie musialam sie fatygowac tylko jak już mi sie należało za pierwsze 30dni to nastepnego dnia pani dzwonila czy ma wysłać pieniążki na to samo konto co 7 lat temu czy zmienilam.

    A ja dzis odebralam wyniki moczu i pierwszy raz w życiu wyszly mi jakies pasma sluzu (?). I juz sie martwie i już mam nagle wszystkie objawy infekcji itp.itd. A nie koniecznie musi to być infekcja. Dzis nie poszlam na wizyte do gin.na nfz bo chce zmienić lekarza, wizyta 27.06. Do tego czasu moze powtórzę badania bo licze ze zanieczyscilam próbkę bo tak bardzo chcialo mi się siku i szybko się podmylam i wszystko szybko. Ale z drugiej strony jak to jakieś dziadostwo to czy to może czekac tyle dni do wizyty?
    Wiem, że już elektronicznie, ale czy już wszędzie? Oby.

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Też nie będę miała z kim. Ale nie widzę różnicy w logistyce wizyty na NFZ czy prywatnie. 🤷🏻‍♀️

    A ja widzę i czuje różnicę, przynajmniej u mnie. Na nfz siedze w poczekalni 2-3 godz.zanim się dostane, do tego podróż 1 godz. lacznie. Prywatnie- podróż -prawie ta sama odległość i ten sam czas, pod gabinetem jestem 5-10min. przed czasem i wchodzę do gabinetu bez poślizgu. Dla kogoś kto ma dzieci to jest dużo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2019, 20:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Pasma śluzu w moczu są normalne. Ja mam często i nigdy lekarz nic nie mówił.

    Mam nadzieję że u mnie też tak bedzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 1805 wrote:
    Wiem, że już elektronicznie, ale czy już wszędzie? Oby.

    Tego to nie wiem. Jutro ide do rodzinnego po zwolnienie to się przekonam. To od razu spytam o ten sluz w moczu, no i bylam w piątek z ta wysypka na rekach, dostalam masc i nic nie lepiej a od środy nawet nie liznelam truskawki. To może nie od truskawek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    A ja widzę i czuje różnicę, przynajmniej u mnie. Na nfz siedze w poczekalni 2-3 godz.zanim się dostane, do tego podróż 1 godz. lacznie. Prywatnie- podróż -prawie ta sama odległość i ten sam czas, pod gabinetem jestem 5-10min. przed czasem i wchodzę do gabinetu bez poślizgu. Dla kogoś kto ma dzieci to jest dużo.
    To kiepsko z tym czekaniem. Bez dzieci też bym tyle nie czekała bo bym chyba bezrobotna musiała być by mieć czas na siedzenie tyle godzin bezczynnie.

  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    A ja widzę i czuje różnicę, przynajmniej u mnie. Na nfz siedze w poczekalni 2-3 godz.zanim się dostane, do tego podróż 1 godz. lacznie. Prywatnie- podróż -prawie ta sama odległość i ten sam czas, pod gabinetem jestem 5-10min. przed czasem i wchodzę do gabinetu bez poślizgu. Dla kogoś kto ma dzieci to jest dużo.
    Dokładnie. A u nas na NFZ to jeszcze zdarza się tak że czekasz a i tak czasem nie jesteś przyjęta bo lekarz musiał wyjść do szpitala bo cesarka itp.

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1805 zwolnienia są już wystawiane tylko w formie elektronicznej :)

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

    a5e703bbfa.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza takie pasma śluzu to nic złego. Ja też miałam parę razy i lekarz nic nie mówił 😘
    Cisza jakaś tu nastała :) ja w pracy, ale tak mi się nic ostatnio nie chce, zamiast po tym urlopie tryskać energią to ja taką sflaczała chodzę. Generalnie @ się kończy, zalało mnie dwa dni, a potem to właściwie plamienie się ciągnęło. Powiem Wam, że coraz częściej chcę już sobie odpuścić. Nie mam też jakiegoś parcia. Nie wiem...może to chwilowe.
    Generalnie życzę miłego dzionka ☀️😘

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie chce juz tu narzekać bo mamy patowa sytuację z truskawkami, tesciowa przychodzi i wku..., no nie stworze ludzi do pracy, Bogiem nie jestem a dzis rano o 6 ulalo mi sie i trochę ja opie..., nie wytrzymałam.

    Jutro zakończenie roku szkolnego. Moja corka jest przeszczesliwa 😄.

    Kasia dzis pani dr wypisala zwolnienie i od razu elektronicznie poszlo do krusu. I tak jak piszecie pasma sluzu to nic strasznego.

  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Ja nie chce juz tu narzekać bo mamy patowa sytuację z truskawkami, tesciowa przychodzi i wku..., no nie stworze ludzi do pracy, Bogiem nie jestem a dzis rano o 6 ulalo mi sie i trochę ja opie..., nie wytrzymałam.

    Jutro zakończenie roku szkolnego. Moja corka jest przeszczesliwa 😄.

    Kasia dzis pani dr wypisala zwolnienie i od razu elektronicznie poszlo do krusu. I tak jak piszecie pasma sluzu to nic strasznego.
    To dobrze, ja jak byłam pod koniec marca w pracy żeby złożyć podanie o urlop wychowawczy to kadrowa się pyta na ile bym chciała, ja mówię że przynajmniej na 2lata chyba że po drodze coś wyjdzie 🙂 no i wyszło, i nie chce mi się tam narazie zaglądać.

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym tygodniu pisze wniosek o urlop wychowawczy 😄

    A e-zwolnienia miałam już w ciąży z Hanią 😊

  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Ja w tym tygodniu pisze wniosek o urlop wychowawczy 😄

    A e-zwolnienia miałam już w ciąży z Hanią 😊
    Koniec końców ja nie wypisalam wniosku o urlop wychowawczy bo miałam jeszcze urlop wypoczynkowy którego uzbierało się 3miesiące. Mam go do 01.07

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2019, 15:57

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
‹‹ 1454 1455 1456 1457 1458 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ