X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 29 lipca 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Hej. Dostalam skiero na histeroskopie ale terminy takie,ze niewiadomo czy sie smiac czy plakac :P poerwsza wizyta zeby istalic termin histero to pazdziernik/listopad 😂 ale nic innego mi nie zostalo jak czekac :)
    Masakra trochę, ale tak jak pisze Adele, może wcale nie będziesz musiała jej mieć 😉

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 29 lipca 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze jeden szpital, do ktorego trzeba po prostu odczekac swoje w kolejce zeby dostac sie do lekarza na kwalifikacje na zabieg.2razy w tyg.musze sprobowac jeszcze jak za 2tyf bede miala znowu kawalek urlopu.moze tam cos wczesniej.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 29 lipca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele piękna beta. Ja już bym też więcej nie robiła. Cycki bolą to dobry znak ;) z tym brzuchem kiepsko bo wiem jakie to uczucie.

    PAP no to nieźle z tymi terminami, ciekawe kiedy ci wyznacza termin histero.
    Moja córka ma mieć operację na przepukline. No i w jednym szpitalu dostaliśmy termin za pół roku żeby wyznaczyć termin operacji ale ktoś nam poradził inny szpital i tam od razu wyznaczyli na luty, więc może warto gdzie indziej posprawdzac?

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 lipca 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 ja pierdziele ale zajefajne... Nawet nie wiesz jak Twoja wiadomość mnie ucieszyła :) ogromne GRATULACJE i życzę najspkokniekszych i najnudniejszych 9 miesięcy :) rosnijcie duże okrąglutkie :) aż micha sama się cieszy 😊 normalnie CIARRRRRYYYYYY

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 lipca 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza gratuluję drugiej córeczki :)

    Ja ostatnio bez forum żyje choć czasem podczytuje i dzisiaj to aż milo było :) my mieliśmy teraz przerwę i wracamy od sierpnia do starań :)

    PAP ja rok temu początkiem sierpnia umawiałam się na HSG w szpitalu i też termin na konsultacje dostałam dopiero na październik Ale od konsultacji do HSG było 3 tyg bo tak cykl wypadł później 15 listopada miałam HSG z diagnoza niedroznyxh jajowodow następnie znowu konsultacja na połowę grudnia i skierowanie na laparo i histero i operacje miałam 28 grudnia dodam że wszystko na NFZ. Z jakiego miasta jesteś?

    Iza34 lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 29 lipca 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Adele27 ja pierdziele ale zajefajne... Nawet nie wiesz jak Twoja wiadomość mnie ucieszyła :) ogromne GRATULACJE i życzę najspkokniekszych i najnudniejszych 9 miesięcy :) rosnijcie duże okrąglutkie :) aż micha sama się cieszy 😊 normalnie CIARRRRRYYYYYY

    Dzięki kochana 😘😘😘 mąż już mnie drazni,że niedługo będę gruba 😒 oczywiście w żartach...

    Mam nadzieję,że jestem dla was przykładam żeby nie tracic wiary w to,że się uda. Mi taką nadzieję dała Iza 😉

    Iza34 lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 29 lipca 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Dzięki kochana 😘😘😘 mąż już mnie drazni,że niedługo będę gruba 😒 oczywiście w żartach...

    Mam nadzieję,że jestem dla was przykładam żeby nie tracic wiary w to,że się uda. Mi taką nadzieję dała Iza 😉
    Bo ja tu zawsze powtarzałam, że każdej się uda :D

    mother84, DoveLove lubią tę wiadomość

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 29 lipca 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele beta piękna :) super :) ja dupka miałam i w pierwszej i drugiej ciąży, ale ja miałam silne hole brzucha itp. a teraz gin mi powiedziała, że jak zajdę to z racji poronienia to mam brać od razu po pozytywnym teście. Ale myślę że skoro u Ciebie ok to nie musisz brać. Aczkolwiek zawsze jestem zdania że to chyba nie zaszkodzi 😜
    Pap ale terminy! Ale najważniejsze że masz skierowanie, a może zaskoczysz jeszcze przed tymi wszystkim☺️
    Ja tak jak kocham upały, tak dziś też jakoś ciężko je znoszę. Jeszcze do południa byliśmy na wodnym placu zabaw, po obiedzie na basenie więc jestem dętka😀

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 29 lipca 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele czyli normalne objawy ❤️
    Ja brałam duphaston ale tylko dlatego ze brałam wcześniej myśle ze moja gin mi by go nie przepisała bo nic się nie dzialo, ta poprzednia kazała mi go brać. Bodajże w 10 tyg go odstawiłam.
    PAP ja miała ustalony termin iui, Adele tez jakieś dodatkowe wizyty wiec trzeba teraz wyluzować i skupic się na tym co będzie 🙂 dziewczyny ja już wiem ze u mnie to dużo głowa no ale u każdej może być inaczej.

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 29 lipca 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choć w zasadzie można gdybać co takiego się wydarzyło, mąż brał nowe witaminy od kilku miesięcy, ja zaczęłam ćwiczyć, w cyklu było mało ❤️ Bo wręcz ciche dni, wiec cholera wie🙂😂

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 29 lipca 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś z Was pije inofem i chciałaby odkupić ode mnie? Mam całe opakowanie🙂 kupiłam na poprawę gospodarki hormonalnej ale nie był potrzebny 😉

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 29 lipca 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie właśnie było sporo ❤️ w tym cyklu. W sumie w czasie dni płodnych praktycznie codziennie ☺️ wiadomo - wakacje 😛

    AdelaX lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Dzięki kochana 😘😘😘 mąż już mnie drazni,że niedługo będę gruba 😒 oczywiście w żartach...

    Mam nadzieję,że jestem dla was przykładam żeby nie tracic wiary w to,że się uda. Mi taką nadzieję dała Iza 😉

    Czekaj, jeszcze ci ze 20tyg. do grubosci. Ja narzekam ze jestem gruba, lekarz twierdzi ze za duzo przybieram (mam jakies +6kg) a mąż mowi ze wygladam super.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba teraz mam jakieś nerwobole brzucha. Mąż tak twierdzi i chyba to prawda. Dzis posypalo gradem, strasznie się zdenerwowalam bo nie dość ze przymrozki na wiosne, mokry maj i parch na jablkach, pozniej susza to jeszcze teraz grad do kompletu. Wczoraj tez się zdenerwowalam. Efekt- bol podbrzusza az musialam się położyć. Ale no co, nie ma się wplywu na pogode. Mąż twierdzi ze nie jest az tak zle, poza tym po 2016r. ubezpieczamy uprawy od gradu mimo ze to krocie kosztuje.

  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 30 lipca 2019, 03:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza najwieksze tycie jeszcze przed toba! Hihi
    Ale to akurat najmmiejszy problem,po kilku latach walki.o.ciaze,kto by sie prxejmowal kilogramami

    DoveLove, April_27 lubią tę wiadomość

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucecita wrote:
    Iza najwieksze tycie jeszcze przed toba! Hihi
    Ale to akurat najmmiejszy problem,po kilku latach walki.o.ciaze,kto by sie prxejmowal kilogramami

    😢😭😢

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 30 lipca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam czekam tylko na ten brzuszek 🥰🥰🥰 z niecierpliwością 😍

    AdelaX, DoveLove, April_27, PLPaulina, Emrica, pola89 lubią tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Ja tam czekam tylko na ten brzuszek 🥰🥰🥰 z niecierpliwością 😍

    I pewnie na ruchy 😄 Super uczucie. Albo jak leze i obydwoje przytulaja sie do brzucha, caluja go, gadaja do niego 😍

    DoveLove lubi tę wiadomość

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 30 lipca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie mogłam sie doczekac brzuszka bo syn mi nie dowierzał , że ktoś tam mieszka ☺️😅 u mnie plus 3 kg.
    Adele na kiedy obliczyłas sobie termin?

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 30 lipca 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zawsze mówię , że nigdy tak dobrze się z dodatkowymi kilogramami nie czułam jak właśnie w ciąży. Żadnego wyciągania brzucha 😅

    Iza, chyba nie gratulowałam Ci drugiej córci ❤️ jak starsza przyjęła wiadomość, że to jednak siostra?

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
‹‹ 1485 1486 1487 1488 1489 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ