X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza wypoczywaj kiedy tylko możesz 😃

    Miskowa tak tak, już spokój ale tak potem pomyslalam ze jakby się nie zatrzymały to już bym tuliła maleństwo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 10:28

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax u mnie dopiero połowa cyklu, a samopoczucie takie nawet nawet :)
    Hugo uuuuu to jakaś angina może. Dostaniesz zwolnienie i trochę wypoczniesz :) parę dni na wyzdrowienie, a reszta na odpoczynek od roboty 😜

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No angina. Mam antybiotyk na 10 dni 😊 także 5 dni zwolnienia a później mam urlop więc w domu pełne dwa tygodnie 🤩🤣 ale z gardłem kiepsko.

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Hugo zdrówka ale widzę ze zwolnienie Cię cieszy ☺️ Odpoczniesz sobie
    Dziewczyny tak jak pisałam miałam wczoraj goraczke a dzis żadnych objawów i siostra mnie wysyła do szpitala.. powiedziała ze jakby doszedł katar kaszel to byłoby wiadomo ze jakieś przeziebienie a tak to nie można lekceważyć. Wiec jade bo myśle ze lepiej sprawdzic niż... wizja szpitala mnie przeraża. Trzymajcie kciuki

    Hugo87 lubi tę wiadomość

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX to moze siostra ma rację zeby sprawdzic. Owszem, szpital to okropne miejsce ale do przezycia. Trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze.

    AdelaX lubi tę wiadomość

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax no to czekamy na wieści. Mam nadzieję, zero nic takiego i jeszcze wrócisz do domku

    Hugo Ty to jak ja :) mnie też cieszą takie zwolnienia od czasu do czasu :) odpoczywaj :) z 2-3 dni i po antybolu będzie lepiej, a potem już tylko laba! 😁

    Hugo87 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Adelax no to czekamy na wieści. Mam nadzieję, zero nic takiego i jeszcze wrócisz do domku

    Hugo Ty to jak ja :) mnie też cieszą takie zwolnienia od czasu do czasu :) odpoczywaj :) z 2-3 dni i po antybolu będzie lepiej, a potem już tylko laba! 😁

    Dokładnie 😍💓 ale gardło boli konkret. Nie pomaga ibuprom 😱

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo ja anginę przechodzę strasznie a jednego roku miałam dwa razu pod rząd. Dopiero druga lub trzecia dawka antybiotyku mi pomagała. Zdrówka

    Jade za pół godzinki bo czekałam na męża

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w domku

    Lekarz nie widział podstaw żeby mnie zostawić, dopytywał się czy dzisiaj mam temperaturę a ja rano wzięłam Apap i w sumie nie wiem czy temperatura by nie wróciła zrobili mi tylko ktg. I musiałam podpisać odmowę ze nie chce zostać w szpitalu. No ale nigdy tak nie miałam żeby mieć Sama goraczke dziwne to wszystko. Teraz jestem osłabiona mam 35,8

    Może faktycznie jakaś infekcja tylko z gorączka.

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX szkoda ze chociaz crp ci nie zrobili. No ale skoro twierdza ze to nic złego to trzeba im ufac.

    Ja dzis mam kiepski dzien. Starsza nadal nieznośna a mnie chyba dopadl jakiś kryzys laktacyjny (wczoraj malo co piersi mi nie rozsadzilo a dzis flaczki) bo mala z płaczem i nerwami odrywa sie od piersi, podaje jej druga to nawcina się jak malpa kitu a potem jak uleje to i ja i ona do przebrania. Mam nadzieje ze minie.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzieli ze brak podstaw ale mogłam zostać to pewnie by mi zrobili badania w pon... a dzis o niebo lepiej się czuje nie wiem co to było wczoraj...

    Iza teraz pewnie będziesz miała takie kryzysy.. ale uśmiech głowa do gory i pomysł jakie masz cudowne dzieci 😍

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax - dobrze ze wszystko Ok! Może jakaś jednodniowa choroba, mimo wszystko lepiej w domku czekać na akcje ;)

    Iza mój synek ulewal baaaaardzo dużo... co karmienie to przebieranie, minęło w 6 mcu.

    Ja za to dziś cały dzień na nogach, a teraz już ledwo zipie i brzuch mi doskwiera :/ 🥴

    a5e703bbfa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczytalam ze ok.14 doby jest skok rozwojowy. I wszystko jasne.

    Evs odpocznij.

  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 skok to chyba w 5 tygodniu życia?
    Mój synek też miał fazę zdenerwowana płaczu przy piersi nie wiadomo o co. Przeszło samo

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucecita wrote:
    1 skok to chyba w 5 tygodniu życia?
    Mój synek też miał fazę zdenerwowana płaczu przy piersi nie wiadomo o co. Przeszło samo

    Hafija pisze ze w 14 dobie, potem w 5 tyg. No nie wazne. Przetrwamy i to.

  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Miśkowa - ależ nie gniewam sie - potrzebowałam właśnie takich rozsądnych odpowiedzi, w hurra optymizm nie wchodzę, czekam do terminu @. Staram się o tym nie myśleć za dużo. Zresztą mój synek przejścia chorobowe lekkie przeziębienie + chyba jelitówka jakaś się przyplątała, więc noc zarwana dziś była. Po szóstej do pracy wstałam jak zombie :/

    W sumie nie wiem czy to było plamienie czy nie - ogólnie od kilku dni wydmuchuje z nosa (zwłaszcza rano) trochę krwi, chyba osłabiona jestem, zresztą ucho coś pobolewało mnie na początku tygodnia i może z tamtej błony też coś podkrwawilo po prostu.

    Hugo zdrówka! Dobry termin na chorowanie, odpoczniesz akurat na Święta 😏 Choć samej anginy współczuję, boli jak diabli, ale dwie doby antybiotyku i powinno być ok 😊

    Adelax, dobrze że pojechałaś sprawdzić, będziesz spokojniejsza :)

    Iza - worek sił do przetrwania kryzysu wysyłam! ☺️ Pamiętam że moj syn miał coś takiego, w trzecim tygodniu właśnie z trybu jeść-spać przeszedł w tryb Teraz-Rodzice-Poczujcie- Że-Macie-Dziecko 😆





    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Witam się z kawusia 😊 po jednej dobie na antybiotyku jest już lepiej, ale jeszcze biorę przeciwbólowe żeby pić i jeść w miarę normalnie. Takze powinno być tak jak pisalyscie. Dwa Max tzy dni i będzie po anginie.
    Dziś mam 19 dc i albo owu była mega słaba albo jej nie było w ogóle bo w tej drugiej fazie cyklu zawsze te cycki jakieś lepsze były. A teraz taka lipa ze szok 🤦‍♀️ a tu już za tydzień @ następna ma być.

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo ale mam nadrabiania 🤷

    Hugo zdrowka 😘 przynajmniej przed świętami sobie odpoczniesz i masz czas coś przygotować 😁✌️

    Ja też siedzę z ☕ i nad przepisami ehh część zakupów zrobiona a z resztą dalej jestem w tyle.. w tyg już chce zacząć coś robić. Narazie mamy pierniki upieczone i ciasteczka korzenne 😛 ja to ciasta mogę piec w tym roku piekę 6-7 ✌️ ale z reszta trochę gorzej hehe

    Ps. Jeszcze biegalam z mężem już któryś raz za prezentami dla teściów.. mega problem w tym roku mamy z nimi 🤦 ale dla teścia w końcu kupiliśmy gruby sweter zapinany.. została teściowa też chciałam jej kupić w sumie sweterek w Monnari 🥰 teraz mają przeceny ale jeden za krótki drugi za długi wrrr oszaleje
    Dla swojej mamy kupiłam walizkę na kółkach z Wittchena z promocji 😁 nie żeby była to jakaś aluzja z tą walizka,że ma się pakowac czy coś 😅 chyba tak tego nie odbierze heh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2019, 09:01

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo przy takiej poważnej infekcji może się cykl rozregulować. W tym roku (koniec lutego) miałam grypę, taką prawdziwą, pierwszy raz od 10 lat chyba. I wypadło na tydzień z owulacją, to właśnie jakby jej nie było wtedy, a dopiero kilka dni później pojawił się śluz itd. I nawet @ się opóźniła mi wtedy 3 dni, ale wiedziałam że nic z tego, bo większych starań wtedy nie było ;)

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo no tak jak Wiera pisze, może to przez infekcję coś się rozregulowało.
    Adele hahaha z tą walizką to dobre 😂😂😂
    Ja większość prezentów już mam, właściwie tylko przyjaciółce muszę kupić, ale już wiem co, a ona resztę poczekać aż poprzychodzą do paczkomatów ;)

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 1673 1674 1675 1676 1677 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ