Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a mnie na porannej wizycie wkurzyli niesamowicie bo powiedzieli że dopiero w piątek😠😡 Ale ja mam nadzieję, że te skurcze mi wrócą i się rozkręca. Jestem taka wściekła 😤

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia mów mi jeszcze hehe 😂

    Jaaaa pierdziele i masz tam leżeć bezsensu, przecież to depresji można dostać , szczególnie że dzieci w domu :/

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Kasia mów mi jeszcze hehe 😂

    Jaaaa pierdziele i masz tam leżeć bezsensu, przecież to depresji można dostać , szczególnie że dzieci w domu :/
    No właśnie, masakra. Bo chce mi się do dzieci, szczególnie do młodszego calusnego przytulaska co mi się ciągle kokosi na kolana i w koło powtarza: tato, tato 😊

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to widzę, że nie tylko moja ma coś z tym tata 😂 Właśnie wyobrażam sobie co czujesz, moja też taka przytulaśna jest. A dzieci teraz z tatą?

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Ooo to widzę, że nie tylko moja ma coś z tym tata 😂 Właśnie wyobrażam sobie co czujesz, moja też taka przytulaśna jest. A dzieci teraz z tatą?
    Tak 🙂

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez teraz do taty. Ale to przez to ze w ciazy musiałam lezec i mąż sie nią zajmowal.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia kurde a czemu dopiero pt... Wrrrr

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Kasia kurde a czemu dopiero pt... Wrrrr
    Bo dzisiaj mają już zaplanowane 3cc, jutro też 3ccm i że się nie wyrobia 😡

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 1805 wrote:
    Bo dzisiaj mają już zaplanowane 3cc, jutro też 3ccm i że się nie wyrobia 😡
    Ech, szkoda, że tego nie uwzględnili jak kładli Cię na oddział...cierpliwości 😘 masz tam z kim pogadać?

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to nie fair. Kaza ci przyjść i czasu dla ciebie nie maja. Draznij sutki, jak się skurcze zaczna to zaraz się toba zajma 😁.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, a nie możesz w piątek wrócić?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia współczuję, po co Cię przyjmowali jak teraz nie mają czasu... Brak organizacji. Życzę Ci żeby szybko zleciało :)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, tatalnie nieogarnieci. 2- 3 dni bez sensu tu muszę leżeć. Ale już mnie nie wypuszcza niestety.
    Iza - to znowu dadzą mi w tyłek rozkurczowy i tyle.
    Na szczęście lezymy we 3na sali, jedna to koleżanka i jednocześnie sąsiadka z jednej wsi 🙂

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/db25c7c0b576.jpg.html
    Iza ostatnio zastanawiałas się czy chłopaków łatwiej nakarmić piersią. Chyba tak 😉

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalilam rani ze sporo sciagam mleczka i d... blada. Jakis kryzys dzis mam czy co, czy mi nerwy mleko zjadaja?

  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, to dobrze, że chociaż jest z kim pogadać 😊 oby czas Ci szybko płynął.

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    U mnie kolejna nieprzespana noc.. tak mi dokuczają te skurcze przepowiadające.. co nie zmienię pozycje to już brzuch twardnieje.. i mi źle ☹️

    Dobrze,że mam dziś lekarza to sprawdzi czy szyjka ok i ile mały waży wiec trzymać kciuki ✌️ o 14.15 wizytuje 🙂

    Dziś zaczynam 7 miesiąc aaaaaa 😱😱
    Zostalo mi 12tyg do porodu 😲😲

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2020, 09:15

    Hugo87, nick nieaktualny, AdelaX, DoveLove, Wiera lubią tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele kciuki zacisniete :) daj znać po wizycie. Ja też miałam skurcze przepowiadajace, brzuch robił się twardy jak skała bolesne to nie było ale takie nieprzyjemne.

    Adele27 lubi tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele to kciuki ✊ za wizytę 😊 daj znać.

    Adele27 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele kciuki za wizyte.

    Ja tez dzis do gina na kontrole po połogu. Juz 6 tyg. minelo 😲. Nie wiem jak ja sie ogarne na ta wizyte, wczoraj malutka spala to ja do lazienki sie umyc, nalozylam pianke do golenia i slysze placz. I juz po depilacji 😥

    Ale musze wam powiedzieć że tesciowa przychodzi i nosi Ole jak placze. I mi to na reke bo wieczorami jestem tak zmeczona ze spie na stojaco i boje sie dziecka nosic.

    Znow mi laktacja siadla az dzwonilam do cdl co sie dzieje. A ona od razu pyta czy sie czyms nie zdenerwowalam. A ja od rana podminowana chodzilam do tego stopnia ze naskoczylam na męża ze platki czrkoladowe kupil (tez mialam powod, nie ma co). No i zmeczenie.

‹‹ 1728 1729 1730 1731 1732 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ