X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 31 lipca 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 17:12

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 31 lipca 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Jagoda, to samo mówiłam znieśli obostrzenia przed wyborami żeby ludzie poszli a po wyborach nagle wzrost zachorowań... Pic na wodę... Poza tym nie zdziwię się jak we wrześniu jednak szkoły i przedszkola zaś zamkną ....

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2854 2745

    Wysłany: 31 lipca 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sie wydaje ze juz nie zamkna szkol i przedszkoli. Podobno zapewniaja ze nas w domach nie usadza bo nie ma takiej potrzeby. Ogolnie mnie to denerwuje bo bylo kilkanascie zachorowan to byl mega szum, ludzie latali jak szaleni wykupowali wszystko. Teraz zachorowan najwiecej a w ludziach luz. Mieszkam w turystycznej miejscowosci i widze, na plazy nie ma gdzie palca wcisnac tyle ludzi. Kolonie, imprezy, wesela wszystko wrocilo i nikt sie nie boi. Ostatnio kolonia, na oko 50 osob weszla do biedronki i nikt z tych malolatow nie mial maski. Dziwne to po prostu i mi sie nie podoba. Za szybkie posuniecie bylo zluzowania, sa za slabe kary i tak sie dzieje. Ja w sklepie maske zakladam, rece dyzenfekuje od daaaawna, wiec mam to we krwi. Co moge to robie. U nas akurat w sklepach ludzie sie stosuja bo sanepid kary daje, co jakis czas robia najazd na sklepy.

    Iza, fajnie ze wszystko ok. Wazne zeby dziecko bylo zdrowe, a ze drobne to juz taki typ. Moja corka tez jak szczypiorek ale powoli rosnie.

    🐭 28
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 31 lipca 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza obyś miała racje. Hehe mnie to mówisz? Nie mieszkam w Zakopanem ale 20 km od niego, co miesiąc jeżdżę tam do lekarza, widzę zdjęcia ile jest turystów na krupowkach, w górach i nikt nie zachowuje odległość potem się dziwią że u nas na Podhalu tyle jest teraz zachorowań 😂😁. Ostatnio myślałam że nie dojedziemy na umówiona godzinę bo pod koniec Poronina chwilę stali i byliśmy pewni że tyle ludzi ale na szczęście po 5 min zaczęli powoli ruszać więc to pewnie jakiś traktor albo wóz z koniem. Dobrze że jeszcze sierpień będzie taki chociaż jak pod koniec jedziemy to może już tych tłumów nie będzie bo rok szkolny tydzień później. We wrześniu najczęściej emeryci jeżdżą ale może w takiej sytuacji ich nie będzie , no i studenci.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 31 lipca 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałahym krakać ale wydaje mi się że jak tak dalej będzie rosła liczba "nowych przypadków" to dzieci nie pójdą od września do szkoły a te dziewczyny które w ciąży to już na bank mogą zapomnieć o porodzie rodzinnym dobrze że od początku się nastawiam że będę musiała rodzić sama. Wiem wiem wiem. Zaraz powiecie że to nic strasznego. Ale ja nie narzekam tylko stwierdzam fakt. Nawet jak zaczęli luzować obostrzenia to mi w.glowie siedziało że nie bedzie szans na poród z mężem jo zaraz wszystko wróci.

    Tylko wy dziewczyny które się tyle czasu staracie też macue kiepsko z przuchodniami wizytami, badaniami. Współczuję naprawdę

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 31 lipca 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że ja będę mieć cc 😁 to i tak nie marzę o rodzinnym porodzie. Ciekawe tylko czy mąż będzie mógł przyjść... Na razie u nas niby nie wolno wpuszczać ale i tak wpuszczają. Może nie na codzienne wizyty ale jednak. Wiem że mam dużo czasu ale myślę że w styczniu lepiej nie będzie tym bardziej że to sezon grypowy itd

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 31 lipca 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Mysza obyś miała racje. Hehe mnie to mówisz? Nie mieszkam w Zakopanem ale 20 km od niego, co miesiąc jeżdżę tam do lekarza, widzę zdjęcia ile jest turystów na krupowkach, w górach i nikt nie zachowuje odległość potem się dziwią że u nas na Podhalu tyle jest teraz zachorowań 😂😁. Ostatnio myślałam że nie dojedziemy na umówiona godzinę bo pod koniec Poronina chwilę stali i byliśmy pewni że tyle ludzi ale na szczęście po 5 min zaczęli powoli ruszać więc to pewnie jakiś traktor albo wóz z koniem. Dobrze że jeszcze sierpień będzie taki chociaż jak pod koniec jedziemy to może już tych tłumów nie będzie bo rok szkolny tydzień później. We wrześniu najczęściej emeryci jeżdżą ale może w takiej sytuacji ich nie będzie , no i studenci.
    W Poroninie byłam kiedyś na nartach😁✌

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 31 lipca 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj też byliśmy na szczepieniu.
    Mała 6300 i 67cm.
    Starszy 5-latek 26,5kg. I 120cm.
    Oczywiście syn płakał i zaczynał krzyczeć i myślałam że ucieknie 😂 mała troszkę poplakala, ale ogólnie chyba lepiej zniosła niż syn😁
    Ostatnio tylko Was czytam bo robiłam dżemy i jeszcze schody na zewnątrz przerabiamy trochę i czasu jakoś brak.

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2854 2745

    Wysłany: 31 lipca 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce sie pozalic, przyszla @ jak w zegarku. Mialam jakas wieksza nadzieje w tym miesiacu bo i temp mi sie trzymala wyzsza, ogolnie tez zmeczona bylam no ale jak widac to nie to. Dodatkowo wlasnie sie dowiedzialam ze siostra mojego meza jest w ciazy. Srednio zadowolona bo chciala dopiero za jakis czas ... tak sie weekend mi srednio zaczal 🤷‍♀️

    🐭 28
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 31 lipca 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza123 wrote:
    Chce sie pozalic, przyszla @ jak w zegarku. Mialam jakas wieksza nadzieje w tym miesiacu bo i temp mi sie trzymala wyzsza, ogolnie tez zmeczona bylam no ale jak widac to nie to. Dodatkowo wlasnie sie dowiedzialam ze siostra mojego meza jest w ciazy. Srednio zadowolona bo chciala dopiero za jakis czas ... tak sie weekend mi srednio zaczal 🤷‍♀️
    Ach...Przytulam🌷

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza123 wrote:
    Chce sie pozalic, przyszla @ jak w zegarku. Mialam jakas wieksza nadzieje w tym miesiacu bo i temp mi sie trzymala wyzsza, ogolnie tez zmeczona bylam no ale jak widac to nie to. Dodatkowo wlasnie sie dowiedzialam ze siostra mojego meza jest w ciazy. Srednio zadowolona bo chciala dopiero za jakis czas ... tak sie weekend mi srednio zaczal 🤷‍♀️

    Przykro mi.
    Moja bratowa tez w ciazy i nawet jak wprost spytalam to nic nie mówi, nie wiem czemu tak sie z tym kryja. Podobno sie starali.

    Mam zly dzien. Marysia- moj wyparzony robot sprzatajacy poszedl sie ... Mam inny wydatek w tej cenie. Z mężem nie mam co rozmawiac na temat tego odkurzacza, on kompletnie niezainteresowany, jemu to niepotrzebne, uwaza ze to sie nie sprawdzi, poza tym rwiemy dzis wisnie a ja kompletnie nie mam na to siły, podniose rece- to mi mdleja, przychyle sie i chce sie wyprostowac to mi sie koluje. Ola marudna, starsza sie nudzi, mąż spi zamiast isc rwac wisnie, tesciowa skrzeczy bo jestesmy w domu zamiast w wisniach. Zwariowac idzie.

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 31 lipca 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 17:12

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 31 lipca 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Mysza wielka szkoda. Tulę! Strzel sobie porządnego drinka albo jakiegoś winiacza się napij, zawsze to trochę rozluźni. Bratowa pewnie doceni dopiero z czasem... co nie zmienia faktu, że nie jedna chciałaby być na jej miejscu. Trzymaj się.

    Kurcze przydałoby się jakieś przełamanie na wątku. Liczę na te Wasze ciążunie i samej mi przykro, kiedy zamiast niespodzianki jest ta wredna cholera. Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe 😔

    Iza widzę u Ciebie dzień jak co dzień. A Ty sama jesteś za bardzo przemęczona. Rozumiem, że dużo wszystkiego na głowie, ale musisz zadbać o siebie bo się zajedziesz. Pamiętaj zdrowie masz jedno!

    Kasia przy trójeczce i jeszcze dżemy Kiedy Ty masz na to wszystko czas? Z czego robiłaś?
    Z czarnej porzeczki i wiśni. Jeszcze z borówki będę robić.
    A dżem się gotuje jak mała śpi, chłopcy albo się bawią w pokoju, albo na podwórku 😉

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 31 lipca 2020, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza przytulam 😘

    Tez cały czas czekam na przełamanie na wątku. Która teraz najbliżej @?

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2854 2745

    Wysłany: 31 lipca 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu juz na pocieszenie fajny wieczor obmyslalam, ze zjemy cos dobrego, obejrzymy razem film na spokojnie a tu co ... ? Maz wrocil szybciej z pracy chory. Juz nam tu jakas zoladkowa przyniosl 🤦‍♀️ No weekend idealny nie ma co 🙄

    🐭 28
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 31 lipca 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza kurcze no, miałam jakieś pozytywne przeczucia co do Ciebie, ale mnie oszukały 😔 Przykro mi, jeszcze z takimi wieściami przy okazji 🙄 Może choć część weekendu się uda uratować, może mężowi jutro przejdzie. Trzymam kciuki, żeby szwagierkę migiem "dogonić" to fajnie by było jakby się dzieciaki razem mogły bawić 🙂 U nas jest miesiąc różnicy między chłopakami - nasz i siostry męża, wyszło przypadkiem :)

    Calanthe jedziemy do Władysławowa tam gdzie w zeszłym roku :) Bardzo nam się tam podobało i jest dużo atrakcji nawet jakby pogoda nie dopisywała.

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 31 lipca 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza przytulam tez myślałam, że coś jest na rzeczy ☹️

    Jak zazdroszczę wyjazdu nad morze. Ciekawe czy nam się uda w tym roku gdzieś wyjechać.

    Ja dzisiaj z młodym musiałam iść do lekarza, oczy mu ropieja, z jednego dosłownie się ropa leje plus jest bardzo spuchnięte. Dostał antybiotyk. Mam nadzieję, że to nie zatkany kanalik bo już to ze starsza przerabialiśmy. A waży już prawie 5 kg, więc fajnie idzie kp jednak.

    Kasia mój boże z czarnej porzeczki to tyle roboty jest 😱 dla mnie wielki szacun

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 31 lipca 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Mysza przytulam tez myślałam, że coś jest na rzeczy ☹️

    Jak zazdroszczę wyjazdu nad morze. Ciekawe czy nam się uda w tym roku gdzieś wyjechać.

    Ja dzisiaj z młodym musiałam iść do lekarza, oczy mu ropieja, z jednego dosłownie się ropa leje plus jest bardzo spuchnięte. Dostał antybiotyk. Mam nadzieję, że to nie zatkany kanalik bo już to ze starsza przerabialiśmy. A waży już prawie 5 kg, więc fajnie idzie kp jednak.

    Kasia mój boże z czarnej porzeczki to tyle roboty jest 😱 dla mnie wielki szacun
    Nie, ja poszłam na skróty bo to do ciasta 😉 Więc najpierw odciagnelam sok w sokowniku, a owoce przesmażylam 3razy, dodałam cukier i konfiturex i już😁 Jak miałabym przecierac przez sitko to bym nie robiła😉 Najwięcej roboty to było z wiśniami bo ok.12kg.trzeba było wydrylowac, a że drylownica strasznie przepuszcza pestki to robimy to z mężem ręcznie przy pomocy szpilki do włosów🙂 ale na szczęście to tylko raz w roku 😁
    A szacun kochana to ogromny dla Ciebie I medal za egzamin i wynik😊💪👑🎖🏅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2020, 19:39

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia o widzisz jak Szymus ładnie rosnie. Masz motywacje do kp. Tak dalej.

    Mi wczoraj pani dr podciela skrzydla, chodzę dzis jak zbity pies bo stracilam wiare w sens kpi, dlugiego kpi. Ehh, żale zmeczonej matki. Jeny, nie moglam sobie teraz wieczorem poradzic z placzaca Olą, garba dostane od noszenia jej. Troche mąż nosil ale ona garnie sie do mnie.

  • MSie Koleżanka
    Postów: 84 11

    Wysłany: 31 lipca 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, progesteron 7 dni po owulacji wyszedł mi 12,5 ng/ml. Czy to za mało? Jest szansa na ciąże?

‹‹ 2116 2117 2118 2119 2120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ