X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 26 listopada 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa mój mąż ma jak Twój i jak ja przekonuje syna, tłumaczę, to on to nazywa "bezstresowym wychowaniem". 🤦🏼‍♀️ Dziecko ma się słuchać i koniec, pytam, to jak chcesz wychować dorosłego, który ma własne zdanie, skoro tłamsisz je od małego. Niby potakuje, a za chwilę znowu to samo...
    Może żłobek też spodziewał się więcej po tym psychologu. Trzymam kciuki, żeby się poukładało wszystko, może faktycznie udać się do innego, a może nawet dobrze jakby Twój mąż poszedł z córką, to by i jemu pani psycholog trochę powiedziała do słuchu :)

    A u mnie ok, kurier zabrał wczoraj wymaz, teraz czekam na wyniki. Ale nie sprawdzam na razie, poczekam aż owulka się skończy 😂
    Byliśmy dziś na kontroli u lekarza, wszystko osłuchowo u synka ok, więc jestem szczęśliwa. 😊
    Dopóki nie wrócę za parę godzin do pracy, wtedy moje szczęście podjerzewam, że gdzieś wyparuje 😅😁

    mother84, nadzieja_86 lubią tę wiadomość

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 26 listopada 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera trzymam kciuki zeby wszystko wyszlo ok...albo moze wyjdzie z tych badan przyczyna niepowodzen. Choc ja sie sklaniam do tej nadrzerki,poczytaj tez czy te globulki na nadrzerke nie zmieniaja ph w pochwie co moze dawac niekorzystne srodowisko do przezycia zolniezykow.
    Miskowa moj jest lagodny dla corki, ale zdarzaja sie momenty ze glosniej powie albo bedzie powtrzazal az corka sie poslucha z coraz donosniejszym tonem. Wtedy ja go karce,ze moglby powiedziec delikatniej i spokojniej.Bo przeciez jak ja mu mowie zeby wyniósł smieci ,nie powtarzam tego 100razy,tylko powiem raz i czekam na reakcje. Wtedy on jest na mnie zly, bo podwazam jego autorytet przy dziecku. Faceci sa gruboskurni i zbyt dumni zeby przyznac sie do błędu.
    I nie dajmy sie oszukac , przy tylu dzieciach w zlobku czy przedszkolu panie krzycza zeby zapanowac nad dziecmi, zmieniaja sie w milusinskie w godz odbioru dziecka. Zreszta corka sama mi opowiadala , nagminne to bylo podczas obiadow w szkole gdzie dzieci nie lubily kaszy czy warzyw a pani nad nimi stala ze ma talerz byc pusty.

  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 26 listopada 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wstalam rano z drapiacym gardlem i zatkanym nosem ,pobolewa mnie w klatce... oj zeby nie rozlozylo do konca.
    Sasiadka wczoraj mi opowiadala ze byla w osrodku zdrowia gdzie pracuje i rozmawiala tam z tez pracujaca kolezanka ,tamta skarzyla sie na bol glowy i wziela jakiegos proszka popularnego na przeziebienie i bol glowy i zmarla . Trojke dzieci zostawila, najmlodsze 1,5roku,niedawno wrocila po maciezynskim do pracy. Szok

  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 26 listopada 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga
    Przykra historia... Ale nie sądzę, że zmarła przez jakiś proszek... Myślę, że to mógł być udar czy tętniak, a proszek poprostu w niczym nie pomógł, ani nie zaszkodził... Moja mama często skarżyła się na bóle głowy i w wieku 35 lat pękł jej tętniak. Ledwo z tego wyszła i do tej pory nie jest już całkowicie umysłowo sprawna (ma rentę)

    A co przedszkola czy żłobka, to nie ma co generalizować. Na pewno czasem krzyczą, w cuda nie wierzę, one też są ludźmi i mają ograniczone pokłady cierpliwosci. Ja im szczerze nie zazdroszczę 😅

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 26 listopada 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki proga 16,6 to dobry wynik🤔🙄
    Jakas niespokojna jestem jutro jak powtorze bete te moze lepiej bede sie czuc.

    Jutro zrobie bete a musi byc rowne 48 h bo chcialam cos ok 11 jechac a wczoraj robilam ok 15 proga tez zrobic?

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 26 listopada 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja nie musi być dokładnie, w kalulatorach wpisujesz oprócz daty, godzinę pobrania to chyba sobie jakoś to przelicza na 48 h ☺️

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 26 listopada 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja nie wiem czy musi być równe 48h. Myślę że jak zrobisz wcześniej to możesz się martwić że przyrost za mały czy coś...

    A ja byłam z małą na usg bioderek i muszę iść na konsultacje do ortopedy :/ jakieś ma wiotkie stawy czy coś takiego

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 26 listopada 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa to faktycznie kiepsko wyszło z ta psycholog, chyba lepiej iść prywatnie. Dla własnego spokoju, że robisz wszystko co możesz.
    Jagoda a u kogo byłaś na usg? 🤔 bo ja do ortopedy chodzę.
    Nadzieja kurde z tym progiem to ja nigdy nie wiem bo nie badałam. Ale na pewno betę bym powtórzyła przecież taka walkę stoczyłaś❤ jak się czujesz?

    Po 18 mam wizytę z Wiki bo miałam tele poradę i mówiła dr, że taki świadczący oddech to często zapalenie oskrzeli więc trzeba ja osłuchać. Najgorzej, że ona ciągle Szymka całuje.

    Pola a jak u was? Już na wolności jesteście?

    U ciebie kinga dalej bez @?

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 26 listopada 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia...tak nadal nie przychodzi juz 19sty dzien. Temperature pod pacha tak jak pisalam wczesniej 37, a tam 37,5,rano mniej ok 36,8...ale w ciagu godz od wstania sie podnosi.
    Wlasnie nadzieja jestes na swiezo...jaka masz temp?
    Pola.... przykre bo miala 40 lat...zmarla wokol swoich wspolpracownikow w pracy. Podobno po proszku gorzej sie poczula i zaczelo ja dusic i przyjechala karetka i smiglowiec..ale sie nie udalo. Mowi sasiadka ze mogla miec uczulenie na lek, no albo ten tetniak. Straszna tragedia dla calej rodziny.Wychodzi sie do pracy a juz sie nie wraca.
    Jak ja sobie przypomne ze mi jezyk puchl i z minuty na minute gorzej mi sie oddychalo ,niewiem jakby sie to skonczylo jakbym wziela 4takie dawki w ciagu dnia jak zalecal lekarz.
    Wiec dziewuszki dzien rozpoczynamy i konczymy bez klotni z najblizszymi

  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 26 listopada 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga
    Po godzinie od wstanie nie ma sensu mierzyć... To normalne, że się podnosi. Ale rzeczywiście masz pokręcony ten cykl 🤔
    A uczulenie na lek też rzeczywiście mogło być... Ale straszne...

    Nadzieja
    Kalkulatory wyliczają z godzinami, więc chyba możesz pojechać trochę wcześniej. A co do proga, to ja miałam wyższy, ale czy taki jest dobry czy nie, nie umiem powiedzieć. Warto może zadzwonić do gina?

    Alunia
    Daj znać co powie lekarz. Zdrówka dla Wiki

    Jagoda
    Ale coś więcej powiedział? Może to przez to , że jednak była wcześniakiem?

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 26 listopada 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dostaliśmy notatkę od psychilozki i okazało się że takie zachowanie to norma w tym roku wieku 🤣 dziecko tak może badać sposób komunikacji, sprawdza reakcje innych, próbuję nawiązać kontakt, ma za dużo bodźców lub rozladowuje napięcie... Dziś było wszystko ok w żłobku i w drodze do domu☺️ nagle wychowawczyni też zmieniła front. Psycholozka napisała nam też co robić i jak nie reagować.

    Kinga rzeczywiście masz dziwny cykl... A jesteś pewna że była owu? Nie pamiętam czy pisałaś? Przy pco cykle mogą się ciągnąć jak flaki (bo nie ma owu), tylko te testy są dziwne - normalne gdyby tak wychodziły owulacyjne.

    Alunia daj znać co u córcie. U nas zapalenie oskrzeli już sama potrafię rozpoznać (mamy astmę wczesnodziecieca).

    Właśnie Pola jak u Was? Już wszystko ok?

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 26 listopada 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda może to nic strasznego... U nas jest taka praktyka że lekarz zawsze "coś" znajdzie a potem chodzi się na kontrole do jego gabinetu bo dzięki temu ma pacjentów 😂 przy pierwszej córce mieliśmy dysplazje fizjologiczna a teraz mamy prawidłowe bioderka a i tak mam wizytę bo "to są małe dzieci i może się zmienić" 😁

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 26 listopada 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola a czytalam ze ciazy temp wlasnie rano jest normalna a w ciagu dnia sie podnosi...i gdy sytuacja ma miejsce codziennie to wtedy ciaza. Temp nie musi byc ciagle taka sama 24 /dobe.A jesli ktos bierze dodatkowo progesteron to po nim tez sie podnosi i wtedy nie ma sensu mierzenie temp.
    Rozmawialam z kolezanka i powiedziala ze testy jej wychodzily negatywne ,spoznial jej sie miesiac i poszla do lekarza i okazalo sie ze to 3 miesiac ciazy.
    Testy zle wychodzily bo miala zapalenie pecherza ,ale nie wiedziala o tym bo myslala ze to bole na nadchodzacy okres.

    Miskowa nie wiem czy owu byla w tym miesiacu bo nie sprawdzilam testami... ale we wrzesniu i pazdzierniku testy pozytywne owu grube krechy w spodziewanym terminie, ale nie bylo kontroli u gin w odpowiednim czasie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2020, 19:11

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 26 listopada 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa to pewnie dzien od razu inny jak w zlobku bylo dobrze 😉

    Alunia a to daj znac co po lekarzu dobrze ze wiztye macie.
    Alunia a mam sie jak co dzien tylko jajniki ciagna. Juz chcialabym byc po jutrzejszych wynikach bylaby spokojniejsza.
    Caly czasmam wrazenie ze to sen 😍

    Wiera to czekamy na wynki ✊

    Jagoda moze to nic takiego ona jest wczesniakiem.

    Pola dobrze sie macie? Jak tata?

    Iza doszliscie do kompromisu z mezem?

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 26 listopada 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No lekarz powiedział tyle że może to być przez to że jest wcześniakiem i się tam wszystko do końca nie rozwinęło ale mamy iść na konsultacje do ortopedy. Bo to hył lekarz który tylko usg robi i iie specjalizuje się w nieprawidłowościach

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 26 listopada 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja kciuki za jutrzejsza betę! Na progesteronie średnio się znam, ale wydaje mi się że skoro to było kilka dni przed terminem @ to ten poziom jest ok. I jest wydzielany chyba pulsacyjnie, więc mógł być akurat jakiś "dołek". Ew. jak masz możliwość zadzwonienia do lekarza to może podpytać.

    Kinga jeśli wyjdzie genotyp ok to też mam plan tej nadżerce się przyjrzeć, skonsultować z jakimś specjalista od niepłodności. Mój gin powiedział że jego zdaniem nie ma znaczenia, ale jak bardzo chcę to on ją usunie. Jakby miał człek szklaną kulę to by było łatwiej podjąć decyzję ;) Co do globulek to wzięłam tylko jedną, ale bardzo mnie szczypało później, więcej jej nie zakładam. Mam Cicatridiny jeszcze dwie sztuki, te używałam kiedyś i było ok. Owulki jutro nie będzie na pewno, więc myślę że dziś założę żeby sobie złagodzić po przedwczorajszym 😖 W składzie jest kwas hialuronowy i olejek z drzewa herbacianego, ale chyba nie zakwaszają jakoś bardzo śluzu 🤔 Ale może lepiej i po owu dopiero aplikować hmm.

    Miśkowa oby takich dni jak dziś było jak najwięcej 🤗

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2844 2712

    Wysłany: 26 listopada 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za troske. U nas jakos leci. Zycie toczy sie dalej ale to co na mnie spadlo mnie przerasta. Wczoraj byl pogrzeb, mnostwo papierologii, zalatwiania, mama zostala skremowana. Tak jak chciala. Miala przepiekny pogrzeb. Wszyscy potem do mnie dzwonili i opowiadali jaki to byl szok kiedy zobaczyli oprawe pogrzebu. Sama sie do siebie usmiecham jak o tym pomysle jak to wygladalo. Byl nawet pan co gral na cmentarzu na trabce. Nic o tym nie wiedzialam to firma sie o to sama zatroszczyla, wiedzac jaka byla moja mama. Kazdy plakal, kazdy, mezczyzni, kobiety, znajomi mamy i rodzina. Nigdy nie bylam jeszcze na takim pogrzebie zeby tyle osob tak jawnie plakalo. Mama byla po prostu cudowna kobieta, kochana przez wszystkich 🙂
    W tej chwili od momentu jej smierci jezdze po calej polsce i zalatwiam sprawy. Mama zarzadzala spora firma sama, teraz ja to przejmuje. Nie wiem czy sobie poradze ale mam pracownikow co sa chetni do pomocy. Musze sprobowac. Wiem ze mama by tego chciala.
    Niestety sa tez bardzo czarne scenariusze sytuacji, dzien w dzien jestem u prawnikow bo przy spadku dostaje sie tez to co zle. Dlugi. Walcze dzielnie z pomoca radcow, nie spie po nocach. Nie jem. Nie wiem jak sie to zakonczy ale poki co nie jest kolorowo.
    Tata znosi fatalnie, nigdy go nie widzialam az tak zalamanego.
    Trzymajcie kciuki za nas wszystkich bo moje dawne lekkie i przyjemne zycie poszlo w zapomnienie. Teraz walcze o nasza przyszlosc i spokojny sen.

    Nadzieja, kochana, doczytalam. Bardzo ale to bardzo Ci gratuluje, cudownie ze w koncu Ci sie udalo. Trzymajcie sie w zdrowiu ❤️
    Zdrowia dla Was wszystkich ❤️

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 26 listopada 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza cudownie ze sie odezwalas 🤗🤗🤗
    I piekne co napisalas wzruszylam i poplakalam sie zrobilas wszystko co w Twojej mocy zeby bylo jak najlepiej.
    Tata tez pewnie czasu potrzebuje zeby dojsc do siebie w takich chwilach rodzina jest nieoceniona.
    Tak jak nabywa sie spadek to co dobre i zle idzie na jedna karte ale dobrze ze masz prawnikow pokieruja Ciebie i wszystkie mozliwe drogi sprawdza.

    Zobaczysz los Ci jeszcze wynagrodzi i to z nawiazka. 😘

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 26 listopada 2020, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza😔 ja też się popłakałam 😢 strasznie ciężki czas dla Was Wszystkich... wiadomo, że nikt już nie przywróci Ci mamy, ale wierzę, że czas zagoi choć trochę rany. Trzymaj się!!!!!

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 26 listopada 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda skontrolować nie zaszkodzi, ale nie martw się na zapas, bo może to nic poważnego.

    aLunia jak po wizycie?

    Miśkowa jak dobrze, że dziś już było lepiej 😊 oby jak najwięcej takich dni. Może w żłobku też trochę bardziej się przyłożyli i dlatego jest poprawa? 😊 Cieszę się. Trzymam kciuki za dalsze powodzenie

    Nadzieja też się nie znam na progu. Ale tak jak Wiera pisze, on może być wydzielany pulsacyjnie. Sama wartość mieści się dla norm z pierwszego trymestru jak teraz sprawdzałam

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 2349 2350 2351 2352 2353 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ