X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele ślicznie wyszło! wcale nie taka mała ta kuchnia!
    i jaki masz porządek!
    u mnie to ciągle coś na stole/blacie. walcze z tym na okrąglo, bo lubie w kuchni porzadek, ale przy mezu na home office i 2 dzieci w domu to jak walka z wiatrakami :D

    nam sie szykuje mały remoncik, bo chcemy córce odmalowac pokoj i meble wymienic na takie juz bardziej mlodziezowe i z "pierdolnika" zrobic młodemu ;)

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2851 2738

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam caly wystroj w bieli, czerni, szarosc i srebro. Troche przelamane bezem i te granatowe lozko w sypialni plus granatowe krzeslo przy toaletce.
    W salonie mam krzesla tez z ikei gdzie kupuje pokrowce w roznych kolorach i wzorach i zmieniam przy roznych porach roku. Wtedy tez dodaje dodatki typu poduszki czy zaslony zeby pasowaly i mam calkiem inny salon. Dobre rozwiazanie 🙂

    Kinga ja mam wlasnie lozko, krzeslo w sypialni i krzesla przy stole ( w tej chwili ) z weluru i nic sie nie elektryzuje. Jedyne co to welur dosc mocno brud lapie i widac to. Nie mowie o jakims kurzu 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2021, 13:48

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez 2 salonie mam krzesla welurowe granat i pudrowy roz i tragedii nie ma.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) Zatestowałam dziś rano, bo szef kazał do dziś się decydować odnośnie szczepień, a wypadało ok.13-14 dni po owu i cóż.. zapisałam się. W południe zaczęło się plamienie. W sumie nie czuję się specjalnie rozczarowana, bo nie miałam podstaw, żeby oczekiwać innego wyniku, chyba że cud, a cuda mi się raczej nie zdarzają 🤷🏼‍♀️ Więc teraz - przerwa oficjalnie jest faktem.

    Kinga dobrze, że pogadalas z mężem i się wspieracie, jestem pewna, że to niedługo zaawocuje 😊

    Adele ładna kuchnia, gotowałabym w niej 😁

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie mieszkacie. Az zazdroszcze. U mnie jest nijak, wrecz nie nam czym się chwalić chyba ze balaganem którego nie jestem w stanie ogarnąć. Jestem tym zalamana. wczorajszy dzien mnie wykonczyl a wieczór dobil do reszty.

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, co się dzieje?🤗

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luci u mnie też na codzien jest sajgon uwierz 😅 fotka była po malowaniu i sprzątaniu 😎

    Ja właśnie się załamałam mąż pisałam wam kiedyś miał operację reki.. to było w lipcu jakoś. Do dziś reka się do końca nie wyleczyła.. zrobił rezonans oczywiście prywatnie.. no i wyszło zapalenie kości 😔 jesteśmy wkurwieni na szpital i załamani.. czekaja go kolejne miesiące leczenia antybiotykami mam nadzieję,że nie będzie musiał leżeć w szpitalu.. wyszło mu zakażenia bakteria.. przez co zrobiła się przetoka ehh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2021, 17:16

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Iza, co się dzieje?🤗

    Wczoraj kompletnie nie moglam dogadać sie z Ola. Caly dzien sama z dziewczynami, jedna krzyczala, druga plakala, Ola od 17 to już wogole o byle co, proby polozenia spać nie przynosily efektu, raz jak sie Ola rozryczala bo Zuzia zabrala jej swoje zabawki to z nerwow az nakrzyczalam na Zuzie i wymusilam zeby dala te zabawki bo nie moglam niczym uspokoic Oli, dostala te zabawki i w 3 sekundy byla cisza. Do tego ręka mnie boli ze z prostymi rzeczami typu zapiecie bodow czy wycisnienie konczacego sie kremu do pupy nie dawalam sobie rady. Mąż wrócił po 20 i prawde mowiac nawet nie staral się zrozumiec ze mam już dość tego dnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele to kiepsko. Zdrowia dla meza.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera no to niech ta przerwa w związku ze szczepieniem będzie dla Was takim resetem od tych starań i żebyś potem szybko zaskoczyła ✊😊

    Adele ale lipa z tą ręką...co za papudruny...

    Iza dużo sił dla Ciebie🤗

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rzeczywiście słabo, ale może dzisiaj choć ciut lepiej?

    Mój tez mnie dzisiaj podminował, bo już nie wie jak mojej dupie dogodzić😂, a co za dużo, to i krowa nie chce😜

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele ale sie narobiloz ta reka a on sam poszedl bo czul cos nie tak? I co wyszlo dobrze ze byl a to antybiotykami wylecza?

    Iza aj to ciezko masz z dziewczynami a wczesniej maial dzien wypracowany z Ola dziecko czuje jak ty jestes zmeczona i zdenerwowana to moze i Oli sie udziela. A pijesz jaka meliske?

    Hekate niech dogadza.

    Wiera widocznie tak ma byc z tym szczepieniem a to teraz ze 3 mce przerwy? Jak to mowia nje ma tego zlego co na dobre nie wyjdzie.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, Tak koło 3 miesięcy pewnie wyjdzie, zależy też na kiedy mi wyznaczą termin szczepienia. A czy wrócimy po tym do starań? Nie wiem, czas pokaże.

    Adele oj oby mąż teraz trafił na lepszych lekarzy, coby poprawili po swoich kolegach 🙄

    Iza może od poniedziałku będzie lepiej jak starsza pójdzie na kilka godzin do szkoły :)

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    To rzeczywiście słabo, ale może dzisiaj choć ciut lepiej?

    Mój tez mnie dzisiaj podminował, bo już nie wie jak mojej dupie dogodzić😂, a co za dużo, to i krowa nie chce😜

    Nie no moje dni są jak w kalejdoskopie- nigdy nie zgadne co mnie czeka. Nie zawsze jest tak ciężko. Dzisiaj ok. Zastanawiam sie czym to idzie.
    A wiecie jak sie dzis z Olą "dogadalam"? Jakie to dziecko mądre. Rano bawilysmy sie w ten sposob ze na zmiane ssalysmy jej smoka, ja oczywiście udawalam ale specjalnie tak glosno cmokalam. I po poludniu ona sie bawila, w koncu przyszla, stanela przy mojej nodze i "cmoka". A ja "co, smoczka chcesz?". Dalsm smoczka, ukochany kocyk, ponosilam kolka minut i poszla spac. Wczoraj zapomnij, nic nie działało.

  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza moze juz nie potrzebuje tyle snu co kiedys...pamiętam że moja majac 1,5 roku juz zadnej drzemki w ciągu dnia nie miala,na sile tez ja nie ciagnelam do spania ale za to padała spac wczesnie wieczorem. Może tez dla twojej 17sta to za wczesnie A Ty sie tylko umordujesz.
    Ja właściwie nie wiem jakie są problemy przy zasypianiu, corka od urodzenia do teraz kładzie mi sie na ręce i albo pogadamy a ona w tym czasie zasypia albo bajka lub ksiazka.wszystko trwa gora 10min.
    Hekate to tylko powinnas sie cieszyc ze troszczy się o was😍 A to jego pierwsze dziecko?

    Dziewczynki bylam wczoraj w aptece zeby kupic mezowi jakies porzadniejsze witaminy...nie wiem czy one równaja sie z "drozsze" ,tańsze maja składy podobne. Ale skupilam sie na Fertilman plus, to babka mi mowi ze nigdzie nie ma i nawet w hurtowniach.. polecila mi Nucleox albo Acertin. Ktore waszym zdaniem sa ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2021, 08:05

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga ja z tymi witaminami Ci nie pomogę. Mój brał androvit plus i do tego Wit d, Wit c, Wit e, cynk, l karnitynę. Porównywałam sobie po prostu składy wszystkich i uzyskałam podobny skład co te droższe leki, tyle, że łykać musiał więcej, ale te droższe to jest to samo, a dodatkowo musi brać chyba dwie tabletki dziennie czy więcej i wychodziło to drogo. Popatrz sobie na składy tych leków i porównaj ile tabletek w op.,ile trzeba brać itp. 😉

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 12:08

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, conceive plus też używaliśmy 😁 co prawda w tym cyklu co teraz się udało to akurat nie, bo się skończył i miałam feminum żel, ale on pod względem składu też jest dobry dla plemników. Nie używać żadnych innych typu Durex itp.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga2020 wrote:
    Iza moze juz nie potrzebuje tyle snu co kiedys...pamiętam że moja majac 1,5 roku juz zadnej drzemki w ciągu dnia nie miala,na sile tez ja nie ciagnelam do spania ale za to padała spac wczesnie wieczorem. Może tez dla twojej 17sta to za wczesnie A Ty sie tylko umordujesz.
    Ja właściwie nie wiem jakie są problemy przy zasypianiu, corka od urodzenia do teraz kładzie mi sie na ręce i albo pogadamy a ona w tym czasie zasypia albo bajka lub ksiazka.wszystko trwa gora 10min.
    Hekate to tylko powinnas sie cieszyc ze troszczy się o was😍 A to jego pierwsze dziecko?

    Dziewczynki bylam wczoraj w aptece zeby kupic mezowi jakies porzadniejsze witaminy...nie wiem czy one równaja sie z "drozsze" ,tańsze maja składy podobne. Ale skupilam sie na Fertilman plus, to babka mi mowi ze nigdzie nie ma i nawet w hurtowniach.. polecila mi Nucleox albo Acertin. Ktore waszym zdaniem sa ok?
    tak, to jego pierwsze dziecko.
    Co do Fertilman - kup przez neta - nie ma z tym problemu.

    I - dzien dobry:)

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    King pewnie spoboj tych witamin moze co dziewczyny polecaja a o tym zelu nie slyszalam.

    A wiecie ja dzis w pracy takie chceci nabralam na meza nie wiem co sie ze mna dzieje takie ciagniecie w dole brzucha az do piczki nie wiem coc mi ostatnio. Z pewnoscia by mi ulzyl.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
‹‹ 2428 2429 2430 2431 2432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ