X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother pokazuj brzucha! :D

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap co tam u was?

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie siedzę z farbą na łepetynie u fryzjera 😁
    Iza to może coś na szybko kup, jakieś alko jak lubi 😁 albo zrób jakąś romantyczną kolację dla Was na wieczór 😉
    Pap co słychać u Ciebie? Nie mam aktualnej foty. Strzelę potem jak wrócę najwyżej ☺️
    Co u reszty? Cisza jakaś nastała. Emrica jak się masz? Piszczak jak u Ciebie? Co u reszty staraczek i mamusiek?

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 21:01

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian. Zaprowadzam Natalkę do żłobka później śpie do południa.
    Kurcze mam w środę profilaktyczne usg jamy brzusznej i zastanawiam się czy lekarz będzie mógł zerknąć tam czy coś już słychać 🤔bo jeszcze tydzień czekania i zwariuje

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe no czas leci🙊 ale popatrz, Wasza córcia już pół roku, tak samo zleciało raz, dwa ☺️ cieszę się, że sobie radzicie ☺️ kciuki za zakończenie wizyt u fizjo i dostanie się starszej do przedszkola ✊ powodzenia 🤗

    Piszczak hm...w sumie może i by mógł sprawdzić, ale nie znam się. Zapytać nie zaszkodzi 😜

    Ja padam dziś na ryjek, u fryca zeszło 2 h, potem obiad, po przedszkolu dokończyliśmy pracę na konkurs i szybko obiad na jutro. Mają wpaść koleżanki, których też już dawno nie widziałam przez te choroby itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2021, 18:13

    calanthe, Iza34, Wiera, aLunia, Miśkowa, Hekate42, Adele27, AdelaX lubią tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 21:01

    aLunia, Miśkowa, Wiera lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe moj cyc opadl po zakonczeniu kpi i jakos tak ciezko mu sie dzwignac 😂. Ale tak na serio to najgorzej mi jak nie moge je we dwie pogodzic, wychodzac do piwnicy powiedzialam zeby sie nie pozabijaly, tak sie niezgadzaly. A wszystkiemu winna Zuzia bo nie daje Oli wchodzic do swojego pokoju i ruszac swoich rzeczy a Ola tam ciagnie. I sa krzyki i niezgoda. A ja miedzy mlotem i kowadlem bo Zuzia chce się ze mnia bawic ale tylko ze mna, ze mna i Ola juz nie i tylko u siebie w pokoju, jak nie pozwala Oli tsm wchodzic a ja nawet na kilka minut nie mam z kim zostawic Oli to poprostu sie nie bawimy i mam przez to wyrzuty ze zaniedbuje Zuzie. Nawet teraz wieczorem nie moge byc tylko z Zuzia bo Ola jeszcze nie spi.

    Mother pomysl z kolacja fajny tylko dla kogo jak mąż jeszcze pracuje ☹.
    Jak nowa fryzurka?

  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother piękny zgrabny brzuszek! ♥️

    Calanthe miło, że się odezwałaś ☺️ Też byłam na diecie bezmlecznej na kp, nie wspominam tego zbyt przyjemnie, ale że przynosiła rezultaty to się przemeczyłam ;) Potem po takiej przerwie jak zjadłam jogurt to był szok dla moich jelit 😝
    Mój syn nie miał zapału do przedszkola od początku i tak mu zostało. To w drugą stronę też powinno zadziałać 😁

    Piszczak nie wiem, zapytaj lekarza a nuż się uda ;)

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother czy mi sie wydaje ze brzusio nisko? Piekny jest.

    U mnie dzis byla mama bo tez mialam zamiar zrobic obiad na jutro i nie wyszlo. Teraz juz mi sie nie chce, dziewczyny w koncu śpią to i ja zaraz idę spac.

    Wiera przepraszam ze ciebie pytam ale mam dylemat. Bo Zuzia robi te inhalacje i ten kaszel robi jej sie mokry tylko nie może odksztusic, jak ma napad kaszlu to sobie nie radzi, podaje jej hederasal ale myślę czy nie podac flegaminy (mam w tabletkach), silniejsza jest tylko czy nie bedzie bardziej meczyc. Uparte dziadostwo przejsc nie chce.

  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza przy mokrym kaszlu im więcej się wykrztusi, tym lepiej. Ogólnie im więcej dziecko kaszle tym lepiej, nam lekarka kazała wręcz "zachęcać" do kaszlu, żeby się odrywało i schodziło z dróg oddechowych. Hederasal jest baaaaardzo delikatny, możesz spokojnie dać Zuzi Flegamine, wcale nie jest taka mocna. Tylko od rana, nie na wieczór no i niech Zuzia dużo pije. Po inhalacji dobrze też plecki "opukać" będzie lepszy efekt. Ja swojemu najczęściej daje przy mokrym kaszlu Mucosolvan albo ACC, ACC wtedy jak ma zawalony nos, bo ładnie wtedy mu schodzi i z noska :)

    Iza34 lubi tę wiadomość

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother jaki brzusio😍 widziałam wczoraj ale nie miałam sił napisać. Jak tak patrzę na te brzuszki i małe ciuszki to chce mi się trzeciego bobsa🤣 no i tej wizyty u fryzjera Ci zazdroszczę bo ja już nie mogę wytrzymać ze swoimi włosami :/

    Wiera dobrze że Cię tu mamy :)

    Calanthe fajnie że się odezwałaś, zastanawiałam się co tam u Was :D moje też dwa diabełki ale najkochańsze na świecie :D

    Pap jak u Ciebie?

    Hekate bo ja chyba przeoczylam... Macie zielone światło na staranka już czy musisz się ileś wstrzymać?

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do gin idę 10.05 - pewnie da zielone, ale ja straciłam chęci i do starań i do życia😢
    Mother🤗
    Czytam Was, ale na nic więcej nie mam siły. Przepraszam.

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z nerwica. Czy macie objawy odsercowe, ucisk w klatce piersiowej, dusznosc, niemoc i lęk ze to zawał?

    Kimbra lubi tę wiadomość

  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Dziewczyny z nerwica. Czy macie objawy odsercowe, ucisk w klatce piersiowej, dusznosc, niemoc i lęk ze to zawał?
    Kochana ja mam nerwicę od lat i mam przez to kołatanie serca przyspieszony puls ciężki oddech kłóćcie w klatce piersiowej i czuję właśnie choćbym miała zawał.Mam też bradykardię 😐

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimbra wrote:
    Kochana ja mam nerwicę od lat i mam przez to kołatanie serca przyspieszony puls ciężki oddech kłóćcie w klatce piersiowej i czuję właśnie choćbym miała zawał.Mam też bradykardię 😐

    Bo nie wiem co mi jest czy to poczatek nerwicy czy nawrót arytmii. Dzis ten bol nie chce ustapic ☹

  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Bo nie wiem co mi jest czy to poczatek nerwicy czy nawrót arytmii. Dzis ten bol nie chce ustapic ☹
    Kochana pomyliłam mam tachykardię 😐🤭 moim zdaniem może być to nawrót nerwicy.Ja chodząc do lekarza czasem nawet nie mówię że choruję na nerwicę bo z tego powodu nie chcą mi robić badań i machają ręką.Już nawet usłyszałam od jednej lekarki że to normalne i mówi mi że co a Pani myśli ża ja nie mam kołatania serca?Masakra

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w szpitalu. Mają dać jakieś tabletki aby sami się ruszyło. Jak się nie ruszy to zabieg.
    Wiera ja miałam laparoskopie i przy pierwszej ciąży pomogło zaszlam zaraz po w pierwszym cyklu. Chodź wyszło że wszystko ok i było super dróżno. Za drugim razem też wyszło wszystko ok ale nie pomogło.
    Hekate trzymaj się bedzie jeszcze dobrze.
    Tutaj mówią że zabieg zawsze jest obarczony ryzykiem że mogą być komplikacje w zajsciu w kolejną ciążę.

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emrica 😿. Trzymaj sie.

    Ja chcialam zapisać sie do kardiologa i zong- kardiologom nie oplaca sie przyjmowac pacjentow na nfz 🤦‍♀️. W calym powiecie nie ma ani 1 który by przyjmowal na nfz. Wiec umierajmy albo placzmy i placmy za wizyty.

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 21:01

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
‹‹ 2529 2530 2531 2532 2533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ