X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2824 2659

    Wysłany: 8 maja 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez mala zaliczyla pare konkretnych upadkow w zyciu, niestety tak juz jest, dzieci sa wszedzie i w sekundzie potrafia cos wytworzyc. Oczy dookola glowy to malo powiedziane 🤣
    My tez mielismy przypadek z komoda. Z ta oslawiona malm z ikei co nawet dokument o nich nagrali ... corka jak byla mala wysunela dwie szuflady dolne na raz, komoda poleciala, cale szczecie ze siedzialam przy niej to ja zlapalam i postawilam bo by mala przygniotla. Teraz juz nie mamy tego problemu bo corka kumata i wie czym groza takie wymysly ale jak juz to wiem, ze wszelkie szafy, szafki tylko do sciany albo mebel do mebla.

    Marta witaj w naszych progach, tak jak juz dziewczyny pisza, ja bym zglebila wiecej badan, nie tylko te podstawowe i ewentualnie zmienila lekarza skoro juz pomyslu nie ma co dalej.

    Iza, co do hulajnogi to polecam na allegro popatrzec albo w sportowym. Radze tez troche zainwestowac zeby miala kolka ciche a nie takie trajkoczace na kostce bo oszalec wtedy idzie 🤪

    Ja juz z utesknieniem wyczekuje ciepelka. Dzis paskudnie ale jest nadzieja, ze od jutra bedzie ladnie wiec to mnie cieszy. Dzis mam czesc gosci, jutro druga czesc i bedzie chyba latwiej bo grill, mniej sprzatania w domu 🤣

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 8 maja 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje dziecko nie dostarczało mi takich emocji jak było małe 😅 Na nic nie wspinał się z zagrożeniem życia, nawet kolana nigdy nie zdarł 🤔 Spadł ze schodów raz, ale to w tym roku 😝Myślę, że też przez to że skoro później wszystko zaczynał to już ogólnie był bardziej myślący i nie robił kaskaderskich wyczynów :) A meble mamy raczej ciężkawe, w sumie nie wpadłam nigdy żeby je przykręcać do ściany 🤔 ale jest to w dobry patent.

    Mysza też lubię grilla pod tym względem, że bałagan się przenosi do ogrodu 😁

    Iza jeśli na podwórko to z dużymi kołami, takie maleńkie na kostkę raczej tylko. Ja też chcąc zachęcić dziecko do ruchu na olx znalazłam fajna, z pompowanymi kołami, ale średnio mu podeszło. Na rowerze troszkę próbuje, ale ze względu na zaburzenia z równowagą jeszcze nie daje rady bez kółek, więc przyjemność średnia na naszym podwórku z nierównościami i nie przepada póki co za rowerem.

    aLunia matka zawsze chce myśleć o dzieciach na pierwszym planie, ale już niedużo zostało, jeszcze trochę i nadrobicie, a czas z dziadkami też jest dla nich cenny i może docenią, tyle, że później, że miały tę szansę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2021, 10:15

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ciagly placz. Wymiekam. I nie wiem co sie dzieje.
    Edit: troche lepiej, bawia sie.

    Tak patrzylam na allegro, nawet znalazlam piekna fioletowa. musze zglebic temat na co zwrocic uwage żeby nie kupic bubla. Corka niby nie chce, przydalby jej sie wiekszy rower ale za rok ma komunie to moze jakos ten rok przetrwamy jakby byla i hulajnoga. Teraz pozwalam jej jezdzic po asfalcie, w lato da rade po podwórku jak blota nie bedzie, mysle ze jak bedzie w ladnym kolorze to bedzie jezdzic. A jak nie to ja będę 😂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2021, 10:50

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 8 maja 2021, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza to my też właśnie z Malm mieliśmy tak samo ✌

    Iza ja polecam hulajnogi firmy Razor, my najpierw mieliśmy taką trójkołową, teraz dwu i naprawdę super są.

    Ja dziś z synkiem jade do koleżanki, dzieci się pobawią, my poplotkujemy. Właśnie ogarnęłam chatę i po obiedzie ruszymy.

    Mysza wszystkiego najlepszego🎂🎁😘 spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych radosnych dni 😘

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 maja 2021, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na szybko wpadam zeby się pochwalić ze w końcu po roku czasu chodzenia non stop 2 razy w tygodniu na ćwiczenia wkoncu je zakończyliśmy pod koniec kwietnia. :) jestem happy... boze jakos dziwnie mi tak z myślą ze mamy wolne :)

    Ale moja księżniczka dalej je w nocy a nawet zadem dwa razy..... chyba musze jakos zacząć z tym walczyć bo nie wiem czy jeszcze powinna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2021, 11:00

    mother84 lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎈Mysza sto lat 🍾🎂💐🎉🎈

    Ewi super ze skończyliscie rehabilitacje 😀.
    Co do jedzenia w nocy nie pomoge. Moja co dalam to nie wypijala az w koncu przestalam dawac w nocy i jest bez jedzenia. Dzis dawalam rano jak drugi raz plakala.

    Mother udanego wypadu do kolezanki.

    Wcale nie lepiej, za szybko pochwalilam. Teraz chwila ciszy bo Ola śpi. Obiad-dzis hardcore, co zabawilam i chcialam zostawic z Zuzia i wyjsc to Ola w ryk. Moze to zęby bo tsk ostro idą że ja jestem w szoku.

  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 8 maja 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza wszystkiego naj! Dużo zdrowia przede wszystkim, więcej czasu dla siebie, mniej stresów a więcej radości 😘💐

    Mother spotkanie mam nadzieję udane :)

    Ewi gratki wolnego:)

    A ja jednak jutro nie jadę na grilla, przechodzi mi po trochu, ale powoli. Nie chcę mieć potem nikogo na sumieniu, jakby się ode mnie zaraził ;) Więc będę miała jutro jeszcze czas na leczenie, a chłopaki udzielą się towarzysko :)

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 9 maja 2021, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera może to i lepiej, zostaniesz w domu i się wykurujesz, odpoczniesz 😉 na grilla jeszcze będzie okazja 😊
    U mnie spotkanko udane, ale czuję się jakbym wczoraj z dziewczynami piła piwo 🤣 jakaś sklapciała jestem. Może za szybko się obudziłam.
    Od dziś ma być pięknie przynajmniej przez kilka dni, korzystajmy dziewczyny i ładujmy bateryjki ☀☺
    Ja zaraz muszę wstać, spakować synka, bo dziadek ma być po niego. Mąż potem do pracy, a ja będę zalegiwać i delektować się ciszą 😜

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother tak delektuj sie cisza poki mozesz.
    U mnie ciagle głośno, ciagle balagan i ciagle zamieszanie. I nie wiem czy u wszystkich ale co posprzatam, nie zdaze sie obrucic a juz zabawki porozwalane 😦.
    Jutro Zuzia do szkoly. Idzie mimo ze ma kaszel.
    A mi jakas franca-plamienie sie przyplatalo i nie wiem co to moze byc, do czego to doczepic, nigdy (poza incydentem z torbiela) nie mialam i mnie to niepokoi.
    A, wczoraj byl brat meza. Oczywiscie teamt szczepien. Tesciowa ze nie bedzie sie szczepic bo po co sobie śmierć przyspieszac a szwagier "na cos trzeba umrzeć". No identyczne słowa jak moje 😂. A moja siostra uwaza ze predzej tesciowa oberwie meteorytem niz umrze po szczepieniu.
    Milego dnia dziewczynki. Mąż tez do roboty a ja ugotuje rosol i idziemy w koncu na spacer. W koncu bo ten tydzien to porazka pogodowa.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 9 maja 2021, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza może to planienie tuż przed @? 🤷‍♀ albo implantacyjne🙊🙊🙊
    Ale mi zrobiłaś ochotę na rosołek 😋😋😋

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Iza może to planienie tuż przed @? 🤷‍♀ albo implantacyjne🙊🙊🙊
    Ale mi zrobiłaś ochotę na rosołek 😋😋😋

    Tfu tfu. Moim zdaniem w czw mialam owulke.
    A rosol- bo szybko i wszyscy zjedzą. Ile mozna stac i gotowac.

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 9 maja 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa z racji trójki dzieci mam zlobki i przedszkola za darmo tzn place tylko za wyżywienie 🤪

    Wiera kuruj sie, moze na słoneczku u siebir dzisiaj na ogrodzie sie wygrzejesz.

    Calanthe tak one byly mniej ruchliwe a Wiki to juz w ogole ona wszystkiego sie bała. Wspolczuje z ts komoda, powiedz jakie to pomysły.
    Ja sie wystraszyłam, ze nos sobie złamał, jak juz krew po upadku zobaczyłam.

    Mother kochany dziadek ❤ a nie pisałaś to zadnych oznak porodu w sensie rozwarcie itd?

    Myszq duzo zdrowka!

    Iza hulajnoga super sprawa. Ja w tym roku Nati rolki kupiłam to tez zadowolona.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 9 maja 2021, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia żadnych oznak 😜 wszystko pozamykane na cztery spusty 😁

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza spóźnione życzonka 😘

    Mój syn uwielbia hulajnogę już od kilku lat, kupowaliśmy w Decathlonie i jesteśmy zadowoleni. Starczy mu do 9-10 roku życia tylko ze on już myśli o tych wyczynowych🙈 ja chciałam rolki mu na urodziny kupic ale on nie ma parcia. Wlasnie podpowiedzcie mi co na urodziny mogę mu kupic? Pytam go to myśli i nic wymyślić nie może 🙂 robię mu po prostu paczkę, kupiłam już nerkę z kapitana Ameryka jakieś podkoszulki z dinozaurami i dokupuje coś. Pewnie cześć dam na dzień dziecka ale już powoli w rodzinie mnie pytają co dla Jasia na urodziny a on nie ma jakichś większych marzeń 🤔

    Ta sytuacja z komoda to mi się przypomina jak ja byłam mała, z siostrami ciotecznymi zawaliliśmy na siebie ale nikomu nic się nie stało na szczęście

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother pozamykanie na 4spusty nic nie znaczy :P przy pierwszym synku we czwartek mi gin powiedzial,ze na porod sie nie zapowiada a w nd urodzilam 😎 generalnie jestes juz na wyjsciu,ze tak powiem. A wlasxciwie dzidzius 🤪
    Wlasnie dostalam 2dawke astry. Za 2tyg bede juz zimmunizowana :D ale oczywiscie dalej czlowiek bedzie uwazal.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax my jesteśmy ja etapie zmiany roweru na większy, ale to już duży wydatek. Ty pewnie myślisz bardziej o jakimś dodatku, u nas zawsze strzałem w dziesiątkę jest Lego, gry planszowe, książki, zingsy. A moze cos w sport? Nowa piłka, rolki, deskorolka?

    Pap tak wiem😉 pożyjemy, zobaczymy 😁

    AdelaX lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 9 maja 2021, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother dokładnie, towarzysko się jeszcze nadrobi, a zdrowie ważniejsze ;)

    Adelax dziś też teściowa moja dzwoniła z pytaniem co na urodziny dla synka, ale w sumie jak co roku miałam jakiś pomysł tak w tym pustka w głowie 😬 Mówiła że może plecak do szkoły, jakieś ubrania... Pytam moje dziecko co by chciało no to oczywiście "zestaw z pociągiem" tyle że mamy już ich tyle że mimo dużej podłogi i tak mu się powoli nie mieści to wszystko :p Ale jak zapytałam czy chciałby plecak nowy to Taaaak plecak też byłby fajny. Ale jak inni będą pytać to nie wiem 😝 ewentualnie myślałam na lato o jakiejś piłce, może kosz zawiesić i będziemy grać albo taka typowo do kopania, tyle że bardziej "profesjonalną" niż te co ma z Kubusiem Puchatkiem 😁

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie mojej Zuzi nie pytam co chce bo i tak jej tego nie kupie, nie szanuje, rozwala, rozrzuca i nie sprzata. Tak wiec nawet sie zastanawiam czy ta hulajnoga to dobry pomysl. Najlepszy to by bylo absolutne nic ☹.

    Moj brat wczoraj zaszczepil sie astra i lezy z goraczka. W domu nawet nie mowie bo wiem jaka bedzie reakcja.

    A moj plan- wstawic rosol, ogarnac domek i siebie i na spacer oczywiscie nie wyszlo. Nie zdazylam bo Ola poszla spac, spi 3 godzinę. Ale deszczu nie zapowiadaja wiec jeszcze wyjdziemy.

    Wiera moja tesciowa pytala czy w tym roku na wakacje jedziemy. Co, chce jechac z nami? O nie, nawet mąż powiedzial ze wolalby zostac w domu niz z mamą ma wakacje jechac.

    Moj mąż jeszcze w robocie, caluski dzien robi.
    A ja zła jestem bo posialam sobie trochę kwiatków, jedne popikowalam i cieszylam sie ze tak ladnie rosna, pochwalilam sie mojej mamie a dzis padają jedna za druga jak muchy 😭.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2021, 21:21

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 9 maja 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera u nas z kolejnego pluszaka zwierzaka byłby szał 🤣ale ile można i tak połowa pluszaków ląduje na wsi u babci bo nie ma miejsca. Ale on uwielbia wszystko co ze zwierzętami.. no ale to już prawie 8 latek 🙂
    Mother deskorolkę ma, rolek za bardzo nie chce. Co do roweru to ma jeszcze akuratny myśle ze z większym pomyślimy na komunie-za 2 lata. Zamówiliśmy dzisiaj trampolinę na działkę i powiedziałam ze jest to prezent urodzinowy połączony z dniem dziecka. Ale najgorzej ze z rodziny będą pytac co kupic. Lego tez zawsze się podoba ale tez mamy milion zestawów🙂 jakby coś przyszło Wam do głowy to rzucajcie pomysły 😀😜

    Dzisiaj byliśmy na działce od rana i rano to tak chłodnawo było, wiatr taki zimny. Ale po 13 tak się upalnie zrobiło ze aż nas słońce złapało 🙂 dość miły dzis dzień był 😁

    Co tam u naszych staraczek i nie tylko? 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2021, 21:59

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2824 2659

    Wysłany: 9 maja 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za wszystkie zyczenia, mam nadzieje, ze sie spelnia, gleboko w to wierze ☺️ Oby zdrowie dopisalo to juz bedzie dobrze.
    Urodziny mam dzis wiec zadna z Was sie nie spoznila 🥰

    Caly weekend mielismy gosci, w piatek bylo wielkie szykowanie i sprzatanie a od soboty rana drzwi sie nie zamykaly, jedni wychodzili, drudzy przychodzili, wczoraj mielismy dzien w domu bo byla paskudna pogoda a dzis w ogrodzie bo przyszla do nas wiosna. Corka sie wyszalala z dzieciakami, my tez sie rozluznilismy po tym szalonym czasie. Baaaardzo milo minal nam ten czas, jestem padnieta bo dopiero co ostatni znajomi poszli, ale czuje sie super, odzylam bo mam fajnych ludzi obok siebie, co zycza mi jak najlepiej, wspieraja i to po prostu czuje ☺️

    Teraz tylko licze na ladna pogode bo mam ostatni miesiac pracy na maxa wyczerpujacej i chce zeby chociaz slonko za oknem mnie motywowalo do zycia 😁🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2021, 22:24

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
‹‹ 2539 2540 2541 2542 2543 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ