X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kat83 Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mleko z kurkuma, dziewczyny, zapobiegawczo :) Z cynamonem, imbirem, olejem kokosowym i miodem. Cudo :) Odpukac w niemalowane, nie choruje poki co, choc pracuje w restauracji i ciagle ktos na mnie prycha.

60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • StyczniowaNadzieja Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    moja córa sie wczoraj pytała czy jak będzie mieć malego braciszka, to może spróbować mleczka z cycusia :D myślałam, że padnę, nie wiem skąd jej to do głowy przyszło :D

To jeszcze nic! córce się nie dziwię ale mój maż też chciał koniecznie spróbować jak się mały urodzil... no to mu troche upuściłam do szklanki :) Stwierdził tylko że masakrycznie słodkie :P

caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Smartunia Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny....

Nie było mnie kilka dni...ale już nadrobiłam zaległości...;)

Witam nowe koleżanki..

Mój maluszek dziś drugi dzień w żłobku i póki co nie źle sobie radzi...;) Panie mówią, że super chłopak...płacze tylko kiedy drzwi od sali zamknięte i nie może od razu iść do dzieci tylko musi czekać na Panią...;)

ja walczę z lekkim przeziębieniem...niby ciepło było, ale chyba jednak na tym weselu coś mnie dopadło....:/

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

201507044662.png
  • lilirose Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Adele
    ja dopoki nie zobaczę 2 kresek, normalnie żyję

Ja tak samo, wczoraj nawet pol piwka wypilam.

Odliczam godziny do piatku!

Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • She86 Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Ja tak samo, wczoraj nawet pol piwka wypilam.

Odliczam godziny do piatku!

ja tak samo.. :)

lilirose lubi tę wiadomość

Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

• Kasiula09 Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja to zycze tego żeby nie chorował, u nas też do tej pory oprócz kaszlu i kataru kilka dni nic jej nie było a jak chodzi do żlobka 1,5 miesiąca chodziła bez przerwy a potem jak się zaczął katar potem kaszel i ostatecznie zapalenie spojówek co razem trwało 3 tygodnie bez przerwy to ja jestem już przewrażliwiona i każdy kaszel powoduje u mnie ciarki i mi się coś robi

3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • lilirose Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie próbowałam przypomnieć oznaki pierwszej ciąży i nie mogę.
    A Wy jakieś miałyście?

U mnie na razie trochę ciężkie piersi, a wcześniej szczypały mnie sutki i to na tyle. Ale to przecież tez zwykle objawy przed @ ;)

p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 września 2016, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose
    a ja wczoraj całe piwo wypiłam- Reddsa zurawinowego, takiego miałam smaka cały dzień, że nie mogłam się oprzeć :D ledwo z pracy wróciłam, puszkę otworzylam, mąż sie śmiał, ze jak pijaczka jakaś :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 września 2016, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose
    mnie bolały bardzo piersi w 1 ciąży, jeszcze przed terminem @

• Adele27 Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose ja pamietam ze piersi mnie bolaly po owulce pare dni tylko a przez reszte dni az do terminu @ w ogole nie bolaly i to mnie zdziwilo bo zawsze bite 2ty bolaly okrutnie.
    DO tego w terminie @ mialam straszne skurcze jak na @ przez caly wieczor prawie bylam pewna ze zaraz @ bedzie

A tak wczesniej to ktoregos dnia jak bylismy w pubie to w ogole mi piwo nie wchodzilo wypilam tylko pol co u mnie tez dziwne. Pózniej moj partner to powiazal z objawem ciazy ale nie wiem czy to mialo cos wspolnego :)

Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból piersi przyszedl po tym jak wiedzialam ze juz jestem w ciazy. Bolaly strasznie i to bardzo dlugo nie pamietam czy w ogole przestaly mnie bolec. Pózniej okropna zaga,bol krzyza i takie tam...w ogole nie byl to dla mnie piekny okres ..

Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Piegus Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie jest tak, że zaszkodzić dziecku można dopiero jak jest łożysko? Myślę, że organizm sam jakoś się przed tym zabezpiecza, skąd kobieta ma wiedzieć, że jest w ciąży, skoro jest jeszcze przed planowanym okresem? :D

Kurcze, nie wiem co jest, ale (przepraszam, jeśli ktoś będzie zniesmaczony) dziś mam śluz taki płodny, ale w nim była krew, niewiele ale jednak. O co chodzi? :/ A dziś 15 dc.

Co do objawów ciąży, u mnie było zero, więc teraz w ogóle się nie nastawiam, że coś poczuję. :P

2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • lilirose Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piegus wrote:
    A to nie jest tak, że zaszkodzić dziecku można dopiero jak jest łożysko? Myślę, że organizm sam jakoś się przed tym zabezpiecza, skąd kobieta ma wiedzieć, że jest w ciąży, skoro jest jeszcze przed planowanym okresem? :D

Kurcze, nie wiem co jest, ale (przepraszam, jeśli ktoś będzie zniesmaczony) dziś mam śluz taki płodny, ale w nim była krew, niewiele ale jednak. O co chodzi? :/ A dziś 15 dc.

Co do objawów ciąży, u mnie było zero, więc teraz w ogóle się nie nastawiam, że coś poczuję. :P
    Piegus, wyszukane z netu: "krwawienie w czasie owulacji spowodowane może być zmianą poziomu estrogenów, która przyczynia się do złuszczania śluzówki i krwawienia. Inni specjaliści są zdania, że przyczyną plamienia jest pękający pęcherzyk jajnikowy".

Mnie piersi tak trochę pobolewają, wcześniej miałam tez zgagę.

Kurcze, już chce piątek!

Piegus lubi tę wiadomość

p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Kasiula09 Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie było żadnych oznak, jedynie co to dwa dni przed kuło i swedziało mnie w pępku :)

Dziewczyny a ja mam pytanie od wczoraj mam jakoś tak dużo śluzu i nie powiem ale jest o nieprzyjemnym zapachu czy to może być jakaś infekcja? W tamtym cyklu też tak miałam ale tylko jeden dzień

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 12:20

3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Pianistka Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piegus, tak jak pisze lilirose, przy owulacji może wystąpić skąpe krwawienie

Ja z objawów ciąży tak wcześnie, miałam tylko wahania nastroju i biegunkę ;) potem inne objawy doszły ok 6-7 tc ;)

Kasiula, moze być jakaś infekcja... :/

Piegus lubi tę wiadomość

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • Piegus Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro tak, to chyba w porządku, chociaż nie zdarzyło mi się to wcześniej, aż dziwne. Dzięki dziewczyny, ja nie wiem gdzie mam głowę, nawet nie szukałam nic w internecie na ten temat. :D

2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 września 2016, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piegus
    ja tez w tym cyklu miałam śluz z żywo czerwoną krwią w okolicach owulki :)

Piegus lubi tę wiadomość

• Smartunia Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w poprzedniej ciąży dopóki nie wykryli u mnie cukrzycy ciążowej, to miałam ciążę marzenie...zero objawów...;) a potem koszmar...jak narkoman kilka kłóć dziennie, dieta, minimum 8 posiłków dziennie...ale wiem że było warto...;)

a teraz czekam na tą @ i czekam a ona się nie pojawia...a chcę już ten nowy cykl żeby zacząć konkretnie obserwację, mierzenie temp. i testy owulacyjne

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 13:55

201507044662.png
  • lilirose Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 14:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie wkurzam na myśl o @, bo nie będzie mi się chciało znowu tego wszystkiego obserwować... A pewnie będę chciała, żeby trafić ze staraniami.

p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Smartunia Autorytet

Wysłany: 13 września 2016, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose ja w sumie nigdy nie prowadziłam jako takiej obserwacji więc to będzie mój pierwszy taki cykl...;)

a tego cyklu już mam dość...;p

201507044662.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ