X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 13 września 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mleko z kurkuma, dziewczyny, zapobiegawczo :) Z cynamonem, imbirem, olejem kokosowym i miodem. Cudo :) Odpukac w niemalowane, nie choruje poki co, choc pracuje w restauracji i ciagle ktos na mnie prycha.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 13 września 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    moja córa sie wczoraj pytała czy jak będzie mieć malego braciszka, to może spróbować mleczka z cycusia :D myślałam, że padnę, nie wiem skąd jej to do głowy przyszło :D

    To jeszcze nic! córce się nie dziwię ale mój maż też chciał koniecznie spróbować jak się mały urodzil... no to mu troche upuściłam do szklanki :) Stwierdził tylko że masakrycznie słodkie :P

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 13 września 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny....

    Nie było mnie kilka dni...ale już nadrobiłam zaległości...;)

    Witam nowe koleżanki..

    Mój maluszek dziś drugi dzień w żłobku i póki co nie źle sobie radzi...;) Panie mówią, że super chłopak...płacze tylko kiedy drzwi od sali zamknięte i nie może od razu iść do dzieci tylko musi czekać na Panią...;)

    ja walczę z lekkim przeziębieniem...niby ciepło było, ale chyba jednak na tym weselu coś mnie dopadło....:/

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia

    201507044662.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 13 września 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Adele
    ja dopoki nie zobaczę 2 kresek, normalnie żyję

    Ja tak samo, wczoraj nawet pol piwka wypilam.

    Odliczam godziny do piatku!

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 13 września 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Ja tak samo, wczoraj nawet pol piwka wypilam.

    Odliczam godziny do piatku!

    ja tak samo.. :)

    lilirose lubi tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 13 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja to zycze tego żeby nie chorował, u nas też do tej pory oprócz kaszlu i kataru kilka dni nic jej nie było a jak chodzi do żlobka 1,5 miesiąca chodziła bez przerwy a potem jak się zaczął katar potem kaszel i ostatecznie zapalenie spojówek co razem trwało 3 tygodnie bez przerwy to ja jestem już przewrażliwiona i każdy kaszel powoduje u mnie ciarki i mi się coś robi

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 13 września 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie próbowałam przypomnieć oznaki pierwszej ciąży i nie mogę.
    A Wy jakieś miałyście?

    U mnie na razie trochę ciężkie piersi, a wcześniej szczypały mnie sutki i to na tyle. Ale to przecież tez zwykle objawy przed @ ;)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose
    a ja wczoraj całe piwo wypiłam- Reddsa zurawinowego, takiego miałam smaka cały dzień, że nie mogłam się oprzeć :D ledwo z pracy wróciłam, puszkę otworzylam, mąż sie śmiał, ze jak pijaczka jakaś :D

    lilirose lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose
    mnie bolały bardzo piersi w 1 ciąży, jeszcze przed terminem @

    lilirose lubi tę wiadomość

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 13 września 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose ja pamietam ze piersi mnie bolaly po owulce pare dni tylko a przez reszte dni az do terminu @ w ogole nie bolaly i to mnie zdziwilo bo zawsze bite 2ty bolaly okrutnie.
    DO tego w terminie @ mialam straszne skurcze jak na @ przez caly wieczor prawie bylam pewna ze zaraz @ bedzie

    A tak wczesniej to ktoregos dnia jak bylismy w pubie to w ogole mi piwo nie wchodzilo wypilam tylko pol co u mnie tez dziwne. Pózniej moj partner to powiazal z objawem ciazy ale nie wiem czy to mialo cos wspolnego :)

    lilirose lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 13 września 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból piersi przyszedl po tym jak wiedzialam ze juz jestem w ciazy. Bolaly strasznie i to bardzo dlugo nie pamietam czy w ogole przestaly mnie bolec. Pózniej okropna zaga,bol krzyza i takie tam...w ogole nie byl to dla mnie piekny okres ..

    lilirose lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 13 września 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie jest tak, że zaszkodzić dziecku można dopiero jak jest łożysko? Myślę, że organizm sam jakoś się przed tym zabezpiecza, skąd kobieta ma wiedzieć, że jest w ciąży, skoro jest jeszcze przed planowanym okresem? :D

    Kurcze, nie wiem co jest, ale (przepraszam, jeśli ktoś będzie zniesmaczony) dziś mam śluz taki płodny, ale w nim była krew, niewiele ale jednak. O co chodzi? :/ A dziś 15 dc.

    Co do objawów ciąży, u mnie było zero, więc teraz w ogóle się nie nastawiam, że coś poczuję. :P

    lilirose lubi tę wiadomość

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 13 września 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piegus wrote:
    A to nie jest tak, że zaszkodzić dziecku można dopiero jak jest łożysko? Myślę, że organizm sam jakoś się przed tym zabezpiecza, skąd kobieta ma wiedzieć, że jest w ciąży, skoro jest jeszcze przed planowanym okresem? :D

    Kurcze, nie wiem co jest, ale (przepraszam, jeśli ktoś będzie zniesmaczony) dziś mam śluz taki płodny, ale w nim była krew, niewiele ale jednak. O co chodzi? :/ A dziś 15 dc.

    Co do objawów ciąży, u mnie było zero, więc teraz w ogóle się nie nastawiam, że coś poczuję. :P
    Piegus, wyszukane z netu: "krwawienie w czasie owulacji spowodowane może być zmianą poziomu estrogenów, która przyczynia się do złuszczania śluzówki i krwawienia. Inni specjaliści są zdania, że przyczyną plamienia jest pękający pęcherzyk jajnikowy".

    Mnie piersi tak trochę pobolewają, wcześniej miałam tez zgagę.

    Kurcze, już chce piątek!

    Piegus lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 13 września 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie było żadnych oznak, jedynie co to dwa dni przed kuło i swedziało mnie w pępku :)

    Dziewczyny a ja mam pytanie od wczoraj mam jakoś tak dużo śluzu i nie powiem ale jest o nieprzyjemnym zapachu czy to może być jakaś infekcja? W tamtym cyklu też tak miałam ale tylko jeden dzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 12:20

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 13 września 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piegus, tak jak pisze lilirose, przy owulacji może wystąpić skąpe krwawienie

    Ja z objawów ciąży tak wcześnie, miałam tylko wahania nastroju i biegunkę ;) potem inne objawy doszły ok 6-7 tc ;)

    Kasiula, moze być jakaś infekcja... :/

    Piegus lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 13 września 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro tak, to chyba w porządku, chociaż nie zdarzyło mi się to wcześniej, aż dziwne. Dzięki dziewczyny, ja nie wiem gdzie mam głowę, nawet nie szukałam nic w internecie na ten temat. :D

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piegus
    ja tez w tym cyklu miałam śluz z żywo czerwoną krwią w okolicach owulki :)

    Piegus lubi tę wiadomość

  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 13 września 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w poprzedniej ciąży dopóki nie wykryli u mnie cukrzycy ciążowej, to miałam ciążę marzenie...zero objawów...;) a potem koszmar...jak narkoman kilka kłóć dziennie, dieta, minimum 8 posiłków dziennie...ale wiem że było warto...;)

    a teraz czekam na tą @ i czekam a ona się nie pojawia...a chcę już ten nowy cykl żeby zacząć konkretnie obserwację, mierzenie temp. i testy owulacyjne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 13:55

    201507044662.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 13 września 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie wkurzam na myśl o @, bo nie będzie mi się chciało znowu tego wszystkiego obserwować... A pewnie będę chciała, żeby trafić ze staraniami.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 13 września 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose ja w sumie nigdy nie prowadziłam jako takiej obserwacji więc to będzie mój pierwszy taki cykl...;)

    a tego cyklu już mam dość...;p

    201507044662.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ