X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 września 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry oj dawno mnie nie było mam cicha nadzieje że w tym roku zobaczę zielona kropeczkę, mamy z mężem 5 rocznice ślubu byłby piękny prezent na rocznicę jutro wskazuje mi ovulację :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 września 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia dziewczyny tym co beda testowac i pieknych zielonych kropeczek

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 13 września 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smartunia wrote:
    lilirose ja w sumie nigdy nie prowadziłam jako takiej obserwacji więc to będzie mój pierwszy taki cykl...;)

    a tego cyklu już mam dość...;p

    Smartunia, ja tetaz tylko spoglądałam na śluz, ale nie mierzyłam tempki i nie robiłam testów owu.
    Kiedy staraliśmy się o synka to w pierwszym cyklu robiłam tylko testy i niestety prawdopodobnie się spóźniliśmy, a w drugim były i testy, i tempka i w ogóle obserwacja.

    Wierzę, że i bez tego całego zachodu się da. Musi, no! :D

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 13 września 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    powodzenia dziewczyny tym co beda testowac i pieknych zielonych kropeczek

    Wzajemnie :* celujesz na synka czy obojętne? :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 13 września 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    dzień dobry oj dawno mnie nie było mam cicha nadzieje że w tym roku zobaczę zielona kropeczkę, mamy z mężem 5 rocznice ślubu byłby piękny prezent na rocznicę jutro wskazuje mi ovulację :)

    my też mamy 5 rocznicę w tym roku :) w październiku :) liczę na ten cykl...

    zFolwarku, ;oniqa lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 września 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose czemu na synka? niby wg kalendarza chińskiego wychodzi dziewczynka.

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 13 września 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa, myślę, że bardziej chodziło o chęć posiadania parki, córki i synka, jak to często bywa. Ja Wam powiem, że mimo wszystko chciałabym drugiego syna. :)

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 13 września 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piegus mi też marzy się drugi syn, ale wiadomo najważniejsze żeby zdrowe było...;)

    Piegus lubi tę wiadomość

    201507044662.png
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 13 września 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam wymarzoną córeczkę i teraz chcielibyśmy synka :)

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 13 września 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na dniach kończę 30 lat, wiec prezentu już nie będzie. Ale w tym cyklu będę testować w 30 urodziny męża!!! Boże jak bym chciala zeby się udało... :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 13 września 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    lilirose czemu na synka? niby wg kalendarza chińskiego wychodzi dziewczynka.
    No właśnie tak stereotypowo, że jak jest juz synek to pary zazwyczaj chcą córkę :) my chcielibyśmy, ale równie mocno będę cieszyć się z drugiego chłopca :)

    Mi kalendarz chiński nie sprawdził się, powinna być dziewczynka :P

    A w synka celowaliśmy najbliżej owulacji, a teraz dwa dni przed (prawdopodobną owu).

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 13 września 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie nadazam Was czytac na biezaco ;)
    Mam pytanko. Dzis konczy sie wlasnie 31 dc, @ nie ma (pierwszy termin @ byl w sobote). Wczoraj mialam lekko bezowy sluz przez chwile, dzis tez i tyle. Nie wiem czy to mozliwe ze te ziola o. Sroki mi cos poprzestawialy? Czy one moga wydluzac cykl? Pije je drugi cykl, pierwszy cykl skrocily do 27 dni, teraz bylam przekonana, ze @ bedzie w maks 28 dniu i nic. Czy ktoras z Was moze pila i wie czy one przedluzaja cykl???

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 13 września 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Kurcze nie nadazam Was czytac na biezaco ;)
    Mam pytanko. Dzis konczy sie wlasnie 31 dc, @ nie ma (pierwszy termin @ byl w sobote). Wczoraj mialam lekko bezowy sluz przez chwile, dzis tez i tyle. Nie wiem czy to mozliwe ze te ziola o. Sroki mi cos poprzestawialy? Czy one moga wydluzac cykl? Pije je drugi cykl, pierwszy cykl skrocily do 27 dni, teraz bylam przekonana, ze @ bedzie w maks 28 dniu i nic. Czy ktoras z Was moze pila i wie czy one przedluzaja cykl???
    Może zrób test? :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 13 września 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam test wczoraj. Negatywny negatyw :(

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 13 września 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, ziół nigdy nie piłam, nie pomogę... ale zrób test i wszystko będzie jasne ;) ja tu wyczuwam II kreseczki :D

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 13 września 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku sikaj na patyk :P Trzymam kciuki. Ja raz sie tak spoznilam niemilosiernie, 36 dni cykl. Masakra.

    Wlasnie zaczelismy strzelac, marzy nam sie banda chlopakow, choc mezowi by sie cora przydala choc jedna. Mi go za brode tarmosic nie wypada ;)

    Sek w tym, ze moj malzonek ma 2 metry wzrostu. Jak mi wszystkie chlopaki tak wyrosna, to bede pozniej jak maly sierzant miedzy nimi :P

    Smartunia, zFolwarku lubią tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 13 września 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy to nie za wczesnie na test po prostu. Martwi mnie ogromnie to ze ten cykl tyle trwa bo tzn chyba ze mam jakies powazne zaburzenia :( i nawet te cale ziolka g.... pomogaja mi. Jak jutro @ nie przyjdzie to chyba pomysle zeby zrobic ten test ale boje sie, ze to moze jakies sprawy z fl czy cos. Kurcze, nigdy nie mialam problemow i nawet nie wiem co to mogloby byc i jakim kierunku isc :/

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 13 września 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a ja to nie wiem czy chcialabym chlopca czy druga dziewczynke. Mam Corke, o ktorej marzylam latami i uwazam, ze dziewczynki sa super. Z drugiej strony wiem, ze Maz chcialby tez miec syna a ja sie boje ze nie bede umiala (ze tak to ujme nietaktownie ponikad ;) ) chlopca malego obslugiwac ;) no i nie znam sie na tym calym meskim swiecie itd ;) Ogolnie chcialabym bardzo zeby moja Corka (ma obecnie 16 miesiecy) miala rodzenstwo ale czy to sie uda i kto to bedzie to ech... W naszym wieku to czasami mysle, ze dobrze, ze Corke mamy :)
    A chinski kalendarz tez nam sie nie sprawdzil bo jest Corka a niby wychodzilo ze nie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 21:53

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 13 września 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku cos mi sie wydaje ze to ciaza u Ciebie rob test :-)

    Ja zawsze chcialam miec pare ale teraz jest mi bez roznicy jak by byl chlopiec to fajnie parka by byla, a jak dziewczynka to tez dobrze bo praktycznie wszystko mam po Zuzi wiec by byl mniejszy wydatek i malaa by miala siostrzyczke do zabawy, dlatego nie wazne co wazne aby zdrowe :-)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 13 września 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    Sek w tym, ze moj malzonek ma 2 metry wzrostu. Jak mi wszystkie chlopaki tak wyrosna, to bede pozniej jak maly sierzant miedzy nimi :P

    I ile jedzenia trzeba będzie kupować :D

    Ale dziwnie, moje cykle to 28-30 dni, teraz jest 24 dc, teoretycznie 6-7 dpo a mam kremowy, ale tez lepki i rozciagliwy śluz i jest go dużo... O co tu chodzi?!

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ