X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Magdziunia12 Przyjaciółka
    Postów: 96 51

    Wysłany: 14 września 2016, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety. Biegam dziś jak głupia. Ostatnio bardzo sprzatam, właściwie nic innego nie robię tylko porządkuje. Mam w domu blysk

    f2w3rjjgaua4gbje.png

    74di9vvjgrdnsmro.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 14 września 2016, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose, jedzenie ogarniam jeszcze. Ale wez sprobuj kupic buty na meza rozmiar 49 a na syna (13 lat) - 44,5 hahaha

    Ja to w ogole widze (i troche zazdroszcze), ze na forum wszedzie kupa w pieluchach i nieprzespane noce.
    U mnie aktualnie nastoletni dramat, bo sie to to calowac nie umie :P I pryszcze, Kryste Panie.

    She86, Pianistka, Piegus, Kasiula09, zFolwarku lubią tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 14 września 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie właśnie tego nastoletniego dramatu wyobrazić nie umiem. :D Mam tylko marzenie, że będziemy mieli fajną atmosferę i przyjacielskie relacje, a nie zbuntowanego chłopaka, co to uważa, że rodzice go nie rozumieją. :P

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • Magdziunia12 Przyjaciółka
    Postów: 96 51

    Wysłany: 14 września 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po raz kolejny widzę że moje posty nie dodają się w całości. Co się dzieje?

    f2w3rjjgaua4gbje.png

    74di9vvjgrdnsmro.png
  • Mada09M Koleżanka
    Postów: 48 26

    Wysłany: 14 września 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mogę dołączyć??? Ja też walczę dzielnie o rodzeństwo dla córy, ale powoli tracę siły. W pierwszą ciążę zaszłam po kilku miesiącach, bez specjalnego spinania i wizyt u lekarzy. Ciąża przebiegła ok - potem 2 tyg na patologii ciąży z bólami krzyżowymi przepowiadającymi. Co się napatrzyłam tam, to moje... W dwóch porodach uczestniczyłam, jak leżałam na wywołaniu. Chciałam juz nawet uciekać do domu :D :D :D ale jakoś mnie nie puścili :D Potem poród - koszmar. Trauma 5 lat i tabletki anty. Potem odstawiłam, bo pomyślałam, że warto byłoby sprawić rodzeństwo córci. Na początku na żywioł. Teraz już prawie rok jestem na owu. A tabletki odstawiłam 3 lata temu...
    Czyli krótko mówiąc : walczę ostatkiem sił. Za mną 2 ciąże biochemiczne i coraz mniejsze nadzieje na cud. To tyle o mnie :) mam nadzieję, że przygarniecie mnie do zacnego grona :D ♥♥♥

    zFolwarku, She86, Piegus, kaka470 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada
    witaj ;)
    sporo przeszłaś, mam nadzieję, że w końcu wam się uda ;)

    Magdziunia
    a piszesz z telefonu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 09:49

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 14 września 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada, witamy :)
    My o pierwszą córę walczyliśmy 3 lata... o drugie maleństwo starania trwają od 2 cykli ale naprawdę, mam nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy :/

    A u mnie dzisiaj dziwna noc... przez tydzień byłyśmy na mleku bezlaktozowym i fakt, młoda się budziła ale nie płakała... przedwczoraj usypiała z płaczem, miałyśmy 7 pobudek, krzyki i noszenie po nocy. wczoraj przez godzinę płakała wieczorem, kopała nogami, wykręcała się... dałam jej przeciwbólowy. zasnęła. potem obudziła się na mleko i po nim od razu zasnełą a potem spała 5,5 h :o o 4:30 obudziła się z krzykiem. usypiałam - odkładałam, spała 5 minut i znowu. i tak do 5:30. 5:30 pomyślałam że spróbuję, dałam jej przeciwbólowy znowu. zasnęła i spała do 7:30. o co chodzi?
    było słychać jak jej bulgocze w brzuszku...
    jedziemy zaraz do lekarza po receptę na mleko bezlaktozowe. po miesiącu dopiero będzie można ocenić czy to to czy nie, ale nie mogę patrzeć jak mój maluszek się męczy :(

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistko
    może dawaj jej też coś na wzdęcia, typu Esputicon/Espumisan

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 września 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny

    poki co pozostane mama jednego dzieciątka ;) Dzis przyszla @ wiec nawet nie bylo co testowac. Troche martwi mnie to, ze ten cykl tyle trwal i co sie ze mna dzieje. Nie wiem kompletnie w jakim kierunku isc :(

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 września 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech czasami mysle, ze po prostu sil mi brak na drugie i dlatego ono sie nie pojawia. Albo ze wiek juz robi swoje i dobrze, ze w ogole mam Corke bo moglo byc roznie. Troche mnie tez martwi niejako presja ze strony mojego Meza, ktory chce miec wiecej dzieci i zawsze podkresla, ze to takie super itd a mi w sumie jest przykro, bo nie zachodze i moze Go rozczarowuje :( Moze gdybysmy byli mlodsi byloby latwiej?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 września 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    lilirose, jedzenie ogarniam jeszcze. Ale wez sprobuj kupic buty na meza rozmiar 49 a na syna (13 lat) - 44,5 hahaha

    Ja to w ogole widze (i troche zazdroszcze), ze na forum wszedzie kupa w pieluchach i nieprzespane noce.
    U mnie aktualnie nastoletni dramat, bo sie to to calowac nie umie :P I pryszcze, Kryste Panie.

    Kat wiem ze to straszne co napisze ale rozbawilas mnie prawie do lez tym calowaniem i pryszczami ;) Boze, nie wyobrazam sobie, ze moja Corka kiedy bedzie w TAKIM wieku. Toz to za milion lat bedzie chyba ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku
    a ile trwał ten cykl ?

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 września 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    zFolwarku
    a ile trwał ten cykl ?

    ostatnio bylo tak:
    ten 30 dni, a poprzednie: 27 dni, 31 dni, 29 dni, 32 dni, 26 dni. Takie roznice mnie zaczynaja martwic.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeee, dobre masz cykle, kilka dni rożnicy to norma! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 10:58

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 14 września 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Mada!

    zFolwarku, szkoda :( miałam nadzieje, ze to jednak nie @...

    Kat, nie mogę na razie wyobrazić sobie mojego syna w takim wieku :D

    Ja juz chce testować, czemu od razu nie można znać wyniku tylko meczarnie przez dwa tygodnie :D

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 14 września 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka u nas też dziś nocka z syropkiem przeciwbólowym. Tak się bidulek męczył przez te zęby ze o 1 w nocy poddalam sie i dałam mu syrop. Po syropie ciut lepiej spał ale bez pobudek sie nie obeszło. Koniecznie sprawdz czy to kwestia mleka. Moja siostra miała właśnie tzw. "skaze białkową". Jeśli sie tego przypilnuje na tym etapie to mija zwykle około roku lub ciut później. Teraz siostra nie ma zadnych problemów i je wszystko.

    zFolwarku przytulm mocno!

    Hej Magda! Trzymam kciuki za Ciebie!

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 września 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    eeee, dobre masz cykle, kilka dni rożnicy to norma! :)

    Myslisz? Bo ja juz zaczynam swirowac jak czytam, ze tutaj laski maja np rowno do 29 dni. Kurde mol ;) ja mam w porownaniu z tym jakis cyrk. Nawet nie umiem powiedziec dokladnie kiedy np teraz w tym cyklu spodziewac sie @.


    Lilirose, jest tak dlatego, ze nowe zycie to cud :) :D Widze, ze mamy w domach rownolatki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 11:16

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie , że tak!

    prawidłowa długość cykli waha się +- o 7 dni,więc spokojnie

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • Martula88 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 14 września 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Przyjmiecie kolejną staraczkę? Próbujemy z moim P. od maj. Mam już córeczkę z poprzedniego związku - 8 lat już skończyła... U nas będzie duża różnica wieku.

    Czasami dopadają mnie myśli że tym razem będzie pod górkę. Starsza jest z pierwszego cyklu. Odkąd zaczęliśmy starania mam bardzo nie przyjemne okresy przed owulacyjne. Zaraz po krwawieniu pojawia się wrażliwość piersi, zgaga po wszystkim co zjem i wypije, mdłości, senność, tkliwość piersi i ten ciągły ból z prawej strony. Aż nic się nie chce człowieku. Stan taki trwa od krwawienia do krwawienia. A w tym miesięcy istne apogeum. Aż zaczęłam się zastanawiać czy to jednak nie fasola....
    Dodatkowo ostatnie dwa razy mój P. miał strzały krwiste. Jutro ma iść badania podstawowe i do lekarza w piątek. Dodatkowo w marcu był u urologa ponieważ coś znalazł na jądrze. Okazało się ze to żylak natomiast lekarz stwierdził że nic nie trzeba z tym robić. będzie trzeba go jeszcze raz wysłać na USG...

    zFolwarku, lilirose lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martula witamy :*

    a nie masz czasem podwyższonej prolaktyny?

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ