X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam 40 słoików korniszonow. Do 2 w nocy robilam. A teraz otwieram i wywalam. Pkakac mi sie chce.

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 28 lipca 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza co się stało z tymi ogórkami?

    Magda wejdź sobie na stronę suwaczki.com i tam wszystko jest napisane jak postępować później kopiujesz wygenerowany link do suwaczkia i wlejasz w ustawieniach konta.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 28 lipca 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a co się porobiło?

    My juz w drodze. Jeszcze czuję zbliżającą się @, więc na cały pobyt mnie zaleje pewno, a nie wiem czy przez tą wypadającą macicę będę mogła tampony 😤

    Buziaki dla Was dziewczyny.

    Nadzieja póki @ nie przyjdzie to ja trzymam kciuki cały czas.

    Hekate piękny suwaczek

    Wiera dobrze, że podziałaliście 😁



    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • MagdaN Ekspertka
    Postów: 159 265

    Wysłany: 28 lipca 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    Iza co się stało z tymi ogórkami?

    Magda wejdź sobie na stronę suwaczki.com i tam wszystko jest napisane jak postępować później kopiujesz wygenerowany link do suwaczkia i wlejasz w ustawieniach konta.
    Wszystko zrobilam... Ale gdzie to wkleić??? 🤔

    p19uxzkrqdmj5jif.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 28 lipca 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda wejdź u góry w prawym rogu w ustawienia następnie w 3 ikonę takie ludziki są a tam na sam dół będzie miejsce Twój podpis na forum.

    Mother żeby nie była tak straszna @.

    Wiecie myślam że jakoś wszystko się poukładało już 5 miesiąc biorę letrox i TSH unormowało się ok 1. Poza tym znow pjac inofem tak jak w pazdzierniku coś zatrybilo. Ehh..
    Moze mąż powtórzyłby nasienie? 🤔 Wiem że to mało wygodne dla niego ale też mniej kosztowne na start a poza tym będą świeże badania do dalszej diagnostyki tamte mam z czerwca rok temu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2021, 09:45

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaN wrote:
    Wszystko zrobilam... Ale gdzie to wkleić??? 🤔

    W ustawieniach-podpis i tam

    Tez musze nowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2021, 09:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ogory bloto. Pokusilam sie pierwszy raz o pasteryzacje w piekarniku i za dlugo i za wysoka temperatura ☹. Pokurwilam troche, lyknelam jakiś valused czy cos tam tego typu (nie wiem, nowe cos kupilam) i juz ochlonelam. I zaczelam otwierac sloiki to na 8 wyrzucilam 5 i reszte zostawie, zdaze wyrzucic, na oko wygladaja lepiej niz te co wyrzucilam. Do tego wieczorem nawiedzila mnie @, glowa mnie boli a Ola nie odstepuje mnie na krok, jak pojde do wc to juz jest ryk, wczoraj zostawilam ją na podworku z tesciowa to tak się rozryczala że az sie trzesla i nikomu poza mna dotknac sie nie dala a tesciowa ma to w nosie i wygania mnie na pole. No jak mam zostawic tak dziecko? Wogole ostatnio Ola nie chce zostawac z nikim innym, az tesciowa sie mnie pytala co sie stalo bo tak do niej ciągnęła a teraz odwrot o 180st. A skad ja mam to wiedziec? Moze to postawa babci-kukulki? Ola po chorobie coraz lepiej (i to mnie cieszy) tylko slabo je ale patrzylam dzis na badanie moczu i tu jest ok. Przepraszam za dlugi żal post. Teraz juz naprawde ochlonelam i juz mi lepiej bo naprawde bylo mi przykro z tymi ogorkami no i musialam wszystko z siebie wyrzucic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate ale super bryka w suwaczku. Tez mi sie podoba.

    Wiera dzialaj, dzialaj.

    Mother tampony by cie uratowaly.

  • Ana37 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 28 lipca 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie starania o drugiego potomka tak naprawde trwaja od 2015 roku z malymi przerwami. Dopiero od listopada 2020 zaczelismy leczenie. Ja mam prawy jajowód niedrożny, a mąż ma przeciwciala przeciwpl. W sierpniu przygotowuje sie na inseminacje, ale szczerze mówiąc mam bardzo małe nadzieje........ Czy komus sie udało juz w pierwszej inseminacji przy staraniu o drugie dziecko???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana37 wrote:
    U mnie starania o drugiego potomka tak naprawde trwaja od 2015 roku z malymi przerwami. Dopiero od listopada 2020 zaczelismy leczenie. Ja mam prawy jajowód niedrożny, a mąż ma przeciwciala przeciwpl. W sierpniu przygotowuje sie na inseminacje, ale szczerze mówiąc mam bardzo małe nadzieje........ Czy komus sie udało juz w pierwszej inseminacji przy staraniu o drugie dziecko???

    Szanse zawsze są. Nie mam pojęcia co u mezczyzny jak ma przeciwciala, wiem tyle ze to kolejna przeszkoda w staraniach. Lekarz musi byc pewny ze bedziesz miala owulke z jajnika przy droznym jsjowodzie bo inaczej szkoda kasy i nadziei. Powodzenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother to taka trochę lipa z tą @ na wyjazd.

    Nadzieja w dalszym ciągu trzymam ✊, że jednak będzie dobrze.
    Też używałam tych testów z Rossmanna. Są super.

    Ja nie robie korniszonych. Jakoś wolę kupić tyle ile akurat mi potrzebne. Muszę w sobotę pojechać na giełdę i kupić ogórki na kiszonej i do sałatki. Mama dzisiaj kupowała i mówi, że to już końcówka i po 5zl już byly🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2021, 15:17

  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 28 lipca 2021, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza to współczuję przejść z ogórkami, mnie też zawsze mega przykro w takich sytuacjach... 😓

    Mother oby chociaż szybko @ poszła. Mnie tak załatwiła w zeszłym roku, plamilam i plamilam przez tydzień prawie i ani na tampon się nie nadawało, ani bez wkładki iść na plażę. Mimo ekstra pogody nie będę najlepiej tego wyjazdu wspominać 🥴 A w tym roku skoro nic się nie pomieszało, to wypadnie akurat pomiędzy. Jeśli teraz się nie uda, to plan jest nad morzem zmajstrować co nieco 😎

    Ana cześć, mnie akurat pierwsza IUI nie wyszła 😅

    Nadzieja jeśli mąż by się zgodził, to zawsze informacja do przodu.

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 28 lipca 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    Hekate suwaczek ❤️
    Postanowiłam odczarować swoje niepokoje- najwyżej pocieszę się krótko, jeśli coś nie wyjdzie...
    Iza, lipa z tymi ogórkami 😖

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bylam na wakacjach z @. Akurat na podróż 1dc i potop szwedzki 😨. Koszmar.

    Pofukalam sie na 🥒🥒🥒 i powiedzialam ze wiecej robic nie będę 😔. A tak na serio w duszy z tym co sie stalo, bylo minelo, swiat sie nie zawalil.

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 28 lipca 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja może jeszcze nie wszystko stracone, tak ci tego życzę. A jeżeli chodzi o męża to tez sie wzruszyłam❤

    Hekate no i pieknie❤

    Udanych wakacji.
    U mnie ostatnio dużo pracy, jeszcze Wiki i Szymek chorzy, mam nadzieje ze di soboty im przejdzie bo jedziemy na wakacje.
    I mój bąbel zaczął dzisiaj chodzic❤❤❤

    Miśkowa, mother84, AdelaX lubią tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 28 lipca 2021, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 21:21

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 29 lipca 2021, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ale od wczoraj czuje taki brzuch rozpulchniony głowa mnie boli a wczoraj pękłam 😪czyli PMS się zbliża.... Jakby mialo byc dobrze to już drugi test wyszedłby chociaż coś czekam na @ nie chcem rozczarowania kolejnego.
    A jak ma być ciaza to niech będzie od początku do końca jak się należy.... A nie już tak wcześnie się martwić.

    Mother zamelduj się chociaż raz z wakacji!

    Alunia gratulacje już sam chodzi teraz to już oczy dookoła głowy!

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia brawo dla Szymka. Taki pierwszy krok niezmiernie cieszy.

  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2850 2736

    Wysłany: 29 lipca 2021, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam na wizycie u tej polecanej pani doktor od endometriozy. Bardzo dokladnie mnie przejrzala. Chorobe mi juz wyczula przy badaniu recznym, kazdy zrost wyczula, na usg wyszlo to samo. Torbiele na hormonach raczej nie maleja, tamta lekarka chyba tak byle jak mierzyla 😏. Sa torbiele duze, jajniki mocno zajete, zrosty na macicy, na wiezadlach krzyzowo-macicznych, byc moze i na jelicie. Ona twierdzi ze tylko operacja mnie uratuje od bolu i zlego samopoczucia. Problemem jest cena , 40 tys zl. wszystko prywatnie bo niby nfz tak rozleglych operacji nie refunduje, od wczoraj czytam i sama nie wiem. W szpitalach Usuwaja dziewczynom jedynie czesc zmian albo tylko torbiele. Ja sie boje ze mi wytna razem z jajnikami a w takim wieku to kalectwo dla mnie 🤦‍♀️ Ta lekarka twierdzi ze ona zawsze ratuje co moze, chocby szczatkowo. Dla niej najlepsza opcja to operacja, potem od razu starania, zeby choroba nie wrocila bo tylko ciaza ja chwilowo zatrzyma. tylko czy damy rade ? to ma sens skoro mam tam wszedzie taki balagan ? Chyba ze to dobrze naprawia... endometrioza zawsze wraca ile by operacji nie bylo to wraca. Musze jeszcze sie dowiedziec co i jak bo to ogromna kasa ktorej na ten moment nie mam. Nie wiem co robic, mam dosyc takiego zycia w bolu, na hormonach co tez mi w glowie i w samopoczuciu przewalaja....

    Aaa i jeszcze musze zrobic test roma- markery nowotworowe i amh. Juz sie boje ze wyjdzie do kitu i pozamiatane 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2021, 12:41

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 29 lipca 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza moje zdanie tylko lepeij nie będzie samo nie zniknie jak masz taką gotówkę to ja bym zrobiła ta operacje. Teraz źle się czujesz ból i jeszcze w ciążę nie możesz zajsc. Może akurat zajdziesz w ciążę po. Znajoma tak zaszła po operacji odstawiła leki i nawet 1 @ nie dostała. Wiem że to operacja to ryzyko ale jak lekarka ma takie podejście to bym zaufała jej.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
‹‹ 2607 2608 2609 2610 2611 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ