X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 26 września 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate mam nadzieję, że Nifty to tylko formalność, trzymam kciuki ✊✊

    Nadzieja mniam 😋😋 ale bym zjadła 😁

    aLunia współczuję choroby... Grypa jelitowa potrafi dać w kość. Szybkiego powrotu do zdrowia 😘

    Kinga kiedy masz termin @? Kciuki zaciśnięte ✊

    U nas mały dalej katar, dziś noc praktycznie nieprzespana, teraz wyszłam z nim na trochę na spacer, bo gorączki nie ma, a ładnie u nas. Mam nadzieję, że wkrótce mu to przejdzie i co najważniejsze nic więcej się z tego nie rozwinie.

    Miłej niedzieli kobietki! ☀

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2824 2659

    Wysłany: 26 września 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowka dziewczyny, niech te chorobska w koncu odpuszcza bo to cos strasznego, zwlaszcza dla dzieci.
    Corka dopiero do siebie dochodzi, kaszel ma nadal mocny ale tak jak Wiera mowisz, to trwa. No ale jest jeszcze slaba, nie za bardzo ma checi na jedzenie wiec jeszcze w domu zostanie pare dni.

    Kinga a powtarzalas test ? Podobno progesteron, ten naturalny jak i syntetyczny tez potrafi podnosic tempereature ciala. Ja bedac w ciazy nawet przed testem czulam ze jestem. Specyficzne uczucie, mialam wrazenie ze w dole brzucha jestem taka pelna. Nie umiem tego wyjasnic. Nigdy wiecej takiego uczucia juz nie mialam, wiec zawsze przed @ wiedzialam ze ona przyjdzie, ze to nie to 🤪

    Nadzieja ale piekne ciacho, przydalo by mi sie bo akurat kawke pije 😁

    Hekate, czekamy na wyniki badan ale na bank wszystko jest dobrze. Usg mowilas ze super wiec nie ma co sie martwic na zapas ☺️ A jak partner na ciaze reaguje ? Pewno mocno sie cieszy ?

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 27 września 2021, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powtarzałam wczoraj, cien cienia.
    @ma być w piątek-sobota .
    Od wczoraj bardzo mnie boli okresowo brzuch , dzis tez.
    Ale jakoś nie jestem pozytywnie nastawiona juz... temp taka sama ciagle,ale zbadałam szyjke i jest plaska taka jak podczas owu . A podobno w ciazy się wydłuża ,na okres tez sie wydłuża. Jakos mnie to dobiło. Sama w sumie nie wiem jak to jest z ta szyjka , czy w ciazy wydłuża się po jakimś czasie dopiero czy od razu?
    O moj boze , chyba zaraz okres bedzie ..no nigdy nie miałam tak wczesnie takich sensacji. Zawsze mnie bolało jak juz troche pokrwawilo...ehhh

  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 27 września 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja pysznie ciasto wyglada😍 bezowa góra? Poproszę o przepis

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 27 września 2021, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga cisto to malinowa chmurka. Tu jest bardzo szczegółowo opisane ja blat bezowy dzień szybciej piekę żeby dobrze się przestudzil. https://aniagotuje.pl/przepis/malinowa-chmurka

    A ja dziś jadę pralke kupić niby sprzęt do domu a ja tak się cieszę mam nadzieję że teraz pranie to będzie przyjemność.

    Alunia, Mysza a u was jak się macie? Teraz dookoła słyszę ze dzieciaki chore są wirusów i koleżanka dzwoniła do mnie ze u nich w przedszkolu szarlatyna jest 🙄
    Moja też w domu katar przeszedł teraz kaszel. Ehh
    Miłego dnia ja kawusie spijam w pracy.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 27 września 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga jeszcze okresu nie ma więc nadzieja jest ale ja bym temat tych pozytywnych testów drazyla i poważnie zastanowila się nad klinika. Wszystkim zazwyczaj klinika kojarzy się z IVF a to przede wszystkim porzadna diagnostyka. Nam dzięki klinice udało się zajść naturalnie mimo że też klasyfikowali nas "tylko IVF".

    Nadzieja smaka narobilas... Chętnie bym zjadla.

    Zdrówka dla wszystkich chrowitkow!

    Alunia mój mąż też zaliczył jelitowke w zeszłym tyg, reszta się trzyma :)

    Ja już zaliczylam dziś wizytę u alergologa z Hanią. Od kliku dni jestem już na lekach i okropnie boli mnie głowa - wcześniej nie miałam żadnych skutków ubocznych. Ostatnio znowu mega ciężkie noce bo kolejne ząbki u Hani a jutro pobudka o 5 bo pierwszy dzień pracy... Ze stresu boli mnie brzuch... Dziś też mega ciężki poranek ze starszą więc jutro to będzie armagedon 😵 no nic czas na drugą kawkę bo jakoś trzeba przetrwać ten dzień 😉

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 27 września 2021, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera ta moja znajoma dostała encorton... Może spróbujcie choć ten śluz badać, sama immunologia to już dla mnie zbyt skomplikowane. Znam z forum osoby którym za 2, 3 razem IUI się udawało. Ściskam za Was mocno kciuki!

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2824 2659

    Wysłany: 27 września 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, wlasnie te wszystkie leki na podkrecenie cyklu czesto daja takie zludne objawy ciazy, musisz na chlodno podchodzic, dopiero jak sie okres spoznia to zaczac myslec ze moze cos, moze sie udalo, bo tak szybko to pozniej jedynie smutek i sobie glowe zaprzatasz niepotrzebnie.
    Szyjka na samym poczatku ciazy jest bardzo wysoko i mocno zamknieta.
    Te cienie na testach co widzisz to ja juz nie wiem, chyba je sobie po prostu wyobrazasz bo nie wierze, zeby tyle testow non stop bylo wadliwych ...
    Najlepiej to juz ich wcale nie rob, jedynie w razie co na bete idz.
    Jeszcze jest nadzieja poki @ nie ma, ale ja juz bym na Twoim miejscu poszla do kliniki. Tam zawsze robia wnikliwe badania, maja inne spojrzenie na wszystko. Moze sa jeszcze jakies przeszkody o ktorych nie wiesz, a tam je znajda i beda w stanie pomoc.

    Nadzieja, ja jak kupilam suszarke to mialam taka radosc wewnetrzna, ze wlaczylam pranie i patrzylam jak sie suszy i ciagle tylko mowilam, czemu tak pozno sie na ten zakup zdecydowalam 🤣

    Miskowa, fajnie ze do pracy idziesz, zawsze jakas odslocznia od domu, powodzenia, bedzie dobrze, ulozycie sobie plan dnia na nowo i bedzie super ☺️

    My weekend w domu ale fajnie bylo. Corka jeszcze dochodzi do siebie, ale poki co jej nie puszczam bo podobno u nas w przedszkolu bostonka grasuje, wiec nie wiem, boje sie ze teraz oslabiona to znowu zalapie 😞

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 27 września 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/579354c8d2ee.jpg.html
    Mysza to jest ten cien cienia z wczoraj

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 27 września 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga a czemu tak szybko test robisz dopiero proga badalas 7 dpo i też wspominałaś że masz cień cienia. A @ pisałas piątek sobota lepiej poczekać z testami. Który to dc?

    Mysza ta ekscytacja 😁 mąż mówi żebym z wrażenia pół domu nie wyprała

    Miskowa początki zawsze wydają się trudne dobra organizacja i pójdzie wam dobrze. Ale to wstawanie ja też z rana wstaje można się przyzwyczaić.

    Dziewczyny co się stało z Iza pod ziemię się zapadła? Zawsze coś pisała aż dziwne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2021, 11:56

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 27 września 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ja najbardziej boję się tych porannych awantur... Dziś od otworzenia oczu non stop coś... A bo serek na talerzu (zawsze tak je) a chce na kanapkę - jak daliśmy na kanapkę to awantura bo woli z talerzyka😤 bo chce ubrać sukienkę (aktualnie wszystko w praniu) bo chce się bawi bawić, bo coś jej w bucie przeszkadza i milion razy go ściąga i wrzeszczy... A że jeszcze ja po tej nocy mega wymeczona jestem to aż mi pioruny z oczu leciały... Ale co zrobić... Muszę przetrwać i tyle.

    Mysza, Nadzieja ja też się cieszę z nowych sprzętów. Suszarka i zmywarka to moi najwieksi przyjaciele domu🤣

    Też się zastanawiam co u Izy... Mam nadzieję że wszystko w porządku :)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2824 2659

    Wysłany: 27 września 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga a na kiedy masz termin @ ?
    Moze w koncu sie udalo, ja nie mowie ze nie 😁 i powtarzam po raz setny ze zycze Ci tego na maxa ale takich testow mialas juz wiele, dlatego na potwierdzenie TYLKO beta w Twoim przypadku.
    Kiedy idziesz zrobic ? Czy juz bylas ?

    Iza sie nie odzywa bo Kinga jej napisala ze narzeka to sie dziewczyna wycofala 🤷‍♀️

    Nadzieja, tak ekscytacja nowym sprzetem w domu bywa baaardzo silna 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2021, 13:12

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 27 września 2021, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa grunt to wpaść w rytm i potem będzie dobrze ☺

    Nadzieja to udanych zakupów 😁 a to ciasto to myślałam, że kupiłaś 😁 brawo!

    Kinga ja na tym teście nic nie widzę, ale ogólnie jestem zdania, że tyle wadliwych testów by się nie trafiło, powinnaś dociekać czemu tak ciągle wychodzą. Uważam, że to nie z powodu ciąży. Co miesiąc by była? Przy tak słabym nasieniu męża... Wątpię. Ja na Twoim miejscu zapisałabym się już dawno do kliniki. Na pierwszą wizytę zawsze się trochę czeka. Testów nie rób, ewentualnie betę, ale to jak już jest po terminie @. Na objawy nie patrz, bo uważam, że nie ma sensu, zarówno w ciąży jak i bez mogą być te same. Cały czas trzymam kciuki✊

    Zdrówka dla wszystkich!

    Iza myślę, że nas podczytuje, a pewno nie udziela się po ostatniej uwadze Kingi... Dajmy jej czas, myślę, że do na wróci 😊

    My dziś na 17 mamy lekarza, mały ma cały czas katar, niby nic więcej, ale w razie co wolę osłuchać.
    A mnie gardło boli, pewno od odciagania gili, przy starszym miałam tak samo jak był mały. I tak jak bylam przeciwniczką aspiratorów do odkurzacza tak dziś zamówiłam katarek i tyle. Frida będzie na wyjazdy 🙃
    Poza tym malusi dziś przespal pierwszy raz całą noc! W jakim byłam szoku jak obudziłam się po 5, a on cały czas spał 🤣 myślałam aż że wyzdrowiał, bo poprzednia noc nieprzespana, ale okazało się że gile są dalej, więc może był tak zmęczony i jak wyzdrowieje to wróci do buszowania po nocach 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2021, 13:10

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1128

    Wysłany: 27 września 2021, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja - ciasto wyglada bajecznie 😍
    Mother, pierwsza przespana noc - zawsze cieszy - oby teraz było ich już coraz więcej 🤗
    Mam - wszędzie ryzyko niskie - a wiec zdrowy chłopiec rośnie.
    Miałam dziś koszmarny dzień w pracy, odliczam dni do czasu aż będę mogła odpocząć - atmosfera jest już koszmarna 🤦‍♀️

    mother84, Mysza123, Kinga2020, nadzieja_86, aLunia, Miśkowa lubią tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 27 września 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate cudowna wiadomość! Niech maluch rośnie zdrowo! Super, że wszystko w porządku ☺

    Hekate42 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 27 września 2021, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate pięknie tego nam trzeba na wątku!!! 😘

    Hekate42 lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 27 września 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate, super wieści, mam nadzieję, że się trochę uspokoiłaś 🤗 to teraz jak najszybciej na L-4 i niech się tam męczą w robocie sami! ;)

    Nadzieja wpadłabym chętnie i na kawę, i na ciasto. 😋Malinową chmurkę już mi parę osób polecało, ale do tej pory nie robiłam :)

    Mother ja Katarek uwielbiam, nawet sama sobie odciagałam gluty, jak miałam zawalone zatoki 🤣 Oby katar u Młodszego szybki minął, ale u maluszka też bym wolała żeby lekarz osłuchał :)

    Kinga ja też na zdjęciu nie widzę cienia. Myślę, że powinnaś czekać do @ i w razie spóźnienia beta, bo po tych testach to ciężko coś powiedzieć oprócz tego,.że to podejrzane żeby ciągle wychodziły jakieś cienie 🤷🏼‍♀️

    Miśkowa rozumiem stres, ale myślę, że początek może być trudny a potem będzie z górki! Dzięki za info, może jednak rozważę ten śluz 🤔

    Mysza w naszym przedszkolu, co syn chodził też bostonka szaleje podobno, dobrze że nas już tam nie ma 🤣

    Iza wyjdź z pieczary i daj znać że żyjesz 😊 Widzisz że się tu martwimy 😘

    nadzieja_86, Hekate42 lubią tę wiadomość

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 28 września 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate no i pięknie :) obyś szybko mogła odpocząć od pracy.

    Mother ja też byłam anty-katarek do pierwszej poważnej choroby starszej. Nawet teraz sama już sobie odciaga gluty :)

    Ja dziś koszmarna noc z godzinna przerwą 😵 po dwóch kawach już jest trochę lepiej.

    Hekate42 lubi tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 28 września 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa ty dziś w pracy jak tam?

    Ja kawusie pije w pracy. Za dobrze się spało pada u mnie ale ciepło jest tylko kocyk potrzebny 🤗 w taka pogodę.
    Ja juz czuje tepy bol jajnikow czyli @ zbliza się. 🤷‍♀️
    Wczoraj nastawiłam 1 pranie jaki załadunek ma pralka super i po wyciągnięciu prawie suche.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 28 września 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja tak bym chciała żeby te @ już do Was nie przychodziły... A wstawalo się ciężko szczególnie po takiej nocy. Teraz kwitne w medycynie pracy. Mam już wszystko załatwione ale muszę czekać na okuliste do 12 a potem jeszcze orzecznik... No nic posiedzę sobie :)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
‹‹ 2648 2649 2650 2651 2652 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ