X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2824 2659

    Wysłany: 23 września 2021, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, nie chodze do pracy bo jestem na zwolnieniu, zreszta bede prace zmieniac za jakis czas wiec bez wielkiego stresu.
    Co do wyniku to jest ok, ale troszke nisko, mysle ze ten dupek pomoze podbic.

    U mnie maz tez jest typem optymisty, na luzie, bedzie dobrze, damy rade, ulozy sie itp. Zero w nim stresu, napiecia, ja jestem taka ze wnikam, czytam godzinami, draze temat jak nie znam odpowiedzi i doszukuje sie dziury w calym. Zawsze. Dla niego nawet wyniki, sa w widelkach to spoko a u mnie w glowie zaraz " moglo byc lepiej" 🤣🙈. No ale jak widac przeciwienstwa sie przyciagaja i ciesze sie ze on taki jest, bo gdyby i on tak panikowal jak ja to bysmy chyba oszaleli 🤣

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 23 września 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza masz rację Przeciwienstwa się przyciagaja. Mój też jest tym na luzie optymistą. Ja z tych uporzadkowanych i dobrze być przygotowanym na możliwa sytuację także może dlatego tak się zgrywamy. I nie zamieniłabym go na nikogo innego 😍
    Nie wiem czy wcześniej wspominałaś a jaki zawód wykonujsze specjalnosc? A te badania ostatnio co robiłaś to jest już po konsultacji jesteś?

    Dziękuję za rady dziewczyny 😘

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja w porównaniu do moich wyników to uważam, że jest ok. Ja przed stymulacja miałam prog 0.01.

    Kurcze mój Gin chyba był ostatnio zakręcony. Na leukocyty w moczu powiedział, że nie powinno ich być. I nic więcej. Wczoraj miałam kontrolę u diabetologa i zerknęłam do karty ciazy a tam w Zaleceniach Azimycin, czy coś koło tego. A recepty brak.
    Jak byłam na kontroli ze względu na ból krocza, to lekarka zrobiła mi też cytologię. Mam wynik. Cytologicznie ok. Ale jest adnotacja
    Obraz nadaje się do oceny ale jest nie czytelny ze względu na liczne Stany zapalne i liczne erytrocyty. W obrazie widoczne grzyby, najprawdopodobniej Candida.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 24 września 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak to koniecznie powinnaś coś na to dostać, bo w ciąży może to być szczególnie niebezpieczne.

    Nadzieja w końcu dziś widzę Twój plik 🤣 ale wczoraj serio go tam nie było 🙊🤷‍♀️

    Ale dziś wieje, pół nocy nie przespałam przez ten wiatr, a drugie pół przez @, także tego... Spijam kawusię właśnie, mąż akurat ma dziś wolne to jadą rowerami do szkoły i z powrotem także ja dziś tylko krótki spacer z małym i potem siedzę w chałupie

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 24 września 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak to faktycznie zakręcony to zadzwoń do niego i powiedz od razu co wyszło podczas badania. A teraz w ciąży suplementujesz dupka?

    Mother u nas też tak wieje ja też spijam kawusie w pracy 😁 a dziś piatunio także weekend i wolnego trochę nie chce się rano wstawać. A co ty z @ tak wprzedzilas ostatnio jakoś podobny termin mieliśmy. A to dobrze że masz w domku wszystko na spokojnie.
    A mnie szykuje się zakup pralki dziś może jutro. Nie mam starej ale za mały wsad i funkcje mało użyteczne. Kupując cały sprzęt do domu na pralce nie skupiłam się wzięłam niedroga aby prała i "byłam zadowolona" i to taki zakup że trzeba wymienić 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2021, 10:52

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 24 września 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja no właśnie @ przyszła kilka dni wcześniej 🤷‍♀️ co zrobić. Od dziś już będzie lepiej.
    No tak, Wy już dziś weekend zaczynacie, to niech Wam praca szybko zleci i wolneeee 😁 moja pralka ma już też dużo lat, bo jeszcze na poprzednim mieszkaniu jak wynajmowaliśmy była kupowana... Jakieś 9 lat ma 🙊 póki co służy, ale właśnie boję się jak nadejdzie czas na wymianę wszystkich tych sprzętów, byle nie całość od razu 🤣

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    Piszczak to faktycznie zakręcony to zadzwoń do niego i powiedz od razu co wyszło podczas badania. A teraz w ciąży suplementujesz dupka?

    Mother u nas też tak wieje ja też spijam kawusie w pracy 😁 a dziś piatunio także weekend i wolnego trochę nie chce się rano wstawać. A co ty z @ tak wprzedzilas ostatnio jakoś podobny termin mieliśmy. A to dobrze że masz w domku wszystko na spokojnie.
    A mnie szykuje się zakup pralki dziś może jutro. Nie mam starej ale za mały wkład i funkcje mało użyteczne. Kupując cały sprzęt do domu na pralce nie skupiłam się wzięłam niedroga aby prała i byłam zadowolona i to taki zakup że trzeba wymienić 🤷‍♀️

    Brałam do końca pierwszego trymestru

    Kurcze dziwi mnie tylko, że posiew i nic nie wykazał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2021, 10:33

  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2824 2659

    Wysłany: 24 września 2021, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, wizyte mam w czwartek, czekam juz 2 miesiace i mam nadzieje ze nic mi planow nie pokrzyzuje bo niesamowicie wyczekuje co powie ten lekarz, zyje w takim stresie ze chcialabym juz cos wiecej wiedziec.
    Moja praca to typowo biurowa, ale nie znosze tego i chce poszukac czegos zupelnie innego. Ostatnie miesiace tak mi daly w kosc, ze zbrzydlo mi totalnie i juz wszystko jedno gdzie wyladuje, byle nie w tym fachu 🤣

    U nas tez okropnie wieje od wczoraj, jeszcze ulewa taka byla, ze spac nie moglam. Mala dalej kaszle cale noce, slabo jej sie poprawia. Wazne ze juz tak goraczki nie ma, wiec moze wyjdziemy na prosta.

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 24 września 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak a mialas dodatni GBS?

    Nadzieja z tego co mi gin kiedyś mowil to wartości progesteronu pow 15 swiadcza o przebytej owulacji. W twoim przypadku owulacji nie było, i koniecznie potrzebujesz progesteronu.
    Mój wynik 22.
    A w poniedziałek zrobie sobie bete,bo niedawno zrobilam test i wyszedl cien cienia. Temp mierzyłam w tym cyklu, i rano mam 37,4 i utrzymuje się caly dzien. I wiem ze to jeszcze niemożliwe zeby były zachcianki i może sobie to wmawiam...ale specjalnie zatrzymałam się w rybnym po śledzie...strasznie mi się ich dzisiaj chciało..
    Tak bardzo bym chciała zeby wkoncu los mnie obdarzyl cudnym pachnacym maleństwem.
    Pochwale sie ,dzis moja corka miala 2 sprawdziany z matematyki i angielskiego...z obu dostala 6stki.Jestem dumna🙂
    Iza co u ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2021, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga GBS jeszcze nie miałam robionego bo to trochę za wcześnie.

    Musiałam jechać do tego mojego lekarza. No zalecenie tego antybiotyku było tylko w mojej karcie a w komputerze nic nie wpisał, więc położna z kartą kazała mi przyjechać🤦‍♀️ no to dostałam antybiotyk doustnie na bakterie i dopochwowo Gynalgin na grzyby.

    On wogole jakiś zakręcony jest. Pokazuje mu ta moja cytologię a on do mnie to ja Pani nie robiłem badania na początku? Nie badalem na fotelu? Ja mówię, że nie. No to musiałem Panią oszczędzić.
    Chyba muszę bardziej dociekać na wizytach skoro on taki nieprzytomny

  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2824 2659

    Wysłany: 24 września 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, pare dni temu pisalas, ze jestes w "3 tyg ciazy" wiec jezeli jestes w ciazy to jeszcze chyba na zachcianki za szybko, mysle ze za duzo sobie wmawiasz, bo ostatnio tez mialas wszystkie objawy swiata a ciazy nie bylo 😜. Jest tez cos takiego jak ciaza urojona bo natknelam sie na taki wpis w necie ostatnio i w szoku bylam ze glowa faktycznie moze tak namieszac 😅. Nie mowie ze to sie Ciebie tyczy, bron Boze, ale tak w temacie mi sie przypomnialo.

    Tobie zycze tej ciazy na maxa, serio, bo juz tu na watku tak tlugo kwitniesz, tyle juz razy mialas oszukane testy, ze chyba wystarczy juz i czas na prawdziwa ciaze. Ona nam tu wszystkim dobrze zrobi, Tobie i Twojemu mezowi jeszcze bardziej 😁
    Tak wiec czekamy z utesknieniem na ta piekna, porzadna bete z mega przyrostami, troche na watku nam tu odswiezysz temat 😁

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 24 września 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza przecież powiedzialam ze wiem ze to niemożliwe ... przecież ciazy na siłę sobie nie wmawiam. A poprzednim razem fakt mialam większość objawów.. ale jak później na ulotce przeczytałam ze to od leków na stymulacje i na pęknięcie pecherzykow.
    Ale faktem jest ze potrafię się niezle nakręcić,a potem jest wielkie rozczarowanie.
    Tak jak wy pragnę dziecka jak niczego innego .
    I wiecie co mi dzisiaj mama powiedziała? (Jej brat blizniak 55lat ma z druga zona 43lata prawie rocznego synka) i ponoć maja mnie prosić zebym zostala chrzestna. Nie o takim byciu matka w obecnej chwili marzyłam 😔 ehhh

  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2824 2659

    Wysłany: 24 września 2021, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, ja wiem ze tez uwazasz ze to za wczesnie na zachcianki dlatego tez Ci to potwierdzilam. Wiem jak leki potrafia samopoczucie zmieniac, zwlaszcza te hormonalne, na stymulacje itp, wiec mozna sie pomylic patrzac na objawy. Ty znasz swoj organizm najlepiej wiec trzymam kciuki i licze ze pochwalisz sie w poniedzialek piekna beta ☺️
    Czuc to od Ciebie na maxa pragniesz zajsc, ze kazde Twoje dzialanie jest po to zeby sie udalo, ale zawsze troche na chlodno trzeba podchodzic bo porazki bola okropnie.
    Bardzo ta Twoja ciaza by sie nam na watku przydala bo cisza zapadla, a ja tkwie w fazie menopauzy wiec na siebie juz nie licze, licze na Was dziewczyny 😁
    Moze te bycie chrzestna to dobry znak ???

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 25 września 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za rady, o immunologii myslalam. Kiedyś dawno leczyłam się na AZS, to też choroba autoimmunologiczna, więc może tak być że mam coś pokręcone w organizmie 🙄 Tyle, że jak czytam na Bożenkach, że jedna dziewczyna bez KIRow implantacyjnych zaraz rodzi czy już urodziła to natura i tak robi swoje jak chce. Co do wrogiego śluzu, to z tego co czytałam, sposobem jest IUI, jedno już mieliśmy, następne lekarz planuje w następnym cyklu jak teraz nie pójdzie. Finansowo też duże obciążenie te wszystkie badania z immunologii 😔 Szukanie nowego lekarza, wlewy z różnych różności, jak coś wyjdzie, a pewnie zazwyczaj coś wychodzi, trochę mnie to wszystko odstrasza. 🥴 A i tak może nie być efektu. Nie wiem, na razie immunologii nie ruszam, ale wychodzę z założenia nigdy nie mów nigdy ;)

    Mysza dobrze, że z córką lepiej, a kaszel to niestety długo może się utrzymywać. U mojego syna taka klasyczna wirusowka, z gorączką na początku, to było 10-12 dni kaszlu i nie chciało być mniej ;)
    Ja Ci dam menopauzę! 😁 Oby lekarz miał pozytywne wieści już niedługo 🤗

    Kinga oby się sprawdziło, trzymam kciuki ☺️

    Ja jestem teraz po Ovitrelle więc też będę miala pełni dziwnych objawów 😎 W czwartek byłam na wizycie, są dwa ładne pęcherzyki, działamy sumiennie i co, czekamy za dwa tygodnie na efekt 🤷🏼‍♀️

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 25 września 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga oby Cię przeczucia nie myliły, chociaż ja w te Twoje testy nie wierzę, więc liczę na pozytywną betę ✊

    Wiera jestem dobrej myśli, że u Ciebie zaskoczy! Jeśli nie teraz to mam nadzieję, że iui się powiedzie ✊

    Tak bym chciała dziewczyny, żeby Wszystkim Wam się udało.

    U nas malusi troszkę podziębiony, ma katar i kicha, oby tylko na tym się skończyło 🙏. Powiedzcie co na katar mogę? Nasivin soft, maść majerankowa, aromactive plasterki i wit c. Coś jeszcze?
    Starszy dziś jedzie do babci na noc, a my wieczorkiem chyba jakąś pizzę zamówimy i film obejrzymy 😁

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 25 września 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera ja tez mocno ściskam kciuki żeby wam się udało...dwa pecherzyki...no no ,może będzie podwójne szczescie 🤩 oby ,życzę Ci tego z całego serca.
    Jade z corka kupic jej buty jesienne.. pewnie zachacze o apteke zeby jutro powtórzyć test🤔😛

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1128

    Wysłany: 25 września 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam Was regularnie, ale pisać niestety nie bardzo
    mam czas. Cały czas aktywnie pracuję, nikomu w pracy o ciąży nic nie mówiłam.
    Czekam na sprawę i w przypadku pozytywnego wyniku, na który liczę, na uprawomocnienie się wyroku. Czuję się w sumie różnie - zmęczenie nie odpuszcza. Właściwie nie przytyłam ( waga pokazuje mniej niż 1 kg), a to już 15 + 1d.
    Malutki na wizycie w poniedziałek miał się dobrze, wiec liczę na to, że jest OK, choć niepokój cały czas mnie nie opuszcza. Wyników Nifty jeszcze nie mam - powinny być do końca przyszłego tygodnia.
    Wiera, Kinga, nadzieja - mocno zaciskam za Was kciuki ✊✊✊, za pozostałe Dziewczyny również.
    Dzieciaczkom życzę zdrówka, bo to najwazniejsze.

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 26 września 2021, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate super ze wszystko ok i maluszek sie pieknie rozwija ❤ nie ma innej opcji i lepiej zebys o tym nie myslala ,spokoj jest Ci teraz potrzebny. Mam nadzieje ze wyniki na 100% rozwieja twoje wątpliwości 😘
    Dzieki za kciuki..przydadzą się.
    Ehh poczytałam ze progesteron tez powoduje mylne objawy ciazy.
    Ale jedno co mogę stwierdzić to od tygodnia mam stala temp ,nieważne czy rano ,czy w południe czy wieczorem i w nocy ...caly czas mam 37,4 i ani o kreske nie spada i nie rośnie. Drugie to jakieś napięcie w macicy od kilku dni..jakby była napompowana i cięższa..lekkie klucia i rozpieranie... nie wiem jak to nazwać. Więcej nic nie zauważyłam

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 26 września 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam na kawkę 😋 miłej niedzieli 🍰
    9082fb74289a.jpg

    Hekate to cudowne wieści odpocznij również!

    Wiera lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 26 września 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja biegnę! Mniami 🤤

    Hekate ciesze sie, że wszystko dobrze. Teraz niech Nifty Cie tylko uspokoją i odpoczynku życzę ☺

    Kinga a ja z Szymkiem czułam, że jestem w ciąży przed terminem @ tak mi sie coli dziwnie chciało i byłam tak zmęczona. Takze oby i u Ciebie było pozytywnie.

    U nas w domu grypa żołądkowa. Dziewczyny z czwarteku ba piątek w nocy wymiotowaly, potem w piątek ja rozwolnienie i w sobotę mąż. Musiałam zabrać L-4. Dobrze, że młody sie uchował.

    Miłej niedzieli, pogoda piękna.

    Iza co u Ciebie. Czekamy na Ciebie.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
‹‹ 2647 2648 2649 2650 2651 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ