X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 22 września 2021, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother super że powoli u Was lepiej :) powiem Ci że ja ostatnio zwątpiłam w stwierdzenie że mała różnica wieku jest najlepsza.... Jak dla mnie to jest mega ciężka. Owszem Hania to cudowne dziecko od urodzenia: je, śpi, od 10 miesiąca przesypia sama noce, sama się zabawi ale to jednak niemowlak i trzeba się nim zająć, poświęcić czas itd. Natomiast starsza pomimo tego że jest już co raz bardziej samoobslugowa (jak mówię że super z niej przedszkolak to w ogóle ma zapał) to też mimo wszystko malutkie dziecko które potrzebuje czasu, uwagi, wspólnej zabawy dokladajac do tego jej zaburzenia. Razem się nie pobawia bo wiek rozwojowy totalnie ze sobą nie gra,wspólne aktywności też odpadają... Bo na kino Hania za mała, na basenie wytrzyma max 15 min. Choć uwielbia się kąpać, w wózku już nie posiedzi bo woli "zdobywać" nowe przestrzenie. Może rzeczywiście później będzie lepiej, jeśli uda nam się je wychować bez wzajemnej rywalizacji (podobno takie skłonności mają dzieci). Ostatnio czytałam że im mniejsza różnica wieku między rodzeństwem tej samej płci tym bardziej różnią się one od siebie. U nas póki co to się sprawdza. Dziewczyny są totalnie różne więc czeka nas wyzwanie...

    Życzę wszystkim zdrówka i pięknego dnia (choć u mnie leje 🙁)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 22 września 2021, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa z tą różnicą to różnie bywa są plusy i minusy każdego wieku. A to już minęło tak i idziesz do pracy a jak nad opieka ad dziewczynkami? Pracujesz na jedną zmianę? A jak cieszysz się na powrót do ludzi.

    Mother to super ze sie uspokoiło trochę aż miło się czyta że takiki kochany synek pomocny w rodzeństwie siła.

    Hekate a jak ty się czujesz?

    A ja dziś chwilkę szybciej kończę to może do labo podskoczę bo to graniczy u mnie z cudem bo pracuje tak jak godziny otwarcia.
    Chciałam zrobić proga dawno nie badałam. Tylko wiem kiedy @ i biorąc pod uwagę moje owu jakie mam to gdzieś bym była 7 - 8 dpo. Bo testów nie robiłam 🤦‍♀️. Mam okazję to pójdę.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 22 września 2021, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother oj jak ja ci zazdroszczę ze możesz sobie pospać dłużej.. i super ze synek juz unormowal swoj rytm dnia,nie będziesz tak zmęczona w ciągu dnia.
    Ja dzis wstalam 6:45 a do pracy na 7.
    Ciężko mi ostatnio wstawać,i gdy wstaje z łóżka i schodze na dół marudze głośno zeby maz slyszal
    ..no chlopie zrob mi wkoncu to dziecko zebym mogła ci rano kawkę i śniadanie szykowac do pracy.

    Dzis jak mam 21 dzien cyklu to powinnam zrobić progesteron? Zeby się dowiedzieć czy owulacja byla ? I jeszcze coś powinnam zrobić? Estrogen? Czy on zbedny jest w tym dc?

    Mi niestety duphostan zawsze mieszal w cyklu i przesuwal @i wcale jej nie wywoływał. Wiec w tym cyklu go sobie odpuściłam

    Miskowa ja zawsze marzyłam o rodzeństwie rok po roku. Teraz marza mi się bliźniaki, i ciekawe jak to jest i czy się spelni..skoro moja mama jest bliźniaczka to wiec ja mogę tez miec🙂

    Wiera ja tez mam chwile zwatpienia,ale nie poddam się...Taka pani w pracy mowi zebym dala sobie spokój z drugim dzieckiem i zapewniła jedynej corce jaka mam godny start w dorosłość. Bo ona ma trójkę i jej dzieci kłócą się o majątek i ziemie , i nie wie jak to rozdzielić bo zawsze któreś bedzie pokrzywdzone . A przy jednym nie będę miała takiego problemu.

    Wiecie co mowilam wam ze moja mama pojechala do Wiednia do wnusi. I kupilam ubranka dla siostrzenicy, dla siostrzeńca który się urodzi w listopadzie, wózek dla lalek i inne zabawki. Wydalam prawie 800zl ...A siostra dzwoni i mnie opierdziela , że na siłę próbuje uszczęśliwić i ona nie pozwoli corce pchać wózka bo to w żaden sposób jej nie rozwinie intelektualnie i dla niej to rzecz zbędna i mam sobie go zabierać spowrotem.pojechala jeszcze po mnie rowno. Kurde ..przecież mogła nawet go wyrzucić na śmietnik, i mi takich rzeczy nie mówić...przykro mi strasznie. Ona jak juz jest tam 10 lat to się strasznie zmieniła,wszystko co polskie niewiem nawet jak drogie dla niej to dziadostwo ,i mowi to prosto w twarz.

  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 22 września 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Nadzieja są plusy i minusy... Dla mnie póki co więcej minusów 😬 ale żeby nie było absolutnie nie żałuję, cieszę się że mam dwie wspaniałe córki 😊 We wtorek już idę do pracy, mam jedną zmianę od 7 do 15 (czasem nadgodziny lub dyżur), dziewczyny w tym czasie będą w przedszkolu i żłobku. Bardzo się cieszę na powrót bo ja nie jestem z tych co się spełniają w roli managera domu. Moja praca daje mi dużo satysfakcji i mam fajną ekipę. Problem tylko w tych porankach żeby się wygrzebac bo do tej pory we 4 chyba tylko raz byliśmy gdzieś punktualnie 😂 trochę też mam spine bo wracam akurat przed zewnętrzna kontrolą a ja będę taka nieogarnieta w tym wszystkim na początku a oni lubią sprawdzać właśnie nowych pracowników i takich po przerwie... No ale dam radę 💪

    Kinga no przykra sytuacja z siostrą, mogła rzeczywiście nic nie mówić. Proga powinno się robić ok 7 dpo więc jeśli masz regularne cykle to ok a jeśli nie to poczekalabym do następnego cyklu i robiła testy albo monitoring bo szkoda kasy jak nie trafisz i jeszcze będziesz się zastanawiala czy wynik jest miarodajny. I oczywiście ściskam kciuki za bliźniaki ;)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 22 września 2021, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja to daj znać jak wynik ☺

    Kinga ja nie pomogę z tymi badaniami 🤷‍♀️ ale Miśkowa już Ci widzę poradziła 😉 a z siostrą to przykra sprawa... Chciałaś dobrze, a wyszło jak wyszło... Następnym razem kup jakąś drobnostkę i tyle, po co się potem przejmować.

    Miśkowa powroty są ciężkie, ale jak masz tak fajną pracę i zespół to od razu jest lepiej ☺ będzie dobrze. Ja pracę też mam spoko, ale niestety w ostatnim czasie pozmieniał się skład, kierownik i przez to wszyscy fajni i normalni ludzie odeszli, z tego powodu nie mam póki co ochoty tam wracać... No, ale jeszcze trochę, więc staram się o tym nie myśleć 🙃

    A Iza gdzie nam się podziała?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2021, 15:26

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 22 września 2021, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdążyłam na ostatni gwizdek na badanie zajrzę wieczorem ale babeczka mówiła że jutro wynik także czekam.
    W ogóle w labo dziś była bardzo miła babeczka pogadałyśmy trochę zawsze tu chodzę i nawet pytała czy sam progesteron czy beta tez😁 tak się uśmiechnęłam to może może za tydzień 😉Mówiła że dużo kobiet bete teraz robi chyba taki czas po wakacyjnych uniesieniach❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2021, 16:15

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 22 września 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Nadzieja kciuki za dobre wyniki 👍🏻 no i żeby była dobra okazja do zrobienia bety za tydzień 😁

    Mysza to mnie trzyma na powierzchni - mój synek - bo jak pomyślę że ktoś walczy o pierwsze tyle czasu i się zmaga z tymi wszystkimi przeszkodami, załamaniami psychicznymi.. To dopiero jest koszmar 😔
    A jak córka? Poprawia jej się?

    Miśkowa na początku ta mała różnica pewnie daje w kość, ale jak obserwuje kuzynów syna, jeden jest młodszy o 3 lata, to już od zeszłego roku się ładnie razem bawili w trójkę, a na początku tylko z tym kuzynem rownolatkiem, a młodszy był odpychany na bok. Im będą dziewczyny starsze tym będą miały więcej płaszczyzn porozumienia 🙂 Powodzenia w pracy, trzymam kciuki!
    A ponieważ wszystkie wyniki mam dobre, to już naprawdę zaczynam podejrzewać, że coś mi w głowie siedzi, tylko czym to naprawić... 😏

    Kinga też mi się marzyły kiedyś bliźniaki :)
    Myślę że właśnie lepiej konkretnie po owu, żeby potem nie analizować i "gdybać" jeśli byłoby w innym dniu niż standard ;)
    Patrząc na moją rodzinę, argument, że jedno dziecko wyklucza kłótnie o ziemię i chałupy do mnie przemawia ;) I też to jakiś plus. A ja nie wiem czy będę walczyć do końca, bo jeszcze to od męża zależy a widzę że on już chce odpuścić, tak na dobre, bez lekarzy itd. Inna sprawa jakby on też był tak zaangażowany, a widzę że ma powoli dość i też muszę to uszanować.

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 22 września 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera kiedyś myślałam o Tobie i zapomniałam napisać... A robiłaś badanie na wrogi śluz? Moja przyjaciółka też wszystkie badania ok, partner też i nic się nie udaje a wyszedł jej ostatnio wrogi śluz... Może spróbuj w tą stronę?

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 22 września 2021, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa pierwszy raz od stycznia ,poprzednie 2 @ byly takie jak potrzeba ,praktycznie jak w zegarku. Odkąd pije inofem sie unormowaly. Poprzedni cykl mialam na clo +kontrola+duphostan , teraz tez na clo ale bez kontroli bo nie miałam czasu do niego latac co chwile .. jutro pojde na tego proga ,może coś podpowie wynik czy owulacja byla. Jak nigdy mnie nie bola jajniki, wiec napewno się nie przestymulowalam clo.

  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2844 2713

    Wysłany: 22 września 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corce juz troszke lepiej, dzieki ze pytacie. Straszny kaszel nadal ma ale juz co najwazniejsz nie goraczkuje tak bardzo wysoko.

    Wiera, wybacz ze nie pamietam ale zaglebialiscie sie w immunologie moze ? Kiry, wrogosc sluzu itp ? Czy nie chcecie tak gleboko grzebac, bo wiem ze sa lekarze co nie sa fanami "grzebania" w immunologii, ale moze warto by bylo w Waszym przypadku bo teoretycznie jestescie okazami zdrowia i ta ciaza powinna juz bez problemu byc 😞

    Co do odpuszczania to mysle ze kazda ma w pewnym momencie taki etap (przejsciowo lub trwale) ze zaczyna myslec " po co mi to wszystko". To juz jest takie zmeczenie tematem ze serio bywa bardzo, bardzo meczace kiedy zycie jest podstosowane pod leczenie, lekarzy, badania a kazdy grosz odkladany na starania i towarzyszace wydatki.

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 23 września 2021, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa to powodzenia życzę aby wszytsko tak się ułożyło w pracy oraz organizacja w domu poszła dobrze. Odżyjesz wracając do pracy.

    Mysza a to dobrze że już lepiej zdróweczka życzę. A jak chodzisz do pracy jak córka choruje?
    Kinga daj znać jak wynik proga. Kinga jakoś pod ie zaczęliśmy @

    Wiera kciuki za wizyte 😘

    Mother o powrocie nie ma co myśleć jeszcze trochę czasu.

    Hekate milczysz z jak tam u siebie zdrówko.

    Ja byłam też z córką u lekarza już katar katarkiem, zatki zapelnione mamy kontynuacja inhalacje i jeszcze 2 syropy dostaliśmy.
    Wczoraj przy okazji kupiłam sobie zasłony i oczywiacie wieczór i ja juz lecę z prasowaniem na co czekać. Wraca mąż i słowa bezecenne wziął drabinę i powiedział "i co wieszamy Kochanie" 😍 rozczulił mnie tym. Nie wolalam go o pomoc bo na podwórku coś robił a on tak sam i w takim składzie poszło nam szybciutko a zmieniałam 4 szt.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2021, 08:51

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 23 września 2021, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja takie drobne rzeczy, a potrafią cieszyć 🙂
    Ja wracam ze szkoły. Wczoraj @ mnie dopadła, nie dość, że szybciej niż zwykle to taki potop, że pół nocy nie spałam...
    Miłego dnia babeczki! Wszystkich choruskom dużo zdrowia 😘

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 23 września 2021, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki czyli jestem po owu dobrze odczytuje

    8cc1f3b64bd6.jpg

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 23 września 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja nie widzę żadnego pliku w z wynikami 🤷‍♀️😝

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 23 września 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother dodała zdjęcie powyżej. Na samej górze jest zakres referencyjny a wynik na samym dole w lewym rogu 😁
    Ogólnie miałam problem z progiem brałam wcześniej dupka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2021, 19:12

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 23 września 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ja to chyba ślepa jestem, bo nigdzie nie widzę 🙊🤣

    Jowi28, nadzieja_86 lubią tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 23 września 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja tak twoj wynik 8.9 sugeruje ze po owulce aczkolwiek wydaje mi się ze nisko troszkę i jak masz dupka to go bierz.

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 23 września 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam dupka to połykałam do weekendu zobaczymy luzik mnie ogarnia 😎
    Mówię do męża że mam wynki i patrzy jak to chłopa no w normie się miesci i już 😁a jeszcze dodał przecież miałaś owulacja czułem 😂 padlam chyba od ilości śluzu. Życzę nam takie podejścia jak mężczyźni mają i głowa czysta 😉

    Emrika a jak u Ciebie?

    Mother 8,9

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2021, 20:26

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 23 września 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że Emrica napisała bo mi się też troszkę niski wydawał ale nie byłam pewna a nie chciałam namieszać. Taaa to podejście mężczyzn jest rozbrajajace (choć nie powiem że czasem wyprowadzalo mnie z równowagi 🤣)

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 23 września 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie znam na wynikach... I dalej tego nie widzę gdzie on jest 🤣🤣🤣 ale łykaj dupka jak dziewczyny radzą, a tekst męża, że czuł Twoją owulkę to pierwsza klasa 😁

    Emrica co u Ciebie?

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 2646 2647 2648 2649 2650 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ