X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, Iza ale Cię to choróbsko trzyma! Też dzisiaj dwa razy w nocy koszulkę przebierałam, pociłam się i marzłam równocześnie 🤷 trzymam kciuki żebyś do jutra wydobrzała ✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdrówka.

    Ja dzisiaj małego posłałam do żłobka. Oczywiście teściowa mi płakała, żebym go w domu zostawiła. Ze tyle zachorowań jest. A ja już psychicznie nie wytrztmuje
    On przez te zęby jest taki marudny. A ona dodatkowo cały czas nosi go na rękach i nic do niej nie dociera.
    W przyszłym tygodniu znowu nie pójdzie, bo będę mu kropić te oczy do okulisty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniazpolski wrote:
    Hej!
    22.12 Beta hcg 21
    Dzisiaj 27.12 Beta 87
    Ostatnia owulacja 9.12 miesiączka ostatni 23.11

    Wizyta u gin dopiero 11.01

    Czy ktoś z Was miał tak niski wynik i się udało ??
    Bardzo się martwię

    Jeżeli będziesz powtarzać betę to warto też zbadać progesteron.
    Niestety z własnego doświadczenia wiem, że tak niska beta nie wróży nic dobrego. Ale trzymam kciuki

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1203 61

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Jejku, Iza ale Cię to choróbsko trzyma! Też dzisiaj dwa razy w nocy koszulkę przebierałam, pociłam się i marzłam równocześnie 🤷 trzymam kciuki żebyś do jutra wydobrzała ✊

    Tiril nie jest tak źle. Chodzę, robię, nie mam gorączki ani uporczywego kaszlu tylko "wieczny" katar, od początku grudnia jest i już niby było ok a teraz znów się rozkręcił, jak mi się nazbiera to 1 chusteczka jest mało.
    U nas wizyta duszpasterską to dosłownie 5 min. Więcej czasu poświęcam na przygotowanie stołu i ogarnięcie zabawek niż jest ksiądz.

    Postanowiłam że od dzisiaj wracamy do spacerów, ponad 1,5 tyg nie byliśmy przez to chorowanie i gorączkę. I wiecie że teściowa nie pozwalała nam wyjść? Bo dzieci kaszlą i im zaszkodzę. A ja krotko- nic im nie będzie, trzeba wychodzić rozsądnie i na początek po przerwie na krótko, poza tym jak będą mi kasłać do czerwca to mam przez najbliższe pół roku nie wychodzić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2022, 17:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym musiała trochę z małym zacząć wychodzić. Bo tylko do auta i z auta.
    U nas dzieci tak przez święta popadały, że w przedszkolu na dwie grupy jest ich tylko 8, a w żłobku na 115 dzieci 38.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2902 1214

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też już chce z moją gwiazdą wyjść na dwór, żeby nie zapomniała co to jest 🙈 ale do żłobka na razie przez styczeń nie pójdzie.
    We wtorek byliśmy na kontroli i uszy, pluca i oskrzela czyste (ci odpukać).

    A u mnie była aferka w wigilię u teściów. Aż prawie płakałam.. już sił nie mam do tej kobiety.. dziś rano też mnie wkurzyła. Jak kiedyś oszaleję, to przez nią.
    Tiril to przechwaliłaś zdrowie swoje 😉 ciekawa jestem kiedy w końcu zaskoczy u nas 🙈

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka u mojej mamy po wigilii też byla afera, mój to chciał dzwonić po taksówkę i wracać do domu. Stanęło na tym, że więcej już tam nie pojedzie. Ale tak to jest jak piją alkohol, a nie umieją.
    Zapomniałam wziąć w zeszłym tygodniu jednej tabletki anty🤦‍♀️no i teraz będę żyła w strachu. A od tego momentu codziennie bolą mnie jajniki. Normalnie chyba bym się załamała gdyby się okazało, że coś z tego będzie. Wcześniej tyle starań, a tu przez taki błąd jakby pyknelo to masakra...

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2902 1214

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak, o matko to był by traf 🙈 3 dzieci i to w takim małym odstępie czasu.. i z teściową na głowie..

    U mnie w drugi dzień świąt przyszła @ w 25 dniu. Ale wiedziałam że tak będzie. Bo już czułam po objawach śluzu. I mam nadzieję, że to ostatni w tym roku okres i w nowym roku juz nie będzie, bo bedzie bobasek 🤣

    Ah czyli u Wszystkich z nas wigilie z przygodami 🙈

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1203 61

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak oj by było. A robisz przerwę na krwawienie czy bierzesz ciągle?

    U mnie Wigilia w miarę ok. Dość wcześnie się zaczęła ( ja nie miałam siły a teściowa ponaglała) i dość szybko się skończyła, i dobrze . Święta bez gości, codziennie gramy z Zuzia w nową grę, Ola się nudzi bo kiepskie klocki jej wybrałam.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2902 1214

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Iza jak tam odpieluchowywanie Oli?

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1203 61

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    A Iza jak tam odpieluchowywanie Oli?

    🤦😭☹️ Za każdym razem jak kupuje pieluch to mnie aż skręca bo ceny ciągle w górę.
    Odsmoczkowanie- kolejna lipa, dziewczyna najchętniej cały dzień w zębach by go miała mimo że co chwila go ścinamy i jest coraz krótszy. Już było ładnie w nocy a teraz znów się budzi i woła smoczka.
    Jedzenie -kolejny problem. Anorektyczka rośnie a mi ręce opadają co szykować.
    Jedno na plus- daje spiąć włosy spinkami a jak ma dobry dzień to i gumeczka w kucyk złapie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię przerwę na krwawienie.
    Mały dzisiaj nie poszedł do żłobka bo od 5 przez godzinę wymiotował. Teraz zjadł sucha bulke i narazie jest spokój. Kiedy to się skończy? Zawsze cos

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1203 61

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak wrote:
    Robię przerwę na krwawienie.
    Mały dzisiaj nie poszedł do żłobka bo od 5 przez godzinę wymiotował. Teraz zjadł sucha bulke i narazie jest spokój. Kiedy to się skończy? Zawsze cos

    Tak chyba "zdrowiej" dla kobiety. A w którym dniu nie wzięłaś? Najgorzej chyba do 7 dnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Został mi jeszcze tydzień brania, więc gdzies tak w połowie nie wzielam. 13 albo 14 dzień.

    Temu mojemu znowu się ulało. A zjadł tylko banana. Już nie wiem co mam z nim robić. Od jutra znowu kropie mu oczy przed wizytą u okulisty, to będzie masakra jakaś. Chyba cały dzień będzie w łóżeczku, albo krzesełku.

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1203 61

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak wrote:
    Został mi jeszcze tydzień brania, więc gdzies tak w połowie nie wzielam. 13 albo 14 dzień.

    Temu mojemu znowu się ulało. A zjadł tylko banana. Już nie wiem co mam z nim robić. Od jutra znowu kropie mu oczy przed wizytą u okulisty, to będzie masakra jakaś. Chyba cały dzień będzie w łóżeczku, albo krzesełku.

    A czytałaś co piszą internety?

    Masz się z tymi wymiotami.
    Ja już na uszach staje żeby Ola cokolwiek więcej zjadła, już waga jej spadła, niewiele je a ciągle jest w ruchu, rozpiera ją energia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i kolejna 18tka pyknela. 😉

    Dziewczyny szampanskiej zabawy i wszystkiego co Najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku.

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1203 61

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak wrote:
    No i kolejna 18tka pyknela. 😉

    Dziewczyny szampanskiej zabawy i wszystkiego co Najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku.

    Piszczak masz dziś urodziny?

    Ja również życzę szczęśliwego Nowego Roku.

    Mnie dziś nerwy biorą bo teściowa zamówiła torta a ją zadowolić jeśli chodzi o torta to impossible, nie raz swoje 3 gr chciała dorzucić jak robiłam. Jak taka mądra to czemu sama nie stanęła i nie zrobiła?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam. Zrobiłam sobie wczoraj takiego malutkiego torta. Nikt do nas nie Przyjeżdża. Sami siedzimy. Ale muszę kawałeczek zostawić, bo brat powiedział, że wpadnie w poniedziałek 😉

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1203 61

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak wrote:
    Mam. Zrobiłam sobie wczoraj takiego malutkiego torta. Nikt do nas nie Przyjeżdża. Sami siedzimy. Ale muszę kawałeczek zostawić, bo brat powiedział, że wpadnie w poniedziałek 😉

    Sto lat!!! 🎉🎂💐🥂

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1203 61

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też siedzimy sami. Zuzia idzie do babci na tańce a Ola pewnie padnie.

‹‹ 2755 2756 2757 2758 2759 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ