X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 14 października 2023, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BusiaT wrote:
    Hej dziewczyny:)
    Chciałam napisac w którymś wątku i chyba ten jest najbardziej odpowiedni, bo staramy się o drugie bobo:) już ponad rok …
    Czy któraś z Was badała przed pierwsza ciąża AmH i porównywała z obecnym ?
    Moje AmH spadło o polowe:(( coraz częściej mam cykle bezowulacyjne. Jestem załamana :(

    Busia witaj. Mam nadzieję że wszystkie wyniki konsultujesz z dobrym lekarzem. Ja badałam amh tylko raz i też wydawało mi się kiepskie ale lekarz powiedział że jest ok. A skąd wiesz że bezowulacyjne, robiłaś monitoring cyklu?

  • BusiaT Ekspertka
    Postów: 232 228

    Wysłany: 15 października 2023, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę skonsultować w końcu te wyniki dopiero 27 października. Ponad miesiac czeka się na wizytę do tego lekarza 🙉 a bezowulacyjne wiem po mierzeniu temperatur i bardzo długich cyklach których wcześniej nigdy nie miałam np 40 dniowe a PCOS nie mam. 🤷🏻‍♀️

    f2d7ab81ec.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 15 października 2023, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Busia to działasz pełną parą skoro i badania i mierzenie temperatury. Ciekawe co lekarz powie. Oby był dobry bo szkoda tyle czasu czekac.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3181 1346

    Wysłany: 15 października 2023, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyn trochę mnie nie było. Ale moja starsza rozchorowala się ( w sumie nie jakoś strasznis) i została w domu. Więc wiecie mały niemowlak (tak już niemowlak 😱) i 2.5 latka przez pół dnia same, to był istnym kosmos.... ale daliśmy radę. Ogólnie najgorzej było pierszego dnia. Późnej już lepiej. A choroba jak nie choroba. Duszący kaszel w nocy. Taki napad np przez pół godzinym a w ciagu dnia tulko spodadyczne kaszlniecie.. osluchowal czysto. Bez temperatury, bez kataru. Bez złego samopoczucia.

    Malutka już tez bez gila. Rozglada sie już i przyglada nam, zaraz pewnie zacznie sie juz świadomie uśmiechać. W sumie to niesamowite i fascynujące! Rośnie jak na drożdżach. Cyca wcina i uwielbia 😉

    Margo ojejku maj, to tyle czasu jeszcze 🙈 ale szybko zleci i będziesz mieć swoje maleństwo przy sobie. Kurcze to takie piękne 😍 oczywiście dla kogoś kto chce posiadać dzieci. Teraz przy drugiej ciąży myślę, że to jest takie cudowne uczucie.

    Witam nowa kolezanke Busie. Ogólnie chyba ten wątek przynosi szczęście wiec rozgości się! Bo juz Tiril, Margo, Karolina ujrzały dwie kreseczki. Tiril to nawet już w lutym powita bobaska 😍

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 582 1022

    Wysłany: 15 października 2023, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Busia 🙂 ja nigdy nie badałam AMH, więc nie pomogę w tym temacie. Najlepiej poczekać na wizytę, tylko strasznie długo musisz czekać. To jakiś dobry lekarz?

    Mama kp
    💙 lipiec 2022
    ⏸️ 19.12.2023
    preg.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3181 1346

    Wysłany: 15 października 2023, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza myślę, że jakoś sie ułoży u Was, ale prawda ostatnio masz jakiś zły czas.. w sumie od dłuższego czasu tutaj jestem. Chyba po nowymi roku bedzie 2 lata ? Juz nie pamiętam dokładnie kiedy dołączyłam. To nie było tak złego czasu u Ciebie jak teraz. Ale wierze że ogarniecie wszystko i będzie dobrze.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 15 października 2023, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie czas zapitała jak mały samochodzik, niedawno był 1 października a tu już połowa miesiąca jest. Jutro mam wizytę u neurologa, czekałam na tą wizytę od lutego bo może znów coś da na migreny ale teraz nie mam ochoty iść, raz że muszę zabrać teściowa, dwa że muszę zabrać Olę (i to tak prosto z przedszkola to będzie zmęczona i marudna) a trzy przez teściową, jej głupie gadanie i ustawianie mi mojego życia żeby komuś i jej się to podobało. Lubię tak samej gdzieś wyskoczyć, polazic przy okazji po sklepach ale jutrzejszy dzień to będzie koszmar, bez nerwosolu lepiej z domu nie wychodzić.

    Kropka nie dobrze ze starsza chorowała, przerabiam to na okrągło.
    Ja w piątek miałam akcję. Ola wymyśliła że nie idzie do przedszkola, 7.20 a ona w łóżku a Zuzia miała na 8. O 7.22 stwierdziła że jednak idzie a tu trzeba strój galowy założyć, uczesać, śniadanie w domu, kanapke i picie zrobić. W 20 min.sie wyszykowalismy 🙆. W środę też numer mi wywiela tylko odwrotnie bo już gotowa była, tylko buty i kurtkę założyć i w tez że nie idzie i w placz.
    O tej godzinie to już padam na ryjek. 2 kawy i ashwaganga przestają działać i głowa sama leci, wczoraj zgona zaliczyłam jak oglądałam film 🤦.

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 16 października 2023, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    Iza myślę, że jakoś sie ułoży u Was, ale prawda ostatnio masz jakiś zły czas.. w sumie od dłuższego czasu tutaj jestem. Chyba po nowymi roku bedzie 2 lata ? Juz nie pamiętam dokładnie kiedy dołączyłam. To nie było tak złego czasu u Ciebie jak teraz. Ale wierze że ogarniecie wszystko i będzie dobrze.

    Kropka myślę że nie zły czas tylko mega pracowity, nie mam na nic czasu, muszę wybierać co robić, co ważniejsze. A najważniejsze dzieci.

    I tak wydaje mi się że dobrze "ciągnę", że jakoś daje radę prawie ze wszystkim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2023, 19:46

  • Margo2023 Autorytet
    Postów: 281 179

    Wysłany: 18 października 2023, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Wybaczcie,że tak rzadko zaglądam ,ale trochę spraw na głowie i jeszcze się przeziębiliśmy, Mały i ja. Także choroba i nas dopadła, a byli wszyscy chorzy dookoła tylko my nie, wszyscy wyzdrowieli to my chorzy.
    Iza trzymam kciuki za Was 🤞. Silna jesteś kobieta, przejdziecie przez to.

    Mama KP
    Starania od 03.2023
    Długie cykle spowodowane KP
    06.09.2023 - beta HCG 19 miu prog 9,51 ng/ml
    11.09.2023 - beta HCG 438 miu prog 12,7 ng/ml
    29.09.2023 - pierwsza wizyta ♥️
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 19 października 2023, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosz, w jakim ja stresie teraz żyje ☹️. A wszystko nakręca teściowa. Jeszcze trochę a mnie i męża skłóci. Zamiast się cieszyć z tego co udało już się nam zebrać i mieć nadzieję że resztę też zbierzemy to chodzi i wszystkich wk.... i panikuje. I jeszcze inne sprawy na zasadzie "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie", jej wolno a mi już nie.
    Lecę zamarznąć na polu 😭

  • BusiaT Ekspertka
    Postów: 232 228

    Wysłany: 19 października 2023, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wydaje mi się ze dobry lekarz, czytałam opinie ;) tak długo czekałam na tą wizytę a prawdopodobnie będę mieć okres wtedy… 🙈jak myślicie przekładać czy iść z okresem nawet ?

    f2d7ab81ec.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 21 października 2023, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BusiaT wrote:
    Tak wydaje mi się ze dobry lekarz, czytałam opinie ;) tak długo czekałam na tą wizytę a prawdopodobnie będę mieć okres wtedy… 🙈jak myślicie przekładać czy iść z okresem nawet ?

    A może wcześniej lub nieco później jakieś miejsce się zwolniło? Może warto zadzwonić i zapytać? Bo tak to nie wiem co ci doradzić.

  • BusiaT Ekspertka
    Postów: 232 228

    Wysłany: 21 października 2023, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jak zacznie się okres zadzwonie zapytać o inny termin ;)

    f2d7ab81ec.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 22 października 2023, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deszcz leje a mieliśmy ostatnie pół dnia rwać z ludźmi jabłka. Już nie pamiętam kiedy tak długo leżałam w łóżku, od 15 września co niedzielę w robocie. Ola chora, ciężka noc za nami, Zuzia na mnie zła bo nie zawiozlam jej wczoraj do koleżanki, i ciort wie czy ja się nie rozchoruje bo takie warunki pracy że już suchych kurtek mi brakło, ciągle Się lało z drzew albo i z nieba.

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 22 października 2023, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy mogę dołączyć do wątku?
    Mam 25 lat.
    Moje pierwsze dziecko urodzilam w 2021 roku, synek Tadzio:)
    Teraz z mężem staramy się o drugie dzieciątko.
    Dopiero 5cs ale jakoś tak mi smutno, że dotej pory nie wychodzi. Mówią , że po drugiej ciazy zachodzi się szybciutko. ;(
    Teraz okres mam dostać 27 października.
    Cykle Mam co 31/32 dni. W tym cyklu nie mialam prawie w ogóle ochoty na stosunek. Co jest dla mnie dziwne , bo w dni plodne zawsze mam libido +1000.
    Przez czas owulacji ( która niby byla) miałam bardzo wrażliwe piersi , wręcz ciągnęły mnie z każdej strony.
    Na dzień dzisiejszy ta tkliwosc się zmniejszyła. Ale pobolewa mnie brzuch, często robie kupę ( dla mnie to nowość, wierzcie mi) I jestem bardzo senna. Spałabym cały dzień.
    Pierwsze test robiłam 3 dni temu i wyszedl negatyw. I stąd moje pytanie. Czy waszym zdaniem nie za wcześnie? Czy jest jeszcze szansa że się udało?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2023, 09:08

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1364 110

    Wysłany: 22 października 2023, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Karolina.
    Na test bylo zdecydowanie za wcześnie. Może zrób ponownie 25 października.

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 22 października 2023, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Witaj Karolina.
    Na test bylo zdecydowanie za wcześnie. Może zrób ponownie 25 października.
    Dziękuję za odpowiedź, poczekam te kilka dni.
    Narazie bolą mnie plecy, typowo dla zbliżającej się mieisaczki. Dodatkowo piersi żylaste ..Ale coś, muszę cierpliwie poczekać.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2023, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Hej dziewczyny, czy mogę dołączyć do wątku?
    Mam 25 lat.
    Moje pierwsze dziecko urodzilam w 2021 roku, synek Tadzio:)
    Teraz z mężem staramy się o drugie dzieciątko.
    Dopiero 5cs ale jakoś tak mi smutno, że dotej pory nie wychodzi. Mówią , że po drugiej ciazy zachodzi się szybciutko. ;(
    Teraz okres mam dostać 27 października.
    Cykle Mam co 31/32 dni. W tym cyklu nie mialam prawie w ogóle ochoty na stosunek. Co jest dla mnie dziwne , bo w dni plodne zawsze mam libido +1000.
    Przez czas owulacji ( która niby byla) miałam bardzo wrażliwe piersi , wręcz ciągnęły mnie z każdej strony.
    Na dzień dzisiejszy ta tkliwosc się zmniejszyła. Ale pobolewa mnie brzuch, często robie kupę ( dla mnie to nowość, wierzcie mi) I jestem bardzo senna. Spałabym cały dzień.
    Pierwsze test robiłam 3 dni temu i wyszedl negatyw. I stąd moje pytanie. Czy waszym zdaniem nie za wcześnie? Czy jest jeszcze szansa że się udało?

    Hej 😊
    U nas 4 nieudane cykle i też mi smutno bo chciałabym już 🤣
    Powodzenia ✊️🍀

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 22 października 2023, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Hej 😊
    U nas 4 nieudane cykle i też mi smutno bo chciałabym już 🤣
    Powodzenia ✊️🍀

    Rozumiem Cię, to takie frustrujące 🙄

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2023, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Rozumiem Cię, to takie frustrujące 🙄

    Dobrze, że są takie miejsca jak to forum gdzie są dziewczyny które nas rozumieją i jest z kim porozmawiać 🥰

‹‹ 2841 2842 2843 2844 2845 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ