X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 20 stycznia, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka - kurcze, Kochana, mam nadzieję że jednak wszystko ok...

    Kropka - teść jest jakiś nadwrażliwy i obrażalski...z mężem mają normalnie ok relacje?

    Sosenka - trzymam kciuki! Starania niestety czasem trochę trwają, ale to forum jest magiczne 🙏 u nas były różne czynniki bo i kp i moje PCOS ale się udało ❤️


    Ufff, Dziewczyny, dopiero ze mnie zeszło wszystko... Jak byłam z małym w szpitalu, to się dziwiłam co ten mąż taki zmęczony skoro to ja z dzieckiem siedzę ale teraz rozumiem jak to jest po drugiej stronie 😄 miałam jeszcze dziś rano zajęcia z dziećmi i generalnie od tego czwartku codziennie do 21 poza domem. Ale wiem że dziś już muszę odpocząć bo też drugi maluszek jest ważny a mnie tak trzyma adrenalina że nie wiem...

    Malutki już prawie zdrowy, bo mąż mówi że chciał się w biegi bawić i generalnie rozbrykany na całego i chyba zaraz się wypisze na żądanie 😱 chociaż katar i kaszel ma okropny. Nigdy tak nie chorował także Kochane uważajcie na tego RSV bo to jest okropnie paskudne. Strasznie długo na to dzieci tutaj u nas leżą bo są powikłania itd.
    Ale też jestem dumna z męża i myślę że dobrze wyszło bo ja bym po tej akcji z drgawkami nie poradziła sobie emocjonalnie w szpitalu. Dobrze sobie radzi mąż, jest opanowany, synek się go słucha. Dużo się razem bawią, także dobrze, takie preludium jak będzie drugi maluszek ❤️ widzę że rodzice się na oddziale zmieniają i żałowałam że np. ja nie mogę zostać na nockę czy coś ale w sumie synek widać że ma zakodowane że tam jest z tatą i nawet jak się mąż poszedł kąpac, to się dopytywał gdzie tata 😛 także tyle mama była potrzebna...

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie jest ok 🥺
    Beta spadła, progesteron spadł. Czekam na krwawienie bo tu się cud niestety nie wydarzy 😪

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka 😢 tak mi przykro

  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 20 stycznia, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka strasznie mi przykro 😔 trzymaj się Kochana dzielnie ❤️

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 322 546

    Wysłany: 20 stycznia, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, bardzo mi przykro. Nie wiem co można więcej....

    Karolina, dziękuję za wsparcie ♥️ U mnie ta niedoczynność tarczycy + nieregularne cykle od zawsze. Od 28 do 50, bywało, że do 60 dni. Podobno taka moja natura. Zbadana jestem od A do Z. Z pierwsza ciąża pykło od razu, byłam bardzo zaskoczona. Ale i jadłam inaczej, miałam dużo ruchu (bieganie, siłownia), pracę fizyczną więc jeszcze więcej ruchu. I to takie
    A teraz biurko i obżarstwo. Tarczyca nie lubi takiego stylu bycia więc trzeba to zmienić.

    Starania od 12.2023
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 322 546

    Wysłany: 20 stycznia, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, zapomniałam dodać, przechodziłam z córką przez RSV. Trzymajcie się ♥️

    Starania od 12.2023
  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 223 402

    Wysłany: 21 stycznia, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka trzymaj się, bardzo mi przykro😔

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 21 stycznia, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka tule 🫂. Przykro mi 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia, 08:40

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 21 stycznia, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina to dobrze że mały zdrowieje i że odnalazł się z tatą w szpitalu, nieprzyjemne okoliczosci na męski wypad ale więź pogłębia 😀.

    Fania do tej pory mieliśmy sad jabłoniowy i kawałek truskawek, od tamtego roku mamy też duży tunel, w sumie jak 2 standardowej wielkości i ogórki, w tym roku dostawiamy drugi taki sam tunel i dosadzamy truskawek, a na przyszły rok trzeci tunel. Roboty od groma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny <3

  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 21 stycznia, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, jeśli zechcesz, to napisz jak się Kochana czujesz ❤️

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3185 1346

    Wysłany: 22 stycznia, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina super, że już lepiej z synkiem. Niech szybko wychodzą, a z tatusiem będzie mieć poprostu ciekawą przygodę 😃

    Anka przykro bardzo..mam nadzieję, że nie poddajecie sie dalej 💪

    Co do teścia, on ma bardzo trudny charakter i mąż czasami też ma jego . No jednak przez te 30 lat sie tam napatrzył i ma naleciałości jakieś i oni bardzo sie ścierają. Ogólnie relacja ich wyglada na wiecznym krytykowaniu i atakowaniu. Teść atakuje meza, to on jego. Raczej nie ma czego takiego jak rozmawianie przez telefon.

    Wczoraj też mniw wkurzyła teściowa (mąż chyba nie wyłapał tego... Albo mi sie nie przyznał) bo byliśmy u nich dzien babci i dziadka. Ale Marcelinka nie chciała dac kwiatuszka i w ogóle chciała sie schować i z mama przytulać. Wiec na górze sie schowalam i mąż składał zyczenia, i słyszę jak mowi pociechy z wnuczek. A ona do niego' jeszcze jakbym miała z syna. Hehehe... ' no ale juz nie chciałam poruszac tego tematu z nim.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 22 stycznia, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka czyli co, teściowie z własnego syna nie są zadowoleni? Z resztą moja teściowa z mojego męża też nie jest zadowolona. Nie wiem o co im chodzi. Rozumiem jakby pił, bił i wyciągał od nich kasę na wódę.
    Ja wczoraj byłam w gościach, moja dieta wczoraj popłynęła.... 😠

  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 322 546

    Wysłany: 22 stycznia, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj rozpoczęłam "dietę". Zjadłabym coś słodkiego...

    Starania od 12.2023
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 22 stycznia, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka93 wrote:
    Ja dzisiaj rozpoczęłam "dietę". Zjadłabym coś słodkiego...

    Powodzenia 💪
    Możesz tylko zamiast coś innego. Ja jem wszystko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia, 10:46

  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 810 574

    Wysłany: 22 stycznia, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Mały dziś wychodzi ❤️ wczoraj mieliśmy stres, bo wymiotował, ale to było ostatecznie przez wydzielinę zalegająco. Z męża jestem mega dumna, widzę, że bardzo im się relacja polepszyła. Mąż się małym dużo zajmuje i generalnie jest super tata, ale teraz to już w ogóle synuś tatusia. No i mąż też tak się dobrze poczuł, że jest w stanie położyć małego i tyle sam wytrzymać.

    Powiem Wam że chyba dziś dopiero ze mnie jakoś stres schodzi, spałam 13 godzin i jak te kilka dni mnie nic nie bolało, to nagle wszystko zaczęło hehe 😛 bo jednak cały czas na nogach, żeby dowieźć im wszystko itd.

    No i ze słodkim to nie mówcie... W tej ciąży w ogóle nie miałam ochoty, a teraz ciągle 🤷


    Co do teściów...kurcze, dziewczyny to chyba najgorzej jak rodzice nie akceptują 😰 z moim mężem to było tak że jest drugim synem i miał łatkę zawsze łobuza, takiego co nie ogarnia itd. no a życie dorosłe pokazało że mój mąż sobie dużo lepiej radzi i po ślubie z narracji że starszy brat męża to jest 8 cud świata przeszli w myślenie że chyba coś poszło nie tak bo podejmuje zle decyzje a mój mąż na odwrót 🤷 i teraz na tamtego narzekają a męża chwalą 😃

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina super że z małym już lepiej ☺️ będziesz miała chłopaków w domu, na pewno się steskniliscie za sobą. Mąż się spisał na medal 🏅 będziesz teraz spokojniejsza ze świadomością że w kryzysowej sytuacji potrafi sobie świetnie poradzić.

    Piszecie dziewczyny o dietach i słodyczach... boziuuu, chcialabym w końcu pozbyć się tej ciążowej zgagi i odzyskać apetyt. Ostatnio to już nawet słodycze mi ciężko wchodzą 🙈 marzy mi się poobżerać i nie zdychać po tym

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 22 stycznia, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina to dobrze że chociaż teraz docenili bo moi teściowie chyba nigdy tego nie zrobią. Owszem, troche rzeczy mu się nie udało, w niektórych sprawach ma pecha ale stara się, dąży do celu, ma pomysły, teraz razem je realizujemy, chcemy dużo sami zrobić, bez pracowników bo nieźle nas szarpnęli po kieszeni przez 2 lata a teściowie w niego, w nas nie wierzą i ciągle trzeszczą że nie damy rady. I tak mi szkoda męża że całe życie walczy o względy.
    Świetnie że chłopaki wracają do domu. Brawo dla twojego męża 👏.

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 22 stycznia, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka a jakie masz hula-hop. Dużo co dzień ćwiczysz?

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1365 110

    Wysłany: 23 stycznia, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrrr... Pamiętacie jak pisałam że oddałam dywan do pralni mechanicznej i oddali mi porwany? No to odrzucili moja reklamacje twierdząc że dywan był porwany przed rozpoczęciem prania. A ja głupia nie zrobiłam zdjęcia jak go oddawałam bo wychodzi że go zniszczyli podczas transportu. I jak to udowodnić? Moje słowo przeciwko ich zdjęciom.

    I przyszła paczka z ubraniami i butami które zamawiałam. Rozmiary sukienek w cały świat, jakaś głupia rozmiarówka bo pisze M/46 ale idzie coś wybrać tylko ta co mi najbardziej się podobała to za ciasna a buty córka mi zawinęła, przemierzyła i mówi że to już jej 🤦, okazuje się że już ma taką nogę jak ja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 13:03

‹‹ 2868 2869 2870 2871 2872 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ