X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1574 1225

    Wysłany: 22 lipca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Truskaweczka bedziesz testować ?

    Dzisiaj nie myślałam o jutrzejszym dniu ale nie wiem czy nie za wcześnie niby termin @ mam na pon zaczynam się bać i jeszcze dzisiaj temp lekko spadła :( Może jednak @ się zbliża :(

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 22 lipca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanda wrote:
    Ani nie mówcie. Największy kryzys miałam na początku tego roku, bo gdyby udało się w lutym byłyby równe 2 lata a ja tak bardzo 2 lata przerwy chciałam. W kwietniu legły w gruzach nadzieje na 2 lata rocznikowo. 3 lata to już taka przepaść trochę się robi no i boję się buntu trzylatka połączonego z moim poporodowym baby bluesem i skokami rozwojowymi niemowlaka :O
    Ale z drugiej strony - teraz to już o tym nie myślę, wpadnę w szał radości jak w ogóle się uda, nieważne jaka przerwa.

    Chciałam też zakończyć reprodukcję przed 30-tką a zawsze chcieliśmy trójkę. Wątpliwe szanse, że się wyrobię. A może zostaniemy z jedynaczką.
    Ja też chciałam zakończyć rozmnażanie przed 30 i mieć trójkę dzieci, a mam 1 dziecko, za rok 30stkę i problemy z zajściem w ciążę, zatem plan jest już praktycznie niemożliwy do zrealizowania :D No chyba że nagle zajdę w ciążę z bliźniakami :D Też na początku chciałam małą róznicę wieku a teraz to już mi jest wszystko jedno, podobnie jak płeć, chociaż gdybym miała wybierać to chciałabym drugą córcię

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 22 lipca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    magdis sikasz jutro ? Wykres piękny :)
    no niby piękny, ale ja mam takie co miesiąc :) temp do końca daje nadzieję i tyle razy się już na nią nabrałam że na razie staram się nie wkręcać. Sama nie wiem czy jutro sikać, tyle się już naoglądałam widoku jednej krechy że postanowiłam jej nigdy więcej nie oglądać i sikać dopiero wtedy gdy będzie naprawdę duże prawdopodobieństwo ciąży. Także sama nie wiem, może poczekam jeszcze do pon/wt, jakoś i tak czuję że się nie udało, czuję się jak co miesiąc przed @

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 22 lipca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzewczyny, chyba jednak teraz mam te dni płodne, wczoraj jeszcze po tym jak napisalam, że boli mnie podbrzusze, to potem zaczęło jeszcze bardziej aż promieniowało na plecy, w nocy aż spać nie mogłam a jak wstałam to uczucie jakbym na brzuchu miała 5kg polożone... więc chyba płodne. W każdym razie dzisiaj rano było przytulanko :D jestem ciekawa czy coś z tego wyjdzie. A śluz miałam taki jak woda ale ni rozciągał się, także co myślicie? Owu, przed Owu czy po taki śluz jest? Bo ja już sama nie wiem.


    Aendzi gratulacje :) rośnij zdrowo :D
    to tak jak ja jesteś jedynaczką, i też nie chcę żeby córka była sama jak to się mówi.

    Widzę, że 30 lat to taka granica bo ja też sobie tak założylam, że do 30 chcę mieć trójkę dzieci :D i mam nadzieję, że mi się to uda. Trochę się boję przerwy w pracy zawodowej ale jak to się mówi, jeszcze się człowiek napracuje w życiu,że aż będzie mu ta praca bokami wychodzić, więc nie przejmuję się tym jakoś zbytnio.

    Magdis życzę Ci dwóch grubych krech :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 09:57

    magdis lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rocznik 89 więc już 28 lat na karku.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa to tak jak i ja :) jeszcze mamy trochę jakby nie patrzeć :D

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdis wrote:
    no niby piękny, ale ja mam takie co miesiąc :) temp do końca daje nadzieję i tyle razy się już na nią nabrałam że na razie staram się nie wkręcać. Sama nie wiem czy jutro sikać, tyle się już naoglądałam widoku jednej krechy że postanowiłam jej nigdy więcej nie oglądać i sikać dopiero wtedy gdy będzie naprawdę duże prawdopodobieństwo ciąży. Także sama nie wiem, może poczekam jeszcze do pon/wt, jakoś i tak czuję że się nie udało, czuję się jak co miesiąc przed @

    Dlatego ja przestałam mierzyć temp bo ost mi mega nadziei narobiala :( raczej juz nie wrócę do mierzenia. W takim razie trzymam kciuki zeby to byl ten cykl :*

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Ja tez chciałam zakończyć reprodukcję przed 30. Odchowac i szukać porządnej pracy. Na razie jestem bez pracy i bez drugiego dziecka :( no i w ogóle z niczym oprócz cudownej córki.


    Ja również bez pracy. Nim zaszłam w ciążę skończyła mi się poprzednia umowa, której nie chciałam przedłużać bo doszło do spięć między mną a szefostwem (bardzo brzydko się wobec mnie zachowali). Nim zaszłam nie zdążyłam znaleźć nowej pracy.
    Po porodzie nawet nie szukałam, bo nie spodziewałam się tak długich starań. A nie chciałam znaleźć fajnej pracy i na starcie się skreślić szybką ciążą. No i wyszło tak, że siedzę na bezrobociu, lata lecą, ciąży nie ma :/
    Wszystko przez mój charakter, bo ja nie umiem tak jak moje koleżanki - iść do pracy tylko po to by dostać macierzyńskie. Nie mam odwagi i za bardzo przejmuję się tym, co o mnie pomyślałby taki pracodawca.
    jangwa_maua wrote:
    Ja rocznik 89 więc już 28 lat na karku.
    Idziemy łeb w łeb, też jestem 89 i mamy córki w podobnym wieku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 10:27

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres jakoś nie daje mi nadziei w tym cyklu, może to i dobrze?
    Same góry i doliny.
    Dziś rano obudziłam się zgrzana i zlana potem, pomyślałam - oho, może w końcu temp. skoczyła, skoro mi tak gorąco. Zmierzyłam a tu spadek zamiast wzrostu. Na tym etapie w pierwszej ciąży miałam prawie cały czas 37 i więcej.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że przeważnie do 30stki planlwany okres zakonczenia rozmnazania. Jednak plany swoje, a rzeczywistosc swoje...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanda ja z pracą mam tak samo. Nie chce się podjąć czegoś gdzie potem skresle się zachodząc w ciążę. Dlatego chciałam odchowac maluchy i wtedy znaleźć coś porządnego, a zdaje sobie sprawę ze będzie mi co raz trudniej znaleźć coś odpowiedniego. A chciałam iść zgodnie z kierunkiem studiów,które ukończyłam.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1574 1225

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Ja rocznik 89 więc już 28 lat na karku.


    O to witam w "klubie" Ja też 89 i kwiecień :)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde same 89 ja Truskaweczka też z kwietnia :D

    Praca nie zając nie ucieknie. Ja w sumie jak pomyśle, że miałabym wrócić do pracy to zbiera mi sie na wymioty ale to dlatego, że moja ostatnia praca dała mi okropny wycisk, zrób to na wczoraj, zajmij sie jeszcze innymi rzeczami za kogoś gdzie ze swoją ledwo sie wyrabiasz... masakra powiedziałam sobie nigdy więcej pracy w korpo, no chyba że chce się zdrowie syracić. Teraz bym wolala znaleźć jakąś mała firmę i mieć w miarę stała prace bez tego wyścigu szczurów.
    Także ja teraz aktualnie też bez pracy.

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 lipca 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z kwietnia :P

    dysiak, Truskaweczka250 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 22 lipca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze się okaże, że ten sam dzień :D

    Dziewczyny a jak myślicie apropo tego śluzu wodnistego, i bólu podbrzusza jest jakąś szansa czy nie?

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 lipca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z 13 :P to może być owulacyjny a jak po owu to może fasol ;)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 22 lipca 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dysiak wrote:
    Jeszcze się okaże, że ten sam dzień :D

    Dziewczyny a jak myślicie apropo tego śluzu wodnistego, i bólu podbrzusza jest jakąś szansa czy nie?
    Myślę, że szanse są spore :) także powodzenia

    dysiak lubi tę wiadomość

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 22 lipca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 :D

    Faasol? Kurde naprawdę się to sprawdza, że chłopak/ dziewczynka ? Moja znajoma myślała, że będzie miała chłopaka bo było w sama owulacje i po niej a jest dziewczynka.

    Chyba, że z tym fasolem nie o to Ci chodziło ;)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 lipca 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Ogólnie,że fasolka ;) nie wierzę w tą teorię. Dla mnie to 50:50

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 22 lipca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Dlatego ja przestałam mierzyć temp bo ost mi mega nadziei narobiala :( raczej juz nie wrócę do mierzenia. W takim razie trzymam kciuki zeby to byl ten cykl :*
    Adele czy obserwowalas może przez ostatnie dni śluz? Bo ja zazwyczaj przed okresem miałam taki gęsty biały, a teraz bardziej przeźroczysty i wodnisty.
    Ja już miałam przez ostatni rok chyba wszelkie możliwe objawy, ale tego jeszcze na swojej liście moich wymysłów nie mam ;)

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
‹‹ 390 391 392 393 394 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ