X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 września 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny, podejrzewam ze na grupie dla staraczek mało dziewczyn bez cyklu jeszcze :D



    Lilli, wytrzymaj do jutra, bedzie czarno na białym :) zaciskam kciuki!

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 21 września 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba musimy odczekać to pół roku i wtedy zacząć:) może @ już wróci i przynajmniej będziemy wiedzieć kiedy działać. Więc pewnie jeszcze tu wrócę:) ale będę zaglądać co u Was. Życzę wszystkim powodzenia:*

    Smartunia lubi tę wiadomość

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 września 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny, pamiętaj tez ze na początku cykle mogą byc bezowulacyjne :) ale obserwacja, kilka miesięcy minie i napewno juz organizm sie przygotuje :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 21 września 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny, powodzenia! :)

    Pianistka, ciągle mam w głowie, że jutro też nic nie wyjdzie. :( Ale przecież powinno, to już dwa tygodnie po owu!

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 września 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego będziesz miała czarno na białym :)

    lilirose lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 21 września 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, szalone mam ostatnie dwa tygodnie, mąż wyjechał i jestem sama z małą, więc nie mam za bardzo czasu nic pisać... ale staram się Was podczytywać i trzymam kciuki za owulujące i testujące!

    JennyXS ja tak mam :) Tzn. nawet już się odstawiłyśmy od piersi (mała ma prawie rok), ale dalej okresu ani widu, ani słychu... Za miesiąc mam wizytę u gina, to mam nadzieję, że coś wymyśli.

    Trzymam kciuki i podziwiam, ja 3 miesiące po porodzie miałam wątpliwości co do ewentualnego rodzeństwa :)

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 21 września 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dam rano znać :) a teraz idę po czekoladę, bo mam taka chcice na słodkie :D

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 21 września 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny, powodzenia, moze juz niedlugo :)

    lili, rozumiem Cie doskonale, ja sie kiedys tydzien spoznilam i juz mi sie paszcza smiala, ze moze... I dupa. Trzymam kciuki mimo wszystko. W koncu damy rade.

    Adele, kurde, lipa. Pewnie niedlugo tez dolacze do pazdziernikowek.

    Pal szesc czekolade. Zrobilam sobie zupke z soczewica. Bagatela, 9 litrow hahaha

    lilirose lubi tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 21 września 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja @ jeszcze nie dostałam. Nawet plemienia teraz nie ma

    lilirose lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 21 września 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dołączam do Was :) jestem mamą Oliwki, która skończyła dziś rok, dopiero w tym miesiącu dostałam @ więc liczę na to, że może coś ruszy i mnie zaskoczy :D Nie zabezpieczamy się od początku, teraz podchodzę do tego bez większego spięcia jak za pierwszym razem, wiem już że nie wszystko da się zaplanować i na nie wszystko ma się wpływ ;) miałbyć rok różnicy, nie wyszło, ale może uda się i w przyszłe urodziny będzie już ze swoim rodzeństwem :)

    Spytam z grubej rury. Jak często uprawiacie seks i jakie poczynania podjęłyście by zajść w kolejną ciążę ?

    lilirose, JennyXS lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 21 września 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, co Ty z tyloma literami zupy zrobisz, mrozisz? :D ja się zapchalam jednak nesquikiem :D

    Nie chce mi się jutro testować...

    Adele, to może jednak coś będzie!? :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 21 września 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Hej dziewczyny, dołączam do Was :) jestem mamą Oliwki, która skończyła dziś rok, dopiero w tym miesiącu dostałam @ więc liczę na to, że może coś ruszy i mnie zaskoczy :D Nie zabezpieczamy się od początku, teraz podchodzę do tego bez większego spięcia jak za pierwszym razem, wiem już że nie wszystko da się zaplanować i na nie wszystko ma się wpływ ;) miałbyć rok różnicy, nie wyszło, ale może uda się i w przyszłe urodziny będzie już ze swoim rodzeństwem :)

    Spytam z grubej rury. Jak często uprawiacie seks i jakie poczynania podjęłyście by zajść w kolejną ciążę ?

    Hej Fatim, pamiętam Cię z wątków staraczkowych z 2014/2015 roku :) mój synio ma 15 miesięcy :) super, że i u Ciebie maleństwo :)

    My tak co dwa - trzy dni, w tym cyklu dokładnie 7,10,13,5 i 16 dc, celowaliśmy kilka dni przed owu na dziewuszkę. Owu mam 17-18 dc, cykle 28-29.

    Ja tylko witaminki wspomagająco - żelazo, magnez, kwas foliowy i jod, pije dużo wody, zdrowo jem. :)

    Może jutro dowiem się czy będzie drugi bobas.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 22 września 2016, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili sama juz nie wiem o co chodzi

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 22 września 2016, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim witaj i powodzenia...

    Ja Ci powiem jeśli chodzi o nasze starania to różnie jak się uda to co dzień, a jak nie to co drugi...;) wszystko zależy czy braciszek nam przeszkadza czy nie....;p

    a co do innych spraw to w sumie nie biorę nic poza kwasem foliowym, wit. C, euthyrox (na tarczycę)

    201507044662.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U nas starania w okresie okoloowulacyjnym codziennie a przez resztę cyklu co 2-3 dni :)

    U mnie temp nadal w dole hmmm

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 22 września 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurde to muszę się wziąć do roboty, bo u nas cienko wypada 4x na miesiąc i to nie w każdym tygodniu :P muszę też porobić sobie badania hormonów,bo poprzednio regulowałam :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 22 września 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Fatim u nas starania jak nie ma ovu to tak kiedy nam się zachce a jak jest ovu to z reguły co dwa dni a jak da rade to i codziennie

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 22 września 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele, lilirose licze u Was na 2 kreseczki :)

    Hej Fatim! Październikowe wbijają na forum dla staraczek :)

    U mnie humor dopisuje pomimo bólu głowy... niby sie wysypiam a jakiś brak sił mi dokucza czyżby przesilenie jesienne juz mnie dopadło?

    U nas przytulania sporo. Czasem codziennie, czasem co drugi dzień, dłuzsze przerwy zdarzają się bardzo zadko ;)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, niestety wredna @ postanowiła jednak się pojawić :/ liczę na październik :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 22 września 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, lilirose, oby październik był tym szczęśliwym cyklem :) Będziesz teraz mierzyć temperaturę?
    Hej Fatim, my podobnie ze staraniami, normalnie w trakcie cyklu jak najdzie nas ochota, a w czasie owulacji tak co dwa dni.

    lilirose, Sarita35 lubią tę wiadomość

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ