X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuwa, zrobiłam dziś na próbę muffinki ciasteczkowe potwory, bo planowałam Młodemu zrobić do żłobka na urodziny... Zjadł jedną i obsypalo go mocno. Non stop się drapał w kąpieli i przy kolacji :/
    To pewnie ten niebieski barwnik.

    Fuck!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny trochę mnie tu nie było..zmarła mi babcia i strasznie to przeżyłam.. u mnie bez zmian, zaczęłam 5 cykl starań. A co u was? Widzę dużo nowych koleżanek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    gratuluję!

    She86 lubi tę wiadomość

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 5 listopada 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe kolezanki :)

    InBlue przykro mi z powodu Twojej straty. Tulam mocno <:-) A z tego co pamietam, to chyba znowu testujemy razem.

    santoocha myslisz ze barwnik? Wysypke tez ma niebieska? ;) Ej, kocham ciasteczkowego potwora. Ale i tak wole Oskara :P

    ale.ale trzymam kciuki, na pewno sie w koncu uda :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kat83 :) tak testujemy tego samego dnia :) idziemy łeb w łeb heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 ciekawe co u Oktawki bo ona zawsze z nami testowala :)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 6 listopada 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue współczuję bardzo :(

    Myślę że to barwnik, bo wszystko inne że składników jadł. On to alergik, więc w sumie nic dziwnego.
    Dziś już spoko, nie ma wysypki.

    Ale i tak nie zrobię ciasteczkowych potworów do żłobka, bo tak cholernie barwi ten krem, że mnie panie i rodzice ubiją za niebieskie ubrania ;)

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/QBhKSuS8PNk4af3DxfkuMgOBAVtWM8

    InBlue lubi tę wiadomość

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 6 listopada 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I PaniNorris tez :) A dlaczego poltora tygodnia do owu u Ciebie na suwaczku? Ja licze na 4-5 dni max ;) od srody mam zamiar molestowac ile wlezie :P Tzn molestowalabym juz ale maz sie idzie badac i chlopakow zbiera jeeenyyy. Znowu mu kurde termin przesuneli a mi jak zwykle tez nie pasuje. Konflikt interesow ;)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę nie zauważyłam tego..dzięki :) no właśnie jeszcze była Pani Norris ;)

  • Cytrynaaa Znajoma
    Postów: 27 13

    Wysłany: 7 listopada 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:)

    A ja widzę Luccecita, ze mamy ten sam termin spodziewanej @, ja zrobię test za tydzien w poniedziałek i to juz bedzie moj ostatni. Nie mam ani tych owu ani ciążowych. A pamietam jak kupowałam je na Allegro i myślałam po co mi az tyle, potem sie zmarnują:)

    w ogole jakoś tak dałam sie wciągnąć w to głupie myślenie ze za drugim razem bedzie łatwiej, moze nawet uda sie za pierwszym razem. Do tej pory jak ktoś mnie pyta czy chcielibyśmy miec juz drugie, to nie przyznaje sie, ze sie staramy, ale mowię ze nie miałabym nic przeciwko, zeby juz miec kolejne dziecko, to od razu dostaje odpowiedz, ze druga ciaza to pewnik za pierwszym razem i hahaha. Tak, bardzo śmieszne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) witam poniedziałkowo, ja już ostro pracuję

    Cytrynaa
    a widzisz, nam pierwsze udało się w 1 cs, a o drugie już prawie rok...
    ale my się nikomu nie przyznajemy do starań, to zbyt osobiste wg mnie :)

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 7 listopada 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) jak samopoczucie ?

    Mi jak zwykle cyce zaraz pekna :/ ja sie nie nastawiam nawet na ten cykl. Chociaz gdzies tam mala nadzieja jest :) of mi nie wyznaczył nawet owulki jeszcze heh ale wg byla jakos 5 dni temu

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a miałaś już skok tempki, Adele?

    u mnie totalna cisza, cycków w ogóle nie czuje, pewnie tez cykl na straty :(

  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    a miałaś już skok tempki, Adele?

    u mnie totalna cisza, cycków w ogóle nie czuje, pewnie tez cykl na straty :(

    Dziewczyny z tymi cyckami to żaden pewnik ;) ja w pierwszej ciąży nie miałam ŻADNYCH objawów :) i gdyby nie to, że się staraliśmy i że @ się nie pojawił to nawet nie wiedziałabym, że jestem w ciąży ;) jedyny objaw jaki miałam to uwydatnienie kanalików mlekowych na piersiach, ale żadnych bóli nie miałam, więc jeszcze nic straconego ;) trzymam kciuki :)

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie w pierwszej ciaży bardzo bolały piersi, już tydzień przed terminem @
    ...

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytryna dokladnie. Z pierwszym sie nie staralismy nawet specjalnie i w 6 miesiecy samo wyszlo jakos. A nie bylismy jeszcze malzenstwem i spotykalismy sie nieregularnie ;) A teraz juz 27 cykl, bzykanie na czas :( hsg, witaminy, clomid i lipa...

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Cytrynaaa Znajoma
    Postów: 27 13

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w pierwszej ciazy piersi zaczęły bolec dopiero kilka dni po terminie @, za to teraz zastanawiają mnie bole w podbrzuszu po owulacji. Bo gdyby bolały przed czy ew. w trakcie to moznaby pomyśleć, ze jajniki pracują, ale tak? Zaczynam sie troche martwić, ale niedługo mam wizytę u gina to poproszę o usg i niech zobaczy co tam sie dzieje. A wy czujecie bole/ pikanie/ prace czy jak to jeszcze nazwać jajników?

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita
    of nawet owulki mi nie wyznaczyl jeszcze a dzis 20dc heh... ale prowadze tez pomiary w innym programie i tam mi wyznaczyl na 14dc a dis przesunal na 16dc. Ja uwazam ze owulka byla jakos 14/15dc bo 15dc juz cycki bolały.

    Mnie w ciazy chyba własnie cycki nie bolały przed terminem @ i to mnie zdziwilo bo zawsze okrutnie bolaly tak jak teraz :P dopiero pozniej bardzo zaczely bolec

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż miałam niedawno miesiące ze w ogole tez nie bolały a @ i tak przszła wiec ja juz nie patrze w ogóle na cyce

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Cytrynaaa Znajoma
    Postów: 27 13

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 no to rzeczywiście lipa, 27 cykli to kawał czasu. Staranie o dziecko potrafi brutalnie uczyć pokory:/ Z jednej strony moze jest łatwiej jak ma sie juz jedno dziecko, no ale z drugiej jeśli sie pragnie dziecka to cieżko jest sobie tłumaczyć, ze mam jedno to starczy.

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ