X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes
    pod wykresem masz opcję Udostępnij wykres, zakładka- Wykresy na tablicy - Udostępnij dla wszystkich

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Luccecita
    ale coś mi isę nie udostępnia,.,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 09:58

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Cytrynaaa Znajoma
    Postów: 27 13

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)

    Cześć Terraska:) my juz sie gdzieś poznalysmy w czasie starania sie o pierwsze dziecko:) nie pamietam czy tu czy jeszcze na kafe, ale pamietam Ciebie:) a teraz obie mamy synków i staramy sie o drugie, trzymam kciuki aby tym razem było szybciej i bezproblemowo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes87 wrote:
    dzieki Luccecita
    ale coś mi isę nie udostępnia,.,,
    udostępniony masz ;)

    poczatek cyklu, jak widzę :)

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale czy ja też powinnam go widzieć gdzieś na dole, czy jak?

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a Ztym siemieniem lniany to jakjest..? W sensie jak się to przyrządza do picia. Nie stosowałam nigdy i nie wiem.. proszę porady ;)

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chabasse
    Ja zalewalam wrzątkiem wieczorem z 2 lyzki siemienia a rano pilam ten "glutek" co powstał :P tez miałam duuuzo śluzu jak go pilam

    chabasse lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Theagnes

    Możesz sobie ustawić w opcjach ze będziesz go miała na pasku na dole. Teraz my widzimy jak wejdziemy na Twój nick :)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, a z tym siemieniem to podobno trzeba pić ale mielony, bo ten w ziarenkach poprostu zostaje wydalany w całości

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaparzalam ten w ziarenkach ale pilam tylko ta wode bez ziarenek. Wlewalam na sitko i pilam

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 8 listopada 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm oby @ trwala krotko u Ciebie, theagnes, bo z doswiadczenia wiem, ze to zadna przyjemnosc byla przez 17 dni ogladac krew w toalecie ;)

    Co do wiesiolka - nigdy nie bralam (m.in. dlatego, ze trzeba uwazac w ktorej sie jest fazie), ale siemie jak najbardziej pilam / jadlam. Na dodatek odwrotnie do Adele, bo ja zaparzalam wrzatkiem, odstawialam, a potem wylewalam wode na sitku i chrupalam same ziarenka (albo same, albo na chlebie z serkiem...) Wydaje mi sie, ze poprawa sluzu byla.

    Poza tym pilam duzo wody, bo wczesniej z tym u mnie byl spory problem ;)

    Sporo nas tu jest w wieku 30 lat ;) Mieszkam w Luksemburgu, jak chodzilam do szkoly rodzenia z Synkiem (2015) - bylam najmlodsza w grupie ;) W Polsce jednak mieszcze sie w normie wiekowej ;)

    Cytrynaa, ja Ciebie tez pamietam :) Jeszcze z kafe, a potem tutaj :) Dlugo staracie sie o drugie? Trzymam kciuki!! :)

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 8 listopada 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do siemienia to chyba aby były jakieś efekty na cokolwiek to trzeba pić/jeść te ziarenka a nie samą wodę...
    Ja w maju też będę mieć już 30.

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część można odłączyć? 3 miesiące temu zaczęliśmy starania o 2 szczęście:-)

    santoocha lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 listopada 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja mam dzis 11dpo i miałam rano plamienie.
    Temperatura zjechała z 36,9 na 36,56 także bungee!
    Brzuch mnie boli okresowo.
    Także chyba czas szykować się na 4cs.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 8 listopada 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj
    100krotka :)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lomatko alescie sie rozpisaly :D
    Czesc i czolem wszystkim hurtem :D

    santoocha ja jestem dopiero w polowie, przed owu nawet, ale tez chyba bedzie lipa znowu.
    Nosz fak, zawsze jak mi wcisna Clo, to dostaje infekcji. I teraz by sie przydalo dziecka robic a ja nie wiem czy bardziej boli, swedzi czy piecze psiamac!!

    Adele a ile tego wrzatku zalewasz, szklanke, pol?

    theagnes nie jest zle, ja za chwile 34 :/ Siwy wlos na skroni. A mi sie marzy jeszcze dwojka...

    Alias witaj znow :)

    Luce a jak dlugo tego wiesiolka bralas? Ja dopiero drugi cykl jakos ale roznicy nie widze za bardzo.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 8 listopada 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiek może ma jakieś znaczenie ale na pewno nie kluczowe. Piszecie że starałyście się o pierwsze za pierwszym , drugim czy tam trzecim razem. Ja zaskoczyłam w wieku 22 lat dopiero w cyklu z clo , przedtem półtora roku bezowocnych starań. Piszecie o wiesiołku : Ja na śluz brałam chyba wszystko : wiesiołek , piłam guajazyl , siemie i w ciążę nie zaszłam . W cyklu z clo skupiłam się na endo , jadłam morele,orzechy , piłam sok z buraków i w tym cyklu zaszłam, a śluzu właśnie nie zaobserwowałam wtedy wcale.Teraz też właśnie jem morelki suszone , zobaczymy czy coś podziałają ;d

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że my jeszcze tak na luzie bo bez sprawdzania śluzu brania jakich kolwiek wapimagaczy i powiem wam szczerze że strasznie się boję że będzie jak przy pierwszym dlatego bardzo !alo używam słowa staramy...

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 8 listopada 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandrazz wrote:
    She , gratuluję ;) mam nadzieję że jako marcowa mama zajdę równie szybko ;d

    O kurcze dopiero teraz przeczytałam :D Nam się udało w 4 cyklu. Tylko na luteinie i wiesiołku. A z Natalką zaszłam w 7-mym cyklu, 1 z CLO :)

    To powodzenia!!!! Chętnie spotkałabym się ZNÓW z Tobą na lipcówkach 2017 ;D

    aleksandrazz lubi tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra, ja jakos jednak czuje, ze moj wiek ma znaczenie. Pierwszego syna rodzilam majac 20 lat. Teraz mam prawie 34 i zegar mi tyka jak cholera ;) Za dlugo czekalismy, ale po przeprowadzce do innego kraju, zaczynajac praktycznie od zera, nie czulismy sie gotowi. No i teraz lipa jak nie wiem.
    Nie oszukujmy sie, jak maszyneria dziala tak, jak powinna, to mozna zajsc w ciaze i dobrze po czterdziestce, ale najlepsze lata do rodzenia to max 25. Pozniej z kazdym rokiem gorzej.
    No i nie chcialabym miec nastolatkow w domu po 50 :P Dosyc mam treningu z moim 13-latkiem hahaha

    100krotka i bardzo dobrze :) Tylko spokoj nas uratuje :) Ja juz poczatkowe ekscytacje mam daleko za soba, ale jak sie czlowiek nie wyluzuje, to nic z tego nie wyjdzie. Ale ciezko czasem ;)

    She gratulejszyn po raz kolejny ;) A powiedz mi, mialas jakies efekty uboczne po Clo?... Ja mam kurde chyba wszystkie, strasznie zle sie czuje po nim.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ