X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele
    co u Ciebie, jak tempka ? cyce bolą ?

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 listopada 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie negatywne nastawienie, a realia.
    Mam własną firmę i pracownika tylko na max 2 lata.
    Drugi raz w jeżdżenie z 3 tyg dzieckiem do pracy się nie wrobie.
    A bez pracownika muszę sama zapieprzac.
    O pracownika któremu można zostawić biznes życia bardzo ciężko.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 10 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita
    Temp idzie w gore, cyce bola OKRUTNIE. Ale of w tym cyklu mi owulki nie wyznaczył :P

    Santoocha
    Może jeszcze się uda ;) chyba szkoda rezygnować bo można z biegiem lat zalowac ;)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 10 listopada 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita ale jaka Ty masz temp !! Piekna !! :D noo ciekawe czy cos tam się kluje :P jakie masz przeczucia ? :P

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 10 listopada 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w tym cyklu troche z mierzeniem temp dalam d*** bo nie mierzylam o tej samej godzinie :P dlatego nie kieruje się wykresem w tym miesiacu

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Adele, ale ja już miewałam "ciążowe" wykresy :D więc się nie podniecam :P

    pokaż wykres ;)

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 10 listopada 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostepnilam :) szalu nie ma ha ha

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no fakt, du** nie urywa :D

    kiedy testujesz?

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie nie zdaze nawet zatestowac :P zawsze czekam do terminu @. Ale sama widzisz ze wykres do d*** i starania tez bez szalu :P wiec raczej pozostaje mi czekanie na @ Ty pewnie niedlugo bedziesz testować tak ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha no ja wlasnie przez prace czekalam za dlugo a teraz becze ze zajsc nie moge. A latka leca. Mialam przejmowac swietny biznes z 25-letnim stazem, wszystko ustawione. A teraz corka szefowej bierze biznes i bede dla smarkuli za minimalna krajowa zapieprzac :/ Pah!

    Witaj Justyna, owocnych staran :) Tez chyba dzisiaj meza w koncu zmolestuje. Wysikalam pozytywne owu :)

    aleksandra, ja bralam clo przez 4 miesiace, rok temu, ale brytyjska sluzba zdrowia lezy i kwiczy :) Dopiero sie pozniej okazalo, ze mam jajowody niedrozne oba i w Polsce robilam hsg prywatnie. Takze bralam clo bez sensu zupelnie.
    Teraz dostalam na 3 miesiace, wlasnie mija drugi. W UK nie monitoruja bo nie widza potrzeby chyba. Za miesiac mam wizyte znowu, to na nich nakrzycze troche, moze cos ruszy. Nie pomogaja, jeszcze spieprza sprawe :/

    Adele no to nie ma obijania :D Do roboty meza molestowac hihihi

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i wlasnie w koncu poplakalam lekarzowi i wyslal meza na badania. Wyniki za dwa tygodnie... No nie spiesza sie tu, widze...

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat ja już raz postawiłam wszystko na jedną kartę, ciąża bez komplikacji, jest Szymek, ale skończyło się jeżdżeniem z Młodym do pracy, a potem 1,5 roku siedział z nim w domu mój mąż. Zapowiedział że to pierwszy i ostatni raz.
    A nasz biznes to nasze jedyne źródło utrzymania, do tego zależne ode mnie, więc muszę pracować. Bez L4, bez macierzyńskiego.
    Nie chcę w razie problemów z ciążą musieć wybierać między robotą a dzieckiem...

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny nocną porą. Ja dzisiaj zatestowałam w 26tdc i jedna krecha (już nie testuje nie chce żadnego szukania zarysu cienia cienia pod kątem bo czubnięta byłam dzisiaj jak robiłam test-oczywiście pod kątem widziałam cień cienia itp), więc czekam pokornie na @. Cycki bolą delikatnie w sumie to dopiero jak dotkne od ponad tyg. Muszę pozamawiać testy owu na necie. A ktoś mi wytłumaczy jak cepowi jak się bada szyjke?bo ja nie umiem wybadać tam nic ni ciula....
    santoocha trzeba pewnie stąpać po ziemi i mierzyć siły na zamiary niestety, z tym, że wiesz ze czas nie działa na korzyść. My z pierwszym też (wiem że to inna sytuacja nie ma co porównywać ale chyba każdy ma objekcje), że ja zaczęłam tyle co pracę (jak zajde to nie ma powrotu bo co przepracowałam, że się trzeba wybudować i dopiero, ble ble ble... ale co tam zaszłam (swoją drogą wróciłam do tej samej pracy po połowie macierzyńskiego)także powodzenia :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 10 listopada 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh no faktycznie ciezko :( Trzymam kciuki mocno santoocha, oby sie udalo jeszcze. Kiedy sikasz? P.S. Szymon to piekne imie ^^ Tez mam Szymka w rodzinie, cudny facet :)

    Justyna ja tez nie moge wytrzymac i zawsze sikam wczesniej. Dostalam ochrzan od mamy :P ze panikuje za bardzo, ale mnie to uspokaja. Przynajmniej nie musze sie stresowac na zapas, bo juz wiem. A jak mi kiedys nie wyjdzie test a bedzie bobas, to tym fajniejsza niespodzianka.

    Dzisiaj, najpozniej jutro owu. Boli mnie prawy jajnik jak jasny skurczybyk, chodze zgieta wpol. Potrzebne "srodki przeciwbolowe" khe khe :P

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat dziś 2dc.
    Idę ogarnąć śniadanie dla mojego pacjenta (Szym chory).
    Miłego dnia!

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ja tez tak Szyma skracam :D Trzymam kciuki w takim razie, zeby ten cykl byl szczesliwy :) No pressure haha
    Milego dnia :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, można dołączyć? Mu się póki co jeszcze nie staramy... nooo dobra ja się trochę staram. Mamy 10 miesieczna córeczkę i marzy mi się drugi bąbel. Niestety ten cykl jest ostatni, w którym mogę marzyć na razie bo końcem roku kończy mi się umowa bez szans na przedłużenie. Od kolejnego cyklu planuje dokładne obserwacje, żeby być gotowa w przyszłości. Na radzie dziś chyba owu, zalalo mnie. Obudziłam się dziś opryszczona, a wiadomo co najlepiej działa na cerę;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2016, 09:46

  • Cytrynaaa Znajoma
    Postów: 27 13

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Aaagata85:)

    Dziewczyny, dzisiaj zaobserwowałam to słynne zjawisko - CIEŃ CIENIA:) juz sie ucieszyłam, ale wiem, ze to jeszcze bardzo wcześnie. Termin @ mam na 15.11. Musiałam go zrobic, bo powiem Wam, ze czułam, ze sie udało. Oby wszystko było dobrze. Jutro kupie kolejny test i zrobię w niedziele rano.

    santoocha, She86, Kat83, Terraska lubią tę wiadomość

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynaaa wrote:
    Witaj Aaagata85:)

    Dziewczyny, dzisiaj zaobserwowałam to słynne zjawisko - CIEŃ CIENIA:) juz sie ucieszyłam, ale wiem, ze to jeszcze bardzo wcześnie. Termin @ mam na 15.11. Musiałam go zrobic, bo powiem Wam, ze czułam, ze sie udało. Oby wszystko było dobrze. Jutro kupie kolejny test i zrobię w niedziele rano.

    Ojej trzymam kciuki!!!

    Cytrynaaa lubi tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynaaa gratulacje! I trzymam kciuki, żeby cień zamienił się w tlusciutka kreseczke

    Cytrynaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ