X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wreszcie dostałam @ i się ciesze bo cykle ten trwał już 47 dzień, bo okazało się że owulacja mi się przesunęła aż o 2 tygodnie. Teraz nowy cykl i nowe starania...chyba kupie sobie ten olej z wiesiołka i zobaczymy jak to z nim wyjdzie

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie od tego cyklu stosuje wiesiołka i tez jestem ciekawa jak podziala. A w ogóle w sobotę zrobiłam badanie amh i dzisiaj dostałam wyniki.. 5,24. Chyba za wysoki, chociaż wg wartości ref. albo to jest wynik obry, ale wszędzie czytam ze może to oznaczać pcos. Kurde sama nie wiem.. badalyscie swoje amh po pierwszej ciazy..? Albo chociaż przed..? Ja pierwszy raz.. Zastanawiam się czy tego pcos nie wykryto by wczesniej.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ja już nic nie rozumiem.. W piątek na usg mój pęcherzyk miał dopiero 12 mm więc owu obstawiałam za kilka dni a tu wczoraj wyszedł pozytywny test owulacyjny, a dziś temperatura skoczyła na 37,1. Czy to możliwe żeby tak mały pęcherzyk dojrzał przez 2 dni i pękł?

    karm3lka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabasse
    ja nie badałam

    magdis
    no raczej mało prawdopodobne, pecherzyk rosnie 1-2 mm na dobe
    chyba, ze gin sie pomylił, może ma stary sprzęt ?

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 7 listopada 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chcialabym do Was dolaczyc :) Moja historia pokrotce to cztery lata staran, ciaza pozamaciczna z usunieciem lewego jajowodu w czerwcu 2014, potem znow starania i ... wreszcie ciaza :) Po drodze cukrzyca w ciazy i rozwierajaca sie szyjka od 5 miesiaca... A u mojego meza plemniki o obnizonej jakosci (MAR pozytywny, aglutynacja - zlepianie sie plemnikow). Ale udalo nam sie i mamy cudownego Synka, ktory jest dla nas wszystkim (urodzony w grudniu 2015). Chcemy sie teraz postarac o braciszka lub siostrzyczke dla Eryka i zaczelismy te starania juz od 5 miesiaca karmienia piersia (jakos wtedy wrocila mi miesiaczka). Trzy cykle mialam modelowe (no, moze poza dosc krotka faza lutealna...), za to przez ostatnie dwa zupelny brak owulacji. A w tym cyklu okres mialam przez 17 dni :( i teraz juz dawno, dawno go nie widzialam :(

    Nooo, ale sie rozpisalam o sobie, a mialam sie przywitac :) Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie w swoje szeregi na tym watku :)

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 7 listopada 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Theagnes87 - widze, ze u nas podobnie jest w tym cyklu. Czy Twoj gin cos radzil na takie przedluzajace sie cykle? Mialas juz tak wczesniej? Pozdrawiam :)

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terraska - to był mój pierwszy cykl po porodzie taki długi, a @ po porodzie mam już od roku, więc narazie nic nie mówił...wiem że z fazą lutealną u mnie w mierę ok, bo jak byłam na usg to wyszło mi ze jestem w 2 fazie cyklu i temeratury też by na to wskazywały, zobaczymy teraz jak długo będzie trwała faza pierwsza....aby nie za długo, bo bym chciała wreszcie owulacje... :)

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terraska witaj :) czyli teraz jestes na etapie czekania na @ tak ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheAgnes87 - no wlasnie, mnie tez ten cykl zszokowal troche. A powiedz, czy u Ciebie tez miesiaczka tak dlugo trwala na poczatku tego cyklu? Oczywiscie zycze, by to byl pierwszy i zarazem ostatni :)

    Adele27 - tak, czekam na @. Dzis jest 40 dc (staralam sie udostepnic wykres, nie wiem czy mi sie udalo...). Nawet nie mierze juz temperatury za czesto, zeby sie nie denerwowac niepotrzebnie. Z tego co widzialam tak do 30 dc to tempka lezy i kwiczy, wiec po co mam sobie nastroj psuc ;) No i ta miesiaczka do 17 dc... Ponoc dziewczynom po ciazy sie cykl stabilizuje, a mi sie wszystko popsulo i mam wrazenie, ze kompletnie nie znam juz swojego wlasnego ciala :(

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele, a Twoj okres ma przyjsc 16.11, tak? Regularnie sie pojawia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Terraska :) wykres masz nieudostępniony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 13:22

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) u mnie jest regularnie. Nie miałam nigdy z tym problemow. Po porodzie miałam wywolywany okres bo długo na niego czekałam i po tym juz bylo regularnie

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27, to zazdroszcze takiej regularnosci :) Oj, zamienilabym sie chetnie ;) Hehe

    Luccecita, witaj :) Ja tez mam 30 lat (jeszcze przez dwa miesiace :P)

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, z tym wykresem to cos sie pozmienialo bo kiedys mozna bylo z poziomu pojedynczego wykresu... A teraz mi sie pojawia napis, ze musze "przejsc do odpowiedniej zakladki"... No i chwile trwalo zanim skojarzylam o jakiej zakladce napisali ;) Ale teraz juz chyba powinno byc ok ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja już w sumie 30,5 roku mam :D

    wykres widać, ale faktycznie, totalny chaos...

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 7 listopada 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też 30,5 roku :D

    Ja nie mam w tym cyklu żadnych objawów poowulacyjnych.
    Poza tym, że szybko upijam się msłą ilością wina i spaliłam dziś garnek, bo poszłam do pracy, a gulasz stał sobie 4 godziny na ogniu. Taka zdolna jestem!

  • Alias Przyjaciółka
    Postów: 102 53

    Wysłany: 7 listopada 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się witam ponownie ;)

    po poronieniu miałam miesiąc zamułki i ponowny okres przypominający rzeź niewiniątek...

    aleeeeee wracam z pozytywnym nastawieniem :)

    wciągam wiesiolek, odpoczywam, spaceruje ( chociaż pogoda słaba)

    obiecuję Was nadrobić chociaż trochę :)

    santoocha lubi tę wiadomość

    l22n8ribb5ndeqtb.png
    Synek 10.2012
    Aniolki D+B 24tc 10.2017 ciąża blizniacza jednojajowa jednokosmowkowa
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 8 listopada 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terraska, co do @ to nie wiem ile będzie ona trwała po tak długim cyklu ponieważ teraz mam dopiero 2 dc, mam nadzieję że będzie normalnie tj. 5 dni, bo nigdy nie miałam więcej niż 5-6 dni, ale zobaczymy...
    Wczoraj zakupiłam wiesiołka i też łykam 2 tabletki 3 razy dziennie...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 8 listopada 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a gdzie mam wejść i co zrobić aby udostępnić wykres>?

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    mnie wiesiołek bardzo pomógł na śluz, chociaż ostatnio piłam na próbę siemię lniane i efekt jeszcze lepszy :D

‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ