Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyBluebell1984 wrote:Kuchcinka pozwolisz mi też plisss?
U mnie w pracy były już 2 takie przypadki, właściwie raz po razie, że dziewczyny leciały na taki sam wyjazd nieświadome, że są już w ciąży. Po powrocie miały niespodziankęMoże długie loty sprzyjają zagnieżdżaniu?
W samolocie butelka z wodą wsysa się do środka, może zarodek w macicy też
Bluebell1984 lubi tę wiadomość
-
Bianka87 wrote:Hej
U mnie była dzis wizyta ale noe mam dobrych wieści. Mam 7t 5 D zarodek ma 4.7 i ginekolog twierdzi ze to za mało. Echo tez jakos widział ale nie puszczał mi, mowi ze jest echo a zaraz ze powinno byc ju serce. Także nastawiam sie na najgorsze. Betę dwa razy mam zrobić zobaczyć czy w ogóle rośnie.
A masz zaufanie do tego lekarza?
Może skonsultuj z innym jeszcze? -
Bluebell1984 wrote:Kuchcinka pozwolisz mi też plisss?
U mnie w pracy były już 2 takie przypadki, właściwie raz po razie, że dziewczyny leciały na taki sam wyjazd nieświadome, że są już w ciąży. Po powrocie miały niespodziankęMoże długie loty sprzyjają zagnieżdżaniu?
W samolocie butelka z wodą wsysa się do środka, może zarodek w macicy też
hah padłam! to od jutra codziennie latam samolotem - tak dla pewnościBluebell1984 lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnymyszeczka89 wrote:dziewczyny czy jak temperatura po owulacji wzrasta 0,2 w stosunku do temperatury przed owulacją to można mówić, że ta owulacja wystąpiła? Nie za mały ten przyrost? Bo się trochę zaczynam stresować czy jajeczko pękło.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 21:53
-
"dziewczyny czy jak temperatura po owulacji wzrasta 0,2 w stosunku do temperatury przed owulacją to można mówić, że ta owulacja wystąpiła? Nie za mały ten przyrost? Bo się trochę zaczynam stresować czy jajeczko pękło."
Zapomniałam, że dużo z Was nie mierzy temp. Przepraszam za bulwers, możecie mi dać rózgą po dupsku jutro -
Bianka idź do innego lekarza porównaj mojej brazowe podobnie mówili a poszła do innego lepszy sprzęt i było wszystko ok wiec by Ciebie musi tez tak być
Tasza mocno trzymam kciuki za przyrost napewno bedzie dobrze taka śliczna bete masz więc musi być dobrze:) Monia daj znać jak u lekarza
Mamusia_Ksawusia lubi tę wiadomość
31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
4 cykl z CLO
2 IUI- -
nick nieaktualnymyszeczka89 wrote:"dziewczyny czy jak temperatura po owulacji wzrasta 0,2 w stosunku do temperatury przed owulacją to można mówić, że ta owulacja wystąpiła? Nie za mały ten przyrost? Bo się trochę zaczynam stresować czy jajeczko pękło."
Zapomniałam, że dużo z Was nie mierzy temp. Przepraszam za bulwers, możecie mi dać rózgą po dupsku jutro
juz bys chcialahaha
myszeczka89 lubi tę wiadomość
-
.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 17:36
Martka10, Ink@, Bluebell1984, Mamusia_Ksawusia, Zuza33, Effy lubią tę wiadomość
-
Bluebell1984 wrote:Bianka, nie stresuj się, źle obliczył wiek ciąży (co mnie mega irytuje, bo często tak robią i martwią przyszłe mamy, że coś jest nie tak). Zobaczysz, że beta wyjdzie poprawna!
Mam znajomą, która po takiej wizycie jak Twoja (na dodatek lekarz stwierdził, że serduszko nie bije i ciąża obumarła) dostała skierowanie na zabieg. Miał on odbyć się po weekendzie, bo wcześniej nie było już miejsc, czy coś. Pojechała więc bodajże we wtorek do szpitala, tam kontrolnie zrobili jej jeszcze USG - i co? I dziś ma piękną córeczkę. Ciąża była, tylko ten debil na pierwszej wizycie źle określił wiek płodu i o mało co, usunęłaby zarodek, który rozwijał się prawidłowo.
niestety często się to zdarza....
moja siostra jak była w pierwszej ciąży to okazało się że serduszko przestało bić (jakoś w 3mc) i lekarz zanim podjął jakąkolwiek decyzję to będą ją prze godzinę, potem powiedział jakie ma przypuszczenia i skierował do szpitala by to inny lekarz zobaczył, w szpitalu zebrała się komisja (kilku ginekologów) i badali jej przypadek, gdy jednoznacznie stwierdzili że rzeczywiście dziecko nie żyje to wysłali ją do domu by czekała na samoistne poronienie, gdy po tygodniu nic się nie zadziało to zrobili jej zabieg (oczywiście po kolejnych badaniach), nikt nie wie dlaczego tak się stało, strasznie przeżyła (choć ja chyba bardziej) informację że druga ciąża to puste jajo płodowe (choć lekarz się mylił - inny niż w pierwszym przypadku) -
myszeczka89 wrote:"dziewczyny czy jak temperatura po owulacji wzrasta 0,2 w stosunku do temperatury przed owulacją to można mówić, że ta owulacja wystąpiła? Nie za mały ten przyrost? Bo się trochę zaczynam stresować czy jajeczko pękło."
Zapomniałam, że dużo z Was nie mierzy temp. Przepraszam za bulwers, możecie mi dać rózgą po dupsku jutro
nie mierzę tempki więc nie pomogę -
Bluebell1984 wrote:Myszeczka, muszą być stwierdzone 3 wyższe wartości temperatury, żeby można było mówić o owulacji. Ty zmierzyłaś drugą temp. po owulacji o innej porze, więc w sumie nie wiadomo, czy byłaby tam odpowiednia wartość. Ale test owu wykazał, więc obstawiałabym, że na wykresie zaznaczyło poprawnie.
Bluebell1984 lubi tę wiadomość