X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 29 września 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    Tez prawda. Tylko ja sie zawsze czuje taka oszukana, pracujemy, jestesmy ubezpieczeni, a tu nagle tyle kasy... :-(
    Martynka zgadzam sie z Toba ale ja niestety będę pewnie musiała chodzić prywatnie...

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 29 września 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 21:38

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 17:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 19:32

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 29 września 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Martynka ale u nas ciężko o dobrego lekarza który przyjmuje na nfz poza tym chodząc na razie do pracy nie dałabym rady chodzić na wizyty w godzinach w których przyjmują :/

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana ciesze sie ze u ciebie beta prawidlowo rosnie :-*

    Wpadlam w totalny dół, leze i rycze. Pierwsza taka kłótnia z moim od kilku miesięcy, nigdy nie widzialam go tak wscieklego, rycze jak bóbr, siedze w pokoju obok a on za chwile wychodzi do pracy na nocke. :( :( :(

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 29 września 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 21:39

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Różowy_Kordonek Autorytet
    Postów: 1156 1695

    Wysłany: 29 września 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nana, tak jak pisze Martynka.. zalezy tez od cen w labie, ale u nas zapłaciłabym ok 300 zł z grupą a grupa 30 zł, czyli 270 zł jeśli chcesz bez. Ja jako pracownik na szczęście mam zniżkę 70% wiec zapłaciłam 90 zł.

    Martynka - ja chodzę prywatnie, niestety nie mam zaufania do lekarzy z NFZ. U mojej siostry kilku lekarzy po konsultacji zdeklarowało wodogłowie dziecka w 6 miesiącu, ta zapłakana pojechała do Instytutu Matki i Dziecka w Łodzi na prywatną wizytę gdzieś po znajomości i okazało się, że konowały źle zmierzyły główkę dziecku, a specjalnie czekali na lekarza, który jako jedyny umiał obsłużyć najnowocześniejszy sprzęt w województwie! Oczywiście do gina chodziła prywatnie i ta nie sugerowała żadnych nieprawidłowości ale wysłała ją do szpitala na rutynowy zabieg usunięcia nadżerki a oni jej wodogłowie wynaleźli :/ Tym bardziej w stronach męża nie znam lekarzy a u tej mojej byłam kiedyś na wizycie i zrobiła na mnie dobre wrażenie, opinie też ma bardzo dobre, więc w takich sprawach wolę zapłacić ale mieć spokój wewnętrzny, że jest wszystko sprawdzone. W tym miesiącu to wszystko nas prawie 1000 zł kosztowało, bo jeszcze endokrynolog prywatnie, badania, prenatalne, Pappa, mój mąż jeszcze do dermatologa dwa razy.. ale nie mam poczucia by to były pieniądze zmarnowane :)

    Tusia - my zawsze w pierwszej kolejności radzimy wizytę u lekarza bo najczęściej problem jest czysto mechaniczny ;) Poza tym wiele hormonów musisz zrobić w określonym dniu cyklu i tu też dobrze, zeby pokierował Cię lekarz, ale takie najbardziej przesiewowe to na pewno cukier, TSH, prolaktyna, progesteron, czasem DHEA-S, albo 17-OH-progesteron, ale to wszystko zależy od wskazań lekarza bo badań możesz zrobić mnóstwo :( np. AMH też robią albo przeciwciała przeciwko plemnikom. Najlepiej skonsultować się z lekarzem bo on ustali badania pod kątem Twojej historii choroby. Może się okazać, ze zamiast na badania z krwi on pacjentce zleci drożność jajowodów na przykład.

    Najbliższa wizyta 15.03
    34bwvfxmgztsg1gb.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 29 września 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 21:39

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .roszeniem :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 19:33

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 29 września 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia kochana nie płacz naprawdę tak jak dziewczyny piszą nie warto w nerwach człowiek głupoty mówi, o których tak naprawdę nawet nie myślą. Lepiej schować się gdzieś aż emocje opadną i pogadać dopiero. Wy się z mezami klocicie a ja z tatą bo napisałam u wniosek tak jak chciał z danymi jakie mi podał z teraz okazało się że coś mi źle podał i to moja winą no ręce opadają.

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 29 września 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 21:39

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 29 września 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka, badania sporo kosztowały, ale takich wykonanych w innym gabinecie mogliby nie akceptować. Kiedyś czytałam wątek o inseminacji olgladalam tez kilka odcinków na tlc o invitro ( Polska edycja) i to nie jest tak, ze za pierwszym razem sie udaje...może byc potrzebnych o wiele więcej takich prób.
    Życzę Ci z całego serca, by udało sie za pierwszym razem :* natomiast musisz byc przygotowana, na to, ze to może byc dłuższy proces.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 29 września 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia kochana nie płacz :* nie powinnaś sie teraz denerwowac, wszystko będzie dobrze :*

    Dzieki Kordonek :*

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co oznacza podniesiona glukoza we krwi na max 99 i strzałka w górę?

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 29 września 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat 84 wrote:
    Dziewczyny co oznacza podniesiona glukoza we krwi na max 99 i strzałka w górę?
    Jaka masz normę? Zwykle strzałka w gore oznacza podwyższenie.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Jaka masz normę? Zwykle strzałka w gore oznacza podwyższenie.
    Od 70-99

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole mam krew w moczu a to 20 d.c

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Krwi w moczu nigdy nie powinno byc :O nie zależnie od dc.
    Na pewno jest to krew w moczu a nie z pochwy?
    Pisze w moczu.jezuu oszaleje

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 29 września 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Nie nastawiam sie dziewczyny :)
    nadzieję zawsze się ma i sama siebie po prostu pocieszam troche ze skoro ja jestem zdrowa to moze jednak jest szansa ze uda sie za pierwszym lub drugim razem.
    Nie moge przecież podchodzić do inseminacji z myślą ze na pewno sie nie uda :P
    Oj tego nie miałam na myśli;( uda sie!!! Tylko może to byc tak jak i z naturalnym poczęciem, w pierwszym cyklu tylko nieliczni sie cieszą

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ