Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ile lat tyle razy bat Hehehhe :-D oczywiście żart

    olciaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 20:45

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurfa Aga! :D
    Gdzieś Ty była jak Cię nie było?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2016, 11:22

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Czesc Wszystkim :) Zycze wam szczesliwego nowego roku juz w dwupaku :* Niech ten rok przyniesie duuzo podwojnych kreseczek :)

    Nawzajem :-*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Czesc Wszystkim :) Zycze wam szczesliwego nowego roku juz w dwupaku :* Niech ten rok przyniesie duuzo podwojnych kreseczek :)

    Gdzie żeś Ty bywał czarny baranie czarny baranie.....Hehehhe żart oczywiście

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 20:45

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamiast pierdolić paszteciki świnki to ja tu siedzę jem chipsy jakieś tanie z biedronki i rozglądam się po kuchni i nie wiem jak się za to zabrać :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uważam ze to za wcześnie Kuchcinka :) jeszcze nic straconego ;)

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja karpatka juz sie piecze :)

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 20:45

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Tusia_87 lubią tę wiadomość

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Hehe tu i tam :) troche musialam odpoczac psychicznie bo za bardzo przezywalam wszystko ale juz jest ok :*
    A brzuchatym nic nie życzysz? ;)

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2usy54h.jpg

    Moje burdello ani mi się do tego wstawać nie chce :-D

    nana266, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Natka2, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra idę szykować salon dla moich młodych na zabawę sylwestrową :P
    Szczęśliwego Nowego Roku ! :*

    Mila123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE wrote:
    Dobra idę szykować salon dla moich młodych na zabawę sylwestrową :P
    Szczęśliwego Nowego Roku ! :*

    Nawzajem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 20:45

    nana266, Mila123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 20:45

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Zycze kochana bezproblemowego rozwiazania i zero mdlosci :) Jak tam rocznica ? My sobie przenieslismy na styczen, na moje urodzinki :) i przepraszam ze nie ujelam tego w tamtym poscie, Wybaczcie ciezarowki kochane :*
    U nas rocznica świątecznie :) teraz 14 lutego minie 9 lat odkad jestesmy razem :)

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Oszaleje...dzis zmierzyłam temparature taj jak zawsze, tym samym termometrem i mi pokazała równiuśkie 37. A przez cały cykl praktycznie miałam 36,3. Oczywiście wczoraj wypiłam 2 kieliszki wina (Williama wstawił mój słownik w tablecie, żeby nie było), ale to były małe kieliszki. W święta też wypijałam po 2 kieliszki i temperatura nawet nie drgnęła.
    Całą noc męczyła mnie zgaga.
    Nawet pomyśłam, że mam stan przedgorączkowy, ale nie, pod pachą i to przed wstaniem z łóżka 35,9.
    Oczywiście w tabelce nie zaznaczam nic, jutro tym bardziej.
    zona z rana przed wstaniem miała 36,67 a pozniej jeszcze raz zmierzyła po 3 godz 36.82

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 20:45

    nana266, Tusia_87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Dobrze ale też weźmy pod uwagę to że na tak wczesnym etapie "ciąży" nie wiem czy jakąkolwiek ilość % a przypuszczam że kuchcinka jest rozsądna i na czworaka do hotelu nie wróci nie zaszkodzi przynajmniej takie jest moje zdanie bo ile kobiet pije pali ćpa bierze różnorakie leki przez pierwsze tygodnie kiedy nie wiedzą że są w ciąży a dzidziusie są zdrowe? Możecie się obrazić za to co pisze jestem tu średnio nowa więc nie zrobi to na mnie różnicy czy któraś mnie tu zbeszta czy nie sądzę po prostu że skoro inne dziewczyny testowany wcześniej i zaraz były komentarze że to za wcześnie że po co tak wcześnie a tu kuchcinka robi i jakoś obeszło się bez ciśnienia no nie wiem ja tylko obserwowalam rozwój wydarzeń może i racja a może nie. Nie byłam w ciąży i pewnie nie jestem nawet nie mam zamiaru tego sprawdzać spędzę ten dzień jak każdy inny bo już wielokrotnie tak się sralam a nie pal bo może dzidziuś a nie jedź tego bo może dzidziuś pić wogole nie pije ale dziewczyny tutaj i ćwiczą i piją okazyjnie i jakoś na beta przed kieliszkiem wina nie idą...no nie wiem to moje zdanie i tyle. Skoro miałaby mieć wyrzuty sumienia że zaszkodzi to zarodkowi to dobrze że zrobiła.
    ALE I MACIE PROBLEM, CHCIALA SIE ZBADAC WIEC ZBADAŁA SIE, NIE ROZUMIEM PO CO TE HALO

    olciaa, Zuza33, nick nieaktualny, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
‹‹ 1450 1451 1452 1453 1454 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ