X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheerah mi się wydaje że jesteś grubo przed owu. Bo ten test jest na moje oko negatywny. Kreska bladziutka. Ja przez dwa cykle też źle celowalam. Wg obliczeń jakiegoś programu na necie plus właśnie takie testy owu gdzie kreska jest bardzo blada stwierdziłam że mam owulację co było nieprawda. Owulacja była tydzień później. Xd i dopiero dowiedziałam się o tym w styczniu na pierwszym monitoringu. Teraz przy ostatnim cyklu zrobiłam testy w odpowiednim dniu i kreska testowa była znacznie ciemniejsza od kontrolnej. ;)

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 wrote:
    Sheerah dla mnie wszystkie testy sa negatywne i nie wydaje mi sie zebys miala owu :) ani nawet zebys miala ja miec dzis czy jutro. Takze na spokojnie i zacznijcie w koncu dzialac ;) ja myske, ze w przyszlym tyg dopiero bedziesz miala owu.
    Nie No Natka ma racje z testów nie wynika na pewno ovu ja pamietam swoje czarne kreski to tak to nie wyglądało

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 wrote:
    Sheerah dla mnie wszystkie testy sa negatywne i nie wydaje mi sie zebys miala owu :) ani nawet zebys miala ja miec dzis czy jutro. Takze na spokojnie i zacznijcie w koncu dzialac ;) ja myske, ze w przyszlym tyg dopiero bedziesz miala owu.
    wiem, ze negatywne, ale jednak coraz bardziej pozytywne :P nie widać tego na zdjęciu, ale na pierwszym jest blada krecha, na drugim i trzecim są moim zdaniem takie same kreski wyraźniejsze a dzisiejszy to najbardziej wyraźny. O tyle źle, jak owu miałabym 3 dni temu bo było 0 współżycia, zero :D Więc mam nadzieję, że jeszcze jestem przed...

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wiem, że testy są negatywne, ale ovufriend wyznaczył mi owulację na 9dc w co nie wierzę, więc zrobiłam test i mam nadzieję, ze to, że kreski z dnia na dzień są wyraźniejsze świadczy tylko o tym, że owu przede mną, i tyle :)

    Natka2 lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam dziewczynę, która zaszłe w ciążę 1dc podczas miesiaczki - to był jedyny raz kiedy uprawiała seks w danym cyklu stąd pewność. Dtalego NIE ZAWSZE owulacja występuje 14dni przed @ jak pisze Kuchcinka.
    Zazwyczaj tak, ale nie zawsze.
    I ja bym sobie ręki nie dała uciąć że w Tynny przypadku nie może dojść do zaplodnienia. Nie takie historie sie zdarzały.Chyba, ze Kuchcinka potrafi zbadać ginekologicznie przez internet no to wtedy szapo ba :)

    sheerah24 lubi tę wiadomość

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do pozytywnego testu to jeszcze daleko, ale to już nie jest ważne, bo dziś w końcu zaczynamy starania no i w końcu mój mąż ma pierwszą zmianę w tygodniu, już mam dość tych jego wiecznych drugich zmian...

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:30

    Dombrusia, sheerah24, olciaa lubią tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Dziewczyny ja wiem, że testy są negatywne, ale ovufriend wyznaczył mi owulację na 9dc w co nie wierzę, więc zrobiłam test i mam nadzieję, ze to, że kreski z dnia na dzień są wyraźniejsze świadczy tylko o tym, że owu przede mną, i tyle :)
    Testy owu z tego co wiem najlepiej zupełnie odwrotnie do testów ciazowych najlepiej wykonać wieczorem koło 22-23 i nie pic nic minimum przez godzine wtedy by było więcej wiadomo a tak to to jest na stowe negatyw bo pozytyw ma być taki sam jak kontrolna lub nawet ciemniejsza. Moim zdaniem owu źle wyznaczył Ci owulacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 09:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle Ci wyznaczył Sheerah. I jesteś na pewno przed ;) każdy organizm jest inny i nie ma co w 100% wierzyć w to ich wyznaczanie. Jakbyś była po to testy by wychodziły cały czas blade a nie coraz ciemniejsze.

    sheerah24 lubi tę wiadomość

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viriki wrote:
    Znam dziewczynę, która zaszłe w ciążę 1dc podczas miesiaczki - to był jedyny raz kiedy uprawiała seks w danym cyklu stąd pewność. Dtalego NIE ZAWSZE owulacja występuje 14dni przed @ jak pisze Kuchcinka.
    Zazwyczaj tak, ale nie zawsze.
    I ja bym sobie ręki nie dała uciąć że w Tynny przypadku nie może dojść do zaplodnienia. Nie takie historie sie zdarzały.Chyba, ze Kuchcinka potrafi zbadać ginekologicznie przez internet no to wtedy szapo ba :)
    Jak byłam ostatnio u gin. to mi powiedziała, ze jedna babka starała się parę lat o dziecko, a okazało się, ze ona ma owulację w czasie miesiączki, i bach, zaszła :) Mówiła mi też, że parę miesicy wcześniej była u niej jakaś kobitka z jakimiś dolegliwościami, nie mówiła jakimi, a ta ją zbadała, kazała zrobić test ciążowy... wyszedł pozytywny, a wg usg była w 5 miesiącu ciąży, I NIC NIE WIEDZIAŁA!

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:30

    Marlena24, Wojcinka lubią tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viriki wrote:
    Znam dziewczynę, która zaszłe w ciążę 1dc podczas miesiaczki - to był jedyny raz kiedy uprawiała seks w danym cyklu stąd pewność. Dtalego NIE ZAWSZE owulacja występuje 14dni przed @ jak pisze Kuchcinka.
    Zazwyczaj tak, ale nie zawsze.
    I ja bym sobie ręki nie dała uciąć że w Tynny przypadku nie może dojść do zaplodnienia. Nie takie historie sie zdarzały.Chyba, ze Kuchcinka potrafi zbadać ginekologicznie przez internet no to wtedy szapo ba :)
    Moja mama zaszła ze mną w 3dc:-) a okresy miała regularne jak w mordę strzelił co do minuty przychodził punktualnie :-) ktoś tu na forum też był co już pod koniec miesiączki wspolzyl i też zaskoczyło każda kobieta jest inna jedna ma owu późno drugą wcześnie trzecia wcale ksiazkowo jest ze 14do ma być owulka ale ksiazkowo też pisze że za górami i lasami mieszka książę...tylko huj wie za którymi...

    Viriki lubi tę wiadomość

  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:30

    sheerah24, Zuza33 lubią tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 wrote:
    To tak jak ja 1 raz robilam testy owu w szczesliwym cyklu swoja droga, zaczelam je robic chyba od 8 czy 9 dc i kreska znacznie ciemniejsza byla w 14 15 16 dniu cyklu dopiero, a wczesniej to takie o bladziochy. Poza tym wszystkim testy te nie pokazuja jak sie organizm szykuje do owu przez pol cyklu. Nie patrzy sie na to czy kreska z dnia na dzien ciemnieje, jest bledsza to negatyw jest rowna lub mocniejsza pozytyw :) dlatego nie ma co gdybac, bo juz tez niejednej jednego dnia wyszla juz prawie prawie drugiego bladzioch a trzeciego pozytyw :)
    Tak! Tak! Tak! Zrozumcie to! Testy owu negatywne, są negatywne. Kolor kreski nie ma znaczenia jeśli jest jaśniejszy od kontrolnej. Ma być taki sam albo ciemniejszy! Koniec kropka! Co ciekawe :) nawet jak wyjdzie pozytywny to nie znaczy ze do owu dojdzie.

    Natka2, sheerah24, Annie1981, Zuza33, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:34

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 wrote:
    Viriki to zupelnie nie o to chodzilo i przy cyklu 28 dniowy u zdrowej kobiety owu MUSI wystapic w okolo 14 dc.

    Nie musi ;)
    Udowodnione naprawdę ;)
    Cykl 28 dni u mnie. Owulacja 16 dc a druga faza 12 dni ;)

    Dombrusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell no tak, najpierw wyslalam Ci zaproszenie do przyjaciolek bo nie wiem czemu Cie nie mam :P

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka masz rację. Ale widać że już zaomnialas chyba jak się starałas o dziecko. Każdy inaczej do tego podchodzi.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    hej laski :)

    Stella to ja mam tak samo jak Ty jezeli chodzi o seks haha :P tez dosc pozno :)

    Sheerah, od robienia testow ovu w ciaze nie zajdziesz. Przepraszam ale mam wrazenie, ze caly cykl rozkminiasz kiedy masz ovu, robisz testy, zastanawiasz sie czy juz po czy przed, patrzysz na kiedy Ci wyznacza ovu owulacje i jeszcze duzo innych rzeczy, a seksu caly tydzien brak. Wybacz kochana , ale nie mam pojecia jak Ty w ta ciaze chcesz zajsc. I naprawde nie pisze tego zlosliwie, ale mam ochote wyrzucic Ci te wszystkie testy do kosza i zamknac Cie z mezem w sypialni i tyle. Ja rozumiem, ze maz pozno wraca, ze ciezko znalezc czas, ale inaczej sie w ciaze nie zajdzie. Niestety.

    Bluebell jasne juz wysylam maila na priv :) bedzie mi bardzo milo jak cos mi podeslesz :)
    Robię testy owu żeby dla samej siebie potwierdzić owulację (i też pokazać mojej gin wykresy z ostatnich 3 miesięcy), poza tym, ten cykl jak już wcześniej pisałam jest inny, bo piję zioła pierwszy raz i w sumie spodziewam się choćby i z tego powodu owulacji wcześniej, ale nie aż 9 dni, a dziś mnie zaskoczyło, że ovufriend wyznaczył mi owulkę 9dc. Poza tym, nie jest tak, że kocham się z mężem tylko w dni płodne, kochamy się CAŁY CYKL, ale w tym cyklu nie dało rady, bo mój mąż wraca koło północy do domu przez 2 tygodnie, tak akurat wyszło w jego pracy i ja naprawdę nie mam siły na współżycie po północy (mój mąż po całym dniu musi zjeść jeszcze obiad, wykąpać się i gotowy do wszystkiego jest koło 1 w nocy), bo wstaję do pracy rano i naprawdę mam ciężką, umysłową pracę i nie mogę sobie pozwolić, żeby spać 4h. Wystarczy że i teraz jestem zrąbana przez tą jego cholerną robotę i chodzę nieprzytomna a na mojej głowie jest niestety dość sporo - obsługuję ludzi z paru dzielnic w stolicy a teraz jestem praktycznie sama, bo moja koleżanka ma w domu ciężką sytuację i robię właściwie za kilka osób. Nie mam po prostu fizycznie siły. Naprawdę, co ktoś wchodzi do mojego pokoju w pracy i pyta:sama jesteś? Ja mówię, że tak, ponad tydzień, to wszyscy mówią, że mi współczują... :/
    Mam nadzieję, że naprawdę jestem przed tą owu, bo mój mąż ma w końcu normalną zmianę, mam już dosyć tej jego pracy :/ Naprawdę mam dość.

    A dziś i jutro mamy zjazdy rodzinne, także powoli lecę się szykować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 10:38

    Annie1981, 19ina90 lubią tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:30

    olciaa lubi tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
‹‹ 2132 2133 2134 2135 2136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ