X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 12 marca 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    Haha przejrzałaś mnie na wylot :)
    Tak to ja. Okres mam dostać za 3 dluuugie dni i nie przecze że go dostanę bo jestem tego pewna ;)

    Czytam fajną książkę i nie jest to Grey więc wypraszam sobie ;)
    " Dotyk ciemności "

    Bardzo przepraszam, bije sie w pierś i kajam po same kolana :D juz myslalam ze tez jestes fanka greya jak ja i pare innych tutaj :P w taki razie szybko przerzucam sie na ten dotyk ciemności zeby nie byc gorsza ;)

    A tak serio to powiem wam ze po greyu chyba powstało bardzo dużo tego typu książek, bo kupiłam sobie ostatnio jakies dwie które miały byc w podobnym stylu i troche sie czułam jakbym czytala greya ze zmienionymi imionami :P

    Zuza33 lubi tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • Gosia31 Koleżanka
    Postów: 34 3

    Wysłany: 12 marca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) czy któraś luknie na wykres ? brak bólu czegokolwiek co myslicie ?






    a29a3d5327b8b5fd9e5e1bbaf689d426.png

    Gosia31
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 12 marca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia31 wrote:
    Witam :) czy któraś luknie na wykres ? brak bólu czegokolwiek co myslicie ?






    a29a3d5327b8b5fd9e5e1bbaf689d426.png


    Owulacji jeszcze nie było . Cierpliwości :)

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 12 marca 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, Zuza jest fanka Greya ;) i Crossa i wszystkich innych zboczuchow hehe :D nie wiem czemu się teraz tego wypiera ale czytała greya i ujeżdżala męża jak szalona co widać na wykresie :D :D :D

    Zuza33 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 12 marca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Owulacji jeszcze nie było . Cierpliwości :)
    Zgadzam się z przedmówczynią ;)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 12 marca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Lili, Zuza jest fanka Greya ;) i Crossa i wszystkich innych zboczuchow hehe :D nie wiem czemu się teraz tego wypiera ale czytała greya i ujeżdżala męża jak szalona co widać na wykresie :D :D :D

    Wiem, wiem przeciez pisała sama ze jej sie podobało :D tak sie śmiałam, na forum czasem słabo widac ironię :P

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 12 marca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba muszę tu rozkręcić znowu jakaś gownoburze bo coś za spokojnie tu dzisiaj ;) :P

    Bianka87, Zuza33, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 12 marca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha najlepszy sposób :D

    Ale weekendy tutaj juz od dawna sa bardzo spokojne, wczoraj była wyjątkowa frekwencja tutaj :D

    Jak tam sie czujecie dziewczyny? Kuchcinka? Bajka? Nie wiem czy ktoś jeszcze tu jest :D

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 12 marca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie twierdzę, że Grey mi się nie podobał tylko ja już go dawno przeczytałam a nie czytam nigdy jednej książki pięć razy.
    Tak więc Lili i Kuchcinka przywołuje Was do porządku. Proszę się nie śmiać ze starszej koleżanki ;)
    Kuchcinka oczywiście masz rację z Tym czytaniem... Wszystko czytam o podobnym temacie. Tylko mam takie samo zdanie jak Lili że jedyne czym się różnią te książki to imiona bohaterów ;)
    Od Greya przeczytałam już około 12 książek i w każdej była kobieta cicha myszka, facet Bogacz który uwielbia dominować, sekrety, kłamstwa, kajdanki, dziki sex ;)

    Lili91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Chyba muszę tu rozkręcić znowu jakaś gownoburze bo coś za spokojnie tu dzisiaj ;) :P
    Kochana , tylko powiedz slowo, a juz ja znajde temat. Wlasciwie juz znalazlam bo jedna rzecz az sie prosi o sprostowanie :-D ale chyba mi sie nie chce :-D

    Natka2, Zuza33 lubią tę wiadomość

  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 12 marca 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:24

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 12 marca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaa mi się podobaja Twoje włosy i przepraszam, ale moim zdaniem nie są cienkie :D

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 12 marca 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:06

    Natka2 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 12 marca 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal czytam Greya - ta część oczami Greya bo tamte 3 części czytalam parę lat temu. Jest ok, ale cos malo czasu mam na skończenie, teraz mój ma pierwsza zmianę to znowu nie będzie czasu.
    Ale ciesze się, ze w końcu mój maz ma normalna zmiane :)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Kuchcinka zabrzmialo jak Voldemort "sami wiecie kto" :-D

    Ink@, Zuza33, Wojcinka lubią tę wiadomość

  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 12 marca 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:25

    Ink@, Wojcinka lubią tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 12 marca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja to w miarę dobrze się czuje :) ale chyba świadomość że nie mam na nic wpływu tak na mnie działa

    P.s. A ja nie wiem o co chodzi z tą rzeczą do sprostowania? a chętnie się dowiem :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracając do gównoburzy (chociaż wg mnie nie ja ją rozpętałam tylko osoby które roztrząsają jedno moje zdanie i odbierają je jako atak na wszystkie ciężarne ) Chce tylko wyjaśnić jeszcze zarzuty do tego zdania, gdzie napisałam ( tak dla przypomnienia), że Martynka chyba zapomniała już jak się starała. Po pierwsze nie chciałam żeby to negatywnie zabrzmiało i było odebrane jako atak na Ciężarówki, nie powiedziałam też że nie mogą się one prawa wypowiadać, doradzać, etc., więc nie wyolbrzymiamy dziewczyny :)

    Napisałam przecież jasno, że Martynka ma rację, że seks przy staraniach jest najlepszym sposobem na dziecko. Ale jeśli Sheerah nie ma pewności czy w ogóle ma te owulacje, czy występuje śluz, chce poobserwować szyjkę, a później się z nami podzielić tym, to nie rozumiem czemu ktoś tak negatywnie to komentuje i stwierdza że powinno się tym wszystkim pierdolnąć i bzykać. ( zaznaczam, że wiem, że te obserwacje nie potwierdza owulacji, ale ona również niedawno zaczęła starania tak jak ja, więc warto żeby przynajmniej na początku poobserwowała swój cykl, tym bardziej że wybiera się też na monitoringi. Poza tym jeśli np. okaże się na monitoringu że ma w danym dc owulację, będzie jej w następnych cyklach łatwiej połączyć objawy i rozpoznać tą owulację). Chcąc, nie chcąc wg mnie dobrze robi że obserwuje sobie ten cykl.
    Seks, odpuszczenie to jedna sprawa, a obserwacja cyklu dla własnej świadomości to druga sprawa.
    Ktoś kto ma pewność że wszystko jest OK z jego cyklem, nie robi nic tylko odpuszcza i się seksi, a ktoś kto dopiero zaczyna, to chce wiedzieć co się z jego ciałem dzieje, czy do tej owulacji dochodzi, czy są prawidłowe objawy itd.. Rozumiem, że tutaj jest kilka osób które zaszły dzięki "odpuszczeniu", psychika jest ważna, ale czasami zdiagnozowanie ewentualnych problemów może się własnie zacząć od obserwacji cykli.
    Poza tym jest to forum dotyczące starań i obserwacji ( ahh te kalendarzyki... chyba że zaapelujemy żeby usunęli stamtąd wszystkie rzeczy które można obserwować i jedyną opcją będzie dodawanie serduszek :D), więc każdy ma prawo podchodzić do tego jak chce a przede wszystkim obserwować te dni i je sobie wyznaczać :)

    I jeszcze do Virki kilka słów:
    nigdzie nie napisałam do Martynki " że krótko się starała". Miałam na myśli tylko to, że każdy musi przejść etap obserwacji cyklu, przy typowych staraniach i ona pewnie jeśli dłużej się starała to też to robiła. Naturalne jest to, że jest seks przez jakiś czas, nie wychodzi nam zaciążenie, więc zaczynamy obserwacje cykli...do tego dochodzą monitoringi, normalna kolej rzeczy, którą w ostatnim czasie tutaj się neguje. To że dzieci biorą się z seksu, to wszystkie mamy świadomość, ale coś jednak zawodzi jeśli tutaj jesteśmy i roztrząsamy to.
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Cię Virki,że nie mam prawa wyrażać swojego zdania w pełni bo "nie piszę rok z Wami a jedynie 4 miesiące i jestem tutaj aktywna raz na ruski tydzień, od parady jak mam problem, ale obiecuję, że już postaram się wstrzymać z takimi wypowiedziami:D

    Tak czy siak jak kogoś uraziłam to przepraszam. :)

    Amen. :)





    sheerah24, Wojcinka, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 12 marca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:25

    sheerah24 lubi tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, sorry ale muszę to powiedzieć, bo uważam, że ktoś kto ma więcej dzieci, nie kwalifikuje go do większego prawa co do wyrażania własnych opinii w jakieś kwestii :D
    Jest równouprawnienie i każdy ma prawo wyrażać opinię, na wszystkie tematy, oczywiście zachowując odpowiedni poziom i kulturę.
    To, że ktoś ma dziecko i WŁASNY przepis na niego, nie znaczy że ma większe prawo głosu, opinii itd.
    Są dziewczyny które zachodzą w ciąże, myśląc o tym na okrągło, obserwują swój własny cykl, i będą one obstawać za tym że jednak trzeba obserwować swój cykl, w przeciwieństwie do osób które w końcu np. odpuściły.

    Poza tym to jest tak jakbym ja komuś powiedziała że nie może rozmawiać o podróżach, bo nigdy nie podróżował, nie może ktoś się wypowiadać nt. homoseksualistów bo sam nim nie jest.

‹‹ 2144 2145 2146 2147 2148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ