X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:32

    sheerah24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i Sheerah juz wszystko wyjasnila, apropo :-)

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziewczyny, koniec, ja się nie chce z nikim kłócić, Martynka Ty nam jesteś bardzo potrzebna na tym forum,w końcu kto nam tak doradzi jak Ty, czy Natka i inne które mają dzieci, czy są w ciąży. Wy staraczkom też jesteście baardzo potrzebne, ale czasem nas też zrozumcie trochę bardziej, szczególnie początkujące, nawet w sprawach testów owu, wierzcie mi, że nie na wszystkich jest intrukcja obsługi, np.na niektrych z allegro nie ma :D

    Ja chyba zacznę dokładnie opisywać, co mam na myśli, zanim coś wstawię czy napiszę, bo w waszych komentarzach potem ja czytam jakieś rzeczy, z którymi naprawdę się nie zgadzam.

    Jesteśmy zgraną paczką, nie psujmy tego.

    Martynka, Marlena, tulas na zgodę ;)
    :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2017, 19:07

    Zuza33, Marlena24 lubią tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:33

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Ja mam hubrydę z żelem, robię pazury już prawie rok i nie są JESZCZE zniszczone i nie ma jak tego gryźć, a wiem, ze same hybrydy da się wygryźć :D
    Eee ja nie potrafiłam :(

    sheerah24 lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Eee ja nie potrafiłam :(
    Ja też nie, ale moja koleżanka wygryzła sobie same hybrydy, zresztą ogólnie kiepsko się trzymają i szybko schodzi

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Ja też nie, ale moja koleżanka wygryzła sobie same hybrydy, zresztą ogólnie kiepsko się trzymają i szybko schodzi
    A to ok. Bo i ja po 2-3 tygodniach potrafiłam je odkleić gdy podeszło powietrze :) ale nie da się pogryźć paznokcia No chyba ze ktoś nie chce mieć zębów.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 wrote:
    Marlena po prostu uczepilas sie Martynki bardzo niepotrzebnie i dalej ciagniesz tenat, ktory byl juz dawno zamkniety. Chyba wszystkie zrozumialy o co chodzilo Sheerah. Ona tez nie potrzebuje adwokata, bo sama pieknie wytlumaczyla i sprawa jasna. Prosze skonczcie juz temat, bo naorawde czlowiek boi sie odezwac tym bardziej, ze wiekszosc jest tu bardzo zzyta ze soba. A my mamy wrazenie, ze jestesmy gorsze, bo jestesmy ciezarne. Tylko nie zapominajcie, ze kazda ma swoje zycie i niekiedy tez wiele naprawde wiele przeszla zeby ta ciaze miec i donosic. Jezeli przeszkadza wam nasza obecnosc albo rady to wprost a nie wjezdzanie jedna na druga. Ja szczerze wchodze tu tylko dla kilku osob na ktorych mi zalezy i ktorych los mnie interesuje, wiec nie robcie nieprzyjemnej atmosfery, bo az sie tu wchodzic nie chce momentami
    Chcę zaznaczyć że to nie ja się uczepiłam Martynki, tylko spokojnie tłuamczę swoje racje i zdanie które wypowiedziałam które wywołało tą BURZĘ.
    Od wczoraj, odkąd napisalam swoje posty nie było mnie, więc chciałam wytłumaczyć całą sytuację. Jak przeczytałam opinie Virki, Kuchicinki, już nie pamiętam a nie chce mi się cofać wstecz z tymi postami, ale Ty chyba też skomentowałaś moją wypowiedź, chciałam po prostu wszystko wyprostować. Nie rozumiem, dlaczego się tak wkurwiacie. Rozumiem że WY jestescie zżyte, ze to jest WASZE forum i ze dziewczyny które dołączyły później traktujecie niczym niepotrzebne intruzy. Szkoda tylko, że na dzień dobry piszemy komuś , że zapraszamy, poczym po jakiejś niewinnej sprzeczce każdy nadinterpretuje jedno zdanie i stwierdza ze nieprzyjemnie się tu wchodzi. Takie są fora, nieraz jest fajnie i rozmawia się o spermie i lodach nieraz o tematach które wprowadzają lekkie zamieszanie.. jak w życiu


    NIGDZIE nie napisałam że nie chcemy Waszych rad, że nie chcemy żebyście się wypowiadały itd.
    WYprostowałam to a tu nadal czytam o nadinterpretacjach. brrrr

    Dziwi mnie fakt, że nie dość że tłumaczę, o co mi chodziło, przepraszam, itd to nadal jestem traktowana jak przeciwnik. Jakaś abstrakcja. Jeśli coś się powiedziało i doprowadziło to do jakiś komentarzy z którymi się nie zgadzam to chyba mogę to wyprostować.


  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka to Tobie się należy dziś klaps w dupę ;) za tęsknienie za gownoburzą :)

    Chciałam Was tylko powiadomić że zgłosiłam Was do programu WYBACZ MI :-P

    Marlena24, myszeczka89, sheerah24, Dombrusia, Ink@, Bajkaaa, Natka2, Wojcinka, caroline29, Bluebell1984, Wiktoria_20, kania901 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:33

    Zuza33, Ink@ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 12:56

    olciaa, sheerah24, Zuza33, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:33

    Marlena24, Zuza33, sheerah24 lubią tę wiadomość

  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    Kuchcinka to Tobie się należy dziś klaps w dupę ;) za tęsknienie za gownoburzą :)

    Chciałam Was tylko powiadomić że zgłosiłam Was do programu WYBACZ MI :-P
    Martynka, Marlena mogę prosić o autograf? :P

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 12:56

    sheerah24, Zuza33, myszeczka89, Dombrusia, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 12 marca 2017, 20:31

    Zuza33, Lili91, myszeczka89, Ink@ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gryzlam hybrydy zeli już nie i moja ta kosmetyczka od żelu pracuje na wysokiej jakości produktach i NIGDY ani jeden się nie złamał ani nie odpadł a semilaca ma bratowa i miałam robione dzień przed weselem u szwagierki dzień po weselu odpadły ....więc srał pies tego semilaca mnie natomiast drażniła bardzo odżywka eveline8in1 o ja pierdziu to było dopiero hardkorowe ból po nałożeniu nie do zniesienia cały paznokieć dosłownie sinial nigdy więcej

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ

    zobaczcie sobie fajną reklamę <3
    :D

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 12:56

    sheerah24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:33

    sheerah24 lubi tę wiadomość

  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:26

    sheerah24, Dombrusia, Marlena24 lubią tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
‹‹ 2146 2147 2148 2149 2150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ