X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 14 marca 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:05

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 14 marca 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza buuu :(

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    Negatyw :(

    Uuuu :( beznadziejnie :(

    Przytulaski :*:*

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza przykro mi :* przydalyby sie jakies dobre wiesci..

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    Negatyw :(
    Lipton :(

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek wrote:
    Zuza przykro mi :* przydalyby sie jakies dobre wiesci..
    Jak sytuacja u Ciebie ?

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    Ja wiem ze w UK ale czy w dużym mieście :-) pewnie UK nie różni sie od Polski i w małych miastach sobie pozwala pracodawca na więcej -niewiadomo czemu, a w dużych jest wueisza kultura pracy :-)
    Miasto nie jest az takie duze, ale najwieksze w moim regionie. Do Londynu czy Warszawy to sie nie umywa ;)
    Ja bardziej mam teorie, ze duze firmy sobie na to nie pozwalaja a w malych jest wolna amerykanka. Moja firma to duza korporacja, ktora ma tu znana marke i bardzo dba o swoja reputacje.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nic nowego. leze i czekam na wyniki krwi(beda ok. 17-18). Krwawic noe krwawie tzn. nie ma nic na wkladce, jak wloze palucha to mam zabarwiony sluz. a no i cycki przestaly mnie bolec, co nie jest chyba dobrym znakiem

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isi dalej się staracie , bo pisałaś że musicie przerwac że względu na pracę? Jak z tą praca wyszło?

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • isi_87 Przyjaciółka
    Postów: 92 50

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Isi, tulę mocno <3
    Który to cykl teraz będzie?
    Teraz zaczynam 5 cykl ale jestem.kompletnie zdolowana bo chyba będziemy musieli odpuścić na jakiś czas ze względu na moją pracę..

    l8kdxuunma1nuf2r.png
  • isi_87 Przyjaciółka
    Postów: 92 50

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Isi dalej się staracie , bo pisałaś że musicie przerwac że względu na pracę? Jak z tą praca wyszło?
    No właśnie tak ze teraz musimy przerwać.. tzn mąż nie chce bo mówi że kasa zawsze się znajdzie ale mnie to za bardzo martwi więc wolę sobie sytuację ustabilizować.

    l8kdxuunma1nuf2r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    Negatyw :(
    Biedactwo :-* tule bardzo mocno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isi_87 wrote:
    No właśnie tak ze teraz musimy przerwać.. tzn mąż nie chce bo mówi że kasa zawsze się znajdzie ale mnie to za bardzo martwi więc wolę sobie sytuację ustabilizować.
    Ale to co masz za krótka umowę ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczynki niedawno wstałam od razu wzięłam się za obiad także zupka na kaczych skrzydelkach już się gotuję kotlety dla męża upieczone ja sobie zjem ziemniaczki z jajem a z jajek bułki tartej i mąki i kilku łyżek mleka zrobię pyszny placek który można zjeść sobie po obiadku :-) szkoda wyrzucać jak można wykorzystać pozostałości po panierce.
    Piersi dalej mega bolą z każdym dniem coraz bardziej w piątek mam krew na progesteron i we wtorek jeżeli będzie powyżej 20 może jest szansa że coś się tam zaklulo jeśli nie to będę wiedziała że testu nie ma co robic

  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 12:04

  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny te co biorą CLO wiecie może jakie są skutki jak się za dużo tabletek weźmie?

    olciaa lubi tę wiadomość

  • isi_87 Przyjaciółka
    Postów: 92 50

    Wysłany: 14 marca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Ale to co masz za krótka umowę ?
    Tzn u mnie sprawa wygląda tak że pracuję na umowę w celu zastępstwa. Dziewczyna którą zastępuję urodziła i jest już na macierzyńskim. Jeśli ja teraz zaszłabym w ciążę i umowa skończyłaby mi się przed terminem porodu ( a w tej chwili już tak jest), to zostaję bez niczego..żadnego chorobowego,macierzyńskiego,nic..w tej chwili wiem że ta dziewczyna na pewno wroci do pracy po macierzyńskim. Teoretycznie możemy starać się dalej i później poprosić znajomych albo dwie osoby z rodziny które mają własne firmy żeby mnie zatrudnili i mój mąż nie ma z tym problemu, a ja mam właśnie odwrotnie nie chcę nikogo prosić, zastanawiać się tylko spokojnie iść na l4 i cieszyc się ciążą. Może wy mi doradzicie co sądzicie? nie rozmawiałam o tym z nikim bo nikt nie wie oprócz mojej siostry że się staramy. Jeden radca prawny mi powiedział że mimo że umowa by mi się skończyła zostałaby ona porzełużona i kolega którego żona była w tej samej sytuacji mówił że u nich tak właśnie było. Nie chce mi się w to wierzyć bo wszędzie gdzie szukałam znalazłam inf że zostaję bez niczego. Nie wiem już kompletnie co robic;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 11:09

    l8kdxuunma1nuf2r.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 14 marca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:05

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 14 marca 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Hiperstymulacja, może się zrobić za dużo pęcherzyków i mogą się np przekształcić w torbiele, ale Tobie to nie grozi na razie bo 3 tab to było zdecydowanie za mało i większość osób bierze jednak 5. Ja mimo normalnych prawidłowych owulacji brałam 5 tabletek i raz zrobiła mi się torbiel ale niegroźna i sama się wchłonęła. A ogólnie mimo 5 tabletek to nie miałam dużej różnicy w owulacjach względem tych cykli kedy nic nie brałam.

    Czyli ja se w tym miesiącu zaaplikuje 5 tabletek ;)

    Natka2 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isi_87 wrote:
    Tzn u mnie sprawa wygląda tak że pracuję na umowę w celu zastępstwa. Dziewczyna którą zastępuję urodziła i jest już na macierzyńskim. Jeśli ja teraz zaszłabym w ciążę i umowa skończyłaby mi się przed terminem porodu ( a w tej chwili już tak jest), to zostaję bez niczego..żadnego chorobowego,macierzyńskiego,nic..w tej chwili wiem że ta dziewczyna na pewno wroci do pracy po macierzyńskim. Teoretycznie możemy starać się dalej i później poprosić znajomych albo dwie osoby z rodziny które mają własne firmy żeby mnie zatrudnili i mój mąż nie ma z tym problemu, a ja mam właśnie odwrotnie nie chcę nikogo prosić, zastanawiać się tylko spokojnie iść na l4 i cieszyc się ciążą. Może wy mi doradzicie co sądzicie? nie rozmawiałam o tym z nikim bo nikt nie wie oprócz mojej siostry że się staramy. Jeden radca prawny mi powiedział że mimo że umowa by mi się skończyła zostałaby ona porzełużona i kolega którego żona była w tej samej sytuacji mówił że u nich tak właśnie było. Nie chce mi się w to wierzyć bo wszędzie gdzie szukałam znalazłam inf że zostaję bez niczego. Nie wiem już kompletnie co robic;/
    To znaczy wedle kodeksow pracy jesteś chroniona bo nie można zwolnić kobiety ciężarnej ( dlatego niektóre kobiety zanim im się skończy umowa a wiedzą że nie będzie przedłużona idą na ciążowe) natomiast po ciazowym jak już urodzisz idziesz na bezrobocie i się rejestrować dostaniesz tzw kosiniakowe czyli 1000 zł przez rok życia dziecka pod warunkiem że masz gwarancję ze ci umowy nie przedluza bądź pracodawca będzie na tyle wyrozumiały że weźmie pod uwagę fakt że jesteś matka i jako tako powinnaś być pod ochrona czyli że pracodawca powinien cię chronić umowa o pracę przez okres 4 lat co niestety się bardzo rzadko zdarza. Oprócz tego jako osoba nie pracująca a dochody powiedzmy macie niskie należy Ci się na dziecko 500plus jeżeli to pierwsze dziecko to brane są pod uwagę dochody przy kolejnym dziecku już nie. Także zawsze wyjście z sytuacji jest :-) mi się umowa kończy za 2 lata ale że chce się wyrwać z tej firmy więc nie będę tego przedłużać jak uda mi się zajść od razu idę na ciążowe a po macierzyńskim od razu się zwalniam ze względu na to że mi praca nie odpowiada a dwa to to że mam różne godziny pracy jest to duża korporacja ale denna jeśli chodzi o urlop macierzyński bądź później wychowawczy wychowawczego Wogole nie biorę pod uwagę bo mało płacą.

‹‹ 2155 2156 2157 2158 2159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ