X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, Ewelinka jestem razem z Wami.
    Moja wiara wcale nie jest większa niż Wasza. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Olcia ja gdyby wiedziała że tak u mnie będzie to faktycznie zrobiłabym tylko raz albo w ogóle bo wiesz gdyby faktycznie beta wyszla zle i na dniach bym poroniła to ok wiedziałam czego się spodziewac a teraz to ja nie ciesze sie z tego że jest serduszko, tylko czekam na wyrok ze przestało bić... bo w końcu ta beta musi coś oznaczac...

    aha no i życze ci z całego serca zebyś szybciutko zaszła w ciążę
    Beta jest głupia!!!!
    Nie patrz na wartości w ogóle ani na przyrosty. U mnie bardzo ładnie przyrastala po czym się okazało ze serduszko nie bije, co najgorsze kiedy już widziałam ze ciąża stanęła, beta nadal rosla!!!
    Obiecałam sobie ze jeśli kiedyś zajdę w ciąże, nie zrobię ani jeden raz tego badania!
    Dlatego wierze ze u Ciebie jest wszystko super, każdy organizm jest inny, u niektórych nawet pewne niedobory oznaczają ze wszystko jest ok bo "taka ich natura" wiec myśle ze u Ciebie jest wszystko super!!! Mocno trzymam kciuki!!!

    Wojcinka, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    Olcia, Ewelinka jestem razem z Wami.
    Moja wiara wcale nie jest większa niż Wasza. :(

    Straszne to jest :( u mnie z kazdym cyklem coraz gorzej wierzyc a dookola same ciaze :(

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka87 wrote:
    Beta jest głupia!!!!
    Nie patrz na wartości w ogóle ani na przyrosty. U mnie bardzo ładnie przyrastala po czym się okazało ze serduszko nie bije, co najgorsze kiedy już widziałam ze ciąża stanęła, beta nadal rosla!!!
    Obiecałam sobie ze jeśli kiedyś zajdę w ciąże, nie zrobię ani jeden raz tego badania!
    Dlatego wierze ze u Ciebie jest wszystko super, każdy organizm jest inny, u niektórych nawet pewne niedobory oznaczają ze wszystko jest ok bo "taka ich natura" wiec myśle ze u Ciebie jest wszystko super!!! Mocno trzymam kciuki!!!


    współczuję ci tego przeżycia, wyobrażam sobie co czułaś...
    ja już chcę wiadomość jaka by ona nie była, ale chce już wiedzieć...

    p.s. właśnie napisałam mega długą wiadomość i ją skasowałam!! ale jestem wściekła masakra!!

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Straszne to jest :( u mnie z kazdym cyklem coraz gorzej wierzyc a dookola same ciaze :(
    Ja myśle chyba kilka razy podczas 1h czy cos tam u mnie rośnie, czy nie? Wystarczy mi 1 dorodny pęcherzyk i grube endometrium. Na tym kończą się moje marzenia.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Straszne to jest :( u mnie z kazdym cyklem coraz gorzej wierzyc a dookola same ciaze :(
    Ja myśle chyba kilka razy podczas 1h czy cos tam u mnie rośnie, czy nie? Wystarczy mi 1 dorodny pęcherzyk i grube endometrium. Na tym kończą się moje marzenia.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbuję trzeci raz napisać tym razem na telefonie bo na laptopie kasuje co chwile:(

    Chodzi mi o badania pisałam wam wam że robiłam ciążowa w poniedziałek i tu jest problem

    Mam pakiet pzu więc badania zglosilam do pzu a oni do mojej przychodni
    Okazali się że przy moim pakiecie cena badań wynosi grubo ponad 300 zł, więc odmowilam te płatne badania i zostałam tylko przy tych w pakiecie a resztę poszłam zrobić do innego laboratorium za połowę ceny...

    W mojej przychodni wszystko wiedziała (niby) pobrala krew i poszłam...

    Poszłam do drugiego laboratorium zrobiłam resztę badań za połowę ceny i czekałam

    Wyniki na necie niby ok, ale tu mam problem bo okazuje się że moja przychodnia zrobiła mi wszystkie które zglaszalam na początki badania!!! Wiec mam podwójnie robione toxoplazmy itp.

    I teraz co mam płacić te 300 zł za badania których nie chciałam tam robić? Boże stresuje mnie Ti bardzo bo nie mam teraz takiej kasy tzn mam ale nie chce wydawać ich na badania za które już placilam gdzie indziej, co byście zrobiły na moim miejscu?

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Ja myśle chyba kilka razy podczas 1h czy cos tam u mnie rośnie, czy nie? Wystarczy mi 1 dorodny pęcherzyk i grube endometrium. Na tym kończą się moje marzenia.


    Twoje marzenia są dużo większe uwierz mi :)
    głupie to jest kurcze tyle sie starac i naprawde pragnąć dziecka i nie wychodzi a inne nawet nie wiedza kiedy sa dni płodne itp i myk i mają dziecko, zawsze mnie to denerwowało ta niesprawiedliwość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Straszne to jest :( u mnie z kazdym cyklem coraz gorzej wierzyc a dookola same ciaze :(

    Kochana u mnie to samo. Wcześniej mnie nie interesowało czy ktoś jest w ciąży. Teraz po tylu miesiącach starań mam wrażenie, że pół mojego osiedla chodzi z brzuchem

    Marlena24 lubi tę wiadomość

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Próbuję trzeci raz napisać tym razem na telefonie bo na laptopie kasuje co chwile:(

    Chodzi mi o badania pisałam wam wam że robiłam ciążowa w poniedziałek i tu jest problem

    Mam pakiet pzu więc badania zglosilam do pzu a oni do mojej przychodni
    Okazali się że przy moim pakiecie cena badań wynosi grubo ponad 300 zł, więc odmowilam te płatne badania i zostałam tylko przy tych w pakiecie a resztę poszłam zrobić do innego laboratorium za połowę ceny...

    W mojej przychodni wszystko wiedziała (niby) pobrala krew i poszłam...

    Poszłam do drugiego laboratorium zrobiłam resztę badań za połowę ceny i czekałam

    Wyniki na necie niby ok, ale tu mam problem bo okazuje się że moja przychodnia zrobiła mi wszystkie które zglaszalam na początki badania!!! Wiec mam podwójnie robione toxoplazmy itp.

    I teraz co mam płacić te 300 zł za badania których nie chciałam tam robić? Boże stresuje mnie Ti bardzo bo nie mam teraz takiej kasy tzn mam ale nie chce wydawać ich na badania za które już placilam gdzie indziej, co byście zrobiły na moim miejscu?


    A zglaszalas w swojej przychodni ze nie chcesz tych wszystkich tylko te co sa w ramach pakietu

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Próbuję trzeci raz napisać tym razem na telefonie bo na laptopie kasuje co chwile:(

    Chodzi mi o badania pisałam wam wam że robiłam ciążowa w poniedziałek i tu jest problem

    Mam pakiet pzu więc badania zglosilam do pzu a oni do mojej przychodni
    Okazali się że przy moim pakiecie cena badań wynosi grubo ponad 300 zł, więc odmowilam te płatne badania i zostałam tylko przy tych w pakiecie a resztę poszłam zrobić do innego laboratorium za połowę ceny...

    W mojej przychodni wszystko wiedziała (niby) pobrala krew i poszłam...

    Poszłam do drugiego laboratorium zrobiłam resztę badań za połowę ceny i czekałam

    Wyniki na necie niby ok, ale tu mam problem bo okazuje się że moja przychodnia zrobiła mi wszystkie które zglaszalam na początki badania!!! Wiec mam podwójnie robione toxoplazmy itp.

    I teraz co mam płacić te 300 zł za badania których nie chciałam tam robić? Boże stresuje mnie Ti bardzo bo nie mam teraz takiej kasy tzn mam ale nie chce wydawać ich na badania za które już placilam gdzie indziej, co byście zrobiły na moim miejscu?

    U mnie płaci się przed pobraniem krwi. Jeśli nie chciałaś u nich tych badań to im powiedz ze błąd popełnili i nie będziesz płaciła.

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim marzeniem tez jest dorodny pecherzyk po droznej stronie tylko to nie wszystko musi zaskoczyc

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 16 marca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:03

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczka! trzymam kciuki za fasolkę!!! Dziewczyny, myślę, że każdy kto stara się kilka miesięcy lub dłużej, bije się z myślami, że nigdy się nie uda. Ja też już czytałam o invitro, adopcji zarodka itp., bo myślałam, że jak tak dalej pójdzie to "naturalnej" ciąży nigdy nie będzie. w końcu się udało, nie wiadomo z jakim finałem, ale się udało...

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka słoneczko wszystko będzie dobrze beta betą a dzidziuś napewno zdrowo rośnie i wszystko jest w porządku tak samo te testy ciążowe dziewczyny mają stresy bo blada kreska a toć przecież 7 tydzień podaje tylko taki przykład skadstam z neta. Nic się nie martw nie każdy ma książkową ciążę i nie u każdego beta przyrasta jednakowo nie sugeruj się żadnymi normami i ciesz się ciążą bo wiele z nas nadal jeszcze w niej nie jest a dookoła ciaz coraz więcej :-*

    Ja bym za badania nie płaciła i już skoro im nie kazalas ich robić to po co robili
    Dzisiaj rosołek z ryżem i cd podudzi z wczoraj bo nie chce mi się wcale gotować a ja sobie zrobię makaron alio olio i też bedzie

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka87, a Wy juz zaczeliscie ponowne starania? kiedy testujesz?

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mówiłam babeczce ze tylko te w pakiecie robie plus ft4 bo chcialam zeby w jednym miescu miec tsh i ft4 i zapłaciłam tylko 17 zł za ft4 nawet karteczke jej dałam z wypisanymi badaniami które chce, ale na zleceniu były wszystkie... ale widziałam że w zeszycie w którym zapisują co pzu zgłasza to miała powykreślane różyczki itp...

    tak ja za godzine mam wizyte, pewnie będzie pół godziny opóżnienia jak zawsze, a przychodnie mam 10 min autem od domu wiec mam czas...

    a co do płatności tu też płaci się przed, ale wiem że czasem przy wynikach dają kartke że jest dopłata, a ludzi bedzie w ch... i troche o tej godzinie i wstyd troche tak sie kłócic ... no ale widzicie jakie ja mam problemy... nie dość że nie wiem czy fasolka jeszcze żyje to na dodatek dwa razy badania mi robią... normalnie cyrk

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Tak mówiłam babeczce ze tylko te w pakiecie robie plus ft4 bo chcialam zeby w jednym miescu miec tsh i ft4 i zapłaciłam tylko 17 zł za ft4 nawet karteczke jej dałam z wypisanymi badaniami które chce, ale na zleceniu były wszystkie... ale widziałam że w zeszycie w którym zapisują co pzu zgłasza to miała powykreślane różyczki itp...

    tak ja za godzine mam wizyte, pewnie będzie pół godziny opóżnienia jak zawsze, a przychodnie mam 10 min autem od domu wiec mam czas...

    a co do płatności tu też płaci się przed, ale wiem że czasem przy wynikach dają kartke że jest dopłata, a ludzi bedzie w ch... i troche o tej godzinie i wstyd troche tak sie kłócic ... no ale widzicie jakie ja mam problemy... nie dość że nie wiem czy fasolka jeszcze żyje to na dodatek dwa razy badania mi robią... normalnie cyrk
    Jak miała wykreslone to nie płać i tyle pokaż jej kartkę i tyle albo napisz maila ze nie chciałaś tych badań i tyle

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:03

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra zupka gotowa zbieram się do mamy do szpitala bo miała skierowanie na wycięcie polipow dookoła woreczka zolciowego ale polecieli po całości wycieli caly woreczek plus do tego wyczyscili jej macice bo miała mnóstwo zrostow po cesarce że mną więc zrobili wszystko razem. Teraz kobita leży flaki bolą miała dzisiaj wyjść ale powiedzieli jej że do końca tygodnia napewno nie wyjdzie w sumie to dobrze bo zamiast spać do 14 stej musialabym wstać koło 11 odebrać ją ze szpitala i ani tak ani siak ani spać ani co więc lecę do niej zobaczę jak się czuje wieje na polu strasznie mąż wraca dopiero koło 17 więc ziemniaków do drugiego dania gotować narazie nie muszę dopiero później w sumie to dobrze
    Bajka fasol napewno żyje nie dobieraj sobie do głowy ze może być inaczej takie podejście nic dobrego nie wróży czekamy na wieści z wizyty :-*

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 2165 2166 2167 2168 2169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ