X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja taka dupa wołowa jestem że dla innych wszystko nawet sobie bym odebrala byle by nie kłócic się z ludzmi,

    Dombrusia - wiem co to znaczy mama w szpitalu, ja przeżyłam to dwukrotnie mimo iż były planowane płakałam jak ją widziałam i najchęteniej nie wychodziłabym ze szpitala bo bałam się że nikt jej nie podstawi kaczki jak bedzie potrzebowac... także kazde dziecko mojej mamy czyli nasza 5 chodziła na zmiane :) dobra zbieram sie do lekarza i pewnie bede z tamtad pisac bo punktualne wizyty nie sa ich domeną :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek wrote:
    Bianka87, a Wy juz zaczeliscie ponowne starania? kiedy testujesz?
    Szczerze mówiąc nie zaczęliśmy bo mamy oboje tyle pracy i obowiązków ze bzyknelismy się dwa razy przed owulacja i od tamtej pory totalny celibat, ja wracam bardzo późno jak mąż już śpi a do tego od tygodnia mam taki katar i w ogóle chyba wirusa gardła ze ledwo oddycham i mąż się odwraca ciagle ode mnie żeby tego paskudztwa nie złapać hehe także nie testuje w tym miesiącu, ale ogólnie my na luzie już bez presji

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka u mnie w udanym cyklu przed owu tez byzkanko było może 2-3razy ;) i to tak dobrych kilka dni przed owu bo nie chciałam zaciążyć przed kursem Hahaha No i masz babo placek :P

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Bianka u mnie w udanym cyklu przed owu tez byzkanko było może 2-3razy ;) i to tak dobrych kilka dni przed owu bo nie chciałam zaciążyć przed kursem Hahaha No i masz babo placek :P
    Kochana bo to najczęściej tak jest i my wszystkie dobrze o tym wiemy. Ja za to nie mam bladego pojęcia kiedy miałam owu w zasadzie bo wszystkie objawy bóle i sluzy miałam w 13-16 dniu cyklu a ja mam cykle 32 dniowe wiec to wszystko jedna wielka zagadka. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No ja taka dupa wołowa jestem że dla innych wszystko nawet sobie bym odebrala byle by nie kłócic się z ludzmi,

    Dombrusia - wiem co to znaczy mama w szpitalu, ja przeżyłam to dwukrotnie mimo iż były planowane płakałam jak ją widziałam i najchęteniej nie wychodziłabym ze szpitala bo bałam się że nikt jej nie podstawi kaczki jak bedzie potrzebowac... także kazde dziecko mojej mamy czyli nasza 5 chodziła na zmiane :) dobra zbieram sie do lekarza i pewnie bede z tamtad pisac bo punktualne wizyty nie sa ich domeną :)
    E mama moja sama chodzi siku tylko ścisła dieta dwa dni mało picia jedzenia Wogole bo może wymiotować dopiero jutro będzie mieć podejście do płynnej diety. U nas też nas 4 i na zmiany chodzimy brat z rana ją po południu siostra pod wieczór drugą siostrą wieczorem a tata i ciocie między nami :-) także ciągle ktoś z mamą jest ale dobrze się czuję szwy ja tylko bolą ale już dren wyciągnięty wszystko goi się ładnie więc będzie dobrze :-) w poniedziałek wychodzi ale niestety nie odbiorę jej bo mam 1 zmianę tata weźmie przeustke i mamę odbierze. Jeszcze jutro rano ma konsultacje na ginekologa czego to tak krwawi po tych zrostach i tyle :-)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No ja taka dupa wołowa jestem że dla innych wszystko nawet sobie bym odebrala byle by nie kłócic się z ludzmi,

    E to ja sobie nie dam mąż nawet nieraz mówi że mu wstyd robię a ja mówię że sobie nie dam nie ma opcji jeszcze pasuje zadzwonić do gazownikow bo mi woda kapie z piecyka gazowego nie wiem czego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 15:19

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 16 marca 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka jak wizyta?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka jak po??

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 16 marca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaaa mam nadzieje ze właśnie piszesz nam litanie z dobrymi wieściami! :)

    Ink@ lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczka czekamyyyy już 17 prawie a my tu czekamy jak na szpilkach :-P

  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też weszłam zobaczyc dobre wiesci od Bajki

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, mow jak u Ciebie bo ja już też po szybkiej wizycie, mam w poniedziałek hsg. :(

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale oczekiwania !

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka o 15:16 napisała na listopadowkach ze ma opóźnienie u lekarza, od tamtej pory tez nic nie pisała wiec pozostaje czekać :)

    Marlena, hsg nie jest takie złe zobaczysz :) rach ciach i po strachu ;)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 17:14

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    Bajka, mow jak u Ciebie bo ja już też po szybkiej wizycie, mam w poniedziałek hsg. :(
    To chyba dobrze dużo dziewczyn po hsg szybko zachodzilo w ciążę :-) ja sama bym chciała mieć to hsg

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    wszystko dobrze fasolka rośnie zaraz ustawiam suwaczek:) dziś mój cud ma 5,5 mm serducho bije nie wiem jak szybko bo nie mówiła, ale powiedziała ze mam az tak się nie denerwować, dostałam dalej leki, za tydz w piatek kolejna wizyta powiedziała ze wszystko jest dobrze ale dalej traktujemy jako ciąże zagrożoną ale jest :) kamień z serca :)

    Tasza, Marlena24, Effy, Wojcinka, myszeczka89, Charlutek, Ink@, Lili91, Natka2, olciaa, stella_88, Annie1981, Viola999, Bluebell1984, 19ina90 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn w piątek za tydzień nastepna wizyta:) a co do tych badań to oni nie zauwazyli, ale ja im powiedziałam, nie umiałam inaczej, i powiedzili trudno ich strata że sie zagapili :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 wrote:
    Kurde a ja sie zagapilam z obiadem, bo tu ciagle odswiezam...
    :D!

    Natka2 lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Hej:)
    wszystko dobrze fasolka rośnie zaraz ustawiam suwaczek:) dziś mój cud ma 5,5 mm serducho bije nie wiem jak szybko bo nie mówiła, ale powiedziała ze mam az tak się nie denerwować, dostałam dalej leki, za tydz w piatek kolejna wizyta powiedziała ze wszystko jest dobrze ale dalej traktujemy jako ciąże zagrożoną ale jest :) kamień z serca :)
    Huraaaa wspaniałe wieści widzisz ZERO STRESU :-) teraz leżeć do góry brzuszkiem i czekać na kolejną wizytę wspaniale ale się cieszę :-) oby tak dalej :-) duży fasol serduszko bije to najważniejsze koniec zmartwień pora się cieszyć :-)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 2166 2167 2168 2169 2170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ