X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 16 marca 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry perełki miłego dnia ♥️♥️♥️

    myszeczka89 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 16 marca 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia dziewczynki :)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia:)
    Ja mam dziś wizytę i mega się boję...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 16 marca 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:03

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 16 marca 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewoje;) Bajka my tu trzymamy ciągle kciuki:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje śliczne przeżyłam właśnie idę zjeść śniadanie i do snu bo znowu na 12:-/

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciuki :) wizytę mam na 15... Gdzieś tam w środku mam nadzieję że przecież nie każda robi betę i nie każda wie jak to u niej z tymi przyrostami. Wiem że nie powinnam się denerwować bo to robi źle dla dziecka... Ale boję się tego że tak jak już któraś tu miała że serduszko było ale przestało bić :( ehh powiem wam że naprawdę błogosławiona jest niewiedza... Jakbym była taka klasyczna "idiotka" to było by wszystko dobrze bo nawet bym nie zdawała sobie sprawy ze może być inaczej... Każdy mi to mówi że za dużo się naczytalam w necie i teraz boję się każdego dnia...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Miłego dnia:)
    Ja mam dziś wizytę i mega się boję...

    Jestesmu z Toba bedzie dobrze na ktora masz wizyte ?

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Hej moje śliczne przeżyłam właśnie idę zjeść śniadanie i do snu bo znowu na 12:-/

    To spij dobrze :)

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dziękuję za kciuki :) wizytę mam na 15... Gdzieś tam w środku mam nadzieję że przecież nie każda robi betę i nie każda wie jak to u niej z tymi przyrostami. Wiem że nie powinnam się denerwować bo to robi źle dla dziecka... Ale boję się tego że tak jak już któraś tu miała że serduszko było ale przestało bić :( ehh powiem wam że naprawdę błogosławiona jest niewiedza... Jakbym była taka klasyczna "idiotka" to było by wszystko dobrze bo nawet bym nie zdawała sobie sprawy ze może być inaczej... Każdy mi to mówi że za dużo się naczytalam w necie i teraz boję się każdego dnia...


    Fakt niewiedza jest najlepsza bo wtedy nie ma stresu ale co zrobic jak czlowiek czeka na fasolke tak bardzo kochana bedzie dobrze

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 17:14

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • 19ina90 Autorytet
    Postów: 1453 1233

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane :)
    Bajka trzymam kciuki oby wszystko był super. Nie czytaj nic, bo wiesz każda sytuacja jest inna i każdy organizm. Nie masz co porównywać się z innymi przypadkami. Musisz wierzyć, że Twoja kruszynka jest silna :)

    27 lat, pierwsza fasolka :)
    Kolejna wizyta 27.04.2017 godz. 17:30
    rg50skjo5rku753a.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny!
    Mam wyrzuty sumienia że nie wierzę w tą fasolke a ja poprostu tak bardzo boję się cieszyć bo mam wrażenie że zaraz jak tylko powiem że już za kilka miesięcy zostanę mama:) okaże się że gin befzie miała dla mnie złe wiadomości, więc dziś pewnie pierwsze co zrobię po wejściu do gabinetu powiem żeby zrobiła usg zanim popatrzy na badania...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka. Rozumiem, ze sie boisz. Ja tez bym sie bala cieszyc. Wierze jednak, ze wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka skarbie, ja tez się bałam cieszyc na poczatku.
    I jestem tą która przyrostów nigdy nie sprawdzała - jest mnóstwo takich kobiet, które rozwój ciąży obserwują tylko na podstawie usg. Wierzę w Twoją fasolę i że bedzie wszystko dobrze!

    Kuchcinka śliczna fasolka - to kiedy będziemy podziwiac serduszko?

    Ja się zapisałam wczoraj na połówkowe do mojego stałego gina w Polsce, na 12 kwietnia, to będzie 18t3dz - trochę wcześnie, ale chcę żeby mąż mógł iść ze mną a on tylko w tym tygodniu będzie ze mną w Pl.

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek,
    Ja cos mam strasznie zajęty dzien jak codziennie ostatnio
    Ale zaglądam i trzymam kciuki !

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viriki wrote:
    Bajka skarbie, ja tez się bałam cieszyc na poczatku.
    I jestem tą która przyrostów nigdy nie sprawdzała - jest mnóstwo takich kobiet, które rozwój ciąży obserwują tylko na podstawie usg. Wierzę w Twoją fasolę i że bedzie wszystko dobrze!

    Kuchcinka śliczna fasolka - to kiedy będziemy podziwiac serduszko?

    Ja się zapisałam wczoraj na połówkowe do mojego stałego gina w Polsce, na 12 kwietnia, to będzie 18t3dz - trochę wcześnie, ale chcę żeby mąż mógł iść ze mną a on tylko w tym tygodniu będzie ze mną w Pl.

    Ja gdyby nie ta beta to całkiem inaczej bym patrzyła na ciąże... Co prawda mój strach potęguje obciążenie genetyczne pewna choroba od strony męża.. I na nic tłumaczenia że zdążyło się tylko raz i nikomu się nie powtórzyło ale ja się boję...

    A też bym zrobiła usg tak jak ty też bym chciała by mąż był przy tym:)

    No nic co do mnie trzeba czekać wziąść się w garść i brać wszystko na klate bo co innego pozostaje

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 16 marca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja gdyby nie ta beta to całkiem inaczej bym patrzyła na ciąże... Co prawda mój strach potęguje obciążenie genetyczne pewna choroba od strony męża.. I na nic tłumaczenia że zdążyło się tylko raz i nikomu się nie powtórzyło ale ja się boję...

    A też bym zrobiła usg tak jak ty też bym chciała by mąż był przy tym:)

    No nic co do mnie trzeba czekać wziąść się w garść i brać wszystko na klate bo co innego pozostaje

    Będę mocno trzymać kciuki za Fasolkę :) to silna dzidzia wiec pewnie pięknie się rozwija. :*:*:*

    Hym.. po Twoich doświadczeniach jak kiedyś będzie mi dane być w ciazy (naprawdę zaczynam wątpić) to zrobię tylko raz betę.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia ja gdyby wiedziała że tak u mnie będzie to faktycznie zrobiłabym tylko raz albo w ogóle bo wiesz gdyby faktycznie beta wyszla zle i na dniach bym poroniła to ok wiedziałam czego się spodziewac a teraz to ja nie ciesze sie z tego że jest serduszko, tylko czekam na wyrok ze przestało bić... bo w końcu ta beta musi coś oznaczac...

    aha no i życze ci z całego serca zebyś szybciutko zaszła w ciążę

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola widze ze nie tylko ja zaczynam watpic ze uda mi sie zajsc dzis wizyta u gina wieczorem a ja juz nie moge sie skupic i tylko mysle gdzie sa pecherzyki ze i tak napewno sie nie uda kurcze zawsze cos

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
‹‹ 2164 2165 2166 2167 2168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ