X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka rewelacja <3 nie denerwuj się już tak, wrzuć na luz, leż i czekaj :* będzie dobrze, tyle masz kciuków zaciśniętych że nie ma innej opcji:)

    Dombrusia, Ink@ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    tzn w piątek za tydzień nastepna wizyta:) a co do tych badań to oni nie zauwazyli, ale ja im powiedziałam, nie umiałam inaczej, i powiedzili trudno ich strata że sie zagapili :)
    No i dobra och strata mogli gamonie patrzeć co robią ale to już nie Twój problem :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 12:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mogę na spokojnie wypić kawę przed pracą :-) odetchnęłam z ulgą :-) ja jutro mam 21dc idę od razu po pracy oznaczać progesteron i później we wtorek ciekawa bardzo jestem jak teraz @ przyjdzie ale czuję że jak w zegarku o ile nie wcześniej :-/ tak czy siak jak do przyszłej niedzieli @ nie będzie robimy test co by mieć pewność

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka super ekstra fantastycznie! GRATULACJE!!! :D

    Marlena nic nie czytaj nie warto ;)

    Marlena24, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    A co do HSG to wolę własnie nie czytać wszytskich opinii, bo niektóre piszą że bardzo boli (przy niedrożnych) więc mam straszne obawy, ale staram się o tym nie myśleć.
    Mam nadzieję że będą drożne, a w szczególności lewy, na którym zwykle mam owulację.
    No szkoda się nakręcać bo jak sobie wykręcisz ze to boli to tak faktyczne będzie więc nie czytaj czy boli czy nie sama po sobie zobaczysz nie ma co gdybać :-)

  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena po hsg rachu ciachu i będziesz w ciąży i tego się trzymajmy!!

    BAJKA! bardzo się cieszę, kamień z serca i dalej trzymam kciuki - ale już wyluzuj i nie stresuj dziedzica :)

    Wojcinka, Bajkaaa, Marlena24 lubią tę wiadomość

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, po prostu bajecznie!!! gratuluje! Ja mam wizyte jutro o 12. mam nadzieje, ze dowiem sie czegos konkretnego, albo w jedna albo w druga strone - najgorsza niepewnosc.

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek wrote:
    Bajka, po prostu bajecznie!!! gratuluje! Ja mam wizyte jutro o 12. mam nadzieje, ze dowiem sie czegos konkretnego, albo w jedna albo w druga strone - najgorsza niepewnosc.
    Przypomnisz który masz teraz tydzień i dzień ciąży?

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek wrote:
    Bajka, po prostu bajecznie!!! gratuluje! Ja mam wizyte jutro o 12. mam nadzieje, ze dowiem sie czegos konkretnego, albo w jedna albo w druga strone - najgorsza niepewnosc.
    U Ciebie też będzie napewno dobrze wiadome każda z nas by chciała mieć od razu wysoka bete z idealnym przyrostem każda by chciała mieć książkową ciążę ale każda jest inna i między innymi po to jest forum żeby właśnie się wspierać niekiedy w gorszych momentach po to tu wszystkie jesteśmy :-)

    Lili91 lubi tę wiadomość

  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka super wieści! Bardzo sie ciesze <3

    Charlutek u Ciebie tez bedzie wszystko dobrze, zobaczysz :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj zaczął się 7 tydzień - 6t0d.

    Marlena24, Ink@ lubią tę wiadomość

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 17:14

    Marlena24, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje wszystkim i za to to ze wierzycie w moja fasolke i za to że czytacie te moje wypociny bo wiem że jestem nieznośna...

    Charlutek - uwierz mi jak moja fasolka zyje i ma się dobrze to u ciebie nie ma innego wyjścia musi być dobrze!! koniecznie napisz jutro po wizycie :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Hej:)
    wszystko dobrze fasolka rośnie zaraz ustawiam suwaczek:) dziś mój cud ma 5,5 mm serducho bije nie wiem jak szybko bo nie mówiła, ale powiedziała ze mam az tak się nie denerwować, dostałam dalej leki, za tydz w piatek kolejna wizyta powiedziała ze wszystko jest dobrze ale dalej traktujemy jako ciąże zagrożoną ale jest :) kamień z serca :)
    Cudownie :) <3

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    dziękuje wszystkim i za to to ze wierzycie w moja fasolke i za to że czytacie te moje wypociny bo wiem że jestem nieznośna...

    Charlutek - uwierz mi jak moja fasolka zyje i ma się dobrze to u ciebie nie ma innego wyjścia musi być dobrze!! koniecznie napisz jutro po wizycie :)
    Piękny suwaczek ahhh :-* cieszę się Twoim szczęściem :-) normalnie tak mnie rozpiera że bym se siknela na testa hahaha tylko raz że za wcześnie a dwa i tak będzie jedna kreska nie ma kiedy leżeć godzinę do góry tyłkiem jak takie popaprane zmiany :-/ to nic poczekam cierpliwość cecha Bogów :-) nie teraz to w następnym cyklu kiedyś się napewno uda

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje:*

    ja nie trzymałam nóg w górze wręcz przeciwnie, ja byłam za każdym razem u góry więc niby najgorsza pozycja do zajscia w ciąże, ale życze wam aby stres związany z tym czy zaszyście w ciąze przeszedł w delikatniutką obawe o dobrze rozwijającą się ciąże, bo nie ukrywajmy, każda się boi ale czas przejsc do nastepnego etapu czyli ciąża:)

    naprawde wam tego życze :)

    Lili91 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa piękny suwaczek :)

    Ink@ lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Bajkaaa piękny suwaczek :)


    dziękuje już 2 dni temu wybrałam haha :P ale czekałam do dzisiaj z ustawieniem :)

    Marlena24, Wojcinka, Ink@ lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka cudowne wieści super cieszę się teraz odpoczywaj i dbaj o siebie i wszystko pięknie będzie :)

    Charlutek u Ciebie też będzie dobrze daj nam znać po wizycie :)

    Dombrusia zdrówka dla mamy dużo niech szybko wraca do zdrowia tylko niech nie przesądza z tym chodzeniem ma świeże szwy :):)

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
‹‹ 2167 2168 2169 2170 2171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ