X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 16 marca 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Ja już po lekarzu sa dwa piękne pecherzyki tylko na niedroznym więc w tym miesiącu działamy naturalnie sprawdzę czy okłady okłady borowiny coś dadzą hi hi pewnie nie ale co tam
    Kurka, kiepsko ze po złej stronie:( ale kto wie, może te okłady zadziałają. Dziecko ze stycznia tez dobrze brzmi:)

    Pamiętaj, ze może być tak jak u Kuchcinki, niby odpuszczone a ciąża jest :)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 16 marca 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :*
    przepraszam, ale totalnie nie mam teraz czasu na forum :( wiem, że będę musiała nadrabiać gdzieś od 14-15tego marca i zacznę jak tylko będę miała wolny czas, póki co ciągle z mężem i ciężko mi znaleźć wolną chwilę na komputer. W pracy czasem was podczytywałam, ale teraz też nie mam kiedy, znowu jestem sama, dwie koleżanki są na urlopach a ja w tym roku nie brałam jeszcze ani jednego dnia wolnego.
    Chciałam wam tylko powiedzieć, że naprawdę nie wiem o co chodzi, moje testy owu to jakaś totalna porażka, dwa dni temu pisałam wam i chyba jakieś zdj. wstawiałam PRAWIE pozytywnego, wczoraj kreska już była mniej widoczna a dziś z kolei jeszcze bardziej widoczna niż przedwczoraj, ale jednak nie pozytyw. NIC Z TEGO NIE ROZUMIEM. NIC. Wg mnie i ovufriend (ovufriend jednak przerzucił mi owu z 9dc na 13dc) owu była 4 dni temu ale testy owu wskazują... sama nie wiem na co. PO RA ŻKA.
    Muszę iść na monitoring chyba bo kompletnie nie wiem o co chodzi.

    Edit: może te zioła mi zrąbały cykl czy co... no i gdyby nie testy owu, to byłabym przekonana, ze owu już za mną a tak to ciągle czekam, bo jestem ciekawa, jak zioła zadziałają na mój cykl... i czy faktycznie owulacja była wcześniej czy jednak dopiero będzie... kurna, no takiego cyklu jeszcze nie miałam

    Dobranoc :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 23:13

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 16 marca 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Ewelina no niestety tak jak mówiłyśmy to było do przewidzenia, ALE przynajmniej masz miesiąc na totalny luz, relaks i nie myślenie o staraniach :D :) korzystaj z tego ile wlezie, nie prowadź wykresu itd i bzykaj się z mężem jak króliczki dla zabawy hehe myśle ze jak fajnie do tego podejdziecie to może być dla Was na prawdy fajny miesiąc ♥️

    Podpisuje sie pod tym jak najbardziej :) dobrze wam zrobi na pewno taki miesiąc większego luzu, bez stresu, z mnóstwem seksu dla przyjemności i tego życzę :) a następny pewnie bedzie juz z pęcherzykiem po droznej stronie <3

    U mnie ovu pewnie lada chwila, nie wiem kiedy dokładnie ale póki seksik jest to nie muszę wiedziec :) mam nadzieje na super prezent na urodziny, zobaczymy :)

    Olcia a jak u Ciebie? W tym cyklu przerwa od clo? Na monitoring sie wybierasz?

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 17 marca 2017, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili91 wrote:
    Podpisuje sie pod tym jak najbardziej :) dobrze wam zrobi na pewno taki miesiąc większego luzu, bez stresu, z mnóstwem seksu dla przyjemności i tego życzę :) a następny pewnie bedzie juz z pęcherzykiem po droznej stronie <3

    U mnie ovu pewnie lada chwila, nie wiem kiedy dokładnie ale póki seksik jest to nie muszę wiedziec :) mam nadzieje na super prezent na urodziny, zobaczymy :)

    Olcia a jak u Ciebie? W tym cyklu przerwa od clo? Na monitoring sie wybierasz?
    tak idę na monitoring we wtorek. Ciekawa jestem co tam u mnie. Czy pecherzyki nadal strajkują bez wspomagania ? W sumie bym się nie zdziwiła, chodź przykro mi będzie :(

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 17 marca 2017, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 12:04

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 17 marca 2017, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Co to są te okłady z borowiny

    Kiedyś wyczytałam ze dziewczyny przy niedroznych jajowodach stosowały okłady borowinowe takie plastry na brzuch i niby borowina ma rozpuszczac niby zrosty ale czy tak faktycznie jest nie wiem

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 17 marca 2017, 04:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Ewelina no niestety tak jak mówiłyśmy to było do przewidzenia, ALE przynajmniej masz miesiąc na totalny luz, relaks i nie myślenie o staraniach :D :) korzystaj z tego ile wlezie, nie prowadź wykresu itd i bzykaj się z mężem jak króliczki dla zabawy hehe myśle ze jak fajnie do tego podejdziecie to może być dla Was na prawdy fajny miesiąc ♥️


    Dokładnie taki mam plan reszta przed chwilą go wcielilam w życie :) biorę się od dziś za ćwiczenia i nie patrzę na nic

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 17 marca 2017, 04:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mój gin zmienił clo na aromek muszę poszukac co to jest ale od następnego cyklu będę brała zobaczymy jak zadziała

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 17 marca 2017, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Mi mój gin zmienił clo na aromek muszę poszukac co to jest ale od następnego cyklu będę brała zobaczymy jak zadziała

    Przykro mi Ewelinko... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Trzymam kciuki <3

    Kate dostałam okres, już nawet się kończy powoli ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateA92 wrote:
    Hej wszystkim ! :)

    Przepraszam Was, że tak rzadko tu bywam i ciągle jestem w tyle.. czasu mi brakuje. Doba ma stanowczo za mało godzin :P

    Co tam u Was słychać? Trzymacie się jakoś moje dzielne staraczki ? :* mimo, że nieraz jestem w tyle i nie zawsze wiem co u kogo, ale naprawdę o Was myślę ! Pamiętam o Was <3 i cały czas trzymam za Was kciuki !

    Zuza33 dostałaś już Ty ten okres ? Bo test był negatywny z tego co kojarzę...

    Bianka87 jak u Ciebie ? Rozpoczeliscie starania już tak pełną parą po ostatniej stracie.. ? Jak się czujesz ?

    Bluebell1984 Ty dalej czekasz na męża? Czy już może wrócił a ja nie doczytałam? (Co ostatnio mi się zdążą bardzo czeato)

    Dombrusia Jak te Twoje długie cykle ? Dalej takie długie? Gin coś zaczął działać w tym kierunku aby je skrócić i wyregulowac ? Wybacz, Jeśli pisałaś ale nie jestem n bieżąco i potrzebuje jakiegoś streszczenia :P

    Ewelina2605 widzę, że w tym cyklu owu po niedroznej stronie, Tak? No szkoda.. Ale może faktycznie taki cykl na odpoczynek psychiczny dobrze Wam zrobi ;) trzymam kciuki aby kolejny cykl był już z owu po droznej stronie ;)

    Isi_87, Lili91, Marlena24, Sheerah, Wiktoria jak u Was ? Na czym stoimy ? Nie wiem czemu ale nie kojarzę u Was która z jakimi problemami się boryka.. wstyd się przyznać ale pisze otwarcie. Ehh muszę stanowczo zacząć tu częściej zaglądać :/ wybaczcie

    Mye jak Ty się trzymasz ? Ostatnio jak byłam tu i czytałam To byłaś na etapie zatapiania smutków.. pomogło trochę? Mam nadzieję, że się nie zalamalas i wstałaś i walczysz ze zdwojoną siłą :) byłaś już na jakiejś kolejnej wizycie ? Jakieś badania ?

    Myszeczka89 jak po poronieniu? W sensie takim psychicznym ? No i medycznym też jak cykle ? Takie jak wcześniej? Bardzo przeżyłam Twoja i Bianki stratę... mam nadzieje, że już nigdy nie przezyjecie czegoś podobnego.. tfu tfu ! Że ŻADNA z nas tu tego już nie przeżyje. Poza tym widzę, że to Ty kolejna do testowania :) jakieś przeczucia? :)

    Olciaa Ty zaczęłaś przygodę z clo ? Dobrze kojarzę? Ostatni miesiąc się nie udał.. A jakie plany na ten cykl ? Dalej clo ?

    Szygas jak tam u zonki ? Te ciaze biochemiczne lekarka potwierdzila ? Bo chyba tam beta wyszla malutka wiec raczej ciazy nie bylo, co ? Jakie teraz plany ? Jakieś teorie czy pomysły ma gin ?


    Jeszcze raz Was przepraszam, że tak nie na bieżąco jestem... potrzebuje czasem jakiegoś streszczenia :P bo często gdy mam chwilę czasu to tracę go na nadrabianie (I to często nie zdążę wszystkiego nadrobic) a czasu już na pisanie nie mam. Muszę jakoś się bardziej zorganizować i trochę więcej czasu wygospodarowac i Wam poświęcać. W weekendy to najbardziej w tyle jestem bo mąż w domu i często czas razem spędzamy odcięci od telefonów i Internetu
    Hej, nie nie rozpoczęliśmy w zasadzie w ogóle, myśle ze w maju pójdziemy pełna para a narazie to takie bez starań. :)

  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 17 marca 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Ja już po lekarzu sa dwa piękne pecherzyki tylko na niedroznym więc w tym miesiącu działamy naturalnie sprawdzę czy okłady okłady borowiny coś dadzą hi hi pewnie nie ale co tam
    Kochana szkoda ze akurat piękne pęcherzyki sa po niedroznej stronie, ale nie martw sie następny cykl będzie należą do was i koniecznie użyj tych okladow ;)

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5250 6082

    Wysłany: 17 marca 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje kochane :) u nas w dalszym ciągu starania zawieszone :) teraz czekam na @ przyjdzie pod koniec tego lub na początku następnego tygodnia, od nowego cyklu postanowiłam wziąć się za siebie tzn ćwiczenia,dieta i zapisuje się na zabiegi na skórę. Wybieramy się na wakacje i muszę jakoś wyglądać :) hehe
    Oczywiście stwierdziłam też że będę częściej do was zaglądać bo bardzo mnie cieszy wasze szczęście :) wasze pozytywne testy :) także moje pytanie brzmi... Czy przyjmiecie pod skrzydła swoją stara niestarajaca się narazie koleżankę? :)
    Życzę wam miłego dnia :)

    Bluebell1984, Lili91, Ink@, sheerah24 lubią tę wiadomość

    age.png
    28.06.2022 FET 4BA 🙏 Accofil, encorton, neoparin, embrioglue
    👶4dpt ⏸️ beta 11.50mlU
    prog. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU prog. 30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU prog. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU prog.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU prog.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    👶7w1d CRL 1.21cm FHR 144 bpm
    👶8w4d CRL 2.02cm FHR 163 bpm
    👶9w0d CRL 2.35cm FHR 173 bpm
    👶11w1d CRL 4.76cm FHR 173 bpm
    👶 12w0d prenatalne + pappa- ok
    👶16+4 158g szczęścia
    👶20+0 połówkowe 347g szczęścia FHR150
    👶29+0 prenatalne 1280g
    👶33+4 2076g
    👶37+4 3000g
    👶38+4 3230g
    CC 39+1 3760g 57cm ❤️
    ❄️4BB
    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caroline29 wrote:
    Kochana szkoda ze akurat piękne pęcherzyki sa po niedroznej stronie, ale nie martw sie następny cykl będzie należą do was i koniecznie użyj tych okladow ;)

    Kochana uzywam tych okladow ale tylko doowulacji a wczoraj w 9dc moj pecherzyk mial 20mm a nastepny 17 a po droznej 13 mm wiec moze w weekend bedzie owu to juz nie bede uzywala troche szkoda tego pecherzyka ale trudno w tym cyklu odpoczywam tzn bzykam sie z mezem ale nie zamierzam myslec o ciazy dlatego za cwiczenia sie biore chce troche o kondycje zadbac. Wiecie co ten nowy lek aromek to czytam ze jest tez stosowany na raka piersi u kobiet

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Hej moje kochane :) u nas w dalszym ciągu starania zawieszone :) teraz czekam na @ przyjdzie pod koniec tego lub na początku następnego tygodnia, od nowego cyklu postanowiłam wziąć się za siebie tzn ćwiczenia,dieta i zapisuje się na zabiegi na skórę. Wybieramy się na wakacje i muszę jakoś wyglądać :) hehe
    Oczywiście stwierdziłam też że będę częściej do was zaglądać bo bardzo mnie cieszy wasze szczęście :) wasze pozytywne testy :) także moje pytanie brzmi... Czy przyjmiecie pod skrzydła swoją stara niestarajaca się narazie koleżankę? :)
    Życzę wam miłego dnia :)


    Kochana co za pytanie Ty caly czas jestes w naszej bandzie :):)

    Marlena24, Paula24, Ink@ lubią tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Cześć Paula :)

    Te okłady z borowiny naprawdę działają? W sensie ktoś gdzieś to udowodnił? Bo takie dziwne mi się wydaje

    A wiecie na wyregulowanie cyklu tzn żeby był normalny 28-30 dni to ja brałam inofolik albo inofem ten tańszy w każdym razie, i to się bierze saszetke dziennie to jest kwas foliowy z czymś tam jeszcze, i ja do dni płodnych piłam po dwie saszetki hehe bo wyczytałam że inne dziewczyny tak robią :) No w każdym razie o ile nie bierzecie nic na regulowanie cykli to polecam kosztuje 60 zł 60 saszetek ale wydaje mi się że gdyby nie to to moje cykle były by od 27 do 38 dni bo tak miewalam kiedyś więc jakby któraś chciała to warto spróbować

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Cześć Paula :)

    Te okłady z borowiny naprawdę działają? W sensie ktoś gdzieś to udowodnił? Bo takie dziwne mi się wydaje

    A wiecie na wyregulowanie cyklu tzn żeby był normalny 28-30 dni to ja brałam inofolik albo inofem ten tańszy w każdym razie, i to się bierze saszetke dziennie to jest kwas foliowy z czymś tam jeszcze, i ja do dni płodnych piłam po dwie saszetki hehe bo wyczytałam że inne dziewczyny tak robią :) No w każdym razie o ile nie bierzecie nic na regulowanie cykli to polecam kosztuje 60 zł 60 saszetek ale wydaje mi się że gdyby nie to to moje cykle były by od 27 do 38 dni bo tak miewalam kiedyś więc jakby któraś chciała to warto spróbować
    Nigdzie nie jest udowodnione jedynie co kobiety ktore stosowaly opisywaly swoje historie moze i dziwne ale jezeli nie szkodzi to czemu nie sprobowac ja mam jajowod niedrozny i niby owulacje mam a ciazy nie ma wiec wszystkiego probuje

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 12:58

    Paula24 lubi tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5250 6082

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    Ja kiedyś piłam inofem ale nirreguralnie. Ale muszę do tego powrócić może też mi się ładnie skroca cykle. Na razie ostatni miałam 37 dniowy ;(
    Paula super że wrocilas. Fajnie że teraz do tego na luzie podchodzisz i cieszysz się czasem spędzonym z Synem. Myślę że zaniedlugo w tym najmniej spodziewanym momencie bedziesz po raz drugi Mamcia ;)
    Bardzo bym chciała :) ale nic na siłę ;) zbieram się do pracy.

    age.png
    28.06.2022 FET 4BA 🙏 Accofil, encorton, neoparin, embrioglue
    👶4dpt ⏸️ beta 11.50mlU
    prog. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU prog. 30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU prog. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU prog.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU prog.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    👶7w1d CRL 1.21cm FHR 144 bpm
    👶8w4d CRL 2.02cm FHR 163 bpm
    👶9w0d CRL 2.35cm FHR 173 bpm
    👶11w1d CRL 4.76cm FHR 173 bpm
    👶 12w0d prenatalne + pappa- ok
    👶16+4 158g szczęścia
    👶20+0 połówkowe 347g szczęścia FHR150
    👶29+0 prenatalne 1280g
    👶33+4 2076g
    👶37+4 3000g
    👶38+4 3230g
    CC 39+1 3760g 57cm ❤️
    ❄️4BB
    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:15

    Marlena24, sheerah24 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Cześć Dziewczynki :)
    Wróciłam wczoraj po 22, smarkam, kicham i walczę o życie :P i muszę dzisiaj być w pracy bo mam jakieś najważniejsze szkolenie świata z prawa handlowego. Czuję się jak kupa, ale mam w planach po pracy ogarnąć jakiś rosołek, bo jutro muszę być na nogach.

    Bajka - ogromnie się cieszę, że wszystko jest ok :) ja też po Twojej historii zrobię tylko 1 betę, albo nie będę jej robiła w ogóle ;)

    Marlena, super że masz już w poniedziałek HSG, będzie już z głowy :) nie czytaj za duzo o tym :) ból jest podobno do zniesienia i trwa kilkanaście sekund - tego się trzymajmy ;)

    Kate - moj mąż wraca w przyszłym tygodniu w końcu :D

    Ja dzisiaj miałam odebrać moje wyniki, ale nie chce taka zasmarkana między ciężarnymi się kręcić, więc chyba odbiorę w poniedziałek.


    Zdrowka zycze :)

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
‹‹ 2169 2170 2171 2172 2173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ