X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Paula super ze wróciłaś, zostań tu z nami niezależnie czy sie starasz aktywnie czy nie :) super plan zeby sie wziąć za siebie, wiosna to najlepszy czas na to. Ja od stycznia chodzę na siłownie i muszę powiedzieć ze samopoczucie od razu inne.

    Kate nie miej wyrzutów ze czegoś tam u nas niedoczytalas czy nie pamiętasz bo wszystkie wiemy ze przy maluszku doba krótka i nie zawsze jest czas na wszystko. Jesli chodzi o mnie to ja tez jestem po poronieniu (w 10 tyg sie dowiedziałam ze zarodek przestał sie rozwijać juz koło 8 tyg) wiec musiałam miec łyżeczkowanie. Teraz trwa mój 2 cykl po poronieniu (albo 3, nie wiem jak to liczyć). Owu na dniach i mam nadzieje ze na początku kwietnia bede miała piękny prezent na urodziny :) a jak Twoj Fabianek? Czytałam ze matę edukacyjna kupiliście, lubi na niej czas spędzać?

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemaneczko :-)
    Bajka cudne wieści! Fasolka walczy i to jest najważniejsze :* uważaj teraz bardzo na siebie ;)
    Bluebell Ty w łóżku powinnas lezec nie na szkoleniu! Prosze mi potem ładnie rososłek zjeść! :)
    Ewelinka słuchaj a Ty słyszałaś, że są zioła na zrosty, które stosują kobiety z niedrożnym jajowodem? Nie wiem, na ile to działa, ale może nie zaszkodzi spróbować ;)
    Kate u mnie psychika raczej wróciła do normy, ale jak sobie wyobrażam, że gdybym wtedy nie poroniła, to już prawdopodobnie miałabym brzuszek, to mi się trochę przykro robi, no ale cóż cycki do przodu i walczymy ;)
    Co do przeczuć... co ma być to będzie :) jeśli się uda to myślę, że w moim przypadku dzięki ziółkom ojca Sroki ;)

    Bluebell1984, sheerah24 lubią tę wiadomość

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:15

    sheerah24 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:16

    uwo93e3kugumthmw.png
  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 12:04

    Bluebell1984, myszeczka89, Paula24 lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheerah. Z tego co pamiętam to Twoje kreski były bardzo blade i nie widziałam „prawie pozytywu”. Mogę się jednak mylić, bo aż tak dokładnie nie pamiętam. W poprzednich cyklach miałaś pozytywne testy owu?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszeczka89 wrote:
    Siemaneczko :-)
    Bajka cudne wieści! Fasolka walczy i to jest najważniejsze :* uważaj teraz bardzo na siebie ;)
    Bluebell Ty w łóżku powinnas lezec nie na szkoleniu! Prosze mi potem ładnie rososłek zjeść! :)
    Ewelinka słuchaj a Ty słyszałaś, że są zioła na zrosty, które stosują kobiety z niedrożnym jajowodem? Nie wiem, na ile to działa, ale może nie zaszkodzi spróbować ;)
    Kate u mnie psychika raczej wróciła do normy, ale jak sobie wyobrażam, że gdybym wtedy nie poroniła, to już prawdopodobnie miałabym brzuszek, to mi się trochę przykro robi, no ale cóż cycki do przodu i walczymy ;)
    Co do przeczuć... co ma być to będzie :) jeśli się uda to myślę, że w moim przypadku dzięki ziółkom ojca Sroki ;)

    Tak kochana wiem ze sa ale ja biore leki na stymulacje i nie chcialabym dodatkowo jakis ziol brac bo nie wiem jak z lekami zareaguja

    A koszt 5 plastrow to jakies ok 10 zl i robi sie je po zakonczeniu @ do owulacji na cykl zuzyje jakies 8 plastrow to 20 zl na miesiac

    Moze te ziola byly by lepsze ale po ostatniej torbieli boje sie ich brac pilam ojca sroke i nie wiem czy po tym mi sie ta torbiel nie zrobila

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 17 marca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate nie ma Ci co byc głupio, masz najlepsze wytłumaczenie na świecie zeby nie byc tu na bieżąco hehe :) mi tez jest czasami przykro jak sobie pomyśle ze połowa ciąży byłaby juz za mną gdybym nie poroniła, ale wiem tez ze nic z tym nie moge juz zrobic, jedynie czekać na kolejna ciąże, tym razem z happy endem.

    Myszeczka a ty juz za tydzień testujesz! Trzymam kciuki zeby były dwie kreski <3

    myszeczka89 lubi tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 17 marca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili91 wrote:
    Kate nie ma Ci co byc głupio, masz najlepsze wytłumaczenie na świecie zeby nie byc tu na bieżąco hehe :) mi tez jest czasami przykro jak sobie pomyśle ze połowa ciąży byłaby juz za mną gdybym nie poroniła, ale wiem tez ze nic z tym nie moge juz zrobic, jedynie czekać na kolejna ciąże, tym razem z happy endem.

    Myszeczka a ty juz za tydzień testujesz! Trzymam kciuki zeby były dwie kreski <3

    Zobaczysz juz niedlugobedziesz miala swojego malego skarba w brzuszku :)

    Lili91 lubi tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 17 marca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 12:04

    Lili91 lubi tę wiadomość

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 17 marca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszeczka89 wrote:
    Siemaneczko :-)
    Bajka cudne wieści! Fasolka walczy i to jest najważniejsze :* uważaj teraz bardzo na siebie ;)
    Bluebell Ty w łóżku powinnas lezec nie na szkoleniu! Prosze mi potem ładnie rososłek zjeść! :)
    Ewelinka słuchaj a Ty słyszałaś, że są zioła na zrosty, które stosują kobiety z niedrożnym jajowodem? Nie wiem, na ile to działa, ale może nie zaszkodzi spróbować ;)
    Kate u mnie psychika raczej wróciła do normy, ale jak sobie wyobrażam, że gdybym wtedy nie poroniła, to już prawdopodobnie miałabym brzuszek, to mi się trochę przykro robi, no ale cóż cycki do przodu i walczymy ;)
    Co do przeczuć... co ma być to będzie :) jeśli się uda to myślę, że w moim przypadku dzięki ziółkom ojca Sroki ;)
    Myślicie ze te zioła o. Sroki w ogóle działają?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 17 marca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przekonana, ze za niedługo wszystkie z was zakreskują :)

    EWELINKA a tobie lekarz nie proponowal zabiegu, zeby udrożnic jajowód? Przepraszam jeśli nie doczytalam calej historii twojej

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 17 marca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate ja w tym cyklu odpoczywam od clo. Jestem pewna obaw czy bez clo cokolwiek urośnie :(

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 17 marca 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viriki wrote:
    Ja jestem przekonana, ze za niedługo wszystkie z was zakreskują :)

    EWELINKA a tobie lekarz nie proponowal zabiegu, zeby udrożnic jajowód? Przepraszam jeśli nie doczytalam calej historii twojej

    Spoko ja mialam w pazdzierniku laparoskopie i probowal ale nie dalo rady ze trzy razy probowal pod xisnienien cos tam zrobic ale nie wyszlo w sumie to nawet on nie wie co z nim nie tak bo mowi ze wszystko ladnie wyglada tylko jest zwezony dosc mocno i przez to jest niedrozny lekarz nie widzial zadnyxh zrostow nic widocznie z takim sie urodzilam

    Viriki lubi tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 17 marca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Kate ja w tym cyklu odpoczywam od clo. Jestem pewna obaw czy bez clo cokolwiek urośnie :(

    Co do ziol o sroki to na internexiw jest duzo wypowiwdzi kobiet ktoeym sie udalo wiec moze cos w tym jest

    A slyszalam ze po odstawieniu clo tez jeszcze jakis czas dziala wiec mysle ze u Ciebie bedzie dobrze :)

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 17 marca 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Myślicie ze te zioła o. Sroki w ogóle działają?
    Dam znać za tydzien ;)

    olciaa lubi tę wiadomość

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 17 marca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Zobaczysz juz niedlugobedziesz miala swojego malego skarba w brzuszku :)

    I ty tez kochana, na pewno :) we wszystkie nas wierze i jestem pewna ze do końca roku wszystkie juz będziemy w ciąży :) nawet Kuchcinka troche sie ostatnio broniła ale i ja dopadło :D juz nas w sumie niewiele zostało wiec damy rade :)

    Olcia ja tam mysle ze u Ciebie mimo ze cykl bez clo to bedzie ładny pęcherzyk, zobaczysz!

    myszeczka89, Wojcinka, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 17 marca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Co do ziol o sroki to na internexiw jest duzo wypowiwdzi kobiet ktoeym sie udalo wiec moze cos w tym jest

    A slyszalam ze po odstawieniu clo tez jeszcze jakis czas dziala wiec mysle ze u Ciebie bedzie dobrze :)
    Tylko, ze ja brałam je bardzo krótko bo 2 cykle zaledwie. W tym 1 cykl z dawka w ogóle nie trafiona :( we wtorek będę wiedzieć wszystko. Jeszcze tylko (aż) 5 dni niepewności

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 17 marca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Tylko, ze ja brałam je bardzo krótko bo 2 cykle zaledwie. W tym 1 cykl z dawka w ogóle nie trafiona :( we wtorek będę wiedzieć wszystko. Jeszcze tylko (aż) 5 dni niepewności


    Olcia to nic ze krotko zobaczysz we wtorek piekny pecherzyk :)

    olciaa lubi tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 17 marca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 12:04

    olciaa lubi tę wiadomość

‹‹ 2170 2171 2172 2173 2174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ