X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaa ja tez trzymam kciuki za pęcherzyki i za wasz cykl aby byl owocny ;)
    Bluebell zdrówka , aby na dobre cie nie rozlozylo, zafunduj sobie na wieczór porzadna dawkę % ( moze byc amol ) cieszę sie ze w końcu mąż wraca ;)

    Bluebell1984, olciaa lubią tę wiadomość

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 12:04

  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny, wrocilam od lekarza, na szczescie wszystko w porzadku! Lekarka powiedziala, ze wszystko piekne i ksztaltne (pecherzyk, zarodek i co tam jeszcze jest;)) I co najwazniejsze - widzialam serduszko! Ustawiam suwaczek :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2017, 14:20

    Bluebell1984, Lili91, Annie1981, myszeczka89, olciaa, Natka2, Bajkaaa, Ink@, Viriki lubią tę wiadomość

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateA92 wrote:
    Dziewczyny czy ktoras zna jakis cudowny lek/sposób na opryszczke wargowa? Co co działa przeciwwirusowo... wyszło mi zimno :( I bardzo się boję, że zarazę małego :( A to niebezpieczne dla malutkich dzieci
    Na opryszczke, to chyba najlepsza najzwyklejsza masc cynkowa...

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:16

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:16

    uwo93e3kugumthmw.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek dobre wieści ;) cieszę sie ;)co dostalas za leki, luteine ?

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateA92 wrote:
    Hej wszystkim ! :)

    Przepraszam Was, że tak rzadko tu bywam i ciągle jestem w tyle.. czasu mi brakuje. Doba ma stanowczo za mało godzin :P

    Co tam u Was słychać? Trzymacie się jakoś moje dzielne staraczki ? :* mimo, że nieraz jestem w tyle i nie zawsze wiem co u kogo, ale naprawdę o Was myślę ! Pamiętam o Was <3 i cały czas trzymam za Was kciuki !

    Zuza33 dostałaś już Ty ten okres ? Bo test był negatywny z tego co kojarzę...

    Bianka87 jak u Ciebie ? Rozpoczeliscie starania już tak pełną parą po ostatniej stracie.. ? Jak się czujesz ?

    Bluebell1984 Ty dalej czekasz na męża? Czy już może wrócił a ja nie doczytałam? (Co ostatnio mi się zdążą bardzo czeato)

    Dombrusia Jak te Twoje długie cykle ? Dalej takie długie? Gin coś zaczął działać w tym kierunku aby je skrócić i wyregulowac ? Wybacz, Jeśli pisałaś ale nie jestem n bieżąco i potrzebuje jakiegoś streszczenia :P

    Ewelina2605 widzę, że w tym cyklu owu po niedroznej stronie, Tak? No szkoda.. Ale może faktycznie taki cykl na odpoczynek psychiczny dobrze Wam zrobi ;) trzymam kciuki aby kolejny cykl był już z owu po droznej stronie ;)

    Isi_87, Lili91, Marlena24, Sheerah, Wiktoria jak u Was ? Na czym stoimy ? Nie wiem czemu ale nie kojarzę u Was która z jakimi problemami się boryka.. wstyd się przyznać ale pisze otwarcie. Ehh muszę stanowczo zacząć tu częściej zaglądać :/ wybaczcie

    Mye jak Ty się trzymasz ? Ostatnio jak byłam tu i czytałam To byłaś na etapie zatapiania smutków.. pomogło trochę? Mam nadzieję, że się nie zalamalas i wstałaś i walczysz ze zdwojoną siłą :) byłaś już na jakiejś kolejnej wizycie ? Jakieś badania ?

    Myszeczka89 jak po poronieniu? W sensie takim psychicznym ? No i medycznym też jak cykle ? Takie jak wcześniej? Bardzo przeżyłam Twoja i Bianki stratę... mam nadzieje, że już nigdy nie przezyjecie czegoś podobnego.. tfu tfu ! Że ŻADNA z nas tu tego już nie przeżyje. Poza tym widzę, że to Ty kolejna do testowania :) jakieś przeczucia? :)

    Olciaa Ty zaczęłaś przygodę z clo ? Dobrze kojarzę? Ostatni miesiąc się nie udał.. A jakie plany na ten cykl ? Dalej clo ?

    Szygas jak tam u zonki ? Te ciaze biochemiczne lekarka potwierdzila ? Bo chyba tam beta wyszla malutka wiec raczej ciazy nie bylo, co ? Jakie teraz plany ? Jakieś teorie czy pomysły ma gin ?


    Jeszcze raz Was przepraszam, że tak nie na bieżąco jestem... potrzebuje czasem jakiegoś streszczenia :P bo często gdy mam chwilę czasu to tracę go na nadrabianie (I to często nie zdążę wszystkiego nadrobic) a czasu już na pisanie nie mam. Muszę jakoś się bardziej zorganizować i trochę więcej czasu wygospodarowac i Wam poświęcać. W weekendy to najbardziej w tyle jestem bo mąż w domu i często czas razem spędzamy odcięci od telefonów i Internetu
    Hej fajnie że już jesteś i ogarniasz forum przy maluszku.
    Wiesz co no ostatni cykl był książkowy 29 dni :-) Ba była nawet owulacja :-) dostałam sterydy maleńka dawkę na zbicie androstendionu i glucophage na cukier który mam za niski ale rzadko go jem bo mnie żołądek od niego boli może za duża dawka bo to 1000.
    Czekam na kolejną miesiączkę powinna w przyszły weekend się pojawić się okaże w tym miesiącu napewno też miałam owulacje bo był książkowy kurzy śluz no nic zobaczymy co i jak dzisiaj była na oznaczeniu progesteronu i we wtorek znowu za miesiąc to samo w 21i 25 dc. I umawiam się z nim na maj na monitoringi:-) także jest lepiej napewno niż było. Nie wiem czego to jest zasługą ale jest lepiej nie chce też zapeszać ale mam nadzieję że coś się zmieniło na dobre :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2017, 14:31

  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate maść cynkowa albo witaminowa. Ja nieraz pasta do zebow przypalalam,poprostu ja smarowalam.

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusa wszystko jest na dobrej drodze ;)

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek wrote:
    Hejka dziewczyny, wrocilam od lekarza, na szczescie wszystko w porzadku! Lekarka powiedziala, ze wszystko piekne i ksztaltne (pecherzyk, zarodek i co tam jeszcze jest;)) I co najwazniejsze - widzialam serduszko! Ustawiam suwaczek :D
    Super wieści i widzisz po co tyle stresu ?:-) moje kochane dziewczyny w gorącej wodzie kąpane :-*:-*:-*:-*

  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caroline29 wrote:
    Charlutek dobre wieści ;) cieszę sie ;)co dostalas za leki, luteine ?
    Wiesz co, dostałam progestan czy coś takiego...

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caroline29 wrote:
    Dombrusa wszystko jest na dobrej drodze ;)
    Też tak myślę wiesz dużo mi dało inne podejście do tematu wrzuciłam troszkę na luz w pracy też mam ich gdzieś wiadome robię swoje dźwigam itd nie leżę tylko stoję 12h i macham rękami ale nie pomagam nikomu niech każdy radzi sobie sam mi nikt nie pomaga stanowiska lżejszego też nie dostałam mimo że wiedzą że się staramy o dziecko skoro tak to ja też tak. Mamy nowego faceta taki trochę....wygląda jakby go dopiero co z oddziału paliatywnego wypuścili no ale do rzeczy nie ogar totalny i mówi do mnie " Ty to jesteś taki motor napędowy tutaj widzę. Tylko ściągamy! Wiązka! Tylko Ty tak motywujesz dlatego pewnie jesteś taka chuda".....jak zem się wpier....ekhm zdenerwowala NIENAWIDZE jak mi ktoś mówi że jestem CHUDA ja nie jestem CHUDA tylko SZCZUPLA jprdl chudego to może ona ma między nogami ...i mówię tak " za krótko pracujesz żeby komentować to co się tutaj dzieje narazie jesteś na etapie nauki więc ucz się stanowiska zajmij się channelem bo nie ogarniasz za bardzo a o tym czy jestem motorniczym tyranem czy zastępca lidera pogadamy jak będziesz pracował tyle co i ja a temat mojego wyglądu nie powinien Cię interesować. Nikt nie jest idealny i nie na miejscu w Twoim wieku jest komentowanie tego czy ktoś jest szczupły czy nie szczególnie jeśli chodzi o kobietę" zamknął jape i do końca zmiany miałam spokój oczywiście jestem wredna i celowo przyspieszylam co by się troszkę kolega nam zmęczył .....

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Super wieści i widzisz po co tyle stresu ?:-) moje kochane dziewczyny w gorącej wodzie kąpane :-*:-*:-*:-*


    Oj tak, stresu, co nie miara, ale z ulgą odetchnę dopiero w 2 trymestrze. Albo i nawet wtedy nie ;) taki mały wypierdek, a juz tyle zmartwień przysparza :)

    Bajkaaa, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek. Wspaniale, gratuluję :) Zapraszamy na fioletową stronę :)

    Kate. Ja nigdy nie miałam opryszczki, ale moja siostra miała notorycznie. W końcu zaczęła pić herbatę z miodem i imbirem codziennie, profilaktycznie i przeszło. Jak miała to co miesiąc to teraz ma raz na rok.
    Także nie wiem co pomaga jak już wyskoczy, ale profilaktycznie to tak jak wyżej :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Charlutek. Wspaniale, gratuluję :) Zapraszamy na fioletową stronę :)

    Kate. Ja nigdy nie miałam opryszczki, ale moja siostra miała notorycznie. W końcu zaczęła pić herbatę z miodem i imbirem codziennie, profilaktycznie i przeszło. Jak miała to co miesiąc to teraz ma raz na rok.
    Także nie wiem co pomaga jak już wyskoczy, ale profilaktycznie to tak jak wyżej :)

    Dziękuję Annie :* Chętnie rozgoszcze sie rowniez na fioletowej, tylko w poniedzialek wracam juz do pracy, wiec pewnie nie bede miala zbytnio czasu na aktywny udzial, ale postaram sie! Wasze wsparcie jest nieocenione!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co tak czytałam o tych ziołach ojca Sroki i wiecie tam dziewczyny niektóre pisały że zamiast pomóc jest gorzej czy jest to możliwe?
    Hymmmm okłady z Borowiny....no dobra kupię plastry się obloze borowina....a co jeśli mam drozne?
    A mam pytanie nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi ( spałam tylko 4h)...no to ej...
    Jak to jest jeżeli przykładowo na usg wyjdzie pęcherzyk 16mm a np dwa dni później mam śluz kurzy to czy to znaczy że pecherzyk dojrzał na tyle że pojawil się ten płodnym śluz? Czy jak? I np powiedzmy że stosunkowalam się z przyszłym niedoszłym ojcem moich dzieci no i dajmy na to 3 razy przed owu codziennie , w owu, i np dwa dni po owu skąd mam wiedzieć że ten pecherzyk zostanie uwolniony i trafi na tego co jest w sumie podobny do mojego męża (też lyse i blade...wręcz anemiczne...czyt."plemniki") pęcherzyki duży a później okres to co bo nie czaje czy wina jest niedrozny jajowod i nie puszczą jajeczka czy za mała wielkość pęcherzyka czy żołnierze są słabe i nie mogą dotrzeć do jajka bo ślina bo śluz bo im się nie chce bo dupa nie w górze itd....mógłby mi ktoś wytłumaczyć ten mechanizm?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek wrote:
    Oj tak, stresu, co nie miara, ale z ulgą odetchnę dopiero w 2 trymestrze. Albo i nawet wtedy nie ;) taki mały wypierdek, a juz tyle zmartwień przysparza :)
    Hihi wypierdek hihi dobre ważne że jest i serduszko pracuje :-)

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 17 marca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:00

    Lili91, sheerah24, Bajkaaa, Zuza33, myszeczka89, olciaa, Bluebell1984, Viriki lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Hej kochane pochowałam się już na ciężarówkach wiec i tu się podzielę moimi dobrymi wieściami :P

    Ogolnie mam mega mega dobry dzień, nie pisałam Wam wcześniej ale przyznałysmy się pare dni temu z Paulą (moja współlokatorka) do ciąży naszemu managerowi na szkoleniu. Ogólnie strasznie nam pogratulował, powiedział ze nie miał wcześniej takiej sytuacji ze na szkoleniu ktoś zaciążył a tu aż nas jest dwie hehe ;)
    Ogólnie kilka dni czekaliśmy na decyzje z biura z Budapesztu czy możemy kontynuować szkolenie, ja bardzo zaznaczyłam ze bardzo bym chciała je kontynuować bo po macierzyńskim chce wrócić do latania i teraz bez dziecka łatwiej mi będzie taki długi kurs ukończyć. Dzisiaj dostałyśmy odp od HR ze jak chcemy moezemy kontynuować szkolenie iii.... Ze podpisują z nami już od teraz umowę o prace żebyśmy miały świadczenia macierzyńskie (i zebysmy na pewno pozneij wróciły ;) ) kumacie?! Ja nie wierze ze to się na prawdę dzieje, bo tak to miałyśmy umowę dopiero w połowie maja podpisać. Także ogólnie rozmawiałam już z tata i w trybie natychmiastowym złożyłam wypowiedzenie w jego firmie i od poniedziałku zatrudnia mnie wizz :) :) :) wszystko się wspaniałe ułożyło :)

    A i wykupiłam pakiet medyczny w luxmedzie po mega okazyjnej cenie, kupiłam pakiet partnerski dla siebie i Artura za 105 zł miesięcznie wiec śmiech! Sprawdziłam opinie ich lekarzy ginekologów w Poznaniu i z siedmiu, 4 ma na prawdę dobre oceny i kobiety chwała ich pod względem prowadzenia ciąży wiec idealnie. Pakiet obejmuje 14 lekarzy specjalistów , badania usg rtg , krwi itd za takie małe pieniądze to po prostu rewelacja. Pakiet nam rusza od 1.04 :)

    A tak oprócz tego to skończyliśmy dzisiaj zajecia ok 14 i siedzę już w pociągu do DOMU do mojego kochanego MĘŻA i wspaniałego KOTECZKA :D ♥️
    No to gratulacje :-) nic tylko świętować :-)

‹‹ 2171 2172 2173 2174 2175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ