X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Dombrusia :( ty zajdziesz w kwietniu a ja w maju :)
    Myszeczka jak już pośpi z Zuza to ja następna w kolejce, takie fajne adidaski widziałam :)
    Ja już wstalam pije kawkę i pomału będę się pakować :) żeby tylko się pogoda poprawiła to super by było :)
    Śniło mi się dziś ze urodziłam córkę w domu :) taka śliczną i malutka potem nawet ja karmilam :) taki realistyczny sen że jak wstalam to załamana byłam...

    Miłego dnia i pięknej pogody wam życzę :)
    Trzymam Cię za słowo :-*

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 marca 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wiesz ja też miałam sen że urodziłam córeczkę mega realistyczne to było:) rano jak wstałam powiedziałam sobie że przynajmniej we śnie mogłam być matka, no ale sęk w tym że po tym śnie @ już nie przyszła :) zaszlam w ciąże także kto wie może u ciebie też tak będzie czego Ci życzę :)

    Paula24 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 24 marca 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Już czuję bóle jak na @ :/
    Chyba dostanę wcześniej :)
    Dombrusia jeszcze nic straconego, trzymam kciuki ;)

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mo Dombrusia :( na szczęście za miesiąc kolejna szansa! U Myszeczki juz @ przyszla? Bajkaa o ktorej masz dzisiaj wizytę?

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline89 trudno się mówi ciekawe kiedy @ teraz będzie bo czuję że będzie opóźnienie :-/
    Charlutek u myszeczki się rozwija sytuacja :-(

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś na 15 wizytę i juz mam stresa, zaraz muszę się ogarnąć i iść na kawę do mamy to minie kilka godz, potem obiad szykowanie do lekarza i oby zlecialo

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja mam dziś na 15 wizytę i juz mam stresa, zaraz muszę się ogarnąć i iść na kawę do mamy to minie kilka godz, potem obiad szykowanie do lekarza i oby zlecialo
    Zleci :-*

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 12:56

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia. To moze byc u Ciebie uzaleznienie, bo ono wlasnie w glowie siedzi. Ja palilam 10 lat, bylam uzalezniona, a gdy nie
    moglam zapalic wcale rece mi sie nie trzesly. Jak bylam chora czy na kacu tez potrafilam nie palic, ale to o niczym nie swiadczy, a dla palacza jest dowodem na brak uzaleznienia ;)
    Polecam ponownie ta ksiazke Alana Carr, ktory swietnie rozbraja i tlumaczy mechanizmy uzaleznienia, ktorym ulegamy.
    Np ja najbardziej lubilam zapalic po jedzeniu, bo uwazalam, ze wtedy fajka najlepiej smakuje. Z ksiazki dowiedzialam sie, ze fajki wcale nie smakuja a sa ohydne. I dopiero po jedzeniu nie czujemy ich prawdziwego smaku dlatego niby nam 'smakuja'.
    Kazda osoba, ktora nie pali, wie ze fajki nie sa smaczne. Natomiast osoba uzalezniona, przeinacza prawde i tlumaczy sobie ja na swoja korzysc, twierdzac ze papierosy moga byc dobre w smaku.
    To tylko jeden przyklad mechanizmu, tego rytualu. Z pewnoscia w ksiazce znajdziesz i swoje. Bardzo ja polecam, szczegolnie jak starasz sie o dziecko, bo wiadomo, ze fajki uposledzaja plodnosc.
    Nawet jak uda sie zajsc to rzucenie z dnia na dzien nie ma dobrego wplywu na dziecko, bo to za duzy szok dla organizmu i wielu lekarzy nie poleca tego robic. Z drugiej strony rozwijanie sie malenstwa w popielniczce tez nie jest zdrowe. Dlatego ja wybralam rozwiazanie rzucenia juz 4 lata temu, zanim zaczelam sie starac. A przyznam sie, ze to byla dla mnie jedna z motywacji.

    Bluebell1984, Ink@, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie Natka? Czemu już mało pisze? Coś mnie ominęło?

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj wqrw sięgnął zenitu! Umówiłam wizytę i co zbadał mnie normalnie, a usg nie zrobił bo nie ma czasu. Według niego powinnam mieć umówione 2 wizyty pod rząd. Mówię mu ze mamy jeszcze 10 minut mojego czasu, a on ze na usg to za mało i jak chce to może mnie po 10:30 przyją jak wystawi mi skierowanie na usg. Myślałam ze oszaleje! Dostałam skierowanie na Lh i fsh. Niestety moja przychodnia amh w ogóle nie wykonuje takiego badania, nie ma go żaden pakiet. Oczywiście rozmawiałam już na recepcji o tej sytuacji i mam złożyć reklamacje ale to już w pracy. Wiec nadal nie wiem co z moim endometrium i z pęcherzykiem. Skoku nie było wiec pewnie owu dziś.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Witam się w 8tc :D
    Ta 7 z przodu brzmi już dla mnie tak poważnie... :P hehe

    Annie1981, olciaa lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 12:56

    sheerah24, olciaa lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja mam dziś na 15 wizytę i juz mam stresa, zaraz muszę się ogarnąć i iść na kawę do mamy to minie kilka godz, potem obiad szykowanie do lekarza i oby zlecialo

    wszystko bedzie dobrze :-) :*

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na bank Idzie @, czekam na okresowy spadek za gora 5 dni i zaczynam nowy cykl :)
    Jak zaczyna się u mnie wodnisty śluz i jest "mokro" to idzie @. Także... Znowu się nie udało.

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dombrusia. To moze byc u Ciebie uzaleznienie, bo ono wlasnie w glowie siedzi. Ja palilam 10 lat, bylam uzalezniona, a gdy nie
    moglam zapalic wcale rece mi sie nie trzesly. Jak bylam chora czy na kacu tez potrafilam nie palic, ale to o niczym nie swiadczy, a dla palacza jest dowodem na brak uzaleznienia ;)
    Polecam ponownie ta ksiazke Alana Carr, ktory swietnie rozbraja i tlumaczy mechanizmy uzaleznienia, ktorym ulegamy.
    Np ja najbardziej lubilam zapalic po jedzeniu, bo uwazalam, ze wtedy fajka najlepiej smakuje. Z ksiazki dowiedzialam sie, ze fajki wcale nie smakuja a sa ohydne. I dopiero po jedzeniu nie czujemy ich prawdziwego smaku dlatego niby nam 'smakuja'.
    Kazda osoba, ktora nie pali, wie ze fajki nie sa smaczne. Natomiast osoba uzalezniona, przeinacza prawde i tlumaczy sobie ja na swoja korzysc, twierdzac ze papierosy moga byc dobre w smaku.
    To tylko jeden przyklad mechanizmu, tego rytualu. Z pewnoscia w ksiazce znajdziesz i swoje. Bardzo ja polecam, szczegolnie jak starasz sie o dziecko, bo wiadomo, ze fajki uposledzaja plodnosc.
    Nawet jak uda sie zajsc to rzucenie z dnia na dzien nie ma dobrego wplywu na dziecko, bo to za duzy szok dla organizmu i wielu lekarzy nie poleca tego robic. Z drugiej strony rozwijanie sie malenstwa w popielniczce tez nie jest zdrowe. Dlatego ja wybralam rozwiazanie rzucenia juz 4 lata temu, zanim zaczelam sie starac. A przyznam sie, ze to byla dla mnie jedna z motywacji.
    Czytałam już tą książkę ale nigdy do końca. Ja nie czuję smaku papierosa bo palac muszę mieć tic taca albo gumę miętową :-) taki nawyk:-)

    Kuchcinka cykl jeszcze nie rozpoczęty bo nie ma @ nadal czekam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka87 wrote:
    Dombrusia póki @ nie ma wszystko jest możliwe. Ja w ciąży z synem miałam tak ze dzień po spodziewanej test był negatywny biel vizira jak nic a trzeci dzień po spodziewanej lekka kredka cień cienia i potem się okazało ze owu była po prostu późno. Nawet syn cała ciąże był o tydzień do tylu z rozwojem w stosunku do obliczeń z OM
    No to czekamy nadal póki nie ma @ jest nadzieja :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Moj wqrw sięgnął zenitu! Umówiłam wizytę i co zbadał mnie normalnie, a usg nie zrobił bo nie ma czasu. Według niego powinnam mieć umówione 2 wizyty pod rząd. Mówię mu ze mamy jeszcze 10 minut mojego czasu, a on ze na usg to za mało i jak chce to może mnie po 10:30 przyją jak wystawi mi skierowanie na usg. Myślałam ze oszaleje! Dostałam skierowanie na Lh i fsh. Niestety moja przychodnia amh w ogóle nie wykonuje takiego badania, nie ma go żaden pakiet. Oczywiście rozmawiałam już na recepcji o tej sytuacji i mam złożyć reklamacje ale to już w pracy. Wiec nadal nie wiem co z moim endometrium i z pęcherzykiem. Skoku nie było wiec pewnie owu dziś.
    Ale ciul!!!!

  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 17:13

    Marlena24 lubi tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia zgadzam się z Kuchcinka. Napisz skargę na tego pacana :)

    klz9df9hm3p6vj95.png
‹‹ 2204 2205 2206 2207 2208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ