X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok uciekam :D Będę później :*

  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 26 marca 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 23:39

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:02

    Ink@ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:06

    Marlena24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:02

    stella_88, Bluebell1984, Ink@ lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 26 marca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu fajnie pozytywnie :) U mnie mąż właśnie do pracy poszedł, wczoraj wziął wolne ze względu na mnie... A ja cóż chyba pójdę do mamy

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:08

    Marlena24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:07

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 26 marca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałam napisać o psie:) mama ma shitzhu czy jak to się tam pisze:) kochana luna:) i fakt ile razy bym tam nie była w ciąży zawsze szła mi na kolana. Ale to naprawdę zawsze... Ona chyba pierwsza wiedziała że jesten w ciąży i o dziwo od kilku dni, omijala mnie, tzn przyszła sir przywitać i to tyle... Więc ja naprawdę wierzę w to że psy czują. Ponoć zaraz przed śmiercią też nie chcą podejść do człowieka, więc to są mega mądre zwierzęta. No nic zobaczymy jak dziś na mnie zareaguje...
    Co do bycia silna... Dobrze wiecie że człowiek nie wie ile jest w stanie znieść dopóki nie musi się o tym przekonać jak silny jest... Trudno nie zabije się dlatego że zostałam aniolkowa mamą... Może to głupie ale przynajmniej widziałam i dotknelam...
    A wiecie jest taki profil na fb matka jest tylko jedna, lubię ja od dawna i ostatnio dodała post właśnie o poronieniu... Mega mocny i prawdziwy... Polecam ale tylko dla tych które nie podłamuja się łatwo

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 26 marca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka nie mam już monitoringu. Nie wiem czy on by coś dał :( jedynie potwierdzenie ze pęcherzyk nie pękł. Jutro roztrzygnie wszystko. Szczyt śluzu miałam w środę, tak jak Wam pisałam jeszcze czegoś takiego nigdy nie zaobserwowałam u siebie ( nie chce wchodzić w szczegóły) piątek i sobota to wodnisty, a dziś ewidentne na wyczerpaniu, do wieczora może być już lepki. Gdybym nie mierzyła temperatury to bym była pewna ze do owulacji doszło dziś w nocy. A tak to dupa! Z moich szybkich obliczeń zakładając ze przyrost pęcherzyka to 2mm na dobę to dziś moj pęcherzyk powinien osiągnąć ok 24mm. Czy to nie za dużo?
    Mam nadzieje ze nie odbieracie mnie złe i Was nie mecze....ale nie mam z kim o tym porozmawiać :( zostaliście mi tylko Wy ;* :* :*

    Właśnie odjechała kuzynka i już mam niedziele dla siebie :)

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 26 marca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mye serdeczne gratulacje! Fajnie, że lekarz znalazł przyczynę Twoich niepowodzeń z ciążą i tak szybko się udało :) <3
    Olcia pęcherzyk przyrasta 1-2 cm na dzień, więc może mieć mniej niż 24 cm, a nawet jeśli tyle ma to wydaje mi się, że to nie za dużo :)
    Moim zdaniem jutro będziesz mieć skok :) Cierpliwości :*
    A mi dzień nie zaczął się dobrze. Dostaliśmy mandat za parkowanie na bramie. Zdążyła przyjechać straż miejska i wezwać lawetę, ale na szczęście tata (mieszka nad nami) przez okno zauważył i szybko interweniował i skończyło się na stówce a nie ok. siedmiu, bo lawetę odwołali. Wszystko przez mojego brata, który nie pozwolił wczoraj nam zastawić naszej bramy, bo on musiał wyjechać i wjechać w nocy, a byliśmy przekonani, że za bramą na której stanęliśmy sąsiadka nie garażuje auta, ale okazało się, że wynajmuje...no i sąsiad nie mógł wyjechać.

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 26 marca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia jak ma 24mm to super pęcherzyk. Mi kiedyś gin powiedziała ze dla niej taki idealny to ma 26mm ale wiadomo ze to trochę takie głupie gadanie ;) także kto wie może ok prostu później miałas owu niż lekarz zakładał. Daj sobie jeszcze 2 dni na skok temp. :)
    A co do monitoringu to myśle ze fajnie by było gdybys jeszcze miała bo gdyby się okazało ze pęcherzyk nie pękł to mogłabyś wymusić na lekarzu w nast cyklu żeby dał Ci ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka i wtedy nie ma bata żeby niepekl :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też jestem ciekawa co ile robi się monitoring bo gin kazał mi przyjść ok 10dc więc ciekawa jestem jak często będę musiała chodzić co 2 dni czy rzadziej? I jeżeli pęcherzyki urośnie a nie pęknie czy wymusić na lekarzu stymulacje ?

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 26 marca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapewne kolejny cykl będzie z monitoringiem ponieważ będę przyjmować leki, jak nie zaskoczy temperatura to zadzwonię i zapytam co robić, bo nie wiem czy te lek można brać jakby była np. Torbiel, a przy niepeknietym pęcherzyku mogą być duże szanse

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 26 marca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszeczka89 wrote:
    Mye serdeczne gratulacje! Fajnie, że lekarz znalazł przyczynę Twoich niepowodzeń z ciążą i tak szybko się udało :) <3
    Olcia pęcherzyk przyrasta 1-2 cm na dzień, więc może mieć mniej niż 24 cm, a nawet jeśli tyle ma to wydaje mi się, że to nie za dużo :)
    Moim zdaniem jutro będziesz mieć skok :) Cierpliwości :*
    A mi dzień nie zaczął się dobrze. Dostaliśmy mandat za parkowanie na bramie. Zdążyła przyjechać straż miejska i wezwać lawetę, ale na szczęście tata (mieszka nad nami) przez okno zauważył i szybko interweniował i skończyło się na stówce a nie ok. siedmiu, bo lawetę odwołali. Wszystko przez mojego brata, który nie pozwolił wczoraj nam zastawić naszej bramy, bo on musiał wyjechać i wjechać w nocy, a byliśmy przekonani, że za bramą na której stanęliśmy sąsiadka nie garażuje auta, ale okazało się, że wynajmuje...no i sąsiad nie mógł wyjechać.
    O matko :( dobrze ze tata zauważył bo to mogło się drogo skoczyć. W takich podbramkowych sytuacjach lepiej zostawić nr telefonu za szyba, zwykle ludzie dzwonią by odjechać.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Gosia31 Koleżanka
    Postów: 34 3

    Wysłany: 26 marca 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zerknijcie prosze :(








    a29a3d5327b8b5fd9e5e1bbaf689d426.png

    Gosia31
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 26 marca 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu, Twoje pytanie zapewne wszyscy zignorowali, ponieważ nikt Cię tu nie zna. Proponuje napisać kilka zdań o sobie ( oczywiście nic na sile).
    Test wykonany 10dpo mógł być fałszywie ujemny, ale tez może odzwierciedlać prawdę. 100% pewności da Ci beta.Ja bym poczekała do 15dpo, jak nie pojawię się krew wykonałabym ponowny test z moczu.

    Marlena24, Gosia31, Bluebell1984, Zuza33 lubią tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia31 wrote:
    zerknijcie prosze :(








    a29a3d5327b8b5fd9e5e1bbaf689d426.png
    tak jak napisała Olcia zrób test w dniu spodziewanej miesiączki bądź idź na bete bo przynajmniej mi się wydaje że bardziej to zalatuje strachem przed ciążą niż planowana ciąża. Przepraszam że tak to ujęłam ale przypominajac sobie Twój pierwszy post wcale on nie brzmiał jak kobiety która się stara zajść w ciąże...(spust na brzuch) a dziewczyny ,która właśnie się tej ciąży obawia....przepraszam,jeżeli Cię tym uraziłam ale ja tak to spostrzegłam i tak odebrałam. Przeczytaj post nade mną,który napisała Olcia kiedy ,co i jak,a mój możesz zignorować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Zapewne kolejny cykl będzie z monitoringiem ponieważ będę przyjmować leki, jak nie zaskoczy temperatura to zadzwonię i zapytam co robić, bo nie wiem czy te lek można brać jakby była np. Torbiel, a przy niepeknietym pęcherzyku mogą być duże szanse
    Może być torbiel ale też może ona samoistnie się wchłonąć w ciągu kilku cykli :-)

‹‹ 2215 2216 2217 2218 2219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ