Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia zostaw trochę dla mnie :D

    olciaa lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha ale jaja Olcia, właśnie sobie nalałam winka i patrze a Ty robisz to samo :P

    sheerah24, olciaa, Wojcinka lubią tę wiadomość

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:21

    sheerah24, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Mniam! Ja bym jeszcze dodała kaszy jaglanej do tego :D

    Oooo tak! Kasze jaglana TRZEBA wcinać :) jest mega zdrowa No i bardzo wskazana przy staraniach bo odkwasza organizm, a kwaśne środowisko niewskazane do zapłodnienia :) takze wcinać dziewuszki.

    sheerah24, Bluebell1984, olciaa lubią tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:21

    Zuza33, olciaa lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    następnym razem zrobię z kaszą :)

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:17

    sheerah24, Lili91 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie jakiś pomysł co można zrobić fajnego do jedzenia NA SZYBKO, na spotkanie do KOGOŚ? Coś poza tortillami z czymś, szukam czegoś fajnego, co też dosć łatwo mi będzie przewieźć.

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Dziewczyny, macie jakiś pomysł co można zrobić fajnego do jedzenia NA SZYBKO, na spotkanie do KOGOŚ? Coś poza tortillami z czymś, szukam czegoś fajnego, co też dosć łatwo mi będzie przewieźć.

    Ja czasem robie takie sakiewki z ciasta francuskiego ze szpinakiem i feta, moi znajomi uwielbiają i dość szybko sie robi.

    A jak ktoś lubi kasze jaglana to polecam moje ulubione śniadanie: kasze gotuje na mleku kokosowym (moze byc zwykle), dodaje troszke wanilii, ksylitolu (moze byc zwykły cukier) i cynamon. I na patelni podsmażam jabłko i gruszkę pokrojone w kostce i dodaje troszke masła orzechowego. Zdrowiutkie i pyszne <3

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili91 wrote:
    Ja czasem robie takie sakiewki z ciasta francuskiego ze szpinakiem i feta, moi znajomi uwielbiają i dość szybko sie robi.

    A jak ktoś lubi kasze jaglana to polecam moje ulubione śniadanie: kasze gotuje na mleku kokosowym (moze byc zwykle), dodaje troszke wanilii, ksylitolu (moze byc zwykły cukier) i cynamon. I na patelni podsmażam jabłko i gruszkę pokrojone w kostce i dodaje troszke masła orzechowego. Zdrowiutkie i pyszne <3

    zapisałam sobie <3
    a masz jakiś konkretny przepis na te sakiewki?

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja tak troche na oko robie. Podsmażam cebule z czosnkiem, do tego wrzucam szpinak mrożony, dusze to wszystko razem (doprawiam solą, pieprzem, gałka muszkatołowa) i po jakichś 15 minutach dodaje fetę pokrojona w kostkę. Farsz do przestygniecia, a w tym czasie ciasto francuskie wycinam w kwadraty i potem na środek każdego kwadracika dajesz farsz, zlepiasz wszystkie brzegi razem i smarujesz z wierzchu jajkiem roztrzepanym (mozna dodać troszke soli i suszonych ziół do jajka). Pieke 20-25 min w 200 stopniach.

    Tak wygladaja:
    smtudc.jpg

    olciaa, sheerah24 lubią tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili dziękuję za pomysł, mam nadzieję, że zdążę to jutro zrobić :)

    Lili91 lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 28 marca 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 23:40

    Lili91 lubi tę wiadomość

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 29 marca 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzisz Kate ja całe życie od przedszkola aż po studia zawsze byłam jedyną Kasią w klasie/grupie :) w gimnazjum przez chwile miałam druga Kasię w klasie, ale ona doszła w połowie 2 klasy i zmieniła szkole znowu po kilku miesiącach ;)

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja zaraz wychodzę na spacerek do pracy 4KM :-) niby mało ale jednak trochę jest to nic w połowie drogi widzę się z koleżanką i razem idziemy więc spoko.
    Bluebell trzymam kciuki za podwyżkę:-) oby się udało :-) daj znać jak przebiegła rozmowa
    Dzisiaj mama wolną chatę jak coś zapraszam bo mąż na cały dzień pojechał właśnie na ryby :-)
    BuZiaczki kochane

    Bluebell1984, nick nieaktualny, olciaa lubią tę wiadomość

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 29 marca 2017, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Panie ja tez zaraz co pracy
    Blubell trzymam kciuki za podwyżkę

    Miłego dzwonka :)

    Bluebell1984, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry ;)
    Sheerah co u Ciebie? @ mam nadzieję nie przyszla i nie przyjdzie. ;)

    Bluebell oczywiście też trzymam kciuki! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 06:49

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 29 marca 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czekam na tescik shareen...

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 29 marca 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:17

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do imion to mi coś odwaliło (mam nadzieję, że to tylko hormony) i nagle zaczęły mi sie podobać imiona, które wcześniej mi sie w ogóle nie podobały :P
    Np Teodor, bo ładnie sie skraca i byłby mały Teo. Tak samo Tobiasz, który byłby małym Tobi, no i Jasiu :D Aż sama nie wierze.
    A na dziewczynki nie mam w ogóle pomysłu. Może Kornelia a może Jagódka :D W domu od małego na mnie wołają Jadzia (tragedia :P ) - Jagódka by przejęła po mnie tą smutną tradycje :P

    nick nieaktualny, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

‹‹ 2228 2229 2230 2231 2232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ