X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell trzymam kciuki :-)
    Takie rozmowy dla mnie są stresujące, ale Ty jesteś mega wyluzowana więc dla Ciebie to nie problem :-)

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka. Ja musze wstawac do pracy o 6.30, wiec nie czuje tej zmiany czasu ;)
    Ty jednak niczym sie przejmuj. Pewnie Twoj organizm potrzebuje odreagowac caly stres w ten sposob.

    Ja nie mam typow imon. Te starsze mi sie nie podobaja, bo kojarza mi sie z ciotkami i wujkami ;) Jak sie dowiem plci to wtedy usiade z kalendarzem i mam nadzieje, ze cos wpadnie w oko :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:17

    olciaa, myszeczka89, Lili91 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:18

    olciaa, Ink@, myszeczka89, MyE, Natka2, Annie1981, Marlena24, Zuza33, Wojcinka, sheerah24 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    A powiem Wam jeszcze coś dziwnego :) podeszła dzisiaj do mnie jedna dziewczyna z pracy, ale z zupełnie innego działu, nie wiedząca nawet, że się o dziecko staram - i powiedziała, że musi już mi to powiedzieć, bo kolejny dzień z rzędu śniłam jej się w ciąży :P i że już musi to sprawdzić w senniku. Później spotkałam ją w kibelku i mówi do mnie: "sprawdziłam! Jeśli się komuś tak śni, nie ważne komu, to ta osoba ze snu wkrótce będzie miała dziecko" :D już mi prawie gratulowała, bo ona wierzy we wszystkie zabobony świata hahaha :D
    Ciekawe :)

    Niech się którejś przyśnię :) proszę :)

    Mi się dziś śniło ze była || wojna światowa i ukrywałam 2 dzieci żydowskich i wszystkim mówiłam ze to moje dzieci. Czy to znaczy ze tylko adopcja mnie czeka?

    Bluebell1984, Zuza33 lubią tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie zapomnę jak mi się przyśniły 3 testy pozytywne Kuchcinki. I co? 2 miesiące później była w ciąży ;)
    Także może coś w tym jest :)

    Ink@, Bluebell1984, Wojcinka lubią tę wiadomość

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell to ja Ci już po cichu gratuluje :D :*

    Ink@, myszeczka89, olciaa, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie śluz lekko brązowy :( w 3dpo. Co to może być? Jakby do owu nie doszło i zrobiła by się torbiel to możliwe ze ona na tak wczesnym etapie plami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 12:40

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    U mnie śluz lekko brązowy :( w 3dpo. Co to może być? Jakby do owu nie doszło i zrobiła by się torbiel to możliwe ze ona na tak wczesnym etapie plami?

    Widzę, że u Ciebie było tez plamienie w 13 i 17 dc.
    Konsultowałaś to z lekarzem może?
    Na początku myślałam, że może to plamienie owulacyjne, bo coś tam się przesunęło. Ale widzę właśnie, że coś często to się u Ciebie zdaża w jednym cyklu.
    Ja przy torbielu miałam normalne krwawienia jak na miesiączkę tylko, że 3-4 razy w miesiącu. Ja bym do lekarza zadzwoniła albo się przeszła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 12:59

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:18

    uwo93e3kugumthmw.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE wrote:
    Widzę, że u Ciebie było tez plamienie w 13 i 17 dc.
    Konsultowałaś to z lekarzem może?
    Na początku myślałam, że może to plamienie owulacyjne, bo coś tam się przesunęło. Ale widzę właśnie, że coś często to się u Ciebie zdaża w jednym cyklu.
    Ja przy torbielu miałam normalne krwawienia jak na miesiączkę tylko, że 3-4 razy w miesiącu. Ja bym do lekarza zadzwoniła albo się przeszła.
    . Tylko to wyglada w ten sposób ze to jest normalny kremowy śluz, gesty i lepki tylko lekko brązowy. Jak miałam torbiel to dostałam normalnego krwawienia jak podczas miesiączki.
    Z lekarzem nie będę się kontaktować, bo wyjdę na panikare :)

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    . Tylko to wyglada w ten sposób ze to jest normalny kremowy śluz, gesty i lepki tylko lekko brązowy. Jak miałam torbiel to dostałam normalnego krwawienia jak podczas miesiączki.
    Z lekarzem nie będę się kontaktować, bo wyjdę na panikare :)

    W sumie i masz rację ;) Jeśli nic nie boli i żadne inne objawy temu nie towarzyszą to zapewne to nic groźnego. Może nawet owu była wcześniej i coś tam się zagnieżdża :P Czasem to właśnie tylko lekko podbarwiony śluz. No nic innego mi do głowy nie przychodzi. :P Chyba, że przyjedziesz i Cię przebadam :D

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE wrote:
    W sumie i masz rację ;) Jeśli nic nie boli i żadne inne objawy temu nie towarzyszą to zapewne to nic groźnego. Może nawet owu była wcześniej i coś tam się zagnieżdża :P Czasem to właśnie tylko lekko podbarwiony śluz. No nic innego mi do głowy nie przychodzi. :P Chyba, że przyjedziesz i Cię przebadam :D
    Hehehe kusisz :)

    MyE lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:18

    olciaa, Ink@, MyE, myszeczka89, Natka2, Zuza33, sheerah24, Lili91 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    A powiem Wam jeszcze coś dziwnego :) podeszła dzisiaj do mnie jedna dziewczyna z pracy, ale z zupełnie innego działu, nie wiedząca nawet, że się o dziecko staram - i powiedziała, że musi już mi to powiedzieć, bo kolejny dzień z rzędu śniłam jej się w ciąży :P i że już musi to sprawdzić w senniku. Później spotkałam ją w kibelku i mówi do mnie: "sprawdziłam! Jeśli się komuś tak śni, nie ważne komu, to ta osoba ze snu wkrótce będzie miała dziecko" :D już mi prawie gratulowała, bo ona wierzy we wszystkie zabobony świata hahaha :D
    Mialam to samo i sie sprawdzilo! ciotka mojego meza, z ktora mam bardzo maly kontakt mowila na naszym ostatnim zjeździe rodzinnym, ze jej sie snilam i ze bylam w ciąży (najśmieszniejsze, ze juz bylam, ale o tym jeszcze nie wiedziałam) i ze byla pewna, ze oglosimy na spotkaniu, ze spodziewamy sie dzidziusia haha takze bluebell szykuj sie kochana!

    olciaa, MyE, Ink@, myszeczka89, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co nie lubię swojej teściowej, ale nie życzę jej źle a nastraszyła mnie wczoraj okropnie... Przeszperałam internet i nic nie mogę znaleźć więc może wy miałyście z czymś takim styczność. Raz na jakiś czas (raz na dwa dni, czasem częściej) wychodzi jej nomalnie dziwna "gula" (?) na policzku, przy samym uchu i ponoć strasznie boli. Wczoraj też jej to wyszło jak u nas była. Jest strasznie twarde i po jakimś czasie znika. Zawsze w tym samym miejscu. Nie wyglądało to za ciekawie.
    Macie pojęcie czemu tak się może dziać? Ani to od zębów, ani żadne uczulenie. Nie ma to też związku z tym czy odpoczywa czy się zmęczy czymś.
    No jak wiecie ja to panikara jestem i zaraz bym leciała z tym do lekarza, ale jej tam nie zaciągnę siłą skoro nie chce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 14:15

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:18

    MyE, Natka2, Zuza33 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:

    Chyba że to jakiś obcy? ;)

    W jej przypadku to bardzo możliwe :D Albo ciąża pozamaciczna :D

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:18

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Tasza Autorytet
    Postów: 2015 1047

    Wysłany: 29 marca 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, ze tu nie bywam na różowej stronie, ale jakoś ścina mnie kiedy widzę wpisy o stratach albo lęku przed strata, za długim czekaniem. Przez wszystko przeszłam i ile razy to czytam to tyle razy wszystko jak żywe staje mi przed oczami choć staram się żeby tak nie było. Zerkam tu na Was na staraczki naprawdę w miarę regularnie i nadrabiam Wasze wpisy, i Wam dopinguję jak mogę. Łatwej jednak wspierać będąc w tej samej syt. Przynajmniej ja tak mam. Zwłaszcza, ze ja do nadal panikuje niepomiernie z byle powodu jeśli chodzi o moją ciążę. Te moje poronienia nie przysłużyły mi się w ogóle. Bajka - współczuję i życzę Ci kolejnej szczęśliwej ciąży donoszonej. Za resztę trzymam do nadal. Bez przerwy. Na fioletowej stronie jestem na tyle na ile pozwalają mi moje wymioty i mdłości. Niby 6 mies zaczęty a niewiele ustąpiło więc większości leżę....i czekam na koniec lipca. Niech zleci.

    Marlena24, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    według OM
    cd9bvfxmx4d8chbr.png
    cd9bvfxmn74huw9m.png
    Aniołek (początek 6t.c.), 3 c.biochemiczne
    cykle 28 - dniowe; 14 cs
‹‹ 2230 2231 2232 2233 2234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ