X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam problem z forum....

  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakaś masakra z tym forum. Burzę z piorunami może zaszkodziły albo co. Fasolki czują się w miarę. Rano mdli jak cholera i czasem niestety bliskie spotkanie z klozetem :(. Ale ogólnie to jest dobrze. Inffinito już zdjęcia wstawiała. Ja mam usg dopiero 23 w dzień ojca.
    Miłej niedzieli dziewczyny :)

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • michalina92 Ekspertka
    Postów: 157 141

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej:) ciekawe co z tym forum, chyba je pozachwalałysmy i to przez to;) a ja dzis po wizycie:)male ma 3cm i serduszko bije prawidlowo 170uderzen na minute i sa takie 4 kropki widoczne czyli konczyny a ja cisnienie ok,od ostatniej wizyty czyli 3tyg przytylam 0,5kg. 28czerwca badanie prenatalne jak sie dziecko dobrze ulozy i potem doktor umowi nastepna wizyte i porobic znowu krew mocz toksoplazmoze.a tak u mnie to wieczory sa gorsze jakos mi tak niekiedy ciezko,staje w gardle(ale jeszcze nigdy nie wymiotowalam) i ciezej sie oddycha i przy takich goracych dniach ciezko mi posiedziec dluzej,przed 22 juz spie a sa przypadki ze 21 i przed;)

    KLM89 lubi tę wiadomość

    km5scwa1b0b78yfe.png
    iv09i09kzwta48u5.png
    f2wli09kzamvucob.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo w koooońcu!!! :-D
    Próbowałam wczoraj dodać posta ale ni cholery się nie dało!

    Pochwalę się moim sukcesem! Byłam na monitoringu i w lewym jajniku pęcherzyk 21mm a w prawym 15mm :-D :-D :-D :-D :-D No niesamowite! Nie spodziewałam się tego, biorąc pod uwagę że dopiero dzisiaj jajnik lekko daje się we znaki. Pani powiedziała że dzisiaj powinna być owulacja, ale nie jest pewna czy pęcherzyk nie jest już za duży i czy nie zrobi się torbiel :-( W tym cyklu nie dajemy jeszcze nic na pęknięcie. Mam spróbować siłami natury, ewentualnie w przyszłym cyklu dodatkowe leki. Ale niestety żeby nie było za dobrze mam kiepskie endo... Nawet nie powiedziała ile mm, tylko że słabe :-( No nic, nie nastawiam się że się uda przy tak kiepskiej macicy... ale sam fakt że urosły jajeczka sprawił że fruwałam nad ziemią z radości :-D Pojutrze jadę zobaczyć jak się sytuacja rozwija. Aaa, zapomniałam dodać że poszliśmy już wczoraj z mężem na żywioł, haha, a co tam! Byłam się że dzisiaj może być za późno :-D

    Ale się rozgadałam! Piszcie kochane co u Was!!! Stęskniłam się za Wami ♡♡♡

    MajciaC, KLM89 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna super. Teraz postaraj się nie myśleć ani dobrze ani źle. I działaj z lubym ile wlezie :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Polko! W końcu działa! Co oni nam zrobili przez ten dzień :D na szczęście działa znowu, choc jeszcze nie tak jak powinno..

    Michalina, czyli wszystko dobrze, to najważniejsze ;)a mdłości w końcu przeminą, choć bardzo Ci współczuję..

    U mnie kolejny dzień plamienia.. No cóż.. Przez tyle czasu się nie udało to czemu miało teraz..? Najgorsze, że powoli zaczyna bolec brzuch.. A to jest to, czego najbardziej w tym czasie się boję.. Nie chciałabym znowu brać wolnego w pracy.. Bo aż mi głupio, pracuję z samymi kobietami i tylko ja tak mam.. Pewnie i tak komentują mój odmienny stan w tym czasie.. Ale wisi mi to akurat..

    Spokojnej nocy Wam życzę, idę spać, a jutro nadrabiajcie wykresy :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalinko i dobrze, śpij sobie długo :-D Na mdłości podobno dobrze podjadać migdały. Dłukachna Ty też sobie kup!
    Michalinko zobacz jak ten czas leci... Dopiero byłaś staraczką, a mały robaczek ma już 3 cm! Tak się cieszę że Wy wszystkie nasze fasolki dobrze przechodzicie ciążę :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • lerka2016 Autorytet
    Postów: 604 286

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nareszcie. ja dziś byłam na wizycie. 3dc lewa strona idealnie.z prawej już zaczęły się tworzyć pęcherzyki dlatego lekarz zadecydował nie podawać w tym cyklu clo ani nic innego. powiedział że na tym etapie mogłoby to spowodować powstanie torbieli na jajnikach.mamy w tym miesiacu próbować bez niczego. zobaczymy. od 16 dc mam brać duphaston.Ale jakoś tak mnie p9dłamał. nie wiem dlaczego ale chyba przez to że tak mało mówi i nie wiem do końca m czym stoją ; (powiedziałam też mu o tych krwawieniach w trakcie ❤. mówił ze mam to obserwować i ewentualnie trzeba będzie zrobić histeroskopie w razie gdyby się to powtarzalo.

    Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty,
    bo masz do przejścia całe życie...
    Jan Paweł II

    07.12.2017 r.pierwsze spotkanie w OA
    27.12.2017 r. złożenie dokumentów
    26.03.2018 r. wywiad Pań z OA w domu
    07.05.2018 r. badanie psychologiczne w OA
    09.05.2018 r. badanie pedagogiczne w
    07 - 09.06.2018 r. kolejne badania psych i ped.
    08.2018 r. kwalifikacja I stopnia. do warsztatów szkoleniowych.
    czekamy na termin szkoleń.....
    11 - 12.2018 szkolenia przygotowujące do przysposobienia.
    11.01.2019 r. mamy kwalifikacje!!! :)
    ......czekamy na TEN telefon......
    6.02.2020 zadzwonili😍😍😍😍
    11.02.2020 rozmowa w ośrodku-przedstawienie propozycji
    21.05.2020 na zawsze razem......
    28.09.2020 sprawa o przysposobienie
    02.2022 r. [*] aniołek 7 tc. (ciąża naturalna)
    09.2022 r. [*] aniołek 7 t. c. (ciąża naturalna)
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj padlam juz nie doczekalam sie otwarcia forum. Mialam chyba jakis atak alergii, katar lal mi sie z nosa a co najgorsze lzawia mi oczy i to jeszcze dzis masakra, dawno czegos takiego nie mialam moze z 10 lat temu.
    Pozatym boli mnie jajnik raz jeden raz drugi , piersi mi tez dokuczaja bola, ta druga faza jest meczaca :-(
    Czarna mam nadzieje, ze meza porzadnie wykozystalas :-)
    Majcia wiesz dlaczego mialoby sie teraz udac? Dlatego, ze kiedys musi sie udac kazda z nas na to zasluguje.
    Lerka bez lamania mi tu prosze!!!
    Michalinko cudownie sie czyta takie wiadomosci, chcialabym o kazdej z Was tak uslyszec :-)

    Czrna 81, MajciaC lubią tę wiadomość

  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) w końcu nas wpuścili :P Ale weszłam na facebook na ich stronę i czytałam,że dziewczyny były nieźle zdenerwowane ,że tak bez uprzedzenia zawiesili stronę, mimo że abonament zostanie im przedłużony ;)"groziły" nawet ,że przejdą do konkurencji. Ech , na szczęście jest już ok :) U mnie 29 dc, dwa dni przed @ ale niestety objawy małpowe , mam taaaaki apetyt ,że jem wszystko po czym stwierdzam "nie to nie to" czyli standard przed miesiączką. Poza tym chciałabym już zacząć ćwiczyć ale nie wiem czy mogę , czy te szwy już się w środku rozpuściły bo takie twarde pod skórą czuję :/ Poczekam jeszcze z tydzień i działam bo lato za pasem :P

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kobietki :-)
    Majcia, Melodia ma rację kiedyś musi nam się udać!!! Ja na ten cykl nie liczę, śluz to nawet nie wiem jak zaznaczać... po prostu go nie ma. Po sprawdzeniu palec jest wilgotny, bez koloru, bez rozciągliwości dlatego zaznaczyłam na wykresie że wodnisty... Powinna być opcja: brak. Ale mam nadzieję że w końcu coś się ruszyło i jestem bliżej tej ciąży niż dalej :-D W przyszłym cyklu kupuję ten żel imitujący śluz płodny. Teraz już za późno :-(

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha! Melodyjko jak Ty zaznaczasz na wykresie ból jajnika??? U mnie w "objawach" tego nie ma. Dlatego zaznaczyłam ból owulacyjny bo innej opcji nie było. Dodam że mam wykupiony abonament premium na 3 miesiące. Może za tani, że nie ma tylu opcji do wypełniania..?

    Czarna81
    22 cs.
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna wchodzisz w objawy, na dole opcja edytuj pola i tam mozesz sobie wybrac rozne opcje :-) Ja nie mam zadnego pakietu wykupionego.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    Czarna wchodzisz w objawy, na dole opcja edytuj pola i tam mozesz sobie wybrac rozne opcje :-) Ja nie mam zadnego pakietu wykupionego.
    Aaaa... no to teraz wiem :-D Dziękuję bardzo :-D Stare ludziska się w technice gubią hehe.

    Czarna81
    22 cs.
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Michalinko i dobrze, śpij sobie długo :-D Na mdłości podobno dobrze podjadać migdały. Dłukachna Ty też sobie kup!
    Michalinko zobacz jak ten czas leci... Dopiero byłaś staraczką, a mały robaczek ma już 3 cm! Tak się cieszę że Wy wszystkie nasze fasolki dobrze przechodzicie ciążę :-D
    my fasolki czekamy na was :)
    ja nie chce krakać, ale ja ostatni cykl też zupełnie przekreśliłam, a okazał się szczęśliwy. tak bardzo chciałabym ,żeby u Was też tak było. na fiolecie bez Was nie jest fajnie. dziewczyny do roboty i spotykamy sie po fioletowej stronie mocy :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Aaaa... no to teraz wiem :-D Dziękuję bardzo :-D Stare ludziska się w technice gubią hehe.
    Ja tu zaraz wiekowo za Toba jestem :-) Tez juz pod babcie podchodze:-)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dłukachna wrote:
    my fasolki czekamy na was :)
    ja nie chce krakać, ale ja ostatni cykl też zupełnie przekreśliłam, a okazał się szczęśliwy. tak bardzo chciałabym ,żeby u Was też tak było. na fiolecie bez Was nie jest fajnie. dziewczyny do roboty i spotykamy sie po fioletowej stronie mocy :)
    Oj tak mi możesz krakać Dłukachna, jak najbardziej! :-D Mam nadzieję że szybko do Was dołączymy i rozruszamy fiolet :-D Stawiam że pierwsza dojdzie Wam Melodia, pięknie jej wykres się zapowiada. Ale my całą resztą wpakujemy się na fiolet jeszcze latem! Taki jest plan!I tego proszę się trzymać! :-D

    Melodia__84 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    Ja tu zaraz wiekowo za Toba jestem :-) Tez juz pod babcie podchodze:-)
    Dopóki z balkonikami nie chodzimy to jest o.k :-D

    Melodia__84 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze to ja chyba też już wiekowo babcia jestem :D. Czarna jeśli 81 w Twoim nicku to rocznik to jesteśmy rówieśniczkami.
    a cholera będę krakać jak wielka wrona :D możemy na Was poczeka do lata. już nie długo :D

    Melodia__84, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dłukachna wrote:
    my fasolki czekamy na was :)
    ja nie chce krakać, ale ja ostatni cykl też zupełnie przekreśliłam, a okazał się szczęśliwy. tak bardzo chciałabym ,żeby u Was też tak było. na fiolecie bez Was nie jest fajnie. dziewczyny do roboty i spotykamy sie po fioletowej stronie mocy :)


    A dlaczego uznałaś udany cykl za stracony ? co mówiło Ci ,że to znowu @ ??? ;)

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ