X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna my tu będziemy rozsiewać wiruski i czekamy na Was. Po za tym ja chce wiedzieć co u Was słychać. Niby jestem tu z Wami nie za długo, ale tak jakoś się z Wami zżyłam i trudno mi się rozstać.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim mogę dołączyć?

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9b0e6eec2b56b020ca5a73e149db2f78.png

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co sadzicie o moim wykresie???? bo juz swiruje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tak mam 27 lat za kilka tyg wychodze za maz za najwspanialszego chlopaka . to dopiero moj poczatek staran ale temp juz mierze od ok roku. No i staram sie o moje pierwsze dziecko.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • lerka2016 Autorytet
    Postów: 604 286

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m8isia loteria witamy Was na pokładzie. tutaj same tytanowe banki. jesteśmy już zaprawione w bojach;)cieszymy sie strasznie ze grono sie powieksza. czujcie sie jak w domu. tutaj mamy same siostry. lepszego miejsca nie mogliście znalesc ;););)
    a z tym moim pobolewaniem po duphastonie to już sobie wkrecac ze to objawy przed @ ale coś chyba to byłoby za wcześnie i jednak bardziej skłaniam się że to przez ten duphaston.co o tym myślicie?;)

    Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty,
    bo masz do przejścia całe życie...
    Jan Paweł II

    07.12.2017 r.pierwsze spotkanie w OA
    27.12.2017 r. złożenie dokumentów
    26.03.2018 r. wywiad Pań z OA w domu
    07.05.2018 r. badanie psychologiczne w OA
    09.05.2018 r. badanie pedagogiczne w
    07 - 09.06.2018 r. kolejne badania psych i ped.
    08.2018 r. kwalifikacja I stopnia. do warsztatów szkoleniowych.
    czekamy na termin szkoleń.....
    11 - 12.2018 szkolenia przygotowujące do przysposobienia.
    11.01.2019 r. mamy kwalifikacje!!! :)
    ......czekamy na TEN telefon......
    6.02.2020 zadzwonili😍😍😍😍
    11.02.2020 rozmowa w ośrodku-przedstawienie propozycji
    21.05.2020 na zawsze razem......
    28.09.2020 sprawa o przysposobienie
    02.2022 r. [*] aniołek 7 tc. (ciąża naturalna)
    09.2022 r. [*] aniołek 7 t. c. (ciąża naturalna)
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    dziewczyny co sadzicie o moim wykresie???? bo juz swiruje
    Witaj Loterio :-D
    Najlepiej jakbyś udostępniła swój wykres na tablicy, tak jak ma większość z nas. Na tej mniniaturce słabo widać... Tyle co zdołałam dojrzeć to masz 5 dpo czyli może być spadek na zagnieżdżenie.

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M8isia wrote:
    No to tak mam 27 lat za kilka tyg wychodze za maz za najwspanialszego chlopaka . to dopiero moj poczatek staran ale temp juz mierze od ok roku. No i staram sie o moje pierwsze dziecko.
    To pięknie! :-D Gratuluję najwspanialszego chłopaka :-D :-D :-D
    Ja po 10-ciu latach małżeństwa zweryfikowałam zdanie na temat mojego pana i stwierdzam że jednak mógłby być trochę wspanialszy hahaha! Ale ogólnie dobrze mi z nim więc nie zmienię go na inny model :-D Kłótnie zdarzają sie w każdym związku, nawet najlepszym.
    Miło nam że wybrałyście akurat naszą grupę. Ja całym swoim czarnym serduchem ♥ podpisuję się pod Lerką! :-D

    Zuza33 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia może walnij focha ale jednak pójdź na to wesele... Będzie miał do Ciebie długo żal jak go wyślesz samego... Zawsze możesz potańcować z innymi panami, trochę zazdrości mu nie zaszkodzi ;-) Kiedy zaczynają Ci się dni płodne?? Kłótnia chyba je zwiastuje? :-D
    W naszej grupie kłótnie małżeńskie są jakby detektorem płodności haha! Ov powinien to dodać w rubryce 'objawy' :-D

    Inffinito22, KLM89, MajciaC, Zuza33 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe kobietki! :D
    Mam nadzieję, ze szybciutko wam się uda osiągnąć cel! :)
    Lerka - bardzo duzo rożnych skutków mozna miec po duphastonie, prawdopodobnie te pobolewanie to wlasnie skutek tego ze działa i organizm reaguje na leki :) u mnie przy duphastonie nic nie było, za to przy luteinie "czulam", ze cos sie dzieje.
    3 cykle z clo i duphastonem nic.. a tu pierwszy po przerwie z clo i Luteina i od razu zaskoczyło :P
    Widocznie była bardziej dla mnie :)

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z moim przyszlym mezem jestem razem juz ponad 3 lata. Duzo przeszlismy razem. Czasem mnie denerwuje ale to taki typ zwlaszcza teraz przed slubem jak tyle spraw do zalatwienia. Fajnue ze jestescie taka zgrana grupa juz czuje ze bedzie mi z wami dobrze. Czarna 81 opowiedz cos wiecej o sobie no i lerka ty oczywiscie tez

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe Kobietki :D :*

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Witaj Loterio :-D
    Najlepiej jakbyś udostępniła swój wykres na tablicy, tak jak ma większość z nas. Na tej mniniaturce słabo widać... Tyle co zdołałam dojrzeć to masz 5 dpo czyli może być spadek na zagnieżdżenie.
    udostepnione na tablicy :)

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loteria - wyglada na to ze owu mogła sie odbyć, bo był odpowiedni spadek,( potwierdzenia owulacji nie masz? Nie chodzisz na monitoring, prawda? ) , teraz temperatury powyżej to dobrze zwiastuje :)
    Nic tylko czekac na testowanie, albo zeby ta małpa nie przyszła! :)

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chodze. Na razie chcemy sami sprobowac ale troche ciezko bo moj ma prace za granica wyjezdza na 3 tyg a przyjezdza na 8 dni i tak w kolko.

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    udostepnione na tablicy :)
    Teraz lepiej :-) Wiesz ja się za bardzo nie znam... Wykres robię sobie dopiero drugi miesiąc. Dobrze jakby na twój wykres rzuciła okiem nasza Majcia. No skok temp jest widoczny. Ale ogólnie temp w drugiej fazie dosyć niska... Mierzyłaś już wcześniej czy to pierwszy raz? I w którym miejscu mierzysz? Jakim termometrem?

    Czarna81
    22 cs.
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie pojechal na zakupy bo jutro rano wyjezdza a ja tylko korzystam z wolej chwili zeby tu wejsc. Mowi mi ze juz swira mam ale wieczorami sam sie dopytuje czy cos sie zaznaczylo albo zebym mu pokazala chyba sie wkrecil ;)

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykresy prowadze od konca marca. Mierze pod jezykiem termometrem elektrycznym, takim zwyklym. No wlasnie dosyc niska wiec chyba nici w tym miesiacu.

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj brał kiedys sterydy, myslicie ze to moze miec wplyw na niepowodzenie?

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M8isia wrote:
    Ja z moim przyszlym mezem jestem razem juz ponad 3 lata. Duzo przeszlismy razem. Czasem mnie denerwuje ale to taki typ zwlaszcza teraz przed slubem jak tyle spraw do zalatwienia. Fajnue ze jestescie taka zgrana grupa juz czuje ze bedzie mi z wami dobrze. Czarna 81 opowiedz cos wiecej o sobie no i lerka ty oczywiscie tez
    Hmmm, no więc tak : Zaliczam się do starszyzny :-D mam już 36 lat ;-) Mam 9-letniego syna,mojego największego skarba :-D Przez lata mój mąż nie chciał mieć więcej dzieci, ale na szczęście zmienił zdanie. Nie bez znaczenia był fakt że mój szwagier opuścił rodzinę... Dopiero po tym mąż przemyślał że jeśli kiedyś synowi się życie nie ułoży to zostanie na świecie sam jak palec... Tak więc od grudnia staramy się o drugie :-D Od tego cyklu biorę clo. Ale moje starania i tak trwają stosunkowo niedługo, wystarczy zajrzeć na naszą pierwszą stronę, tam jest tabelka.

    No właśnie, Majcia! Teraz jest mój 7 cs termin @ 01.07. :-D Poproszę o zmianę :-*

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ