X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna dobrze, ze Tobie sie nic nie stalo samochod rzecz nabyta a faceci to wiadomo jacy sa, maja inne mozgi

    Co do L4 to ja tez zazdroszcze siedzenia w domku, ale juz nawet tego glosno nie mowie bo w tamtym roku bylam przekonana ze do wakacji to napewno zajde w ciaze a tu taki psikus :-( w te wakacje to juz mialam z wozeczkiem spacerowac... no niestety los chce inaczej :-( niekoniecznie mi to odpowiada.

    Wzielam clo teraz od 2dc zobaczymy co los przynisie czy przed odlotem jakis bociek mi cos zostawi... ech....

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja mam dzisiaj straszny dzień. Od rana armagedon żołądkowy. Moja fasolka chce chyba mamusie odchodzić. Nie mogę patrzeć na jedzenie , a tu jeszcze obiad dla rodzinki trzeba zrobić.
    Ja też miałam fazę zgorzknienia. Ciągle myślałam o ciąży, dlaczego nie mogę zajść, czułam się wybrakowana. Najgorsze było myślenie, że zawiodłam męża i córkę. Ale to straszna głupota. I dziecko i mąż patrzyli tylko na smutną i ciągle zamyśloną mnie. Właśnie w maju postanowiłam, ze koniec tego. Co ma by to będzie i już.
    Teraz tak sobie myślę, że głupia byłam, bo tylko krzywdziłam rodzinę.
    Ale się rozpisałam, przepraszam za te moje mądrości.
    to chyba takie marudzenie ciężarnej :D

    KLM89, Melodia__84 lubią tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dłukachna - każda czasem ma gorsze dni.. fajnie sie tak myśli o błędach jak juz jest sie w ciąży :P wczesniej tego tak nie postrzegasz..
    Wpsolczuje Ci - ja od tygodnia na żadne mięso patrzeć nie moge, wiec gotuje tylko zupki, albo jajko sadzone, mizeria, ziemniaczki i koperek :D to moge jeść.
    Ogólnie zawsze od rana mdłości a dzis kompletnie nic! Stwierdziłam, ze wykorzystam dzien i z moim sprzątamy :) wieczorem mamy gości jeszcze, wiec na pewno przed 19 zdążę zrobic drzemkę albo dwie

    Melodia, moje clo od 2dc ma juz ponad 8 tygodni :D także trzymam kciuki, zeby u Ciebie zdziałało cuda!

    Czrna 81, Melodia__84 lubią tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Czarna dobrze ze wszystko z Toba w porządku samochód to tylko rzecz
    Ja mam dzis 34 sc w sumie jutro powinna byc @ ale ani piersi mnie nie bolały w rym cyklu ani kręgosłup.
    Wczoraj mojemu włączy sie tryb bzykania gdzie mi sie nie chciało niesmak je poczułam sie jak lala dmuchana jahahahha

  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo Femme to moze nie bedzie @, dobrze ze mu sie chce ;)

    A moje szczescie trwalo 2 dni, dzisiaj dostalam plamien, wiec chyba znow sie nie udalo:( powtorze test w nastepnym tygodniu ale nie mam nadzieji

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dłukachna wrote:
    Hej dziewczyny. Ja mam dzisiaj straszny dzień. Od rana armagedon żołądkowy. Moja fasolka chce chyba mamusie odchodzić. Nie mogę patrzeć na jedzenie , a tu jeszcze obiad dla rodzinki trzeba zrobić.
    Ja też miałam fazę zgorzknienia. Ciągle myślałam o ciąży, dlaczego nie mogę zajść, czułam się wybrakowana. Najgorsze było myślenie, że zawiodłam męża i córkę. Ale to straszna głupota. I dziecko i mąż patrzyli tylko na smutną i ciągle zamyśloną mnie. Właśnie w maju postanowiłam, ze koniec tego. Co ma by to będzie i już.
    Teraz tak sobie myślę, że głupia byłam, bo tylko krzywdziłam rodzinę.
    Ale się rozpisałam, przepraszam za te moje mądrości.
    to chyba takie marudzenie ciężarnej :D
    Dłukachna bardzo, powtórze baaardzo mądrze mówisz! Zwłaszcza z tym o oglądaniu smutnej mamusi... Do mnie też to dotarło. Nie możemy podczas pracy nad kolejnym dzieckiem krzywdzić tego pierwszego... Przepraszam, ja nie mogę, bo mój mąż od początku ma zdrowe podejście. Szkoda tylko że dopiero teraz.Mam do niego żal że przez te lata nie chciał drugiego, a teraz od miesięcy się nie udaje. No ale cóż, faktu nie zmienię, pozostaje żyć i próbować dalej :-D
    Ale bardzo Ci współczuje tych mdłości. Może sucharka byś przegryzła żeby żołądek ruszył. Albo biszkopty. Pojutrze zaczniesz trochę odpoczywać ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula95 wrote:
    ooo Femme to moze nie bedzie @, dobrze ze mu sie chce ;)

    A moje szczescie trwalo 2 dni, dzisiaj dostalam plamien, wiec chyba znow sie nie udalo:( powtorze test w nastepnym tygodniu ale nie mam nadzieji
    Paula może na plamieniach się skończy.Powtórz test jutro. Kreska powinna być bardziej wyraźna po tym czasie. Jak wyjdzie pozytyw to do lekarza po jakąś luteinę...

    Czarna81
    22 cs.
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym cyklu pęcherzyki rosną w obydwóch , z prawej str. 8 mm z lewej już 10 mm więc znowu lewy może przejąć pałeczkę . Szkoda bo to ten co niedomaga , niby przedmuchany po hsg ale , ale... uparte mam te jajniki :/ Gin zlecił jednak zrobienie przeciwciał p/ plemnikowych i napomknął już coś o inseminacji ale to tylko tak napomknął ;) Zobaczyyymy :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula watpię bo w poniedziałek zrobiłam test ze względu na to ze musiałam mieć rtg i wyrywana ósemkę :) po za tym odpuściłam tylko. Jak znowu mam czekać na @ tak jak ostatnio to szlag mnie trafi bo lubie mieć pod kontrola co kiedy i gdzie bo zazwyczaj małpa j

  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Paula może na plamieniach się skończy.Powtórz test jutro. Kreska powinna być bardziej wyraźna po tym czasie. Jak wyjdzie pozytyw to do lekarza po jakąś luteinę...
    Czarna niestety zaczelam krwawic i to mocno, daje sobie spokoj przynajmniej na pare miesiecy,ja wiem dziewczynki ze wy walczycie tak dlugo a ja dopiero od marca ale niestety ja nie jestem taka silna jak wy,bede do was zagladac oczywiscie ale sie poddaje,kiedy bedzie to bedzie,

    Femme to moze nasteony cykl,czasami moze warto odpuscic,

    KLM trzymam kciuki

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja odpuszczam tylko chodziło o to ze nie lubie nie wiedzieć kiedy małpa przychodzi. Dlatego tak lubiłam moje plastry :)

    Paula95 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula95 wrote:
    Czarna niestety zaczelam krwawic i to mocno, daje sobie spokoj przynajmniej na pare miesiecy,ja wiem dziewczynki ze wy walczycie tak dlugo a ja dopiero od marca ale niestety ja nie jestem taka silna jak wy,bede do was zagladac oczywiscie ale sie poddaje,kiedy bedzie to bedzie,

    Femme to moze nasteony cykl,czasami moze warto odpuscic,

    KLM trzymam kciuki
    Paula kochana przykro mi ♥
    Ale nie odpuszczaj!!! Oczywiście zrób sobie przerwę, ja rozumiem że tego potrzebujesz! Odsapnij sobie miesiąc, dwa, oderwij myśli od tego tematu...Może uda się wam w najmniej spodziewanym momencie. Bez mierzenia temperatur, wyliczania dni płodnych czy sprawdzania śluzu... Jak będziesz gotowa to wrócisz. My tu będziemy zafasolkowane bardziej, mniej lub wcale, ale będziemy :-D

    Paula95 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KLM jak pęcherzyki będą równo rosły to masz szanse na bliźniaki ;-) Super że są dwa bo to zawsze dwa razy większa szansa na ciążę :-D

    Femme ta twoja @ to naprawdę wredna franca! ;-) Nerwy Ci zeżre! Ach, też pamiętam czasy kiedy wiedziałam o nadchodzącej @ nie tylko jakiego dnia przyjdzie ale też o jakiej porze tego dnia... A teraz? Ruletka ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ściskam mocno! Czarna bardzo mądrze pisze :) pewnie szczęście przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie, gdy zapomnisz w ogole o tym ze trzeba sie "starać" :)
    Czarna - ja to Ci życzę żebyś w ogole nie musiała myślec kiedy przyjdzie @! :D tak na dobre kilka miesiecy...

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestescie wspaniale, dziekuje ze moge na was liczyc, mam nadzieje ze jak wroce to tutaj beda wszystkie zafasolkowane ;) <3

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna godzina sie od zmieniła zawsze ok 11 w nocy tylko cholera której nocy.
    Kochane uwielbiam Was
    Mam koleżankę 6 ciąż straciła w tym dwie późno w 5 i 7 m o wiecie ci teraz ma dwójkę :(
    Wiec moze to co powiem to brutalne ale same wiemy ze ba początku dzieciątko sie kształtuje a so utraty dochodzi nie Naszej winy bo poprostu zle sie wyktezalcilo i tyle.
    To tak zeby nie zgłupieć

    Chodź wiecie co zastanawiam sie czy mój partner moze mieć bo on jakby miał tylko jedno J ale testosteron w porządku

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula przesyłam serce

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula bardzo mi przykro. Nie poddawaj się. Walcz o swoje marzenie. Tylko odpocznij troszkę i wracaj do nas. My tu będziemy. <3

    Czrna 81, Paula95 lubią tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • kondziomama Autorytet
    Postów: 417 170

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula - ja miałam plamienia w ciąży od 7 -11 tyg -dostawałam duphaston i nospe. Musiałam leżeć, tylko na siusiu mogłam wstawać. Potem wszystko się ustabilizowało i nawet wróciłam do pracy - pracowałam do 7 miesiąca - w 8 rodziłam (tuż przed porodem miałam też stłuczkę samochodową -ale to inna historia ). Trzymam kciuki za Ciebie.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Kondziomama
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry! :)
    U nas pogoda dzis średnia, bo w nocy padało, ale powiem wam ze podoba mi sie ze nie ma tego upału.. przynajmniej jest czym oddychać, a tak to duszno strasznie.
    Miłego dnia w pracy wam życzę <3 i oczywiście udanego weekendu!
    Liczę na to, za każdym razem jak wchodze na forum, ze jakieś fasolki Nam się ujawnią :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ