X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Kochane ,że się wredna @ przyplątała :/ Ale walczymy o kolejny cykl :):*

    Myślę,że zależy od lekarza jeżeli chodzi o L4 ;) jak wszędzie, zależy jak się trafi ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to tylko kolejną bitwa, wojna się jeszcze nie skończyła. Ja trzymam za Was kciuki. Na pewno się uda. Nie może być inaczej.
    Inffinito dzwoń do lekarza i powiedz co i jak. Powinien wystawić L4 bez problemu.
    Ja dzisiaj mam kiepski dzień. Od rana wymiotuję i żołądek zacisnął się na amen. A do pracy trzeba iść. Nie wiem jak ja dzisiaj wytrzymam. Wizyta dopiero w piątek a stres już zaczyna działać.
    PS. Inffinito zagladasz jeszcze na fioletową stronę. Mam wrażenie, że dziewczyny całkiem przejęły wątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2017, 12:09

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dłukachna wrote:
    Dziewczyny to tylko kolejną bitwa, wojna się jeszcze nie skończyła. Ja trzymam za Was kciuki. Na pewno się uda. Nie może być inaczej.
    Inffinito dzwoń do lekarza i powiedz co i jak. Powinien wystawić L4 bez problemu.
    Ja dzisiaj mam kiepski dzień. Od rana wymiotuję i żołądek zacisnął się na amen. A do pracy trzeba iść. Nie wiem jak ja dzisiaj wytrzymam. Wizyta dopiero w piątek a stres już zaczyna działać.
    PS. Inffinito zagladasz jeszcze na fioletową stronę. Mam wrażenie, że dziewczyny całkiem przejęły wątek.

    Mam takie samo wrażenie, wiec juz nawet tam nie zaglądam.. nawet po jednym dniu nie nadążam nadbrabiac :)
    Ale dobrze mi tu na of :D i tego wątku nie opuszczę, hah

    Czrna 81, MajciaC, Aniolek27 lubią tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito ja też częściej jestem tutaj. Jakoś mi bliżej do of niż na belly. Czekam cierpliwie na wszystkie nasze dziewczyny. Kiedyś razem założymy wątek tytanowych fasolek :)

    KLM89, Czrna 81, MajciaC lubią tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dłukachna zdecydowanie sie z Tobą zgadzam! :)

    Ja tez czekam cierpliwie na resztę, bo wiem ze Wszystkie wnet do nas dołącza :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2017, 14:20

    KLM89, Czrna 81, MajciaC lubią tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kondziomama wrote:
    Nie wytrzymałam.o 4 zrobiłam test. Niestety negatywny. Strasznie mi przykro. Coraz mniej pomysłów co dalej. Chyba spróbujemy inseminacji.

    Ojejku przykro mi kochana:( moze nastepny cykl bedzie owocny, tego wam zycze :*

    Aniolek27 lubi tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam Was i tak sobie myślę jakie jesteście kochane! ♡ ♡ ♡
    Ja też się cieszę że jeszcze tu jesteście. I tak odeszła nam Miszka. Dobrze że Michalina od czasu do czasu się odezwie :-D

    Aniołku masz bardzo ładny wykres :-D Temperatura dużo wyższa niż w pierwszej fazie cyklu, czyli tak jak być powinno :-D Oby na końcu pojawiła się zieleń!

    Inffinito nie mam pojęcia czy można wstecz... W najgorszym razie wpiszą Ci urlop. Dobrze że idziesz na chorobowe. W tak gorącym pomieszczeniu to męczarnia a nie praca dla ciężarnej.

    Dłukachna obyś i Ty jak najszybciej przeszła! :-D Wierzę Ci że nie jest łatwo! Mdłości, zmęczenie a trzeba do roboty...

    Aniolek27 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • michalina92 Ekspertka
    Postów: 157 141

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo fajnie ze o mnie pamietacie:) ja tez Was czytam i nie zawsze sie udzielam ale jestem na biezaco i na foletowej stronie jestem od niedawna ale mam to samo co dziewczyny ze nie nadazam..

    Inffinito jak lekarz bedzie ok to nie bedzie problemow ale to roznie bywa,ale jaka postawa szefa-pozazdroscic;)

    Czrna 81, Aniolek27 lubią tę wiadomość

    km5scwa1b0b78yfe.png
    iv09i09kzwta48u5.png
    f2wli09kzamvucob.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalinko witaj kochana! :-D
    Fajnie że cały czas o nas pamiętasz i interesujesz się tym co u nas słychać :-D Powiedz jak Ty się czujesz po zafasolkowaniu? Mam nadzieję że mdłości Cię nie męczą zbytnio... I proszę, w dalszym ciągu nas nie zostawiaj! Potrzebujemy tu waszych ciążowych wirusków :-D :-D :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki, miałam dzisiaj stłuczkę. Pierwszy raz w życiu! Do naprawy błotnik, zderzak i lampa... Całe szczęście że nie z mojej winy, więc koszty pokryje ubezpieczenie. Ale najlepsze jest to,że zamiast się wkurzyć czy coś, to mi było tak strasznie żal babki która we mnie wjechała.Taka była biedna zdenerwowana i blada, że się obawiałam czy nie zasłabnie. Jakbym miała mojemu mężowi powiedzieć o takim fakcie, to też by mi się słabo robiło.... Mój zacny małżonek kiedy wróciłam do domu, to najpierw poleciał zobaczyć samochód a dopiero potem powiedział że dobrze, że nic mi się nie stało... No ręce opadają...

    dłukachna lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • michalina92 Ekspertka
    Postów: 157 141

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raz mam te wieczorne mdlosci raz nie wiec nie wiem od czego to zalezy;) poza tym to super:)

    Czrna 81, KLM89 lubią tę wiadomość

    km5scwa1b0b78yfe.png
    iv09i09kzwta48u5.png
    f2wli09kzamvucob.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michalina92 wrote:
    raz mam te wieczorne mdlosci raz nie wiec nie wiem od czego to zalezy;) poza tym to super:)
    To super że super!!! :-D
    Wpadaj tu częściej, nie tylko po wywołaniu ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna mój Szanowny małż to od razu sprawę jasno postawił. Jak rozwalę auto to mam sama sprawe z mechanikiem załatwić i on nie chce o niczym wiedzieć. Na szczęście nasz dobry znajomy jest mechanikiem więc w razie czego do niego mam dzwonić.
    Całe szczęście, że nic Ci się nie stało.
    Ja już niedługo idę na urlop jeszcze tylko do soboty i koniec. Odpoczynek. Przynajmniej w teorii bo z trzylatką to sobie nie odpocznę.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • lerka2016 Autorytet
    Postów: 604 286

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej moje kochane. Ja to teraz w domu mam maluszka siostry na conajmniej 2 tygodnie bo ona poszła na operację wycięcia pęcherzyka żółciowego. ale roboty jest z takim maluszkiem. on jest cudowny ale nie zmienia to faktu ze ja to wcale nie przystosowana do takiego maluszka jestem :P

    MajciaC lubi tę wiadomość

    Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty,
    bo masz do przejścia całe życie...
    Jan Paweł II

    07.12.2017 r.pierwsze spotkanie w OA
    27.12.2017 r. złożenie dokumentów
    26.03.2018 r. wywiad Pań z OA w domu
    07.05.2018 r. badanie psychologiczne w OA
    09.05.2018 r. badanie pedagogiczne w
    07 - 09.06.2018 r. kolejne badania psych i ped.
    08.2018 r. kwalifikacja I stopnia. do warsztatów szkoleniowych.
    czekamy na termin szkoleń.....
    11 - 12.2018 szkolenia przygotowujące do przysposobienia.
    11.01.2019 r. mamy kwalifikacje!!! :)
    ......czekamy na TEN telefon......
    6.02.2020 zadzwonili😍😍😍😍
    11.02.2020 rozmowa w ośrodku-przedstawienie propozycji
    21.05.2020 na zawsze razem......
    28.09.2020 sprawa o przysposobienie
    02.2022 r. [*] aniołek 7 tc. (ciąża naturalna)
    09.2022 r. [*] aniołek 7 t. c. (ciąża naturalna)
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lerka dasz sobie radę kochana! :)
    No.. musisz sie przygotować powoli :D
    Choć wiadomo - ze sowim jest inaczej, znaczy to nasze pierwsze maleństwo bedzie, ale gdzie nie pójdę to to słyszę :)
    Ja wczoraj byłam na badaniach krwi, dzis jeszcze musze zawieźć badanie na mocz.
    Ceny maja okropne w tym lab - 250 zł same z krwi.. ale za to obsługa świetna i wyniki szybko :)
    W poniedziałek wizyta u mojego ginekologa, ale dopiero na 19:15 :P
    Powiem wam.. świetne uczucie, obudzić sie i wiedzieć ze nie musze isc do pracy!
    A jeszcze moj ma wolne do poniedziałku, to juz w ogole :)
    Zdecydowanie musicie do mnie dołączyć!

    Teraz na pewno na forum bede częściej! Bo tyyyyyle czasu wolnego bedzie :)
    MIŁEGO DNIA DLA WSZYSTKICH <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2017, 07:43

    Czrna 81, KLM89 lubią tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Czarna ale to to byla mala stluczka? nic ci sie nie stalo? a auto zawsze mozna naprawic, mezowie za bardzo przezywaja te auta ;)

    Lerka fajnie bedziesz miec praktyke i napewno nie bedziesz sie nudzic, ale tak jak Infinitto mowi nie ma to jak ze swoim, powodzenia ci zycze na te nastepne 2 tygodnie

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :D

    Widzę, że tu ciekawie :) czytam Was na bieżąco, ale nie miałam kiedy się odezwać. Wczoraj Mąż miał wolny dzień, więc przedpołudnie spędziliśmy razem, a my zawsze sobie wymyślimy zajęcie :)

    Poza tym zaczęłam masaże, wczoraj porobiłam sobie siniaki, za bardzo wciągnęłam bańką.. Poza tym więcej się ruszam, dzięki temu nawet lepiej się czuję ;) przedwczoraj poszłam na solarium, chciałam wyrównać to wszystko co nie opaliło się naturalnie w ostatnim czasie, no i przesadziłam nie myśląc o tym, że przecież cycków nie miałam wystawionych na słońce i teraz z pantenolem się nie rozstaję. :D

    Jajniki bolą na przemian, ale temperatura jakaś dziwna, nie wiem czy owulacja już była czy nie, nie martwię się tym, naprawdę podchodzę do tego swobodnie, chce się trochę nacieszyć dniem :) podobno zaczęłam się robić wredna, złośliwa, zgorzkniała, marudząca. Pomyślałam, że to też może być skutek starań. Nie raz słyszałam jak ludzie, przede wszystkim kobiety zmieniały się przez to..

    No nic, koniec filozofii ;) idę powoli córę budzić :)

    Czrna 81, KLM89 lubią tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • kondziomama Autorytet
    Postów: 417 170

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie . Ile macie zazwyczaj jajeczek po stymulacji Clo ?

    Kondziomama
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Dłukachna, tak to jest z tymi facetami! ;-) Dla nich auta są jak dzieci :-D
    Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tego L4! Ja nie mogę rano się dobudzić... Teraz syn zaczyna wakacje, oj spalibyśmy sobie do jakieś 9-tej ;-) Ach, pomarzyć... Ty Inffinito mając męża przy sobie możecie "dorabiać" dzidzi raczki i nóżki haha! Mój mąż tak zawsze mówił gdy miał ochotę na przytulanko kiedy byłam w ciąży : "Chodź dorobimy dzidzi oczka" ;-)

    Paula na szczęście nic nam się nie stało, dziękuję za troskę :-* Młody tylko trochę się przestraszył.

    Lerka przyda Ci się praktyka :-D Tylko pamiętaj że ze swoim będzie Ci dużo łatwiej! Mamy silny instynkt :-D Przed porodem człowiek się obawia że będzie bał się wziąć na ręce takie maleństwo, a po porodzie robisz to bez żadnego strachu :-D To nadal część Ciebie tylko już na zewnątrz :-D

    Kondziomama mi wyrosły dwa. Jeden w prawym i jeden w lewym jajniku. Tylko do dziś nie wiem czy pękły...

    Majciu podoba mi się twoja postawa. BRAWO TY! :-) Ja mam to samo. Też czuję że się zmieniam :-( I też postanowiłam wrzucić na luz. Oczywiście dalsza stymulacja, monitoring i starania w odpowiednim czasie, ale bez ciągłego myślenia o tym!!! Koniec! Ale z forum nie mogę zrezygnować... Za bardzo się z Wami zżyłam!!!!! :-D :-D :-D

    Paula95 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak wcześniej , również zaczęłam za bardzo się wszystkim przejmować i zmieniać więc skasowałam swój profil, właśnie tu , na ovu . Postanowiłam wrócić nawet nie pamiętam po jakim czasie i z Wami faktycznie jest inaczej :D Co prawda nie uzupełniam wykresu itd. jestem tutaj bardziej żeby z Wami pogadać :P bo jesteście faaajne :D Właśnie szykuje się do lekarza , na pogawędkę :P dzisiaj 8 dc ciekawe czy będzie widać jakieś pęcherzyki ;)

    Czrna 81, MajciaC lubią tę wiadomość

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ