Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • EMI2310 Nowa

Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Może nie jestem najlepsza w pomocy, kiedy psychiczne samopoczucie nie wypada najlepiej, ale powiem Wam co mi najlepiej pomaga :)
    I o dziwo nie są to zakupy :P
    Kiedy pada mi psychika i po prostu jest mi źle to idę do fryzjera! Zmiana fryzury czy też koloru włosów bardzo mi pomaga. Dodaje pewności siebie :)
    Warto sobie znaleźć swój ulubiony salon z dobrym fryzjerem. Ja taki znalazłam w Warszawie :)
    Na wszystkie smutki polecam www.haircircus.pl
    Jest fajnie i cyrkowo, mi osobiście atmosfera w salonie pozwala zapomnieć o problemach i dzięki temu mam odrobinę relaxu. Z salonu wychodzę jak nowo narodzona a i samopoczucie psychiczne meeeega poprawione :)

• Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry sposób EMI, jednak jeśli po każdej @ miałabym zmieniać kolor włosów to po jakimś czasie zostałaby mi łysina hahaha! Ostatnio i tak już przeszłam metamorfozy ;-) Najpierw z czarnego zrobiłam ciemny brąz, a przed przyjęciem doszło mi trochę miedzi oraz grzywka. No to się wdało że nie jestem już taka Czarna hehe!

MajciaC, KLM89 lubią tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos tu tak cicho.. :(

Ja juz po badaniach, maleństwo ma 2.24 cm, widziałam juz jak się rusza - wiercipięta :) piękny widok, serdeucho bije jak dzwon, wszystko w porządku, tylko mam odpuścić długie spacery, bo mam bóle podbrzusza. Lekarz stwierdził, ze to przez drobną budowę ciała.
    Ale wszystko jest ok :)
    Życzę wam wszystkich takich wiadomości!

MajciaC, Melodia__84, Czrna 81, lerka2016, KLM89, Aniolek27 lubią tę wiadomość

14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • lerka2016 Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infinito wspaniałe wiadomości!!!!my też wszystkie sobie życzymy tego samego ;)która pierwsza testuje?bo według wskazań mojego lekarza to powinnam zatestowac w piątek. najchętniej bym tego wcale nie robiła ale muszę wiedzieć czy brać dalej duphaston czy odstawić. a jak wy dziewczyny???

Czrna 81 lubi tę wiadomość

Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty,
    bo masz do przejścia całe życie...
    Jan Paweł II

07.12.2017 r.pierwsze spotkanie w OA
    27.12.2017 r. złożenie dokumentów
    26.03.2018 r. wywiad Pań z OA w domu
    07.05.2018 r. badanie psychologiczne w OA
    09.05.2018 r. badanie pedagogiczne w
    07 - 09.06.2018 r. kolejne badania psych i ped.
    08.2018 r. kwalifikacja I stopnia. do warsztatów szkoleniowych.
    czekamy na termin szkoleń.....
    11 - 12.2018 szkolenia przygotowujące do przysposobienia.
    11.01.2019 r. mamy kwalifikacje!!! :)
    ......czekamy na TEN telefon......
    6.02.2020 zadzwonili😍😍😍😍
    11.02.2020 rozmowa w ośrodku-przedstawienie propozycji
    21.05.2020 na zawsze razem......
    28.09.2020 sprawa o przysposobienie
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Inffinito gratuluję! :-D
    2,24 cm jaka maluteńka kruszynka i już się wierci! To jest po prostu niesamowite! :-D Widzisz Inffinito nie było się czym stresować. Dzidzia silna po mamusi! Mam nadzieję że my wszystkie też będziemy to kiedyś przeżywać :-D

Dziewczyny basen rozstawiony, jeszcze tylko woda się leje (kurde trzecią godzinę!), możemy robić party w wodzie haha!Tylko nie wiem czy pogoda się trafi... U nas jest tak zimno że niech to szlag!
    Co tu tak cicho?

KLM89 lubi tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lerka ja mam dostać @ w sobotę, ale chyba zjawi się wcześniej... Zrób ten test pozytywny, proszę :-) Nie wiem jak,ale nasikaj tak żeby było dobrze! :-D

dłukachna, KLM89, MajciaC lubią tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • dłukachna Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito super wieści. Maleństwo rośnie zdrowo sama radość :D.
    Lerka czekamy w piątek na dobre wiadomości.
    Czarna to kiedy to otwarcie sezonu. I mnie pogoda sobie robi jaja. Raz gorąco a za chwilę pada. I tak w kratkę.

dłukachna

201408201880.png

201802021578.png

201912065365.png
  • Femme8286 Ekspertka

Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wszystko na rAz w sobotę przyszła ciesze sie ze w terminie ale dzis mam jelioeke i żołądkowa grypę plus zatoki.
    Umieram :(
    Jestem z Wami ale tak jak mówiłam potomek zawieszony na kilka miesiec zreszta nawet ostatnio sie budziłam i sama do siebie mówiłam żebym nie była w ciąży
    Moja psyche i hormony i góralska krew to wybuchowa mieszank

• Inffinito22 Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2017, 06:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme! zdrówka,zdrówka i jeszcze raz zdrówka! :)

Będzie lepiej na pewno! Trzymam kciuki :)

Dzień dobry wszystkim!
    Dziękuję za gratulacje, miłe słowa, no jesteście najlepsze :D

Czarna, a gdzie tam @! Ma nie przyjść!
    ja chcę widzieć same pozytywne testy!
    No i zapraszam na naleśniki! :D och, ale brakuje mi takiego siedzenia i plotkowania...
    Odkąd się przeprowadziliśmy, znajomi tylko co kilka weekendów, a wtedy wiadomo już wszyscy się spotykamy, "parami" , że tak powiem :P
    Tutaj nie miałam szansy nawet nikogo poznać bliżej i brakuje mi babskiego posiedzenia na kawce :)

Ale.. może jak będziemy chodzić na plac zabaw to jakieś mamuśki zapoznam :D

14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • lerka2016 Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2017, 07:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dziewczyny. coś już od rana czuję jakby @ się zbliżała. wiem że to mogą być skutki uboczne duphaston,ale coś mi się wydaje ze znowu się nie udało ; (wczoraj miałam taki apetyt dokładnie jak tydzień przed @. kochana fasolinki,a jak bylibu was jak już bylyscie w ciąży a o tym jeszcze nie wiedzialyscie?wiem wiem mialam się nie nakręcić i odpuścić nie?;)

Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty,
    bo masz do przejścia całe życie...
    Jan Paweł II

07.12.2017 r.pierwsze spotkanie w OA
    27.12.2017 r. złożenie dokumentów
    26.03.2018 r. wywiad Pań z OA w domu
    07.05.2018 r. badanie psychologiczne w OA
    09.05.2018 r. badanie pedagogiczne w
    07 - 09.06.2018 r. kolejne badania psych i ped.
    08.2018 r. kwalifikacja I stopnia. do warsztatów szkoleniowych.
    czekamy na termin szkoleń.....
    11 - 12.2018 szkolenia przygotowujące do przysposobienia.
    11.01.2019 r. mamy kwalifikacje!!! :)
    ......czekamy na TEN telefon......
    6.02.2020 zadzwonili😍😍😍😍
    11.02.2020 rozmowa w ośrodku-przedstawienie propozycji
    21.05.2020 na zawsze razem......
    28.09.2020 sprawa o przysposobienie
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2017, 07:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito co Ty, spać nie możesz? Zamiast wysypiać się do 9-tej, to Ty już po 6-tej piszesz :-D Ale to tak jest. Ja też czasami planuję :"O jutro niedziela, ale się wyśpię!" A wcześnie rano oczy jak 5zł haha!

A wyprowadziliście się gdzieś na przedmieścia, czy do innej dzielnicy? Może teraz na wolnym poznasz jakąś nową psiapsiułę :-D Może też przyszłą mamusię ;-)

Inffinito22 lubi tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2017, 07:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lerka a może to akurat fasolka zaczęła się zadomawiać? :-D Ja w ciąży z synem miałam takie bóle właśnie jak na @ ;-)

lerka2016 lubi tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2017, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lerka - jeden jedyny cykl, miałam w środku cyklu, co 2 dzień bóle jak na @ - właśnie ten udany :)
    Dlatego tak szybko startowałam z testami, bo po prostu czułam, że się udało. Takie jakieś wewnętrzne przekonanie miałam :)
    Życzę Ci, aby własnie to było to!

Czarna - dokładnie! no nie mogę spać dlużej.. ale odkąd pamiętam byłam rannym ptaszkiem :P za to pewnie ok 12 będzie drzemka, haha

To znaczy z moim mieszkałam wcześniej u mojej mamy w mieszkaniu, bo ona pracuje za granicą, i też tam się wychowałam. A przeprowadziliśmy się do innego miasta, jakieś 25 km od poprzedniego miejsca zamieszkania, więc tak daleko nie jest :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 07:53

KLM89, Czrna 81, lerka2016 lubią tę wiadomość

14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Melodia__84 Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2017, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas juz lepiej cora odzyskala sily :-)

Inffinito super wiesci spory dzidzius :-) cudowny widok... ach sie rozmarzylam, mam nadzieje ze mi tez bedzie dane kiedys to przezywac :-)

Lerka mam nadzieje, ze to nie @ tylko ciaza :-) Trzymam kciuki

Femme zdrowka Kochana

KLM89, Inffinito22, Czrna 81, lerka2016 lubią tę wiadomość

• Melodia__84 Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2017, 08:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna u mnie piekna pogoda dawaj tu z tym basenem :-)

KLM89, Czrna 81 lubią tę wiadomość

• mama chlopakow Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2017, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki jestem tu nowa. Tez sie staramy,z mężem o dzidziusia to nasz pierwszy cykl mam nadzieję ze prędzej czy później zaskoczymy. Trzymam kciuki za was wszystkie

Czrna 81, KLM89 lubią tę wiadomość

[*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • Aniolek27 Koleżanka

Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lerka może jednak nie będzie stracony ,różnie bywa:)
    Infinito gratuluję duża już tą twoja fasolka hehe :)
    Czarna jak się czujesz? U mnie temperatura do góry ,niewiem dlaczego czuję że @ pewnie przyjdzie ,może skoczyła bo miałam koszmar w nocy ? Nie mam pojęcia jutro spodziewana @...

5797d4a935559cc35b704fd79e547c0a.png
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama chlopakow wrote:
    Hej kobietki jestem tu nowa. Tez sie staramy,z mężem o dzidziusia to nasz pierwszy cykl mam nadzieję ze prędzej czy później zaskoczymy. Trzymam kciuki za was wszystkie
    Witamy :-D
    Ile masz lat? Sądząc po nicku masz już chłopców? Powiem Ci że na takim forum jest łatwiej przeżywać sukcesy czy czy też (częściej :-( ) porażki. Zapraszamy! :-D

KLM89 lubi tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dłukachna świetny awatarek sobie wstawiłaś! :-D Piękna żabka ;-) Ja to lubię awatarki bo szybciej po nich poznaję kto pisze :-D

Melodia 4,5 tys litrów wody weszło, chyba byłoby ciężko ten basen przepchnąć do Ciebie hehe! Cieszę się że córa już zdrowieje. Dziecko chore to rodzic chory razem z nim...

Aniołku to siknij nam tu jutro pozytyw! Wstaw zdjęcie i daj nacieszyć oko :-D

KLM89, dłukachna lubią tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • Femme8286 Ekspertka

Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lerka
    Ja w ciąży zanim zrobiłam test to zero objawów zreszta pózniej tez nic piersi mnie nie bolały nie miałam tez mdłości natomiast w 9 tyg dostałam plamienia dość dużego i w tedy miałam perzem nawet na siku mi nie pozwolili wstać i miałam takie lekkie bóle wtedy.

Dzięki laski dzis ide ściągną szwy. Spotkałam mojego docencika i tak rozmawiam i mi powiedział ze przy małym endo takie jak ja mam 6-7 mm to clo mi nie da bo tylko pogorszy. Sprawy i mam do niego wpaść jak juz bede chciała zajść w ciąże

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ