X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama chlopakow: trzymam kciuki !!! :*

    Catedra: U nas tez deszcz pada az nic sie nie chce... Wiem o czym mówisz mnie tez nie raz łapie jak to mój maż mówi ,,biała goraczka '' :D lepiej żeby nikt nie stawał mi na drodze bo czy słusznie czy nie dostanie ochrzan :D :D taki mój urok a zwłaszcza przed @ hormony wirują a ja z nimi :D hahha

  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 1 lipca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic blado ani ciut ciut czekam na @

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • Catedra Koleżanka
    Postów: 44 45

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felusia: oj tak, hormony rządzą kobiecym światem. :P chociaż mnie szlag trafia dość regularnie ostatnio. :p Głównie chodzi o porządek. Mamy dwa psy i dziewięć kotów, a w pakiecie okres linienia w pełni. :/ dodatkowo jeden z psiaków ma długą sierść i po spacerze w taką pogodę w mieszkaniu pełno błota. :( Wykonuję syzyfową pracę, co ogarnę jakieś pomieszczenie to syf dzieje się na nowo. :/ Czeka nas niedługo malowanie i chcę chociaż sypialnię zrobić zamkniętą dla zwierzaków, żeby chociaż tam mieć stały porządek...

    Mamo chłopaków, przykro mi...

    e66e052d3a32987db140c3f533fa7abd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Catedra : o kurde to rzeczywiście masz prawo być zła . Masz racje zrób przynjmaniej 1 pomieszczenie gdzie bedziesz mogła w spokoju posiedzieć,zrelaksowac się i odpocząć od zwierzaczków.

  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie nie teraz może nastepny cykl będzie pozytywny

    Catedra, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • Catedra Koleżanka
    Postów: 44 45

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będzie trudne, ale nie niemożliwe. :)
    Tym bardziej, że jak pojawi się maluszek, to muszę mieć miejsce, gdzie bezpiecznie będę mogła go zostawić na kilka chwil. Absolutnie, nie zamierzam go izolować, bo dla mnie to bardzo ważne, żeby zaszczepić w dziecku miłość do zwierząt, ale wiesz jak jest, maluch może spać w łóżeczku, ciekawskiemu kotu poslizgnie się łapka, spadnie dziecku na twarz i nieszczęście gotowe. Kontakty tylko kontrolowane, do póki bąbel nie stanie się samodzielny. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2017, 12:36

    Czrna 81, KLM89, Felusia92 lubią tę wiadomość

    e66e052d3a32987db140c3f533fa7abd.png
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mamy dwa kociaki i mnóstwo sierści w domu :/ Jakoś to wytrzymujemy bo bardzo kochamy nasze pluszaki ^^ :) Również chcę aby kiedyś nasz dzieciaczek kochał zwierzaki więc rozumiem każdego kto ma jakieś w domku :)

    Czrna 81, Catedra lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catedra wrote:
    Felusia: oj tak, hormony rządzą kobiecym światem. :P chociaż mnie szlag trafia dość regularnie ostatnio. :p Głównie chodzi o porządek. Mamy dwa psy i dziewięć kotów, a w pakiecie okres linienia w pełni. :/ dodatkowo jeden z psiaków ma długą sierść i po spacerze w taką pogodę w mieszkaniu pełno błota. :( Wykonuję syzyfową pracę, co ogarnę jakieś pomieszczenie to syf dzieje się na nowo. :/ Czeka nas niedługo malowanie i chcę chociaż sypialnię zrobić zamkniętą dla zwierzaków, żeby chociaż tam mieć stały porządek...

    Mamo chłopaków, przykro mi...
    O Paaanie! Taki zwierzyniec to faktycznie masz trochę tego latania z odkurzaczem ;-) Ja mam brązową labradorkę i też mam wyklęte to linienie ;-) W razie deszczu mam w wejściu przygotowany stary ręcznik i zawsze wycieram jej łapy. Też myślę żeby jeszcze sprawić synowi kotka, tylko nie wiem czy Cola mu krzywdy nie zrobi... Chociaż to pies pozbawiony agresji.

    Catedra lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam psa i kota. Moj kot jest jak w moim awatarze a pies to taka ciamajda skrzyzowanie latlerka z jamnikiem. Nas nie ugryzie do mojego przyszlego M klei zie strasznie a jak przyjdzie listonosz to szalu dostaje.

    Catedra lubi tę wiadomość

  • Catedra Koleżanka
    Postów: 44 45

    Wysłany: 1 lipca 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KLM, u nas moja druga połowa jest bardziej psiarzem, a ja kociarą do tego stopnia, że prowadziłam swego czasu dom tymczasowy dla potrzebujących mruczków, stąd ta rekordowa liczba futer w naszym domu. :) Tylko 2 koty świadomie adoptowalismy. Reszta nie nadawała się do adopcji lub po prostu nikt ich nie chciał, i tak dołączyli do rodziny na zawsze. :)

    Czarna, w razie czego służę pomocą w socjalizacji. ;)

    Misia, kociak śliczny :)

    KLM89, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    e66e052d3a32987db140c3f533fa7abd.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 1 lipca 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala chlopakow tule:*

    Ja mam psine na szczescie pora linienia nas nie dotyczy takze w domu czysciutko... a poza tym to kocham tego urwisa nad zycie

    Czrna 81, Catedra lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poczatku też bym się bała żeby dziecku krzywdy kocięta nie zrobiły. Mojemu bratu jak urodziło sie synek i gdy przyjechali z nim do domu kot nie wiedział kto to i co to z ciekawości wskoczył na małego. Dobrze ze bratowa siedziała obok i odepchneła go szybko. Ale mi to aż serce zamarło....teraz jak niunio jest troszke starszy ciąga go za ogon :D :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 1 lipca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam dwie psiny jeden to metr merdającej miłości(jamniol) drugi to mieszanka czegos z shitzu tez nie wyobrażam sobie życia bez nich. Ta mieszanka to przypadkowo w domu sie znalazła ktoś podrzucił na budowę u męża. Przywiózł ja do domu taką malutką zmarznięta zawiniętą w jego bluzę i wręczył mi ja z łzami w oczach mówiąc ze nic nie jadła bo nie chciała sama chlipać z michy. I musiała byc karmiona butla co dwie godziny ale za to jest tak wierna i czuła ze nie wyobrażam sobie życia bez niej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2017, 16:32

    Catedra lubi tę wiadomość

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 1 lipca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta nie zmartwiłam sie tym testem nie dziś to następnym razem kiedyś napewno jesteście KOCHANE

    Czrna 81, Catedra lubią tę wiadomość

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama chlopakow wrote:
    Dziewczęta nie zmartwiłam sie tym testem nie dziś to następnym razem kiedyś napewno jesteście KOCHANE

    Mi też się nie udało w tym cyklu ale nie trace nadzei !!! Jeszcze bedziemy świetnymi matkami i bedziemy cieszyć sie ze swoich pociech :*

  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 1 lipca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felusia dokładnie tak jak mówisz. Ja mykam dzisiaj na wieczór panieński przyjaciółki przynajmniej bede mogła winko wypić

    Catedra lubi tę wiadomość

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama chlopakow: Dobrej zabawy kochana :*

  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 1 lipca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję napewno będzie mnóstwo śmiechu.

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 1 lipca 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama chlopakow przykro mi z powodu testu :-( fajnie, ze sie nie zalamujesz trzeba walczyc :-) Bo kto jak nie my?

    My niestety mieszkamy w bloku i nie mozemy sobie pozwolic na psa bo biedak mysialby sam siedziec w domu jakies 10h dziennie gdy my w pracy:-( Na szczescie mamy owczarka podhalanskiego u rodzicow wiec moja cora widuje sie z nim kilka razy w tygodniu, on ja traktuje jakby to bylo jego dziecko. Wychowuja sie razem gdy on byl maly ona miala dwa latka, ona mowi ze to jej przyjaciel.

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 lipca 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, małpiszon mnie powalił, dosłownie! Leżę z gorącym termoforem na brzuchu... Dawno tak nie bolało. Chyba wychodzi ładne endometrium hehe!

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ