X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie ja sama , że jak tylko zbliżają się dni płodne to sprzeczki o byle co ... ;) Na szczęście , odpukać, teraz jest dobrze dni płodne właśnie się rozpoczynają ,a między nami milusio ^^ Miłego dzionka , ja w pracy do 14 ale staram się na bieżąco czytać :) pogoda jak na razie nie jest zła, ważne że nie pada ^^ Buziaki :*

    MajciaC lubi tę wiadomość

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miszka spokojnego lotu ;-) Nie stresuj sie bedzie dobrze ;-)

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaw dni plodne jestem jak do rany przyloz ;-) A mezowi foch odganiam jak czarownica ;-) Oni sa jak dzieci

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Miszkaa0301 Przyjaciółka
    Postów: 65 63

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łoo matko ten świat bez kobiet by wyginął ;-)

    Ah też nie lubie takich komentarzy: a na co Wy czekacie?
    Ja nikomu do sypialni nie wchodzę i nie czuję się w obowiązku do dzielenia się swoim życiem.. No, ale to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że tytanowe babki jesteśmy i damy sobie radę.

    Melodyjko próbuję wychillować ale jakoś nie idzie mihihi. Bardzo boli mnie brzuch.. w nocy ból mnie obudził.. Będzie dobrze

    Słoneczka:*

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miszkaa0301 wrote:
    łoo matko ten świat bez kobiet by wyginął ;-)

    Ah też nie lubie takich komentarzy: a na co Wy czekacie?
    Ja nikomu do sypialni nie wchodzę i nie czuję się w obowiązku do dzielenia się swoim życiem.. No, ale to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że tytanowe babki jesteśmy i damy sobie radę.

    Melodyjko próbuję wychillować ale jakoś nie idzie mihihi. Bardzo boli mnie brzuch.. w nocy ból mnie obudził.. Będzie dobrze

    Słoneczka:*


    Duzo odpoczynku! I miłego wyjazdu :)

    Miszkaa0301 lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kobietki za wsparcie :) macie rację, napięcie rośnie, ale spróbuję odpuścić..

    Miszka, życzę Ci aby brzuszek przestał boleć, choc na początku to normalne ;) i podeślij nam trochę słonka, bo tu wszędzie zimno :)

    Też nie lubię takim pytań i komentarzy, niektórym to się takie zabawne wydaje, a dla nas to poważny problem.. Ale niektórym ludziom nie da się tego wytłumaczyć.. Im się wydaje, że dzieci to chwila moment i są. A jak ich nie ma to tylko wymysł pary.. Ale myślę, że nie ma co już na takich zwracać uwagę, szkoda nerwów..
    Wspomniałyście kiedyś o swoich dzieciach.
    Moja córka też od początku prosiła nas o rodzeństwo, tylko że ona już jest w takim wieku, że rozumie problem. Kiedyś po prostu usiadłyśmy i pogadałyśmy jak kobieta z kobietą :) jest teraz bardzo wyrozumiała i po prostu czeka tak jak i my, wcześniej też oferowała, że będzie pomagać itd. Wierzę, że tak będzie :) a póki co jest na bieżąco, nie opowiadamy jej ze szczegółami :D ale wie, że się leczymy, o może tak.

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia Ty musisz dzisiaj upichcić mężowi ulubiona potrawe, potem moze przygotuj gorącą kąpiel to sie chłop odstresuje, zrelaksuje i do dzieła :-)
    Ale wam powiem, ze do takiego chłopa to teście powinni dawać instrukcję obsługi, bo to czasem za cholere nie wiadomo o co takiemu chodzi... Mnie jak mój ostatnio bardzo zdenerwowal, to zapytałam teściową ile lat gwarancji jest na jej syna, bo jakby 10, to do lipca mam czas go oddać :-D Ale mnie zgasiła, ze po odejściu od ołtarza reklamacji sie nie uwzględnia ;-)

    Miszka, milego urlopu i UWAŻAJ NA SIEBIE!! Buziaki :-*

    MajciaC lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, dobre! :D mnie teściowa to cały czas instruuje, bo wie jaki on jest i ją też denerwuje ;) na szczęście jest kochaną kobietą i póki co stoi po mojej stronie :D

    Owulacja nastąpiła.. I pewnie znowu nic nie wyjdzie, bo mnie się wydaje, że my za późno działamy.. Że jednak te godziny po owulacji to są policzone.. Ale co zrobić jak ona przychodzi kiedy ja jestem w pracy albo Mąż.. A on dziś do 17:30.. Poza tym obiecałam mu, że przyniosę dzisiaj posiłek do pracy, więc będą jego ulubione naleśniki :D oby tylko wyszły bo jak za bardzo się staram to nigdy mi nie wychodzi :D kurczę, może w kwestii maleństwa też tak mam..?

    Póki co już czuję się lepiej, jeszcze czasami macica da o sobie znać. Wszystko się oczyściło, wczoraj zrobiłam sobie nasiadówkę na rumianku bo nie mogłam znaleźć tamtumn rosa, ale to też mi chyba trochę pomogło, opuchlizna zeszła :) i czuję tylko, że kości miednicy mnie pobolewają, pewnie od uchwytów. No i apetyt wrócił, bo wczoraj to cały dzień było mi niedobrze, pewnie po lekach.

    No dobrze, jak na sobotę przystało idę sprzątać :) dzisiaj domek będzie CACAAANY, jak to moja Zuzia mówi :D

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia taka komorka jajowa to i 17 godz moze zyc, zdążycie. Po <3 nogi w góre, to "chlopakom" troche pomozesz ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    A jaw dni plodne jestem jak do rany przyloz ;-) A mezowi foch odganiam jak czarownica ;-) Oni sa jak dzieci
    Melodia kochana ratuj! Uzyj troche swojej czarodziejskiej mocy i wygnaj mojego foha! Prosze. Na mnie mąż dzisiaj działa jak czerwona płachta na byka... Ja sie martwie ze cos ze mna nie tak,skoro ta @ tyle zwleka... a on, ze ja za dużo o tym myśle, i że wogóle to mam wyluzowac. No weź k..wa wyluzuj jak brzuch pobolewa a nic sie nie dzieje! Biegam do toalety i sprawdzam czy juz przyszła, czy nie przyszła. Ach, Melodia chyba tylko Twoja biała magia mi pomoże.. Albo krew mnie zaleje, ale nie w sposób który bym chciała.

    Czarna81
    22 cs.
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia musicie dzis dzialac ;-) Nie mysl o tym swoim jajku tylko bzykaj ile sil ;-)

    Czarna no ja nie wiem u Ciebie ten malpiszon sie tak spoznia, ze moze jednak Ty w ciazy jestes z tej poznej owulacji? Ktory masz dzień cyklu? Tamten test mogl byc zrobiony za wszesnie. A jeszcze te zmieny nastroju... ;-)
    Chcialabym miec moc i zaczarowac Twoja macice a w niej wyczarowac fasolke ;-)

    Moj maz tez mnie dzis wkurwia ale mi to obojetne bo jeszcze ciotka nie odjechala, ale na szczescie sie juz pakuje ;-) Oby juz mnie szybko nie odwiedzila. Za tydzien mam wizyte u gina ciekawe co mi powie...

    MajciaC lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, test mógłby sie pomylic, ale temperatura? Nie sadze... Ja nie mam złudzeń... Tylko zastanawia mnie co sie dzieje, cos nie tak. Moze jakas torbiel? Czekam jeszcze przez weekend, moze ruszy. Jak nie to we wtorek dzwonie sie umowic do gin. Cykle mam 31dniowe, dzis jest 37dc. Jeszcze tak mysle, ze skoro test owulacyjny wyszedl tydzien później, to i @ moze byc tydzień później.

    Czarna81
    22 cs.
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia, no ok, dam znać jak poszło :)

    Czarna temp nawet w ciąży może spaść. Jeszcze nie jest za późno, zdążysz lecieć po test :D

    A ja wyszłam się przejść przy okazji zaszłam do apteki po ten żel Concecive plus i nie dostałam.. Poszłam jeszcze do dwóch i do Rossmanna.. Nigdzie go nie ma.. A śluz zanikł po badaniu.. Sucho jak nigdy.. Może któraś ma żeby się podzielić? :D

    Dziewczyny, poza tym mam pytanie, może któraś z Was potrzebuje globulek Gynalgin?? Jeśli tak to oddam, bo kupiłam, a okazało się, że nie musiałam ich jednak używać.

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • lerka2016 Autorytet
    Postów: 604 286

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę czarna ze zrób po tym tygodniu jeszcze jeden test jak @ nie przyjdzie... masz organizm lubi postać figle :)moja koleżanka z pracy jest w ciąży. a 16 tygodni i i wyobrażacie sobie ze ona żadnych objawów nie ma?kompletnie nic a nic. zazdroszczę jej strasznie...

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty,
    bo masz do przejścia całe życie...
    Jan Paweł II

    07.12.2017 r.pierwsze spotkanie w OA
    27.12.2017 r. złożenie dokumentów
    26.03.2018 r. wywiad Pań z OA w domu
    07.05.2018 r. badanie psychologiczne w OA
    09.05.2018 r. badanie pedagogiczne w
    07 - 09.06.2018 r. kolejne badania psych i ped.
    08.2018 r. kwalifikacja I stopnia. do warsztatów szkoleniowych.
    czekamy na termin szkoleń.....
    11 - 12.2018 szkolenia przygotowujące do przysposobienia.
    11.01.2019 r. mamy kwalifikacje!!! :)
    ......czekamy na TEN telefon......
    6.02.2020 zadzwonili😍😍😍😍
    11.02.2020 rozmowa w ośrodku-przedstawienie propozycji
    21.05.2020 na zawsze razem......
    28.09.2020 sprawa o przysposobienie
    02.2022 r. [*] aniołek 7 tc. (ciąża naturalna)
    09.2022 r. [*] aniołek 7 t. c. (ciąża naturalna)
  • Miszkaa0301 Przyjaciółka
    Postów: 65 63

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Majciu to nie jest kwestia trafienia w godzinę ,,,, mój mąż średnio jest 2,3 noce w tygo w domu i się udalo, ale tak jak zalecila dr co dwa dni;) a sama nie wiem kiedy była owulacja choć tak wysoka brta wskazuje ze już trochę to trwa :).
    Czarna sprawdzić nie zaszkodzi, a może się udało. Mimo, ze denerwuje Cię to ze mąż każe Ci wyluzować to spróbuj... ja przez te nerwy tydzień przed zrobieniem testu pomyślałam, ze chyba czas zmienić lekarza i miesiąc może dwa odpocząć:) może taka wolna głowa pomogła.. byłam przekonana ze nic z tego a jednak:)))

    Dojeżdżamy do Warszawy :) ściskam ;*

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale czy mogłaby być ciąża z temperatura 36,6? Przecież już po owulacji powinna się podnieść chociaż odrobinkę a u mnie ŻADNEGO skoku nie było niestety. Albo pęcherzyk znowu nie urósł albo przerósł i zrobił się torbiel...

    Miszka, tak bardzo Ci zazdroszczę tego słoneczka, które na Ciebie tam czeka :-) Aaach, pomarzyć... Baw się dobrze kochana! :-)

    Miszkaa0301 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajciaC wrote:
    Melodia, no ok, dam znać jak poszło :)

    Czarna temp nawet w ciąży może spaść. Jeszcze nie jest za późno, zdążysz lecieć po test :D

    A ja wyszłam się przejść przy okazji zaszłam do apteki po ten żel Concecive plus i nie dostałam.. Poszłam jeszcze do dwóch i do Rossmanna.. Nigdzie go nie ma.. A śluz zanikł po badaniu.. Sucho jak nigdy.. Może któraś ma żeby się podzielić? :D

    Dziewczyny, poza tym mam pytanie, może któraś z Was potrzebuje globulek Gynalgin?? Jeśli tak to oddam, bo kupiłam, a okazało się, że nie musiałam ich jednak używać.
    Wiecie, gdzieś czytałam (w necie ;-) ), że niektóre dziewczyny stosują domowy sposób na nawilżenie, a mianowicie surowe białko jajka. Ha,ha, ja bym się raczej nie odważyła :-) Jednak salmonella, co nie?

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Wiecie, gdzieś czytałam (w necie ;-) ), że niektóre dziewczyny stosują domowy sposób na nawilżenie, a mianowicie surowe białko jajka. Ha,ha, ja bym się raczej nie odważyła :-) Jednak salmonella, co nie?

    O jajku jeszcze nie słyszałam :O mam nadzieje, ze wiesiołek zdziała cuda!
    My dzis byliśmy na roczku u bobasa siostry od mojego. Jakos tak, ochoty na alkohol nie miałam, głodna jakaś nie byłam :P a teściowa (przyszła) mówi ze może ja w ciąży, a ja ze absolutnie :D ona oczywiście "szkoda, fajnie by było mieć następnego malucha - ona taka kochana, mówi najpierw dzieci przy waszych problemach a potem ślub, bo to zdążycie. Znow ciocia z babcia , ze kiedy wesele itp itd. Oczywiście wszystkie pytania do mnie, a ja mówię kurde.. jakby to tylko ode mnie zależało :P troche sie wściekałam, bo gdzie nie idziemy to to samo.. ale ogólnie było w porządku ;) teraz przyjechali goście, zostają do środy, wiec mamy "ograniczony" czas dla siebie

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Wiecie, gdzieś czytałam (w necie ;-) ), że niektóre dziewczyny stosują domowy sposób na nawilżenie, a mianowicie surowe białko jajka. Ha,ha, ja bym się raczej nie odważyła :-) Jednak salmonella, co nie?

    O matko kochana, takich rzeczy bym sie bala. Ciekawa jestem jak one to zapuszczaja strzykawka?

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.. Kończę z tym.. Mam dosyć.. Zwyczajnie mam dosyć! Czekam na niego, wraca, mówię, że to już czas a on co?! Włącza telewizor i ma mnie w dupie!! I to głęboko!! Kolejny miesiąc z rzędu kiedy mówię mu o tym zwyczajnie olewa sprawę!! Po co to wszystko?! Po co ten wczorajszy ból, to poświęcenie!! A kiedy mu powiedziałam, że sama to ja dziecka nie zrobię obraża się i wychodzi z sypialni i znowu włącza ten pieprzony telewizor!! Nosz k...!!! Płakać mi się chce, bo ja tu staram się jak nienormalna a on?! Dlatego kończę z tym wszystkim.. Bo wychodzi na to, że tylko ja chcę tego dziecka..

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ